Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

MTB XCO Drozdovo UCI C2

MTB
DATUM :5.7.2018 MÍSTO :Drozdovo

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # 4. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # 4. kolo #
1 302 detail závodníka MERIAČ Tomáš SVK 2000 CyS - Akadémia Petra Sagana 1. /  Junior Men 1:00:18.2 0:00:00.0 13:25.0 [1] 1 15:34.4 [2] 2 15:43.4 [1] 2 15:35.2 [1] 1
2 311 detail závodníka JENČUŠ Jakub SVK 2001 PROefekt Košice 2. /  Junior Men 1:00:41.7 0:00:23.5 13:26.0 [2] 2 15:31.9 [1] 1 15:43.7 [2] 1 15:59.9 [2] 2
3 323 detail závodníka TRNKA Marek SVK 2001 KAKTUS BIKE-TEAM Bratislava 3. /  Junior Men 1:02:40.9 0:02:22.7 14:02.0 [3] 3 15:57.7 [3] 3 16:06.9 [3] 3 16:34.2 [5] 3
4 306 detail závodníka GÓRAK Dominik POL 2001 Warszawski Klub Kolarski 4. /  Junior Men 1:03:32.4 0:03:14.2 14:11.7 [5] 5 16:04.2 [4] 4 16:25.4 [4] 4 16:50.9 [6] 4
5 337 detail závodníka CZABOK Konrad POL 2001 Warszawski Klub Kolarski 5. /  Junior Men 1:05:07.9 0:04:49.7 14:59.5 [9] 9 16:53.7 [8] 8 16:56.4 [6] 7 16:18.2 [4] 5
6 325 detail závodníka KUBIŠ Lukáš SVK 2000 ŠK Železiarne Podbrezová, a.s. 6. /  Junior Men 1:05:23.7 0:05:05.4 14:53.0 [8] 8 16:20.4 [5] 6 16:44.4 [5] 5 17:25.7 [9] 6
7 304 detail závodníka KURNICKÝ Roman SVK 2000 CyS - Akadémia Petra Sagana 7. /  Junior Men 1:05:24.7 0:05:06.4 14:02.7 [4] 4 16:51.9 [7] 5 17:16.7 [7] 6 17:13.2 [7] 7
8 341 detail závodníka GUT Konrad POL 2001 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych 8. /  Junior Men 1:07:19.9 0:07:01.7 14:46.7 [6] 6 17:06.9 [9] 9 18:11.9 [9] 8 17:14.2 [8] 8
9 333 detail závodníka PONÍŽIL Karel CZE 2001 4EVER CYKLO BULIS 9. /  Junior Men 1:07:25.4 0:07:07.2 14:46.7 [7] 7 16:30.4 [6] 7 19:54.7 [19] 10 16:13.4 [3] 9
10 335 detail závodníka NOREIKO Bruno LAT 2001 NN Sporta klubs 10. /  Junior Men 1:08:39.5 0:08:21.2 15:28.0 [11] 11 17:12.7 [10] 10 18:23.2 [11] 9 17:35.5 [11] 10
11 334 detail závodníka KULAS Jakub POL 2001 DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF 11. /  Junior Men 1:08:57.7 0:08:39.4 15:28.0 [11] 11 17:46.7 [12] 12 18:10.2 [8] 12 17:32.7 [10] 11
12 382 detail závodníka TAKÁCS Zoltán HUN 2000 Cube-Csömör team 12. /  Junior Men 1:09:16.7 0:08:58.4 15:09.5 [10] 10 17:31.7 [11] 11 18:32.7 [12] 11 18:02.7 [12] 12
13 383 detail závodníka TAKACS Máté HUN 2001 Cube-Csömör team 13. /  Junior Men 1:10:44.4 0:10:26.2 15:44.5 [14] 14 18:00.9 [13] 13 18:51.2 [13] 13 18:07.7 [13] 13
14 342 detail závodníka HYRLIK Szymon POL 2000 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych 14. /  Junior Men 1:11:01.2 0:10:42.9 15:43.2 [13] 13 18:44.4 [16] 14 18:18.4 [10] 14 18:14.9 [14] 14
15 343 detail závodníka BYSTRIČAN Kevin SVK 2000 ŠKC Liptovská Lúžna 15. /  Junior Men 1:12:04.9 0:11:46.7 16:22.5 [15] 15 18:17.7 [14] 15 18:55.6 [14] 15 18:29.0 [15] 15
16 309 detail závodníka KOMORA Andrej SVK 2000 ŠKC Dubnica n. Váhom 16. /  Junior Men 1:14:03.2 0:13:44.9 16:26.7 [16] 16 18:42.4 [15] 16 18:58.9 [15] 16 19:54.9 [18] 16
17 316 detail závodníka CHVÁLA Tomáš SVK 2001 SEGUM BIKE TEAM 17. /  Junior Men 1:14:13.9 0:13:55.7 16:48.2 [19] 19 19:24.4 [19] 19 19:27.7 [16] 19 18:33.4 [16] 17
18 313 detail závodníka MIKLUŠEK Marián SVK 2000 PROefekt team 18. /  Junior Men 1:14:24.2 0:14:05.9 16:47.2 [18] 18 19:10.2 [18] 18 19:31.4 [17] 17 18:55.2 [17] 18
19 344 detail závodníka BEDNÁRIK Jozef SVK 2000 ŠKC Liptovská Lúžna 19. /  Junior Men 1:15:31.4 0:15:13.2 16:42.0 [17] 17 19:00.4 [17] 17 19:52.2 [18] 18 19:56.7 [19] 19
20 330 detail závodníka KASZYCKI Kamil SVK 2001 PROefekt Košice 20. /  Junior Men 1:18:48.9 0:18:30.7 17:18.5 [20] 20 20:26.2 [20] 20 20:13.7 [20] 20 20:50.4 [20] 20
--- 324 detail závodníka SLADKOVSKÝ Tomáš SVK 2001 CyS - Akadémia Petra Sagana . /  Junior Men DNF --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru