Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :10 - 11.8.2019 MÍSTO :Vysočina Arena, NMNM

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 6890 detail závodníka SMEJKAL Adam 2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1. /  Žáci 12-13 let 0:00:49.1 0:00:00.0 0:00:49.1
2 6166 detail závodníka HOŠEK Adam 2006 ADASTRA Cycling Team 2. /  Žáci 12-13 let 0:00:49.3 0:00:00.2 0:00:49.3
3 6883 detail závodníka HENDRYCH Vojta 2006 BIKE FREAKS HOLICE 3. /  Žáci 12-13 let 0:00:51.0 0:00:01.9 0:00:51.0
4 6048 detail závodníka BRUCKNER Filip 2006 RAJEC 100% TREK 4. /  Žáci 12-13 let 0:00:51.0 0:00:01.9 0:00:51.0
5 6079 detail závodníka HÁJEK Tomáš 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 5. /  Žáci 12-13 let 0:00:51.5 0:00:02.4 0:00:51.5
6 6138 detail závodníka NECHUTA Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE 6. /  Žáci 12-13 let 0:00:51.8 0:00:02.7 0:00:51.8
7 6895 detail závodníka PAPOUŠEK Adam 2008 --- 1. /  Žáci 10-11 let 0:00:52.6 0:00:03.5 0:00:52.6
8 6919 detail závodníka BLAŽEK Aleš 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team 7. /  Žáci 12-13 let 0:00:52.7 0:00:03.6 0:00:52.7
9 6913 detail závodníka KOUDELKA Matyáš 2006 MORAVEC TEAM 8. /  Žáci 12-13 let 0:00:54.0 0:00:04.9 0:00:54.0
10 6902 detail závodníka PANUŠOVÁ Anna 2006 BIKE FREAKS HOLICE 1. /  Žákyně 12-13 let 0:00:55.6 0:00:06.4 0:00:55.6
11 6175 detail závodníka CHVOJKA Filip 2007 GHOST Team 9. /  Žáci 12-13 let 0:00:55.8 0:00:06.7 0:00:55.8
12 6052 detail závodníka ŠALANDA Adam 2010 PATRY CYCLING TEAM Třešť 1. /  Žáci 8-9 let 0:00:56.6 0:00:07.4 0:00:56.6
13 6123 detail závodníka NOVÁK Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE 10. /  Žáci 12-13 let 0:00:57.2 0:00:08.1 0:00:57.2
14 6980 detail závodníka JANOVSKÁ Barbora 2008 MORAVEC TEAM 1. /  Žákyně 10-11 let 0:00:58.0 0:00:08.9 0:00:58.0
15 6958 detail závodníka SVOBODA David 2008 ADASTRA Cycling Team 2. /  Žáci 10-11 let 0:00:58.3 0:00:09.2 0:00:58.3
16 6886 detail závodníka HANUŠ František 2008 POCTA - BikeGallery 3. /  Žáci 10-11 let 0:00:58.3 0:00:09.2 0:00:58.3
17 6991 detail závodníka ŠPERL Václav 2009 Bikeclinic Junior Team 4. /  Žáci 10-11 let 0:00:59.5 0:00:10.3 0:00:59.5
18 6180 detail závodníka HALUŠKA Adam 2007 --- 11. /  Žáci 12-13 let 0:00:59.8 0:00:10.7 0:00:59.8
19 6959 detail závodníka PAVELKOVÁ Barbora 2007 BIKE SPORT SERVIS OPAVA 2. /  Žákyně 12-13 let 0:01:00.9 0:00:11.7 0:01:00.9
20 6881 detail závodníka HENDRICH Daniel Maximus 2008 Expres CZ - Tufo Team Kolín 5. /  Žáci 10-11 let 0:01:01.2 0:00:12.1 0:01:01.2
21 6888 detail závodníka PETSCHOVÁ Kristýna 2006 vebrovyboudy.com 3. /  Žákyně 12-13 let 0:01:01.3 0:00:12.2 0:01:01.3
22 6111 detail závodníka VEDRAL Max 2008 Bikeclinic Junior Team 6. /  Žáci 10-11 let 0:01:01.9 0:00:12.8 0:01:01.9
23 6976 detail závodníka NOVOTNA Justyna 2009 Moravecteam 2. /  Žákyně 10-11 let 0:01:02.5 0:00:13.4 0:01:02.5
24 6893 detail závodníka KNOBLOCH Adam 2010 IVAR - CS AUTHOR TEAM 2. /  Žáci 8-9 let 0:01:02.6 0:00:13.5 0:01:02.6
25 6904 detail závodníka HALÁS Václav 2007 Cykloteam KOLARNA Olomouc 12. /  Žáci 12-13 let 0:01:03.2 0:00:14.1 0:01:03.2
26 6916 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš 2009 BIKE FREAKS HOLICE 7. /  Žáci 10-11 let 0:01:03.3 0:00:14.1 0:01:03.3
27 6897 detail závodníka STRÁNSKÁ Adéla 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3. /  Žákyně 10-11 let 0:01:03.3 0:00:14.2 0:01:03.3
28 6037 detail závodníka PULKRABOVÁ Marika 2006 BSK - Cyklomarket 4. /  Žákyně 12-13 let 0:01:03.5 0:00:14.3 0:01:03.5
29 6918 detail závodníka PŇOVSKÝ Sebastian 2011 Silvini team 3. /  Žáci 8-9 let 0:01:03.5 0:00:14.4 0:01:03.5
30 6009 detail závodníka ČERNÍN Lukáš 2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ 8. /  Žáci 10-11 let 0:01:03.5 0:00:14.4 0:01:03.5
31 6947 detail závodníka MAREŠOVÁ Natálie 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 1. /  Žákyně 8-9 let 0:01:03.5 0:00:14.4 0:01:03.5
32 6097 detail závodníka BONDY Štěpán 2011 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 4. /  Žáci 8-9 let 0:01:03.7 0:00:14.6 0:01:03.7
33 6924 detail závodníka SVOBODOVÁ Laura 2010 ADASTRA Cycling Team 2. /  Žákyně 8-9 let 0:01:04.0 0:00:14.9 0:01:04.0
34 6177 detail závodníka KUNC Tomáš 2009 GHOST Junior team 9. /  Žáci 10-11 let 0:01:04.1 0:00:14.9 0:01:04.1
35 6949 detail závodníka LISÝ Vít 2008 Expres CZ - Tufo Team Kolín 10. /  Žáci 10-11 let 0:01:04.1 0:00:15.0 0:01:04.1
36 6950 detail závodníka DINGOVÁ Anna 2006 BSK Juniors 5. /  Žákyně 12-13 let 0:01:04.2 0:00:15.1 0:01:04.2
37 6183 detail závodníka KUCHAŘ Josef 2008 ACT leraK Blansko 11. /  Žáci 10-11 let 0:01:04.3 0:00:15.2 0:01:04.3
38 6130 detail závodníka BEDNAŘÍK Jan 2007 S-Sport Hronov 13. /  Žáci 12-13 let 0:01:04.4 0:00:15.3 0:01:04.4
39 6896 detail závodníka LUKAŠÍK Pavel 2006 BIKE FREAKS HOLICE 14. /  Žáci 12-13 let 0:01:04.5 0:00:15.4 0:01:04.5
40 6202 detail závodníka KUČERA Vojtěch 2010 Laguna Cycles Team 5. /  Žáci 8-9 let 0:01:04.7 0:00:15.6 0:01:04.7
41 6917 detail závodníka JANŮ Tomáš 2009 Bikeclinic Junior Team 12. /  Žáci 10-11 let 0:01:04.8 0:00:15.7 0:01:04.8
42 6230 detail závodníka LUX Ondřej 2010 BMX Favorit Brno 6. /  Žáci 8-9 let 0:01:05.3 0:00:16.2 0:01:05.3
43 6985 detail závodníka SKANDERA Matyáš 2008 SA Spindleruv Mlyn 13. /  Žáci 10-11 let 0:01:05.5 0:00:16.4 0:01:05.5
44 6900 detail závodníka KŘUPALA Jakub 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 14. /  Žáci 10-11 let 0:01:05.9 0:00:16.8 0:01:05.9
45 6952 detail závodníka KAMENÍK Jan 2008 Bikeclinic Junior Team 15. /  Žáci 10-11 let 0:01:06.6 0:00:17.5 0:01:06.6
46 6884 detail závodníka KRÁTKÁ Zuzka 2008 BIKE FREAKS HOLICE 4. /  Žákyně 10-11 let 0:01:06.6 0:00:17.5 0:01:06.6
47 6960 detail závodníka STRÁNSKÁ Sofie 2008 Active Tour Cycling Team 5. /  Žákyně 10-11 let 0:01:06.7 0:00:17.6 0:01:06.7
48 6943 detail závodníka LESAGE Radek 2008 Transbrody 16. /  Žáci 10-11 let 0:01:07.1 0:00:17.9 0:01:07.1
49 6966 detail závodníka PANUŠ Jakub 2009 BIKE FREAKS HOLICE 17. /  Žáci 10-11 let 0:01:07.4 0:00:18.3 0:01:07.4
50 6912 detail závodníka KOUDELKOVÁ Lucie 2008 MORAVEC TEAM 6. /  Žákyně 10-11 let 0:01:08.2 0:00:19.0 0:01:08.2
51 6188 detail závodníka KROUPA Ondřej 2008 little riders 18. /  Žáci 10-11 let 0:01:08.7 0:00:19.5 0:01:08.7
52 6899 detail závodníka KŘUPALOVÁ Kristýna 2008 KOLOKROUŽEK Zlín 7. /  Žákyně 10-11 let 0:01:09.2 0:00:20.1 0:01:09.2
53 6928 detail závodníka SEMERÁD Mára Semiš 2012 MITAS Mercedes Benz Praha Trek 1. /  Žáci 6-7 let 0:01:09.6 0:00:20.5 0:01:09.6
54 6948 detail závodníka TRLLO Lukáš 2010 BAKAKO Nová Paka 7. /  Žáci 8-9 let 0:01:10.2 0:00:21.1 0:01:10.2
55 6915 detail závodníka HALÁS Antonín 2011 Cykloteam KOLARNA Olomouc 8. /  Žáci 8-9 let 0:01:10.2 0:00:21.1 0:01:10.2
56 6955 detail závodníka ČERMÁK Denis 2010 ADASTRA Cycling Team 9. /  Žáci 8-9 let 0:01:10.5 0:00:21.3 0:01:10.5
57 6975 detail závodníka MOULIS Ondřej 2009 IVAR CS AUTHOR TEAM 19. /  Žáci 10-11 let 0:01:10.5 0:00:21.4 0:01:10.5
58 6974 detail závodníka JIRÁSKOVÁ Ema 2009 Mitas Mercedes-Benz Praha Trek 8. /  Žákyně 10-11 let 0:01:10.9 0:00:21.8 0:01:10.9
59 6172 detail závodníka LOPOUR Šimon 2006 --- 15. /  Žáci 12-13 let 0:01:11.4 0:00:22.3 0:01:11.4
60 6041 detail závodníka LAŠKOVÁ Anežka 2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ 9. /  Žákyně 10-11 let 0:01:11.8 0:00:22.6 0:01:11.8
61 6981 detail závodníka NEJEDLÝ Lukáš 2008 HOUNYK MTB TEAM 20. /  Žáci 10-11 let 0:01:12.0 0:00:22.9 0:01:12.0
62 6191 detail závodníka PROCHÁZKA Nicholas Martin 2009 AMK Hamry nad Sázavou 21. /  Žáci 10-11 let 0:01:12.3 0:00:23.2 0:01:12.3
63 6885 detail závodníka BOHÁNSKÁ Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 3. /  Žákyně 8-9 let 0:01:12.5 0:00:23.4 0:01:12.5
64 6092 detail závodníka LODR Oliver 2012 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2. /  Žáci 6-7 let 0:01:12.9 0:00:23.8 0:01:12.9
65 6921 detail závodníka DAJČOVÁ Amálie 2010 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 4. /  Žákyně 8-9 let 0:01:13.3 0:00:24.2 0:01:13.3
66 6929 detail závodníka DRÁBKOVÁ Nela 2011 BB racing čerčany 5. /  Žákyně 8-9 let 0:01:13.5 0:00:24.4 0:01:13.5
67 6065 detail závodníka KŘÍŽ Jakub 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 10. /  Žáci 8-9 let 0:01:14.0 0:00:24.9 0:01:14.0
68 6930 detail závodníka KAVALÍR Martin 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 22. /  Žáci 10-11 let 0:01:14.2 0:00:25.1 0:01:14.2
69 6964 detail závodníka VALA Alex 2011 --- 11. /  Žáci 8-9 let 0:01:15.2 0:00:26.1 0:01:15.2
70 6892 detail závodníka KOPŘIVOVÁ Adéla 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 6. /  Žákyně 8-9 let 0:01:15.3 0:00:26.2 0:01:15.3
71 6077 detail závodníka RUCHAŘ Matyáš 2008 --- 23. /  Žáci 10-11 let 0:01:16.5 0:00:27.4 0:01:16.5
72 6990 detail závodníka ADÁMEK Robin 2011 Bike team Alby Znojmo 12. /  Žáci 8-9 let 0:01:16.8 0:00:27.6 0:01:16.8
73 6880 detail závodníka SZÖLLÖS Štefan 2010 ADASTRA Cycling Team 13. /  Žáci 8-9 let 0:01:17.1 0:00:27.9 0:01:17.1
74 6891 detail závodníka DRHOVÁ Eva 2008 Bike Klub Špindl 10. /  Žákyně 10-11 let 0:01:17.4 0:00:28.3 0:01:17.4
75 6936 detail závodníka KAMENÍK Adam 2010 Bikeclinic Junior Team 14. /  Žáci 8-9 let 0:01:17.5 0:00:28.4 0:01:17.5
76 6207 detail závodníka ROČEK Matyáš 2012 Kostěnice 3. /  Žáci 6-7 let 0:01:18.0 0:00:28.9 0:01:18.0
77 6953 detail závodníka JANEŠ Šimon 2010 BMX Pardubice 15. /  Žáci 8-9 let 0:01:18.2 0:00:29.0 0:01:18.2
78 6153 detail závodníka SCHWACH Petr 2008 --- 24. /  Žáci 10-11 let 0:01:18.3 0:00:29.2 0:01:18.3
79 6164 detail závodníka DINGA Jan 2010 BSK racing 16. /  Žáci 8-9 let 0:01:18.5 0:00:29.4 0:01:18.5
80 6934 detail závodníka KANDOVÁ Michaela 2009 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 11. /  Žákyně 10-11 let 0:01:19.9 0:00:30.8 0:01:19.9
81 6906 detail závodníka TRLLOVÁ Šárka 2007 BAKAKO Nová Paka 6. /  Žákyně 12-13 let 0:01:21.6 0:00:32.5 0:01:21.6
82 6184 detail závodníka PŘENOSIL Adam 2011 --- 17. /  Žáci 8-9 let 0:01:22.8 0:00:33.7 0:01:22.8
83 6210 detail závodníka TOUŠEK Jan 2009 --- 25. /  Žáci 10-11 let 0:01:23.4 0:00:34.2 0:01:23.4
84 6967 detail závodníka DUBEN Štěpán 2011 AGROFERT cyklo tým 18. /  Žáci 8-9 let 0:01:23.7 0:00:34.6 0:01:23.7
85 6925 detail závodníka KOHOUT Jindřich 2011 VELO Akademie Kladno 19. /  Žáci 8-9 let 0:01:24.3 0:00:35.2 0:01:24.3
86 6887 detail závodníka DRONGOVÁ Eliška 2010 --- 7. /  Žákyně 8-9 let 0:01:24.4 0:00:35.3 0:01:24.4
87 6944 detail závodníka PANTŮČKOVÁ Anna 2009 ACT leraK Blansko 12. /  Žákyně 10-11 let 0:01:24.5 0:00:35.3 0:01:24.5
88 6181 detail závodníka PŘENOSIL Marek 2007 Bicykl Team Ústí nad Labem 16. /  Žáci 12-13 let 0:01:24.9 0:00:35.8 0:01:24.9
89 6972 detail závodníka POZORSKÝ Martin 2012 Drahanský sport team 4. /  Žáci 6-7 let 0:01:25.6 0:00:36.4 0:01:25.6
90 6049 detail závodníka BRUCKNER Jakub 2009 Bikeclinic Junior Team 26. /  Žáci 10-11 let 0:01:25.8 0:00:36.7 0:01:25.8
91 6040 detail závodníka LAŠKOVÁ Eliška 2012 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ 1. /  Žákyně 6-7 let 0:01:25.8 0:00:36.7 0:01:25.8
92 6005 detail závodníka VAŠEK Klučka 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 27. /  Žáci 10-11 let 0:01:26.3 0:00:37.2 0:01:26.3
93 6986 detail závodníka GALUŠKOVÁ Adéla 2008 KOLOKROUŽEK Zlín 13. /  Žákyně 10-11 let 0:01:26.9 0:00:37.8 0:01:26.9
94 6059 detail závodníka KUČERA Tobiáš 2010 GHOST Junior team 20. /  Žáci 8-9 let 0:01:27.1 0:00:38.0 0:01:27.1
95 6023 detail závodníka SYCHROVSKÝ Petr 2012 AEROTEC SPORT TEAM 5. /  Žáci 6-7 let 0:01:28.5 0:00:39.4 0:01:28.5
96 6013 detail závodníka POZORSKÁ Ivona 2010 Drahanský sport team 8. /  Žákyně 8-9 let 0:01:28.6 0:00:39.5 0:01:28.6
97 6942 detail závodníka BLAŽKOVÁ Jolana 2010 Nasavrky Bikers 9. /  Žákyně 8-9 let 0:01:31.0 0:00:41.8 0:01:31.0
98 6923 detail závodníka RICHTR Tomáš 2012 --- 6. /  Žáci 6-7 let 0:01:31.5 0:00:42.4 0:01:31.5
99 6026 detail závodníka ČERNÍN Ondřej 2008 TJ SOKOL SMOLKOV HUPNAKOLO.CZ 28. /  Žáci 10-11 let 0:01:31.8 0:00:42.6 0:01:31.8
100 6898 detail závodníka TROJAN Matyáš 2012 Talent Bike 7. /  Žáci 6-7 let 0:01:33.2 0:00:44.1 0:01:33.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru