Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

MTB XCO Drozdovo UCI C2

MTB
DATUM :5.7.2018 MÍSTO :Drozdovo

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # 4. kolo # 5. kolo # 6. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # 4. kolo # 5. kolo # 6. kolo #
1 70 detail závodníka VALTER Attila HUN 1998 --- 1. /  Men 1:25:46.0 0:00:00.0 12:34.6 [1] 1 14:32.9 [3] 1 14:17.0 [1] 1 0:14:31.9 [1] 1 0:14:50.7 [2] 1 14:58.7 [4] 1
2 3 detail závodníka PAPRSTKA Tomáš CZE 1992 Expres CZ-Scott Team Kolín 2. /  Men 1:26:20.3 0:00:34.2 12:41.4 [4] 4 14:26.9 [1] 2 14:32.4 [2] 2 0:14:45.4 [3] 2 0:14:47.2 [1] 2 15:06.7 [5] 2
3 27 detail závodníka ZEŤÁK Michael CZE 1998 Expres CZ-Scott Team Kolín 3. /  Men 1:26:34.8 0:00:48.7 12:51.1 [5] 5 14:33.9 [5] 4 14:50.7 [4] 3 0:14:48.9 [4] 4 0:14:55.7 [5] 4 14:34.2 [1] 3
4 42 detail závodníka BRUNELLO Mickael FRA 1998 Velo Rock Cavailon 4. /  Men 1:26:38.8 0:00:52.7 13:10.9 [9] 9 14:32.9 [4] 6 14:35.7 [3] 5 0:14:44.7 [2] 3 0:14:55.2 [4] 3 14:39.2 [2] 4
5 8 detail závodníka ULÍK Matej SVK 1997 Expres CZ-Scott Team Kolín 5. /  Men 1:26:58.5 0:01:12.4 12:39.1 [3] 3 14:38.4 [6] 3 14:59.7 [7] 4 0:14:50.7 [5] 5 0:14:54.7 [3] 5 14:55.7 [3] 5
6 1 detail závodníka HARING Martin SVK 1986 Dukla Banská Bystrica 6. /  Men 1:28:32.0 0:02:45.9 13:10.6 [8] 8 14:32.7 [2] 5 14:54.7 [6] 6 0:15:17.2 [9] 6 0:15:09.4 [6] 6 15:27.2 [7] 6
7 29 detail závodníka REMONDET Valentin FRA 1999 materiel-velo.com 7. /  Men 1:29:19.8 0:03:33.7 13:03.4 [6] 6 14:49.7 [7] 7 15:00.7 [8] 7 0:15:10.2 [7] 7 0:15:30.3 [9] 7 15:45.3 [9] 7
8 24 detail závodníka GLAJZA Ondrej SVK 1994 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 8. /  Men 1:31:02.0 0:05:15.9 13:37.4 [10] 10 15:26.2 [9] 9 15:18.9 [9] 9 0:15:16.2 [8] 8 0:15:19.4 [7] 8 16:03.7 [11] 8
9 52 detail závodníka SKLENÁRIK Filip SVK 1996 PROefekt team 9. /  Men 1:31:29.3 0:05:43.2 13:09.1 [7] 7 15:13.9 [8] 8 15:48.7 [11] 8 0:15:39.7 [11] 9 0:15:59.4 [11] 9 15:38.2 [8] 9
10 15 detail závodníka VIŠŇOVSKÝ Tomáš SVK 1993 Česká spořitelna - Accolade 10. /  Men 1:31:52.2 0:06:06.1 12:35.1 [2] 2 18:41.2 [25] 18 14:52.2 [5] 11 0:15:04.4 [6] 10 0:15:22.4 [8] 10 15:16.6 [6] 10
11 25 detail závodníka KOSTELNIČÁK Martin SVK 1986 Greenbike Aloha Team 11. /  Men 1:34:09.8 0:08:23.7 14:44.4 [18] 18 16:02.2 [13] 14 15:48.4 [10] 14 0:15:36.7 [10] 12 0:15:47.9 [10] 11 16:09.9 [12] 11
12 21 detail závodníka MURÁRIK Ľuboš SVK 1996 ebajk racing 12. /  Men 1:34:25.3 0:08:39.2 14:17.9 [13] 13 15:51.9 [11] 11 16:03.9 [13] 12 0:16:05.9 [12] 13 0:16:01.9 [13] 12 16:03.4 [10] 12
13 39 detail závodníka HOJDÍK Vladimír SVK 1992 PROefekt team 13. /  Men 1:34:50.3 0:09:04.2 14:22.4 [14] 14 15:51.9 [11] 12 16:05.2 [14] 13 0:16:17.4 [14] 14 0:16:01.4 [12] 14 16:11.7 [13] 13
14 63 detail závodníka BÁRTEK David CZE 1998 Kellys Bikeranch Team 14. /  Men 1:35:46.3 0:10:00.2 14:03.9 [11] 11 15:37.7 [10] 10 15:57.9 [12] 10 0:16:13.2 [13] 11 0:16:29.7 [14] 13 17:23.7 [15] 14
15 31 detail závodníka BACO Matej SVK 1998 Finančné Centrum Team 15. /  Men 1:38:32.5 0:12:46.4 14:27.4 [15] 15 16:05.9 [14] 13 16:45.4 [19] 16 0:17:30.9 [22] 16 0:16:51.4 [15] 16 16:51.2 [14] 15
16 66 detail závodníka PACURAR Vlad-Lucian SVK 1999 ACS Sport Competition 16. /  Men 1:38:57.5 0:13:11.4 14:17.1 [12] 12 16:34.2 [17] 15 16:25.4 [16] 15 0:16:56.9 [17] 15 0:17:08.7 [18] 15 17:34.9 [20] 16
17 22 detail závodníka KURTY Jakub SVK 1997 ISAKO šport 17. /  Men 1:39:43.5 0:13:57.4 14:46.6 [19] 19 17:25.4 [23] 22 16:15.9 [15] 19 0:16:39.7 [15] 18 0:17:02.2 [16] 17 17:33.4 [19] 17
18 35 detail závodníka MIHALKOVITS Lukas AUT 1995 --- 18. /  Men 1:40:02.5 0:14:16.4 14:42.1 [17] 17 16:33.9 [16] 17 16:37.4 [17] 17 0:16:57.9 [18] 17 0:17:23.7 [20] 18 17:47.2 [21] 18
19 53 detail závodníka KUŠNÍR Filip SVK 1999 PROefekt team 19. /  Men 1:40:11.2 0:14:25.2 15:10.9 [24] 24 16:50.2 [20] 21 16:49.7 [20] 22 0:16:47.2 [16] 20 0:17:05.7 [17] 19 17:27.4 [17] 19
20 46 detail závodníka BURCÁK Tomáš SVK 1994 PROefekt team 20. /  Men 1:40:28.7 0:14:42.7 14:30.6 [16] 16 16:45.2 [18] 16 17:20.9 [22] 20 0:17:01.9 [20] 21 0:17:21.7 [19] 20 17:28.2 [18] 20
21 20 detail závodníka ŠMÝKAL Martin SVK 1993 Greenbike Aloha Team 21. /  Men 1:40:42.5 0:14:56.4 14:59.1 [20] 20 16:45.2 [18] 20 16:52.4 [21] 20 0:17:00.7 [19] 19 0:17:38.2 [22] 21 17:26.7 [16] 21
22 48 detail závodníka DRGA Daniel SVK 1992 Finančné Centrum Team 22. /  Men 1:41:55.2 0:16:09.2 15:03.1 [21] 21 16:32.7 [15] 19 16:44.4 [18] 18 0:17:34.7 [23] 22 0:18:09.7 [24] 22 17:50.4 [23] 22
23 44 detail závodníka MIKOLAJČÍK Samuel SVK 1999 PROefekt team 23. /  Men 1:43:10.2 0:17:24.2 15:09.9 [23] 23 17:12.2 [21] 23 17:29.9 [24] 23 0:17:11.7 [21] 23 0:18:16.9 [25] 23 17:49.4 [22] 23
24 60 detail závodníka KULAS Szymon POL 1999 DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF 24. /  Men 1:44:29.0 0:18:42.9 15:25.9 [25] 25 17:23.2 [22] 25 17:29.2 [23] 24 0:17:53.7 [24] 24 0:17:32.7 [21] 24 18:44.2 [24] 24
25 30 detail závodníka GAŠPARÍK Branislav SVK 1998 Top sport team 25. /  Men 1:27:07.3 - 1 Lap(s) 15:06.4 [22] 22 17:28.2 [24] 24 18:05.7 [25] 25 0:18:35.7 [25] 25 0:17:51.2 [23] 25 --- ---
26 45 detail závodníka PAGÁČ Michal SVK 1999 CK Banská Bystrica 26. /  Men 1:36:20.3 - 1 Lap(s) 15:26.9 [26] 26 18:53.7 [27] 26 20:44.2 [28] 27 0:21:21.2 [28] 28 0:19:54.2 [26] 26 --- ---
27 41 detail závodníka HULA Daniel SVK 1992 Cyklo Klub Dynamax Nitra 27. /  Men 1:37:38.5 - 1 Lap(s) 16:19.8 [27] 27 18:41.5 [26] 27 19:43.9 [26] 26 0:20:13.8 [27] 26 0:22:39.2 [28] 27 --- ---
28 33 detail závodníka ŽÍDEK Pavol SVK 1984 Top sport team 28. /  Men 1:38:18.2 - 1 Lap(s) 16:54.4 [28] 28 19:18.4 [28] 28 20:01.7 [27] 28 0:19:38.4 [26] 27 0:22:25.2 [27] 28 --- ---
29 38 detail závodníka BODIŠ Dušan SVK 1996 CK AB SEREĎ 29. /  Men 1:45:10.0 - 1 Lap(s) 18:09.1 [30] 30 21:23.4 [29] 30 21:15.7 [29] 30 0:21:32.7 [29] 29 0:22:48.9 [29] 29 --- ---
30 34 detail závodníka RŽONCA Michal SVK 1997 CK EPIC Dohňany 30. /  Men 1:46:28.2 - 1 Lap(s) 17:36.1 [29] 29 21:24.4 [30] 29 21:38.7 [30] 29 0:22:35.4 [30] 30 0:23:13.4 [30] 30 --- ---
31 49 detail závodníka BENČ Marek SVK 1999 Športový klub Topoľčianky 31. /  Men 1:53:11.0 - 2 Lap(s) 21:10.6 [31] 31 26:05.2 [31] 31 34:58.2 [31] 31 0:30:56.9 [31] 31 --- --- --- ---
--- 17 detail závodníka LAMI František SVK 1993 Bike Team Košice . /  Men DNF --- 14:26.4 [-] --- 31:18.1 [-] --- 49:29.6 [-] --- 1:07:48.3 [-] --- 1:25:42.7 [-] --- --- ---
--- 28 detail závodníka BIEL Szymon POL 1987 Viktoria Rybnik . /  Men DNF --- 14:16.9 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 43 detail závodníka JÁNOŠÍK Kristián SVK 1999 PROefekt team . /  Men DNF --- 14:14.4 [-] --- 30:24.6 [-] --- 46:40.8 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 51 detail závodníka WETZELBAPA Philipp AUT 1995 --- . /  Men DNF --- 13:27.4 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 54 detail závodníka STRAKA Michal SVK 1991 Superior riders . /  Men DNF --- 15:14.6 [-] --- 32:16.1 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 2 detail závodníka PARTI András HUN 1982 HUNGARY . /  Men DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 10 detail závodníka SZATMÁRY András HUN 1990 Cube-Csömör team . /  Men DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru