Šumavský MTB maraton České spořitelny

MTB
DATUM :27.7.2019 MÍSTO :Zadov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas
3459 detail závodníka BEDNÁŘOVÁ Lenka CZE 1987 --- 1:53:54.3
3429 detail závodníka BENDA Pavel CZE 1967 Bendovi racing team 1:59:36.7
3495 detail závodníka BENDA Tomáš CZE 1979 lazy pedals DNS
3443 detail závodníka BENDOVA Veronika CZE 1991 Bendovi racing team 1:54:26.3
3496 detail závodníka BENDOVÁ Šárka CZE 1979 lazy pedals DNS
3428 detail závodníka BENDOVÁ Vladana CZE 1970 Bendovi racing team 1:59:46.8
3442 detail závodníka BERAN Jiří CZE 1983 Velosport Domažlice DNS
6711 detail závodníka BERANOVÁ Daniela CZE 2010 Velosport Domažlice DNS
6731 detail závodníka BLÁHA Tomáš CZE 2009 --- DNS
6831 detail závodníka BLÁHOVÁ Natálie CZE 2007 --- 2:03:08.0
6832 detail závodníka BLÁHOVÁ Nelly CZE 2011 --- 2:03:19.6
3507 detail závodníka BLÁHOVÁ Petra CZE 1978 --- 2:03:26.0
3445 detail závodníka BLAŽEK Ivan CZE 1952 Nasavrky Bikers 1:31:27.7
3465 detail závodníka BOHÁNSKÝ Leoš CZE 1973 ROHOZEC AMULET TEAM 1:04:25.9
3505 detail závodníka BURIANOVÁ Jitka CZE 1976 PivoMan 1:40:05.1
3483 detail závodníka ČERNÍNOVÁ Veronika CZE 1989 --- DNS
3451 detail závodníka DAŇA Milan CZE 1952 --- 1:17:42.8
3497 detail závodníka DINKA Miroslav CZE 2012 Cyklokroužek Český Krumlov DNS
3467 detail závodníka DRONG Jiří CZE 1979 --- 1:55:14.3
6677 detail závodníka DRONGOVÁ Sofie CZE 2013 --- 1:55:12.3
3438 detail závodníka FERKL Vladislav CZE 1967 --- 1:24:47.0
3499 detail závodníka FUKSOVÁ Jana CZE 1965 --- 1:17:01.3
3475 detail závodníka FURMANOVÁ Romana CZE 1972 1.Sportovní Přerov DNS
3481 detail závodníka FÜRSTOVÁ Milena CZE 1954 --- DNS
3506 detail závodníka HALÁSOVÁ Markéta CZE 1973 --- 1:14:15.1
6716 detail závodníka HALLER Maxmilián CZE 2011 --- 1:13:50.3
3444 detail závodníka HAMÁČEK Jaroslav CZE 1972 --- 1:13:57.8
6734 detail závodníka HAMÁČEK Matěj CZE 2011 Apache Loko Trutnov 1:13:58.6
3479 detail závodníka HAVELKOVÁ Jana CZE 1988 --- DNS
3492 detail závodníka HEDRIK Dominik CZE 2009 --- DNS
6666 detail závodníka HEJZEK Ondřej CZE 2012 MS Bike Academy Racing 1:29:19.2
3457 detail závodníka HLADKÁ Karolína CZE 2004 --- 1:41:34.9
3456 detail závodníka HLADKÁ Radka CZE 1976 --- 1:50:07.8
3458 detail závodníka HLADKÝ Kryštof CZE 2008 --- 1:30:09.9
3440 detail závodníka HODA Jana CZE 1973 --- 1:50:50.4
3441 detail závodníka HODA Pavel CZE 1977 --- 1:50:34.3
6759 detail závodníka HODA Pavel CZE 2012 --- 1:50:48.8
3424 detail závodníka HOLAN Jiří CZE 1977 BIKE for LIFE bike club 0:59:24.9
3511 detail závodníka HUŤKOVÁ Jana CZE 1961 --- 1:54:44.3
3510 detail závodníka CHLUBNA Jiří CZE 1983 --- 1:41:55.1
6702 detail závodníka CHLUBNA Šimon CZE 2012 --- 1:41:54.1
3464 detail závodníka JAMAI Petra CZE 1975 Pepet 1:21:21.8
3490 detail závodníka JANEBA Alfred Filip CZE 2012 --- DNS
3489 detail závodníka JANEBA Petr CZE 1975 --- DNS
3491 detail závodníka JANEBOVÁ Drahomíra CZE 1974 --- DNS
3503 detail závodníka KLÁRA Burianová CZE 2007 --- 1:40:03.9
3449 detail závodníka KOPECKÝ Martin CZE 1974 --- 1:32:38.2
3431 detail závodníka KOŠŤÁL Milan CZE 1955 --- 0:53:21.8
3494 detail závodníka KRATOCHVÍLOVÁ Michaela CZE 1989 --- 1:14:44.3
3471 detail závodníka KRYŠTOF František CZE 1980 --- 2:36:53.2
3439 detail závodníka KŘUPALA Martin CZE 1975 KOLOKROUŽEK Zlín 1:07:24.6
3435 detail závodníka KŘUPALOVÁ Andrea CZE 1978 --- 1:52:56.6
3470 detail závodníka KUBÁTOVÁ Veronika CZE 1975 --- 1:45:30.1
3448 detail závodníka LANDA Jakub CZE 1986 --- 2:05:03.7
6768 detail závodníka LANDA Jakub CZE 2010 --- 2:05:03.0
3500 detail závodníka LUKES Ladislav CZE 1976 --- DNS
3432 detail závodníka MÁCOVÁ Hana CZE 1969 --- 1:53:57.8
3434 detail závodníka MÁCHA Viktor CZE 1969 --- 1:35:00.2
6660 detail závodníka MALÍK Marek CZE 2012 CK Bítovská 1:45:13.8
6756 detail závodníka MÁLKOVÁ Amálie CZE 2015 --- DNF
3455 detail závodníka MASÁROVÁ Lenka CZE 1981 --- 1:41:45.5
3509 detail závodníka MÄSIAROVA Aneta CZE 1984 WWW.COREX.CZ 1:33:19.9
3488 detail závodníka MAŠEK Dominik CZE 1997 --- 1:17:27.3
6799 detail závodníka MATĚJKA Matyáš CZE 2014 Dovedové Křešín DNF
6764 detail závodníka MAZGAJOVÁ Nela CZE 2016 --- DNF
6778 detail závodníka MÍČKA Kryštof CZE 2014 --- DNF
6788 detail závodníka MÍČKA Petr CZE 2014 --- DNF
6816 detail závodníka MZIGOD Jan CZE 2011 Branišov 2:08:00.5
3484 detail závodníka MŽIGOD Josef CZE 1983 Branišov 2:07:54.7
6818 detail závodníka MŽIGOD Ondřej CZE 2012 Branišov 2:07:56.7
3463 detail závodníka ODSTRČIL Pavel CZE 1968 --- 1:43:05.9
3504 detail závodníka PÁNEK Vojtěch CZE 2007 PivoMan 1:23:05.7
3472 detail závodníka PATOČKOVÁ Anna CZE 1981 --- DNF
6842 detail závodníka PAVLÍČEK Daniel CZE 2008 VK Jihostroj ČB 1:27:59.8
6843 detail závodníka PAVLÍČEK Martin CZE 2011 Dynamo ČB 2:04:21.2
3462 detail závodníka PAVLÍKOVÁ Žaneta CZE 1992 --- 1:53:34.0
3487 detail závodníka PETROVSKÝ Tomáš CZE 2000 --- 1:18:41.3
3468 detail závodníka PETRŽÍKOVÁ Jana CZE 1973 --- 1:45:27.6
3469 detail závodníka PETRŽÍKOVÁ Šárka CZE 2008 --- 1:45:26.9
3480 detail závodníka PODANÁ Kateřina CZE 1984 --- DNS
3437 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Ivana CZE 1958 SK POLAR 1:13:42.1
3427 detail závodníka ROMOVÁ Kateřina CZE 1980 --- 1:13:48.5
3508 detail závodníka RÖSZLER Radek CZE 1971 --- 2:03:24.7
3477 detail závodníka RUZICKA ladislav CZE 1977 --- 1:39:15.4
6681 detail závodníka RŮŽIČKA Mikuláš CZE 2013 --- DNF
3474 detail závodníka SCHULLEROVÁ Pavlína CZE 1981 Zachy Bike team 1:26:58.2
3502 detail závodníka SLÁDEK Aleš CZE 1945 --- 1:46:21.1
6873 detail závodníka SMIDOVA Eliska CZE 2014 --- DNF
6874 detail závodníka SMIDOVA Viktorie CZE 2016 --- DNF
3478 detail závodníka SOJKOVA Marie CZE 1969 CYKLODOLEŽAL 1:43:02.2
3482 detail závodníka SOLDÁTOVÁ Natálie CZE 2002 --- DNS
3450 detail závodníka SOUKUPOVÁ Markéta CZE 1970 --- 1:34:31.4
6844 detail závodníka STRNADOVA Zuzana CZE 2016 --- DNF
6722 detail závodníka SVOBODA David CZE 2008 ADASTRA Cycling Team DNF
6695 detail závodníka SVOBODOVÁ Laura CZE 2010 ADASTRA Cycling Team DNF
3486 detail závodníka ŠEBÁNEK Samuel CZE 2010 --- 1:26:43.2
3485 detail závodníka ŠEBÁNKOVÁ Barbora CZE 1990 --- 1:26:51.7
3454 detail závodníka ŠINDELÁŘOVÁ Renáta CZE 1981 --- 1:53:51.3
6876 detail závodníka ŠTĚDRÁ Zuzana CZE 2014 --- DNF
3498 detail závodníka ŠVANDRLIK Jakub CZE 2004 Zaječov 1:11:57.8