Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :10 - 11.8.2019 MÍSTO :Vysočina Arena, NMNM

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo # 5.Kolo # 6.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo # 5.Kolo # 6.Kolo #
1 6890 detail závodníka SMEJKAL Adam CZE 2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1. /  Žáci 12-13 let 0:18:41.1 0:00:00.0 02:57.4 [1] 1 03:08.2 [1] 1 03:10.4 [3] 1 03:10.2 [1] 1 03:09.9 [1] 1 03:04.7 [1] 1
2 6166 detail závodníka HOŠEK Adam CZE 2006 ADASTRA Cycling Team 2. /  Žáci 12-13 let 0:19:05.8 0:00:24.7 03:07.8 [6] 6 03:12.8 [5] 2 03:11.7 [5] 3 03:11.7 [2] 2 03:16.2 [3] 3 03:05.4 [2] 2
3 6079 detail závodníka HÁJEK Tomáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3. /  Žáci 12-13 let 0:19:08.8 0:00:27.7 03:09.9 [9] 9 03:12.9 [6] 5 03:08.7 [1] 2 03:12.7 [3] 3 03:15.7 [2] 2 03:08.7 [3] 3
4 6883 detail závodníka HENDRYCH Vojta CZE 2006 BIKE FREAKS HOLICE 4. /  Žáci 12-13 let 0:19:23.6 0:00:42.4 03:08.0 [7] 7 03:12.6 [3] 3 03:11.7 [4] 3 03:18.2 [5] 5 03:17.0 [4] 4 03:15.8 [7] 4
5 6123 detail závodníka NOVÁK Vojtěch CZE 2007 BIKE FREAKS HOLICE 5. /  Žáci 12-13 let 0:19:29.3 0:00:48.2 03:11.5 [10] 10 03:12.4 [2] 8 03:08.9 [2] 5 03:16.1 [4] 4 03:23.8 [10] 5 03:16.4 [8] 5
6 6048 detail závodníka BRUCKNER Filip CZE 2006 RAJEC 100% TREK 6. /  Žáci 12-13 let 0:19:29.8 0:00:48.7 03:06.5 [3] 3 03:15.2 [7] 4 03:15.2 [7] 6 03:22.7 [10] 6 03:17.4 [6] 6 03:12.6 [4] 6
7 6896 detail závodníka LUKAŠÍK Pavel CZE 2006 BIKE FREAKS HOLICE 7. /  Žáci 12-13 let 0:19:31.2 0:00:50.0 03:07.2 [4] 4 03:19.2 [10] 10 03:13.4 [6] 7 03:20.7 [8] 7 03:17.2 [5] 7 03:13.3 [6] 7
8 6913 detail závodníka KOUDELKA Matyáš CZE 2006 MORAVEC TEAM 8. /  Žáci 12-13 let 0:19:31.6 0:00:50.5 03:07.3 [5] 5 03:16.7 [8] 7 03:16.2 [8] 8 03:20.6 [7] 8 03:17.4 [7] 8 03:13.3 [5] 8
9 6037 detail závodníka PULKRABOVÁ Marika CZE 2006 BSK - Cyklomarket 1. /  Žákyně 12-13 let 0:19:44.3 0:01:03.2 03:08.8 [8] 8 03:17.3 [9] 9 03:17.4 [9] 10 03:18.7 [6] 9 03:18.7 [8] 9 03:23.2 [11] 9
10 6919 detail závodníka BLAŽEK Aleš CZE 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team 9. /  Žáci 12-13 let 0:19:54.3 0:01:13.2 03:04.2 [2] 2 03:19.4 [11] 6 03:18.7 [10] 9 03:23.4 [11] 10 03:21.4 [9] 10 03:26.9 [12] 10
11 6138 detail závodníka NECHUTA Marek CZE 2007 BIKE FREAKS HOLICE 10. /  Žáci 12-13 let 0:20:15.6 0:01:34.5 03:18.7 [14] 14 03:12.7 [4] 11 03:19.4 [11] 11 03:22.0 [9] 11 03:34.3 [13] 11 03:28.3 [13] 11
12 6181 detail závodníka PŘENOSIL Marek CZE 2007 Bicykl Team Ústí nad Labem 11. /  Žáci 12-13 let 0:20:20.6 0:01:39.4 03:13.4 [11] 11 03:25.7 [12] 12 03:28.2 [14] 13 03:26.0 [12] 12 03:29.7 [11] 12 03:17.3 [9] 12
13 6904 detail závodníka HALÁS Václav CZE 2007 Cykloteam KOLARNA Olomouc 12. /  Žáci 12-13 let 0:20:21.1 0:01:39.9 03:18.9 [15] 15 03:25.8 [13] 13 03:22.3 [12] 12 03:26.3 [13] 12 03:29.8 [12] 13 03:17.7 [10] 13
14 6902 detail závodníka PANUŠOVÁ Anna CZE 2006 BIKE FREAKS HOLICE 2. /  Žákyně 12-13 let 0:20:58.6 0:02:17.4 03:16.9 [13] 13 03:28.7 [14] 14 03:26.5 [13] 14 03:36.3 [15] 14 03:35.4 [14] 14 03:34.4 [15] 14
15 6180 detail závodníka HALUŠKA Adam CZE 2007 --- 13. /  Žáci 12-13 let 0:21:32.6 0:02:51.5 03:25.3 [16] 16 03:33.2 [18] 16 03:34.7 [16] 16 03:30.7 [14] 15 03:43.7 [16] 15 03:44.9 [20] 15
16 6950 detail závodníka DINGOVÁ Anna CZE 2006 BSK Juniors 3. /  Žákyně 12-13 let 0:21:37.6 0:02:56.5 03:16.3 [12] 12 03:31.2 [17] 15 03:37.7 [18] 15 03:43.3 [19] 16 03:47.2 [19] 16 03:41.8 [19] 16
17 6197 detail závodníka TABULKA Štěpán CZE 2007 --- 14. /  Žáci 12-13 let 0:21:40.1 0:02:58.9 03:29.4 [17] 17 03:36.7 [19] 17 03:31.9 [15] 17 03:39.2 [16] 17 03:46.8 [18] 17 03:35.8 [16] 17
18 6939 detail závodníka ARNOLD Adam CZE 2007 Haven 15. /  Žáci 12-13 let 0:21:56.4 0:03:15.3 03:40.3 [21] 21 03:30.9 [15] 19 03:39.3 [19] 18 03:39.2 [17] 18 03:45.7 [17] 18 03:40.8 [18] 18
19 6172 detail závodníka LOPOUR Šimon CZE 2006 --- 16. /  Žáci 12-13 let 0:22:00.1 0:03:19.0 03:50.4 [23] 23 03:31.0 [16] 20 03:39.8 [20] 20 03:41.5 [18] 20 03:43.1 [15] 19 03:34.0 [14] 19
20 6965 detail závodníka ŠAMOŘILOVÁ Amálie CZE 2007 TBS Přerov 4. /  Žákyně 12-13 let 0:22:30.9 0:03:49.8 03:32.3 [18] 18 03:37.1 [20] 18 03:41.4 [21] 19 03:50.8 [21] 19 03:48.7 [20] 20 04:00.4 [25] 20
21 6959 detail závodníka PAVELKOVÁ Barbora CZE 2007 BIKE SPORT SERVIS OPAVA 5. /  Žákyně 12-13 let 0:22:38.3 0:03:57.2 03:48.8 [22] 22 03:41.4 [21] 23 03:35.3 [17] 21 03:48.9 [20] 21 03:51.2 [21] 21 03:52.4 [23] 21
22 6933 detail závodníka NĚMCOVÁ Lucka CZE 2006 --- 6. /  Žákyně 12-13 let 0:22:43.4 0:04:02.3 03:34.8 [20] 20 03:49.4 [24] 22 03:54.4 [24] 23 03:54.4 [22] 23 03:53.9 [22] 23 03:36.3 [17] 22
23 6888 detail závodníka PETSCHOVÁ Kristýna CZE 2006 vebrovyboudy.com 7. /  Žákyně 12-13 let 0:22:54.0 0:04:12.9 03:34.4 [19] 19 03:47.7 [23] 21 03:52.7 [23] 22 03:54.7 [23] 22 03:54.9 [24] 22 03:49.4 [22] 23
24 6906 detail závodníka TRLLOVÁ Šárka CZE 2007 BAKAKO Nová Paka 8. /  Žákyně 12-13 let 0:23:18.1 0:04:37.0 03:57.2 [26] 26 03:44.2 [22] 24 03:54.9 [25] 24 04:00.2 [24] 24 03:54.8 [23] 24 03:46.7 [21] 24
25 6004 detail závodníka HORÁČEK Jakub CZE 2007 --- 17. /  Žáci 12-13 let 0:24:07.5 0:05:26.4 03:58.5 [27] 27 03:56.3 [26] 26 04:03.2 [27] 27 04:01.7 [25] 26 04:09.7 [25] 26 03:57.9 [24] 25
26 6175 detail závodníka CHVOJKA Filip CZE 2007 GHOST Team 18. /  Žáci 12-13 let 0:24:07.8 0:05:26.7 03:54.7 [25] 25 03:49.5 [25] 25 03:57.7 [26] 25 04:04.4 [26] 25 04:11.3 [26] 25 04:09.9 [26] 26
27 6179 detail závodníka NĚMCOVÁ Kristýna CZE 2007 --- 9. /  Žákyně 12-13 let 0:24:25.3 0:05:44.2 04:04.7 [30] 30 03:59.9 [27] 29 03:51.4 [22] 26 04:06.7 [27] 27 04:12.3 [27] 27 04:10.1 [27] 27
28 6165 detail závodníka POCHOP Jan CZE 2007 --- 19. /  Žáci 12-13 let 0:25:05.5 0:06:24.4 04:00.9 [28] 28 04:01.7 [28] 28 04:06.4 [28] 28 04:11.7 [28] 28 04:22.4 [28] 28 04:22.2 [28] 28
29 6089 detail závodníka FALTYS Jáchym CZE 2007 Křižák Team 20. /  Žáci 12-13 let 0:25:28.5 0:06:47.4 03:54.2 [24] 24 04:05.8 [29] 27 04:17.8 [29] 29 04:17.7 [29] 29 04:30.4 [29] 29 04:22.4 [29] 29
30 6130 detail závodníka BEDNAŘÍK Jan CZE 2007 S-Sport Hronov 21. /  Žáci 12-13 let 0:27:38.3 0:08:57.1 04:03.9 [29] 29 04:15.9 [30] 30 04:27.0 [30] 30 04:48.8 [30] 30 04:58.9 [31] 30 05:03.4 [32] 30
31 6108 detail závodníka BĚLÍK Antonín CZE 2007 FITFORYOU BIKE TEAM 22. /  Žáci 12-13 let 0:28:22.3 0:09:41.1 04:17.5 [32] 32 04:20.1 [31] 31 04:49.9 [31] 31 05:01.4 [31] 31 04:58.7 [30] 31 04:54.3 [31] 31
32 6058 detail závodníka KUČERA Radim CZE 2007 GHOST Junior team 23. /  Žáci 12-13 let 0:28:34.3 0:09:53.2 04:07.8 [31] 31 04:32.6 [32] 32 04:50.7 [33] 32 05:07.2 [33] 32 05:02.2 [32] 32 04:53.7 [30] 32
33 6926 detail závodníka BENEŠOVÁ Anna CZE 2007 --- 10. /  Žákyně 12-13 let 0:29:22.0 0:10:40.9 04:17.7 [33] 33 04:41.3 [33] 33 04:50.1 [32] 33 05:05.7 [32] 33 05:13.8 [34] 33 05:13.3 [34] 33
34 6910 detail závodníka KANDOVÁ Tereza CZE 2006 --- 11. /  Žákyně 12-13 let 0:31:12.7 0:12:31.6 04:49.4 [34] 34 05:03.7 [34] 34 05:21.2 [34] 34 05:40.0 [34] 34 05:10.7 [33] 34 05:07.6 [33] 34
--- 6113 detail závodníka SRNSKÁ Veronika CZE 2007 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ . /  Žákyně 12-13 let DNF --- 03:34.4 [-] --- 09:46.5 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru