Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Rock Machine Enduro Race Ještěd

MTB
DATUM :06 - 7.10.2018 MÍSTO :Liberec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 11 detail závodníka PROKOP Michal 1981 Ghost Factory Racing Riot 1. /  Race Elite 21-29 let 0:23:29.1 0:00:00.0 0:23:29.1
2 5 detail závodníka MYŠÍK Milan 1993 CANNONDALE KUR ENDURO 2. /  Race Elite 21-29 let 0:23:35.0 0:00:05.8 0:23:35.0
3 2 detail závodníka ŘÍHA Jakub 1992 N1 TEAM 3. /  Race Elite 21-29 let 0:23:38.5 0:00:09.4 0:23:38.5
4 3 detail závodníka MALÝ Petr 1995 Maloch Racing Team 4. /  Race Elite 21-29 let 0:23:44.1 0:00:15.0 0:23:44.1
5 1 detail závodníka TEJCHMAN Přemek 1988 Kellys Factory team 5. /  Race Elite 21-29 let 0:24:09.6 0:00:40.5 0:24:09.6
6 4 detail závodníka BLÁHA Vojtěch 1999 Rock Machine Cyklomax enduro team 1. /  Race muži U21 0:24:10.2 0:00:41.1 0:24:10.2
7 121 detail závodníka TŘEŠŇÁK Petr 1992 --- 6. /  Race Elite 21-29 let 0:24:14.4 0:00:45.3 0:24:14.4
8 15 detail závodníka ADAMI Maxim 2001 Norco Bicycles CZ 2. /  Race muži U21 0:24:32.5 0:01:03.3 0:24:32.5
9 12 detail závodníka FIKEJZ Jiří 1990 Rock Machine- Cyklomax Team 7. /  Race Elite 21-29 let 0:24:34.8 0:01:05.7 0:24:34.8
10 7 detail závodníka VANER Jan 1983 CANNONDALE KUR ENDURO 1. /  Race muži 30-39 let 0:24:48.2 0:01:19.1 0:24:48.2
11 8 detail závodníka PORUBAN Kristián 2000 Specialized CZ 3. /  Race muži U21 0:24:53.4 0:01:24.3 0:24:53.4
12 25 detail závodníka VITKO Matěj 1987 Bajkula 2. /  Race muži 30-39 let 0:25:00.9 0:01:31.8 0:25:00.9
13 6 detail závodníka HYNČICA Vlastimil 1978 Specialized CZ 1. /  Race muži 40 + 0:25:16.3 0:01:47.2 0:25:16.3
14 9 detail závodníka FRENK Petr 1984 Protocycles 3. /  Race muži 30-39 let 0:25:24.4 0:01:55.3 0:25:24.4
15 10 detail závodníka LETÁK Petr 1993 Whyte racing team 8. /  Race Elite 21-29 let 0:25:24.9 0:01:55.8 0:25:24.9
16 21 detail závodníka ŠVÁN Vojtěch 1988 Bike Team sportovní kurzy 4. /  Race muži 30-39 let 0:25:25.9 0:01:56.8 0:25:25.9
17 113 detail závodníka ARNAUD Quentin 1994 Rocky Sports Alpe dHuez 9. /  Race Elite 21-29 let 0:25:30.7 0:02:01.5 0:25:30.7
18 124 detail závodníka PŠENIČKA Petr 1986 --- 5. /  Race muži 30-39 let 0:25:36.9 0:02:07.7 0:25:36.9
19 19 detail závodníka VIŠNOVSKÝ Matěj 1995 CANNONDALE KUR ENDURO 10. /  Race Elite 21-29 let 0:25:37.1 0:02:08.0 0:25:37.1
20 239 detail závodníka HEROLD Benjamin 1983 Authentisches Fahrrad 6. /  Race muži 30-39 let 0:25:40.6 0:02:11.5 0:25:40.6
21 98 detail závodníka FÖRSTER Eric 1986 Görlitz post sv 7. /  Race muži 30-39 let 0:25:55.4 0:02:26.3 0:25:55.4
22 126 detail závodníka MAKOWSKI Michał 1986 QUEST TEAM 8. /  Race muži 30-39 let 0:25:55.6 0:02:26.5 0:25:55.6
23 28 detail závodníka PEŠŤÁK Martin 2000 FRBS-WTB-NORCO 4. /  Race muži U21 0:26:01.5 0:02:32.4 0:26:01.5
24 17 detail závodníka ČIŽINSKÝ Milan 1974 Bikezone.cz Pivot WTB 2. /  Race muži 40 + 0:26:07.7 0:02:38.6 0:26:07.7
25 24 detail závodníka PEKAŘ Jakub 1994 KROSS ENDURO TEAM 11. /  Race Elite 21-29 let 0:26:12.2 0:02:43.1 0:26:12.2
26 16 detail závodníka PAVLAS Jakub 1987 Canyon Amateur Enduro Team 9. /  Race muži 30-39 let 0:26:13.4 0:02:44.2 0:26:13.4
27 18 detail závodníka ŘÍDKÝ Dominik 2000 CANNONDALE KUR ENDURO 5. /  Race muži U21 0:26:13.4 0:02:44.3 0:26:13.4
28 56 detail závodníka GORY Nicolas 1990 --- 12. /  Race Elite 21-29 let 0:26:29.6 0:03:00.4 0:26:29.6
29 242 detail závodníka HUML Lukáš 1994 GT KUR SPORT TEAM 13. /  Race Elite 21-29 let 0:26:42.0 0:03:12.9 0:26:42.0
30 92 detail závodníka ZRŮST Adam 1995 Kajse Kajto fan 14. /  Race Elite 21-29 let 0:26:55.1 0:03:26.0 0:26:55.1
31 29 detail závodníka SVOBODA David 1988 Pink Unicorn Enduro Nomads 10. /  Race muži 30-39 let 0:27:04.6 0:03:35.5 0:27:04.6
32 119 detail závodníka PAŽITNÝ Miroslav 1981 NORTHCZECHRIDERS 11. /  Race muži 30-39 let 0:27:05.0 0:03:35.8 0:27:05.0
33 39 detail závodníka TRUMPORE Lee 1979 Yeti Cycles 12. /  Race muži 30-39 let 0:27:15.2 0:03:46.0 0:27:15.2
34 22 detail závodníka KŘÍŽEK Miroslav 1978 N1 TEAM 3. /  Race muži 40 + 0:27:18.4 0:03:49.3 0:27:18.4
35 133 detail závodníka ZADÁK David 1999 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 6. /  Race muži U21 0:27:20.3 0:03:51.2 0:27:20.3
36 116 detail závodníka SOUKUP Tomáš 1979 NORTHCZECHRIDERS 13. /  Race muži 30-39 let 0:27:21.5 0:03:52.4 0:27:21.5
37 292 detail závodníka SOUBUSTA Petr 1978 --- 4. /  Race muži 40 + 0:27:23.6 0:03:54.4 0:27:23.6
38 258 detail závodníka GRYNDY Martin 1990 --- 15. /  Race Elite 21-29 let 0:27:25.2 0:03:56.1 0:27:25.2
39 20 detail závodníka VOKÁČ Jiří 1993 --- 16. /  Race Elite 21-29 let 0:27:29.0 0:03:59.9 0:27:29.0
40 53 detail závodníka VAVŘINEC Jan 1983 FRP Freeride Pyčo 14. /  Race muži 30-39 let 0:27:29.3 0:04:00.2 0:27:29.3
41 264 detail závodníka VEITS Jan 1983 --- 15. /  Race muži 30-39 let 0:27:29.7 0:04:00.5 0:27:29.7
42 265 detail závodníka DERKS Jonáš 1995 --- 17. /  Race Elite 21-29 let 0:27:43.6 0:04:14.4 0:27:43.6
43 51 detail závodníka POSPÍŠEK Marek 1989 CRAFT Team 18. /  Race Elite 21-29 let 0:27:45.2 0:04:16.1 0:27:45.2
44 84 detail závodníka SASÍN Antonín 1994 --- 19. /  Race Elite 21-29 let 0:27:48.6 0:04:19.4 0:27:48.6
45 244 detail závodníka KULHAVÝ Radek 1984 dressler.cz 16. /  Race muži 30-39 let 0:27:53.1 0:04:23.9 0:27:53.1
46 30 detail závodníka ŠIMERLE Ladislav 1976 aspire sports 5. /  Race muži 40 + 0:28:01.9 0:04:32.8 0:28:01.9
47 288 detail závodníka PLAŠIL Jiří 1983 KC PIVOVAR VRATISLAVICE 17. /  Race muži 30-39 let 0:28:03.3 0:04:34.1 0:28:03.3
48 227 detail závodníka ŠPALEK Michal 1983 Sportservis Bratislava 18. /  Race muži 30-39 let 0:28:04.1 0:04:35.0 0:28:04.1
49 23 detail závodníka ROUČEK Jan 1994 Ráj kol Kladno 20. /  Race Elite 21-29 let 0:28:07.5 0:04:38.3 0:28:07.5
50 108 detail závodníka KUGLER Zbyněk 1981 bír-riders 19. /  Race muži 30-39 let 0:28:08.8 0:04:39.6 0:28:08.8
51 112 detail závodníka HORÁK Tomáš 2001 Cycology.cz 7. /  Race muži U21 0:28:11.1 0:04:42.0 0:28:11.1
52 44 detail závodníka BARTOŠEK Lukáš 1988 BIKE CAJK 20. /  Race muži 30-39 let 0:28:11.7 0:04:42.6 0:28:11.7
53 238 detail závodníka URBANEC Zdeněk 1979 --- 21. /  Race muži 30-39 let 0:28:12.7 0:04:43.6 0:28:12.7
54 97 detail závodníka PUSTAL Gunnar 1982 RSV Rederberch e.V. 22. /  Race muži 30-39 let 0:28:15.9 0:04:46.7 0:28:15.9
55 40 detail závodníka KUCHAŘ Michal 1994 BB Cyklosport Enduro team 21. /  Race Elite 21-29 let 0:28:16.2 0:04:47.1 0:28:16.2
56 110 detail závodníka KLAP David 1975 RAJEC TREK 6. /  Race muži 40 + 0:28:26.4 0:04:57.3 0:28:26.4
57 63 detail závodníka DŘEVO Dominik 2000 --- 8. /  Race muži U21 0:28:27.3 0:04:58.1 0:28:27.3
58 43 detail závodníka KANTA Martin 1997 --- 22. /  Race Elite 21-29 let 0:28:29.4 0:05:00.2 0:28:29.4
59 54 detail závodníka LANDA Štěpán 1981 SKIBIKECENTRUM.CZ - LightCore 23. /  Race muži 30-39 let 0:28:30.5 0:05:01.4 0:28:30.5
60 27 detail závodníka HUBÁČEK Petr 1984 --- 24. /  Race muži 30-39 let 0:28:31.2 0:05:02.0 0:28:31.2
61 35 detail závodníka ŠKAPÍK Roman 1991 Valmezbike racing 23. /  Race Elite 21-29 let 0:28:34.8 0:05:05.7 0:28:34.8
62 69 detail závodníka SÝKORA Richard 1987 aspire sports 25. /  Race muži 30-39 let 0:28:35.6 0:05:06.5 0:28:35.6
63 91 detail závodníka UHNIL Emil 1986 Cykloturistický klub Opava 26. /  Race muži 30-39 let 0:28:43.4 0:05:14.3 0:28:43.4
64 26 detail závodníka ČERVENÝ Štěpán 1987 Gigantic Racing Team 27. /  Race muži 30-39 let 0:28:45.0 0:05:15.8 0:28:45.0
65 127 detail závodníka PITOŇÁK Richard 1989 NOPOOR 24. /  Race Elite 21-29 let 0:28:53.1 0:05:24.0 0:28:53.1
66 266 detail závodníka SOJKA Libor 1990 Biketechnic.cz 25. /  Race Elite 21-29 let 0:28:58.4 0:05:29.2 0:28:58.4
67 289 detail závodníka TANDLER Jan 1978 --- 7. /  Race muži 40 + 0:29:01.3 0:05:32.1 0:29:01.3
68 106 detail závodníka KVAČEK Radim 1977 TJ Favorit Brno 8. /  Race muži 40 + 0:29:01.8 0:05:32.7 0:29:01.8
69 130 detail závodníka POKORNÝ Lukáš 1986 --- 28. /  Race muži 30-39 let 0:29:05.6 0:05:36.5 0:29:05.6
70 65 detail závodníka NOVOSÁD Tomáš 1990 Maloch Racing Team 26. /  Race Elite 21-29 let 0:29:08.1 0:05:39.0 0:29:08.1
71 237 detail závodníka ČEPELKA Jakub 1987 --- 29. /  Race muži 30-39 let 0:29:11.0 0:05:41.8 0:29:11.0
72 31 detail závodníka SZEP Milan 1966 RB-Bike Protocycles 9. /  Race muži 40 + 0:29:12.0 0:05:42.9 0:29:12.0
73 134 detail závodníka ČERNÝ Petr 1981 Freeride Pyčo 30. /  Race muži 30-39 let 0:29:12.9 0:05:43.7 0:29:12.9
74 105 detail závodníka SCHOLZ Christian 1974 Whyte Bikes Germany 10. /  Race muži 40 + 0:29:14.0 0:05:44.8 0:29:14.0
75 125 detail závodníka BEKR Jan 1991 Future Cycling 27. /  Race Elite 21-29 let 0:29:14.4 0:05:45.3 0:29:14.4
76 70 detail závodníka SLÁDEK Jan 1991 --- 28. /  Race Elite 21-29 let 0:29:15.0 0:05:45.8 0:29:15.0
77 42 detail závodníka HYKL Tomáš 1975 Petr Čech SPORT MTB TEAM 11. /  Race muži 40 + 0:29:16.7 0:05:47.6 0:29:16.7
78 236 detail závodníka NESTLEROVÁ Fejola Štěpánka 1985 SKAJP 1. /  Race ženy 21+ 0:29:17.1 0:05:47.9 0:29:17.1
79 32 detail závodníka TEJKAL Zbyněk 1983 AMOKbikers 31. /  Race muži 30-39 let 0:29:20.0 0:05:50.9 0:29:20.0
80 272 detail závodníka MRŇKA Aleš 1990 T.S.BOHEMIA Bike Team 29. /  Race Elite 21-29 let 0:29:20.7 0:05:51.5 0:29:20.7
81 33 detail závodníka MOŠNIČKA Lubomír 1980 Galaxy Cyklošvec Stevens 32. /  Race muži 30-39 let 0:29:22.3 0:05:53.2 0:29:22.3
82 50 detail závodníka OTTO Martin 1985 --- 33. /  Race muži 30-39 let 0:29:33.0 0:06:03.9 0:29:33.0
83 283 detail závodníka MAREŠ Jan 1988 --- 34. /  Race muži 30-39 let 0:29:33.1 0:06:03.9 0:29:33.1
84 129 detail závodníka BALOUS Martin 1998 SKIBIKECENTRUM.CZ 9. /  Race muži U21 0:29:33.6 0:06:04.5 0:29:33.6
85 111 detail závodníka HODONICKÝ Pavel 1993 --- 30. /  Race Elite 21-29 let 0:29:34.8 0:06:05.7 0:29:34.8
86 66 detail závodníka HAVLICKÁ Kristýna 1998 Rock Machine Cyklomax enduro team 1. /  Race ženy U21 0:29:35.3 0:06:06.1 0:29:35.3
87 37 detail závodníka KÁBA Martin 1989 --- 31. /  Race Elite 21-29 let 0:29:36.9 0:06:07.8 0:29:36.9
88 38 detail závodníka MIKO Ladislav 1989 --- 32. /  Race Elite 21-29 let 0:29:45.6 0:06:16.4 0:29:45.6
89 60 detail závodníka KRČMA Tomáš 1980 --- 35. /  Race muži 30-39 let 0:29:57.0 0:06:27.8 0:29:57.0
90 64 detail závodníka MUŽÍK Jakub 1993 --- 33. /  Race Elite 21-29 let 0:29:57.5 0:06:28.4 0:29:57.5
91 276 detail závodníka JAROŠ Milan 1994 --- 34. /  Race Elite 21-29 let 0:30:07.2 0:06:38.0 0:30:07.2
92 263 detail závodníka MITKOV Božan 1980 Staffie team 36. /  Race muži 30-39 let 0:30:09.0 0:06:39.8 0:30:09.0
93 90 detail závodníka KUGLER Roman 1980 SKIBIKECENTRUM.CZ 37. /  Race muži 30-39 let 0:30:11.0 0:06:41.9 0:30:11.0
94 117 detail závodníka ŘEZNÍČEK Petr 1978 NORTHCZECHRIDERS 12. /  Race muži 40 + 0:30:13.2 0:06:44.1 0:30:13.2
95 220 detail závodníka VYKOUPIL Jan 1992 Ellendereth Bike Team 35. /  Race Elite 21-29 let 0:30:15.6 0:06:46.4 0:30:15.6
96 131 detail závodníka VYKYPĚL Matouš 2001 Cycology 10. /  Race muži U21 0:30:17.4 0:06:48.3 0:30:17.4
97 36 detail závodníka VOBOŘIL Luboš 1983 koloshop.cz 38. /  Race muži 30-39 let 0:30:18.1 0:06:49.0 0:30:18.1
98 49 detail závodníka SADIL Petr 1980 --- 39. /  Race muži 30-39 let 0:30:18.8 0:06:49.7 0:30:18.8
99 240 detail závodníka FILIP Stanislav 1980 SPL servis.cz 40. /  Race muži 30-39 let 0:30:26.1 0:06:57.0 0:30:26.1
100 128 detail závodníka KRSEK Martin 1966 CANNONDALE KUR ENDURO 13. /  Race muži 40 + 0:30:39.1 0:07:10.0 0:30:39.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru