Šumavský MTB maraton České spořitelny
DATUM : | 29.7.2017 | MÍSTO : | Zadov, areál Churáňov |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | mezičas1 | # | mezičas2 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 13 | KOBES Lukáš | 1996 | SYMBIO+ BMC | 1:59:23.7 | 0:00:00.0 | 06:53.5 | 1 | 1:16:29.8 | 2 | ||
2 | diplom | 11 | RAJCHART Jan | 1996 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 2:02:22.7 | 0:02:59.0 | 06:53.5 | 2 | 1:16:29.7 | 1 | ||
3 | diplom | 31 | SKÁLA Jaromír | 1998 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2:03:13.4 | 0:03:49.7 | 06:54.3 | 3 | 1:17:11.8 | 3 | ||
4 | diplom | 396 | HONSA František | 2000 | Česká spořitelna Specialized SG Vimperk | 2:04:37.4 | 0:05:13.7 | 07:15.5 | 7 | 1:17:13.0 | 4 | ||
5 | diplom | 15 | RYDVAL Filip | 1996 | alltraining.cz | 2:05:22.4 | 0:05:58.7 | 06:55.8 | 4 | 1:19:15.5 | 5 | ||
6 | diplom | 25 | KADLEC Jakub | 1997 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2:07:47.2 | 0:08:23.5 | 07:22.8 | 9 | 1:20:01.3 | 6 | ||
7 | diplom | 16 | JÍLEK Zdeněk | 1996 | Erste Premier Petr Čech MTB Team | 2:08:02.4 | 0:08:38.7 | 07:23.5 | 10 | 1:20:04.0 | 7 | ||
8 | diplom | 30 | MORAVEC Karel | 1996 | AUTHOR MASTERS | 2:09:17.2 | 0:09:53.5 | 07:26.5 | 11 | 1:20:41.8 | 8 | ||
9 | diplom | 32 | BLAŽEK Lukáš | 1998 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | 2:09:21.4 | 0:09:57.7 | 06:57.3 | 5 | 1:21:09.8 | 9 | ||
10 | diplom | 24 | KUBELKA Petr | 1995 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | 2:10:29.2 | 0:11:05.5 | 07:27.5 | 12 | 1:21:26.0 | 10 | ||
11 | diplom | 44 | SWÁROVSKÝ Michal | 1998 | alltraining.cz | 2:10:42.7 | 0:11:19.0 | 07:28.3 | 13 | 1:21:34.0 | 12 | ||
12 | diplom | 48 | PAPEŽ Vít | 1996 | SYMBIO+ BMC | 2:12:05.4 | 0:12:41.7 | 07:19.8 | 8 | 1:24:25.6 | 14 | ||
13 | diplom | 399 | BEDRNÍK Matěj | 2000 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2:15:12.5 | 0:15:48.8 | 07:12.8 | 6 | 1:21:32.5 | 11 | ||
14 | diplom | 391 | VAČLENA Ondřej | 2000 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2:17:16.2 | 0:17:52.5 | 08:00.3 | 15 | 1:23:50.5 | 13 | ||
15 | diplom | 174 | MARKVART Vladislav | 1996 | Kola-blom.cz | 2:18:46.2 | 0:19:22.5 | 08:35.5 | 22 | 1:25:54.7 | 16 | ||
16 | diplom | 116 | KUTIŠ Martin | 1997 | Symbio+BMC | 2:19:18.2 | 0:19:54.5 | 08:05.8 | 16 | 1:25:28.0 | 15 | ||
17 | diplom | 159 | VONDRÁČEK Jaroslav | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 2:21:03.7 | 0:21:40.0 | 07:29.5 | 14 | 1:26:02.3 | 17 | ||
18 | diplom | 142 | VÁCHAL David | 1998 | VELOSPORT Domažlice | 2:21:17.2 | 0:21:53.5 | 08:14.6 | 18 | 1:27:49.0 | 20 | ||
19 | diplom | 79 | HOLUB Jan | 1998 | Symbio+BMC | 2:21:44.2 | 0:22:20.5 | 08:25.3 | 20 | 1:26:37.0 | 18 | ||
20 | diplom | 94 | ŘEŽÁB Martin | 1995 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2:25:18.7 | 0:25:55.0 | 08:16.8 | 19 | 1:28:07.5 | 21 | ||
21 | diplom | 125 | MATĚJ Houška | 1995 | --- | 2:25:47.5 | 0:26:23.8 | 08:13.5 | 17 | 1:27:47.0 | 19 | ||
22 | diplom | 204 | KAMÍNEK Petr | 1995 | SYMBIO+ BMC | 2:30:45.2 | 0:31:21.5 | 09:35.5 | 25 | 1:32:53.5 | 23 | ||
23 | diplom | 119 | SOUČEK Petr | 1999 | Bikemarast Team | 2:31:06.4 | 0:31:42.7 | 08:27.5 | 21 | 1:31:31.0 | 22 | ||
24 | diplom | 123 | FIALA Tomáš | 1995 | --- | 2:33:23.5 | 0:33:59.8 | 08:58.8 | 23 | 1:40:42.8 | 28 | ||
25 | diplom | 225 | KLAP Lukáš | 2000 | RAJEC Allivictus | 2:33:27.5 | 0:34:03.8 | 10:22.3 | 29 | 1:35:02.8 | 24 | ||
26 | diplom | 264 | KOHOUT Lukáš | 1995 | SYMBIO+ BMC | 2:34:59.5 | 0:35:35.8 | 09:54.8 | 27 | 1:35:06.3 | 25 | ||
27 | diplom | 432 | DRUNECKÝ Patrik | 1997 | --- | 2:36:40.8 | 0:37:17.1 | 09:56.6 | 28 | 1:37:44.5 | 27 | ||
28 | diplom | 149 | BURIAN David | 1998 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 2:38:17.8 | 0:38:54.1 | 09:41.8 | 26 | 1:35:31.3 | 26 | ||
29 | diplom | 268 | NOVÁK Jan | 1996 | Česká Spořitelna Accollade | 3:31:04.4 | 1:31:40.7 | 09:06.5 | 24 | 1:44:03.1 | 29 | ||
--- | 14 | LAVIČKA Adam | 1995 | GHOST Team | DNF | --- | 07:03.5 | --- | --- | --- | |||
--- | 22 | DOLEŽAL Václav | 1996 | ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team | DNF | --- | 07:19.5 | --- | 1:20:01.5 | --- | |||
--- | 45 | VOPAT Milan | 1999 | TJ Stadoin louny | DNF | --- | 07:12.5 | --- | 1:25:28.5 | --- | |||
--- | 64 | DOLEŽAL Vladislav | 1999 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | DNF | --- | 07:29.3 | --- | --- | --- | |||
--- | 71 | SÝKORA Karel | 1999 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 253 | HRUBÝ Jakub | 1998 | KC Kooperativa Jablonec n. N. | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 262 | PUHLOVSKÝ Tomáš | 1999 | alltraining.cz | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 414 | HUDEČEK Dalibor | 2000 | CYKLO MXM HULÍN | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 560 | WALA Jan | 1995 | BIKOMATIC Ostrava | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |