ŠKODA STUPAVA TROPHY 2018 - JUNIOR TROPHY + Detský cyklomaratón 2018
DATUM : | 29.7.2018 | MÍSTO : | Stupava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | PAULICKÝ Ervin | 2015 | Stupava | 1. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:20.8 | 0:00:00.0 | |
2 | 30 | SUPEK Jakub | 2014 | Stupava | 2. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:21.3 | 0:00:00.4 | |
3 | 8 | SLEZAK Michal | 2014 | Stupava | 3. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:22.9 | 0:00:02.1 | |
4 | 29 | BELIAKOVA Veronika | 2014 | Stupava | 1. / Odrážadlá dievčatá G1 | 0:00:23.8 | 0:00:02.9 | |
5 | 26 | SLEZÁK Michal | 2015 | Záhorská Bystrica | 4. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:24.2 | 0:00:03.3 | |
6 | 9 | HAJTAŠOVA Barbora | 2014 | Stupava | 2. / Odrážadlá dievčatá G1 | 0:00:24.3 | 0:00:03.4 | |
7 | 80 | HARČÁRIK Matúš | 2015 | --- | 5. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:26.9 | 0:00:06.1 | |
8 | 3 | KUCEROVA Romana | 2016 | Stupava | 3. / Odrážadlá dievčatá G1 | 0:00:29.2 | 0:00:08.3 | |
9 | 13 | JANEŠÍKOVÁ Jazmínka | 2015 | CK Stupava | 4. / Odrážadlá dievčatá G1 | 0:00:29.5 | 0:00:08.7 | |
10 | 12 | ZBOJA Peter | 2015 | Borinka | 6. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:31.7 | 0:00:10.8 | |
11 | 5 | ŠČASNÝ Leonard | 2015 | Stupava | 7. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:32.7 | 0:00:11.8 | |
12 | 15 | POLC Patrik | 2016 | Žarnovica | 8. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:33.9 | 0:00:13.1 | |
13 | 25 | KUNA Alex | 2016 | Mama tata sponzor | 9. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:36.1 | 0:00:15.2 | |
14 | 2 | TROCHANOVÁ Isabell | 2016 | OSA SPORT TEAM | 5. / Odrážadlá dievčatá G1 | 0:00:36.8 | 0:00:15.9 | |
15 | 28 | ŠKOPEK Sebastian | 2016 | Stupava | 10. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:37.2 | 0:00:16.3 | |
16 | 17 | SLIVANSKÝ Félix | 2015 | Stupava | 11. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:37.8 | 0:00:16.9 | |
17 | 6 | OCEL Juraj | 2016 | Dunajska Luzna | 12. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:39.8 | 0:00:19.0 | |
18 | 16 | JÁGERSKÝ Michael | 2015 | Stupava | 13. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:41.3 | 0:00:20.4 | |
19 | 24 | BILAČIČ Śtefan | 2015 | Stupava | 14. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:41.4 | 0:00:20.6 | |
20 | 23 | ORLÍKOVÁ Monika | 2014 | Ivanka pri Dunaji | 6. / Odrážadlá dievčatá G1 | 0:00:42.4 | 0:00:21.5 | |
21 | 21 | MIKUŁA Witold | 2016 | Gliwice | 15. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:44.2 | 0:00:23.3 | |
22 | 27 | JANKOVIČ Peter | 2016 | Stupava | 16. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:44.8 | 0:00:23.9 | |
23 | 19 | HOMOLA Oliver | 2016 | OZ Salus Vitalis VIP záchranári | 17. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:46.2 | 0:00:25.3 | |
24 | 14 | VENTRUBA Jakub | 2015 | Bratislava | 18. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:46.6 | 0:00:25.7 | |
25 | 20 | MAJZLÍK Timotej | 2015 | Martin | 19. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:00:46.9 | 0:00:26.1 | |
26 | 18 | BLAŽÍCKOVÁ Liliana | 2016 | Stupava | 7. / Odrážadlá dievčatá G1 | 0:01:17.4 | 0:00:56.5 | |
27 | 32 | ŠIMO Jakub | 2015 | --- | 20. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:01:31.7 | 0:01:10.8 | |
28 | 1 | HALAMA Teo | 2016 | CK Koliesko | 21. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:01:32.1 | 0:01:11.2 | |
29 | 22 | MIKUŁA Franciszek | 2014 | Gliwice | 22. / Odrážadlá chlapci G2 | 0:02:09.2 | 0:01:48.3 | |
30 | 31 | MOKRIŠOVÁ Tamara | 2015 | Chilli s bike | 8. / Odrážadlá dievčatá G1 | 0:02:37.0 | 0:02:16.1 | |
--- | 10 | BEEROVÁ Barborka | 2016 | Stupava | . / Odrážadlá dievčatá G1 | DNS | --- |