Mladá Boleslav Tour Škoda AUTO

MTB
DATUM :13.5.2017 MÍSTO :Mladá Boleslav

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta mezičas #
1 13 detail závodníka KOBES Lukáš CZE 1996 SYMBIO+ BMC 1:49:25.6 0:00:00.0 0:55:03.0 1
2 14 detail závodníka JÍLEK Zdeněk CZE 1996 Erste Premier Petr Čech MTB Team 1:50:05.4 0:00:39.8 0:55:05.8 3
3 59 detail závodníka BLAŽEK Lukáš CZE 1998 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 1:51:12.4 0:01:46.8 0:55:05.1 2
4 49 detail závodníka DOLEŽAL Vladislav CZE 1999 Česká spořitelna Specialized Junior MTB team 1:54:33.4 0:05:07.8 0:56:52.8 4
5 29 detail závodníka MORAVEC Karel CZE 1996 AUTHOR MASTERS 1:55:16.7 0:05:51.1 0:57:15.8 5
6 70 detail závodníka PARTL Ondřej CZE 1995 UNIQA Jihlava 2:00:00.2 0:10:34.6 0:58:52.8 6
7 266 detail závodníka ČERNOHORSKÝ David CZE 1996 TJ Kovo Praha 2:00:02.5 0:10:36.9 1:00:00.2 9
8 62 detail závodníka KOZÁK Matouš CZE 1998 ZP cyklo PROOFY Corratec tem 2:01:01.7 0:11:36.1 0:59:58.6 8
9 71 detail závodníka SKOTÁLEK Jan CZE 1997 CHS Galen 2:01:50.5 0:12:24.9 0:59:58.1 7
10 207 detail závodníka PROCHÁZKA Jakub CZE 1996 Biatlon Letohrad 2:03:28.3 0:14:02.7 1:01:16.1 10
11 252 detail závodníka SOUČEK Petr CZE 1999 Bikemarast Team 2:05:31.5 0:16:05.9 1:02:31.1 12
12 292 detail závodníka VÁCHAL David CZE 1998 VELOSPORT Domažlice 2:07:29.8 0:18:04.2 1:02:12.3 11
13 109 detail závodníka HOLUB Jan CZE 1998 Symbio+BMC 2:11:16.8 0:21:51.2 1:02:42.3 13
14 326 detail závodníka KOTIŠ Jan CZE 1998 Symbio+BMC 2:11:20.3 0:21:54.7 1:05:24.6 16
15 416 detail závodníka RŮŽIČKA Jakub CZE 2000 I-bike Manitou Klub Chrudim 2:11:26.8 0:22:01.2 1:06:50.1 18
16 344 detail závodníka MATĚJ Houška CZE 1995 --- 2:11:31.5 0:22:05.9 1:05:10.8 14
17 773 detail závodníka ŠTĚPANÍK Jiří CZE 1997 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 2:11:58.7 0:22:33.1 1:06:52.8 19
18 244 detail závodníka CHYTIL Tomáš CZE 1995 Six Monkeys 2:13:37.9 0:24:12.3 1:05:14.3 15
19 232 detail závodníka KAMÍNEK Petr CZE 1995 SYMBIO+ BMC 2:16:44.8 0:27:19.2 1:08:14.8 20
20 245 detail závodníka BURIAN David CZE 1998 Česká spořitelna - Accolade cycling team 2:17:10.8 0:27:45.2 1:05:57.3 17
21 309 detail závodníka NEMET Michal CZE 1997 WÜRTH MTB racing team 2:19:54.2 0:30:28.6 1:10:10.9 21
22 394 detail závodníka PUHLOVSKÝ Tomáš CZE 1999 alltraining.cz 2:22:41.7 0:33:16.1 1:11:24.6 22
23 357 detail závodníka PŘEVRÁTIL Adam CZE 1999 WÜRTH MTB racing team 2:28:23.8 0:38:58.2 1:14:00.3 23
24 663 detail závodníka KÁCA Ondřej CZE 1997 Bike Team REMIŠVEHA 2:35:13.8 0:45:48.2 1:18:51.9 25
25 605 detail závodníka GITTLER Vladislav CZE 1997 --- 2:37:40.3 0:48:14.7 1:18:49.1 24
26 437 detail závodníka HRONEK Adam CZE 1999 Symbio+BMC 2:42:46.8 0:53:21.2 1:20:04.4 26
27 509 detail závodníka HIRNER Tomáš CZE 1995 Symbio+BMC 2:53:45.1 1:04:19.5 1:23:23.4 27
28 578 detail závodníka UHER Filip CZE 2002 --- 2:55:47.1 1:06:21.5 1:29:38.1 28