Bikemaraton Drásal České spořitelny
DATUM : | 29.6.2019 | MÍSTO : | Holešov |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7313 | SÝKORA Josef | 2005 | Head Pro Team Opava | 1. / Žáci 14-16 let | 0:36:27.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 7289 | PŮLPÁN Matěj | 2003 | SCOTTMTB.CZ | 2. / Žáci 14-16 let | 0:37:26.4 | 0:00:58.4 | ||
3 | diplom | 7272 | PROCHÁZKA Ondřej | 2005 | --- | 3. / Žáci 14-16 let | 0:38:10.9 | 0:01:42.9 | ||
4 | diplom | 7209 | SMEJKAL Adam | 2006 | --- | 1. / Žáci 12-13 let | 0:39:09.1 | 0:02:41.2 | ||
5 | diplom | 7293 | KEJNAR Daniel | 2005 | Cykloteam MXM Hulín | 4. / Žáci 14-16 let | 0:39:09.9 | 0:02:41.9 | ||
6 | diplom | 7359 | ŠIMOŇUKOVÁ Natáie | 2004 | cyklo team mxm Hulín | 1. / Žákyně 14-16 let | 0:40:02.6 | 0:03:34.7 | ||
7 | diplom | 7217 | HALÁS Václav | 2007 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 2. / Žáci 12-13 let | 0:40:04.4 | 0:03:36.4 | ||
8 | diplom | 7332 | KOUDELKA Matyáš | 2006 | MORAVEC TEAM | 3. / Žáci 12-13 let | 0:40:10.8 | 0:03:42.8 | ||
9 | diplom | 7226 | RAŠKA Lukáš | 2007 | Short Bike Academy Opletal | 4. / Žáci 12-13 let | 0:40:10.9 | 0:03:42.9 | ||
10 | diplom | 7229 | TESAŘÍK Jakub | 2008 | Cykloteam KOLARNA | 1. / Žáci 10-11 let | 0:40:28.1 | 0:04:00.1 | ||
11 | diplom | 7360 | JANÍČKOVÁ Adriana | 2005 | Sršáni Ostrava | 2. / Žákyně 14-16 let | 0:43:07.1 | 0:06:39.1 | ||
12 | diplom | 7328 | LUKAŠÍK Pavel | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 5. / Žáci 12-13 let | 0:43:13.1 | 0:06:45.1 | ||
13 | diplom | 7223 | LISÝ Vít | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 2. / Žáci 10-11 let | 0:43:30.1 | 0:07:02.1 | ||
14 | diplom | 7207 | KRÁTKÁ Zuzka | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:44:28.8 | 0:08:00.9 | ||
15 | diplom | 7222 | KOLÁŘOVÁ Babeta | 2009 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:44:28.8 | 0:08:00.9 | ||
16 | diplom | 7225 | PŇOVSKÝ Sebastian | 2011 | Silvini team | 1. / Žáci 8-9 let | 0:44:36.3 | 0:08:08.4 | ||
17 | diplom | 7216 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 3. / Žáci 10-11 let | 0:44:36.8 | 0:08:08.9 | ||
18 | diplom | 7315 | ČIHAŘ Martin | 2006 | 4ever cyklo bulis Racing Team | 6. / Žáci 12-13 let | 0:44:37.8 | 0:08:09.9 | ||
19 | diplom | 7241 | LEBEDA Štěpán | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 4. / Žáci 10-11 let | 0:44:38.1 | 0:08:10.1 | ||
20 | diplom | 7213 | PANUŠOVÁ Anna | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:44:52.8 | 0:08:24.9 | ||
21 | diplom | 7252 | ŠUMPÍK Pavel | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 7. / Žáci 12-13 let | 0:44:53.1 | 0:08:25.1 | ||
22 | diplom | 7292 | FOLDYNA David | 2005 | Kilpi kids racing team | 5. / Žáci 14-16 let | 0:45:11.8 | 0:08:43.9 | ||
23 | diplom | 7322 | TALA Erik | 2006 | MG Bike Team | 8. / Žáci 12-13 let | 0:45:13.8 | 0:08:45.9 | ||
24 | diplom | 7334 | DOHNAL Martin | 2006 | Zapro Team | 9. / Žáci 12-13 let | 0:45:15.6 | 0:08:47.6 | ||
25 | diplom | 7344 | KOVAŘÍK Jakub | 2006 | Bruslárna.cz | 10. / Žáci 12-13 let | 0:45:23.3 | 0:08:55.4 | ||
26 | diplom | 7273 | PROCHÁZKA Matěj | 2007 | SK Šela Sport Přerov | 11. / Žáci 12-13 let | 0:45:28.1 | 0:09:00.1 | ||
27 | diplom | 7258 | GAJDOŠ Štěpán | 2005 | 4EVER CykloBulis | 6. / Žáci 14-16 let | 0:45:29.1 | 0:09:01.1 | ||
28 | diplom | 7352 | PAPOUŠEK Adam | 2008 | --- | 5. / Žáci 10-11 let | 0:47:01.3 | 0:10:33.3 | ||
29 | diplom | 7283 | DRHOVÁ Bianka | 2006 | Nordica ski zlín | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:47:02.3 | 0:10:34.3 | ||
30 | diplom | 7306 | MUŠÁLEK Jakub | 2007 | --- | 12. / Žáci 12-13 let | 0:47:03.8 | 0:10:35.8 | ||
31 | diplom | 7281 | NOVOTNA Justyna | 2009 | Moravecteam | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:47:42.8 | 0:11:14.8 | ||
32 | diplom | 7231 | RAŠKA Tomáš | 2009 | Short Bike Academy Opletal | 6. / Žáci 10-11 let | 0:47:42.8 | 0:11:14.8 | ||
33 | diplom | 7210 | DRHOVÁ Eva | 2008 | Bike Klub Špindl | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:47:43.1 | 0:11:15.1 | ||
34 | diplom | 7319 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 7. / Žáci 10-11 let | 0:47:43.1 | 0:11:15.1 | ||
35 | diplom | 7314 | DVOŘÁK Sebastian | 2008 | Head Pro Team Opava | 8. / Žáci 10-11 let | 0:47:51.6 | 0:11:23.6 | ||
36 | diplom | 7329 | LESAGE Radek | 2008 | Trans brody | 9. / Žáci 10-11 let | 0:49:22.5 | 0:12:54.6 | ||
37 | diplom | 7288 | JIROUT Filip | 2009 | Kilpi kids racing team | 10. / Žáci 10-11 let | 0:49:23.6 | 0:12:55.6 | ||
38 | diplom | 7297 | NĚMCOVÁ Michaela | 2003 | --- | 3. / Žákyně 14-16 let | 0:49:24.8 | 0:12:56.8 | ||
39 | diplom | 7239 | HÝŽĎAL Vít | 2005 | KOLOKROUŽEK Zlín | 7. / Žáci 14-16 let | 0:49:25.1 | 0:12:57.1 | ||
40 | diplom | 7331 | RAŠKA Alois | 1976 | SK Šela Sport | 1. / JTM Doprovod | 0:49:25.3 | 0:12:57.3 | ||
41 | diplom | 7323 | ZVĚDĚLÍK Ondřej | 2005 | ACS Drak Vrbno | 8. / Žáci 14-16 let | 0:49:25.5 | 0:12:57.6 | ||
42 | diplom | 7321 | TVRZ Jan | 2009 | BSK Cyklo-Market juniors | 11. / Žáci 10-11 let | 0:49:27.0 | 0:12:59.1 | ||
43 | diplom | 7270 | KUBA TOMÁŠ | 2005 | KILPI racing team | 9. / Žáci 14-16 let | 0:49:27.8 | 0:12:59.8 | ||
44 | diplom | 7287 | SKLENAŘÍK Michal | 2004 | --- | 10. / Žáci 14-16 let | 0:49:32.8 | 0:13:04.8 | ||
45 | diplom | 7335 | KONEČNÝ Šimon | 2007 | Tufo cyklozákladna OTROKOVICE | 13. / Žáci 12-13 let | 0:49:33.8 | 0:13:05.8 | ||
46 | diplom | 7275 | SKLENAŘÍK David | 2006 | --- | 14. / Žáci 12-13 let | 0:49:48.8 | 0:13:20.8 | ||
47 | diplom | 7312 | SÝKORA Václav | 2007 | --- | 15. / Žáci 12-13 let | 0:49:49.0 | 0:13:21.1 | ||
48 | diplom | 7340 | MIKULÍKOVÁ Karolína | 2005 | cyklo team mxm Hulín | 4. / Žákyně 14-16 let | 0:50:16.0 | 0:13:48.1 | ||
49 | diplom | 7284 | DRHOVÁ Denisa | 2006 | Nordica ski zlín | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:50:16.8 | 0:13:48.8 | ||
50 | diplom | 7212 | HOLANOVÁ Anděla | 2006 | BIKE for LIFE bike club | 4. / Žákyně 12-13 let | 0:50:47.5 | 0:14:19.6 | ||
51 | diplom | 7276 | NESRSTA Michal | 2005 | 4EVER CykloBulis | 11. / Žáci 14-16 let | 0:50:57.5 | 0:14:29.6 | ||
52 | diplom | 7243 | LEBEDA Jan | 2005 | KOLOKROUŽEK Zlín | 12. / Žáci 14-16 let | 0:51:00.0 | 0:14:32.1 | ||
53 | diplom | 7215 | KŘUPALOVÁ Kristýna | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:51:36.8 | 0:15:08.8 | ||
54 | diplom | 7356 | JURKULÁK Marek | 2005 | FLOR - BIKE z.s. | 13. / Žáci 14-16 let | 0:52:10.5 | 0:15:42.5 | ||
55 | diplom | 7261 | JANDA Lukáš | 2005 | SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA | 14. / Žáci 14-16 let | 0:52:16.8 | 0:15:48.8 | ||
56 | diplom | 7307 | LESAGE Marek | 2006 | --- | 16. / Žáci 12-13 let | 0:52:27.5 | 0:15:59.5 | ||
57 | diplom | 7263 | CHVÁLA Matúš | 2007 | SEGUM BIKE TEAM | 17. / Žáci 12-13 let | 0:52:34.8 | 0:16:06.8 | ||
58 | diplom | 7327 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | --- | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:52:37.8 | 0:16:09.8 | ||
59 | diplom | 7219 | FAMFULÍKOVÁ Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:52:40.8 | 0:16:12.8 | ||
60 | diplom | 7341 | FAMFULÍK Tomáš | 1980 | --- | 2. / JTM Doprovod | 0:52:41.0 | 0:16:13.1 | ||
61 | diplom | 7285 | DRHOVÁ Linda | 2009 | Nordica ski zlín | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:52:52.8 | 0:16:24.8 | ||
62 | diplom | 7324 | ZVĚDĚLÍK Vojtěch | 2007 | ACS Drak Vrbno | 18. / Žáci 12-13 let | 0:53:04.8 | 0:16:36.8 | ||
63 | diplom | 7338 | MĚCHURA Albert | 2008 | PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM | 12. / Žáci 10-11 let | 0:53:06.5 | 0:16:38.5 | ||
64 | diplom | 7208 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 3. / Žákyně 8-9 let | 0:53:13.0 | 0:16:45.0 | ||
65 | diplom | 7333 | KOUDELKOVÁ Lucie | 2008 | MORAVEC TEAM | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:53:35.3 | 0:17:07.3 | ||
66 | diplom | 7235 | HUBÁČEK Jaroslav | 2008 | Favorit Brno | 13. / Žáci 10-11 let | 0:55:05.7 | 0:18:37.8 | ||
67 | diplom | 7357 | SZÖLLÖS Štefan | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 2. / Žáci 8-9 let | 0:55:31.2 | 0:19:03.3 | ||
68 | diplom | 7238 | HÝŽĎAL Vojtěch | 2010 | KOLOKROUŽEK Zlín | 3. / Žáci 8-9 let | 0:55:33.3 | 0:19:05.3 | ||
69 | diplom | 7246 | PEŠL Jan | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 14. / Žáci 10-11 let | 0:55:49.5 | 0:19:21.5 | ||
70 | diplom | 7354 | HÝŽĎAL Vít | 1970 | KOLOKROUŽEK Zlín | 3. / JTM Doprovod | 0:56:52.0 | 0:20:24.0 | ||
71 | diplom | 7309 | JAKLOVÁ Ema | 2008 | SK EDIE team | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:56:55.7 | 0:20:27.8 | ||
72 | diplom | 7244 | PODOLOVÁ Klára | 2005 | Rohálov bike team | 5. / Žákyně 14-16 let | 0:57:14.0 | 0:20:46.0 | ||
73 | diplom | 7343 | PODOLA Dušan | 1973 | Rohálov bike team | 4. / JTM Doprovod | 0:57:16.5 | 0:20:48.5 | ||
74 | diplom | 7301 | RUMPLÍK Jakub | 2006 | TJ Favorit Brno | 19. / Žáci 12-13 let | 0:57:20.7 | 0:20:52.8 | ||
75 | diplom | 7205 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | 5. / Žákyně 12-13 let | 0:57:27.5 | 0:20:59.5 | ||
76 | diplom | 7255 | GALUŠKOVÁ Adéla | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:59:28.5 | 0:23:00.5 | ||
77 | diplom | 7242 | LEBEDOVÁ Anna | 2007 | KOLOKROUŽEK Zlín | 6. / Žákyně 12-13 let | 0:59:29.2 | 0:23:01.2 | ||
78 | diplom | 7348 | GALUŠKA Martin | 1975 | --- | 5. / JTM Doprovod | 0:59:33.5 | 0:23:05.5 | ||
79 | diplom | 7349 | JURÁK Tobiáš | 2010 | Juris Bike Kostelany | 4. / Žáci 8-9 let | 0:59:46.7 | 0:23:18.7 | ||
80 | diplom | 7277 | VAŠEK Klučka | 2009 | Kilpi kids racing team | 15. / Žáci 10-11 let | 1:00:03.0 | 0:23:35.0 | ||
81 | diplom | 7278 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | Kilpi kids racing team | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:00:06.9 | 0:23:39.0 | ||
82 | diplom | 7290 | VESELÝ Tobiáš | 2009 | Kilpi kids racing team | 16. / Žáci 10-11 let | 1:02:07.2 | 0:25:39.2 | ||
83 | diplom | 7282 | KUNCOVÁ Barbora | 2006 | TJ Favorit Brno | 7. / Žákyně 12-13 let | 1:03:11.7 | 0:26:43.7 | ||
84 | diplom | 7232 | MAREK Matěj | 2010 | TJ Favorit Brno | 5. / Žáci 8-9 let | 1:04:16.9 | 0:27:48.9 | ||
85 | diplom | 7353 | MAREK Tomáš | 1980 | --- | 6. / JTM Doprovod | 1:04:17.4 | 0:27:49.4 | ||
86 | diplom | 7351 | KROUPA Jiří | 2008 | SK EDIE team | 17. / Žáci 10-11 let | 1:04:22.9 | 0:27:54.9 | ||
87 | diplom | 7318 | IVÁNEK Viktor | 2007 | --- | 20. / Žáci 12-13 let | 1:04:27.7 | 0:27:59.7 | ||
88 | diplom | 7330 | PANTŮČKOVÁ Anna | 2009 | ACT leraK Blansko | 10. / Žákyně 10-11 let | 1:04:49.2 | 0:28:21.2 | ||
89 | diplom | 7262 | HENDRICHOVÁ Pavla | 2003 | Pájecí se vrací | 6. / Žákyně 14-16 let | 1:05:28.7 | 0:29:00.7 | ||
90 | diplom | 7224 | BLAŽKOVÁ Jolana | 2010 | Nasavrky Bikers | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:06:08.9 | 0:29:40.9 | ||
91 | diplom | 7336 | PAVLICOVÁ Nikol | 2008 | TJ SOKOL KNĚHYNĚ | 11. / Žákyně 10-11 let | 1:06:42.7 | 0:30:14.7 | ||
92 | diplom | 7256 | NEVRLÝ Jakub | 2011 | --- | 6. / Žáci 8-9 let | 1:06:44.1 | 0:30:16.2 | ||
93 | diplom | 7291 | VESELÁ Nela | 2007 | Kilpi kids racing team | 8. / Žákyně 12-13 let | 1:06:45.6 | 0:30:17.7 | ||
94 | diplom | 7267 | KOŽUŠNÍKOVÁ Julie | 2008 | Kilpi kids racing team | 12. / Žákyně 10-11 let | 1:06:49.9 | 0:30:21.9 | ||
95 | diplom | 7317 | DEDEK Matěj | 2009 | --- | 18. / Žáci 10-11 let | 1:07:55.6 | 0:31:27.7 | ||
96 | diplom | 7342 | ČECHMÁNEK Eduard | 2011 | AD TEAM | 7. / Žáci 8-9 let | 1:08:06.1 | 0:31:38.2 | ||
97 | diplom | 7337 | CHYTILOVÁ Kateřina | 2008 | Tufo cyklozákladna OTROKOVICE | 13. / Žákyně 10-11 let | 1:08:10.4 | 0:31:42.4 | ||
98 | diplom | 7302 | RUMPLÍK Daniel | 2010 | TJ Favorit Brno | 8. / Žáci 8-9 let | 1:08:14.1 | 0:31:46.2 | ||
99 | diplom | 7228 | GOTTSTEIN Akim | 2011 | CK Bítovská | 9. / Žáci 8-9 let | 1:08:16.6 | 0:31:48.7 | ||
100 | diplom | 7350 | KROUPOVÁ Eliška | 2010 | SK EDIE team | 6. / Žákyně 8-9 let | 1:09:12.9 | 0:32:44.9 |