Nočný beh Trebišov
DATUM :
9.6.2018
MÍSTO :
Trebišov
TRASY
10 km
5 km
300 m
600 m
1000 m
KATEGORIE
absolutně
muži - absolutně
ženy - absolutně
Dievčatá 9-11 rokov
Chlapci 9-11 rokov
Přehled vybraných závodníků
vyberte stát
SVK
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky -
| filtr aktivní
| výběr aktivní
| Do aktualizace výsledků zbývá :
Načítání ...
Pořadí
Číslo
Jméno
Nár.
Roč.
Klub
Kategorie
Čas
Ztráta
následující
předchozí
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
50
100
150
200
Pořadí
Číslo
Jméno
Nár.
Roč.
Klub
Kategorie
Čas
Ztráta
1
diplom
653
KELBEL Pavol
2007
---
1. /
Chlapci 9-11 rokov
0:02:31
0:00:00
2
diplom
440
SOKIRA Oliver
2007
Trebišov
2. /
Chlapci 9-11 rokov
0:02:33
0:00:02
3
diplom
487
VEĽK Dávid
2007
Trebišov
3. /
Chlapci 9-11 rokov
0:02:35
0:00:04
4
diplom
657
SAMUEL Hurt
2008
Remetské Hámre
4. /
Chlapci 9-11 rokov
0:02:47
0:00:16
5
diplom
568
MEDVIĎOVÁ Diana
2008
ZŠ-Zalužice
1. /
Dievčatá 9-11 rokov
0:02:48
0:00:17
6
diplom
652
DRAGULA Boris
2007
---
5. /
Chlapci 9-11 rokov
0:02:49
0:00:18
7
diplom
57
SINČÁK Radoslav
2008
Trebišov
6. /
Chlapci 9-11 rokov
0:02:56
0:00:25
8
diplom
308
TOTHOVA Radka
2007
Bedmintonovy klub Victory Trebisov
2. /
Dievčatá 9-11 rokov
0:02:57
0:00:26
9
diplom
655
BORČÍKOVÁ Ema
2009
---
3. /
Dievčatá 9-11 rokov
0:02:59
0:00:28
10
diplom
189
MOROZ Samuel
2009
Trebišov
7. /
Chlapci 9-11 rokov
0:03:00
0:00:29
11
diplom
485
KANÓCZ Maximilián
2008
Trebisov
8. /
Chlapci 9-11 rokov
0:03:02
0:00:31
12
diplom
413
TOTH Tibor
2009
DeutschMann
9. /
Chlapci 9-11 rokov
0:03:07
0:00:36
13
diplom
178
MIŇO Patrik
2008
---
10. /
Chlapci 9-11 rokov
0:03:10
0:00:39
14
diplom
332
SEMAN Kiko
2009
DeutschMann
11. /
Chlapci 9-11 rokov
0:03:17
0:00:46
15
diplom
469
LEŠO Peter
2008
Trebišov
12. /
Chlapci 9-11 rokov
0:03:19
0:00:48
16
diplom
213
SEMANČÍK Šimon
2009
Trebišov
13. /
Chlapci 9-11 rokov
0:03:29
0:00:58
17
diplom
513
JENČÁROVÁ Julianka
2009
Košice
4. /
Dievčatá 9-11 rokov
0:03:29
0:00:58
18
diplom
287
BABIČOVÁ Barbora
2009
Trebišov
5. /
Dievčatá 9-11 rokov
0:03:35
0:01:04
19
diplom
649
ŠMAJDOVÁ Boglárka
2007
---
6. /
Dievčatá 9-11 rokov
0:03:42
0:01:11
20
diplom
489
FORGÁCS Adam
2008
Svätuše
14. /
Chlapci 9-11 rokov
0:03:43
0:01:12
21
diplom
329
ČINTALOVÁ Viktoria
2008
DeutschMann
7. /
Dievčatá 9-11 rokov
0:03:54
0:01:23
22
diplom
283
KOZÁKOVÁ Alexandra
2007
Trebišov
8. /
Dievčatá 9-11 rokov
0:04:19
0:01:48
---
449
HORVÁTHOVÁ Veronika
2009
Trebišov
. /
Dievčatá 9-11 rokov
DNF
---
---
450
HORVÁTH Pavol
2009
Trebišov
. /
Chlapci 9-11 rokov
DNF
---
---
188
MIŇO Patrik
2008
zstre
. /
Chlapci 9-11 rokov
Registered
---
---
190
KOŽUCH Nino
2009
Trebišov
. /
Chlapci 9-11 rokov
Registered
---
---
198
MEDVEĎOVÁ Barborka
2009
Trebišov
. /
Dievčatá 9-11 rokov
Registered
---
---
291
VITKOVÁ Veronika
2008
Trebišov
. /
Dievčatá 9-11 rokov
Registered
---
---
384
ONODYOVÁ Sára
2009
DeutschMann
. /
Dievčatá 9-11 rokov
Registered
---
---
1044
NOVÁK Daniel
2009
Trebišov
. /
Chlapci 9-11 rokov
Registered
---
---
1060
SVISTUNOVA Andea
2008
Trebišov
. /
Dievčatá 9-11 rokov
Registered
---
---
6563
KELBEL Pavol
2007
---
. /
Chlapci 9-11 rokov
Registered
---