Trans Brdy České spořitelny

MTB
DATUM :22.4.2017 MÍSTO :Dobřichovice
POŘADATEL : Petr Čech Sport, a.s. WEBOVÉ STRÁNKY :kolopro.cz/zavody/detail/492

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta mezičas #
1 14 detail závodníka ŠŤASTNÝ Petr CZE 1988 RAJEC Allivictus 2:37:50.5 0:00:00.0 1:40:39.3 1
2 37 detail závodníka MOKRÝ Jakub CZE 1990 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 2:39:26.5 0:01:36.0 1:46:14.1 7
3 23 detail závodníka PÍSAŘ Jan CZE 1988 Erste Premier Petr Čech MTB Team 2:39:59.2 0:02:08.7 1:44:59.6 2
4 19 detail závodníka ANDRLE David CZE 1991 Symbio+BMC 2:40:00.7 0:02:10.2 1:45:04.1 3
5 48 detail závodníka ŘEHÁK Vít CZE 1994 CYKLOHELIOS 2:40:02.2 0:02:11.7 1:46:13.8 6
6 8 detail závodníka PAUR Ondřej CZE 1991 SYMBIO+ BMC 2:40:57.4 0:03:06.9 1:47:27.6 9
7 78 detail závodníka MADER Daniel CZE 1991 Ski a Bike centrum Radotín 2:43:41.2 0:05:50.7 1:48:33.1 10
8 36 detail závodníka HOFMAN Lukáš CZE 1991 Ski a Bike centrum Radotín 2:47:37.5 0:09:47.0 1:50:54.3 12
9 42 detail závodníka PLÁŠEK Tomáš CZE 1994 Alltraining.cz - Lawi 2:47:44.7 0:09:54.2 1:50:45.6 11
10 64 detail závodníka STRAKA Michal SVK 1991 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2:47:48.8 0:09:58.3 1:46:31.1 8
11 106 detail závodníka ŠTĚRBÁK Adam CZE 1993 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2:51:07.2 0:13:16.7 1:52:44.1 13
12 4 detail závodníka SKALICKÝ Pavel CZE 1992 Cykloteam KOLARNA Olomouc 2:51:11.9 0:13:21.4 1:45:12.6 5
13 161 detail závodníka PLŠEK Radek CZE 1991 CYKLO PROFI 2:55:30.3 0:17:39.8 1:56:33.1 17
14 62 detail závodníka ŘADA Michal CZE 1989 Redfrog Conkline Bikeinvest 2:55:53.3 0:18:02.8 1:56:10.4 16
15 24 detail závodníka STOŠEK Viktor CZE 1991 SYMBIO+ BMC 2:58:03.5 0:20:13.0 1:45:06.1 4
16 160 detail závodníka UHLÍŘ Miroslav CZE 1990 cykloprofi 2:59:55.8 0:22:05.3 1:53:19.9 14
17 72 detail závodníka BLAŽEK Jan CZE 1992 Rajec-Allivictus 3:00:03.8 0:22:13.3 1:54:16.4 15
18 77 detail závodníka NOVÁK Vojtěch CZE 1989 Redfrog Conkline Bikeinvest 3:04:11.8 0:26:21.3 1:59:22.9 18
19 81 detail závodníka RUBAČ Michal CZE 1993 Redfrog Conkline Bikeinvest 3:07:39.6 0:29:49.1 2:00:43.5 20
20 118 detail závodníka PICKA Petr CZE 1991 Symbio+BMC 3:07:44.6 0:29:54.1 2:02:17.9 23
21 71 detail závodníka KOUKLÍK David CZE 1993 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO CYCLING TEAM 3:08:09.3 0:30:18.8 2:00:34.6 19
22 88 detail závodníka BARTŮNĚK Jan CZE 1994 Symbio+BMC 3:11:17.8 0:33:27.3 2:01:05.6 22
23 557 detail závodníka HUMPOLEC Michael CZE 1994 Bike Notoric 3:14:41.6 0:36:51.1 2:00:57.9 21
24 142 detail závodníka FLÉGL Lukáš CZE 1993 Kola Šír Bělohrad 3:18:31.1 0:40:40.6 2:03:23.1 24
25 255 detail závodníka KOPELENT Radek CZE 1989 MK - Cyklo Děčín 3:21:00.8 0:43:10.3 2:08:32.7 25
26 526 detail závodníka KOŠKA Jakub CZE 1988 Bikeclinic Cannondale 3:22:38.4 0:44:47.9 2:12:40.9 27
27 267 detail závodníka GABRIEL David CZE 1992 SYMBIO+ BMC 3:25:38.6 0:47:48.1 2:16:06.2 29
28 150 detail závodníka SLAVÍČEK Marek CZE 1990 KELLYS BIKE RANCH TEAM 3:25:47.1 0:47:56.6 2:08:35.5 26
29 567 detail závodníka DRKAL Dalibor CZE 1990 --- 3:28:55.1 0:51:04.6 2:15:07.9 28
30 304 detail závodníka PŘIBIL Pavel CZE 1990 --- 3:29:39.9 0:51:49.4 2:19:52.7 35
31 380 detail závodníka AUGUSTA Matouš CZE 1989 --- 3:30:14.9 0:52:24.4 2:18:13.4 30
32 483 detail závodníka KLAP Jaroslav CZE 1990 Erilens.cz 3:31:03.1 0:53:12.6 2:19:24.5 34
33 262 detail závodníka HORA Martin CZE 1993 --- 3:34:13.1 0:56:22.6 2:21:43.5 36
34 168 detail závodníka BOUDA Jan CZE 1991 Bouda Elite Team 3:35:08.1 0:57:17.6 2:18:58.7 32
35 329 detail závodníka MALÝ Jan CZE 1991 Symbio+BMC 3:36:40.6 0:58:50.1 2:18:47.2 31
36 240 detail závodníka SVITÁK Pavel CZE 1991 KC Kutná Hora 3:40:13.7 1:02:23.2 2:24:59.7 37
37 326 detail závodníka MAJERČÁK Tomáš CZE 1989 Bouda Elite Team 3:48:43.7 1:10:53.2 2:27:46.0 41
38 244 detail závodníka VALA Filip CZE 1992 --- 3:49:07.6 1:11:17.1 2:19:05.0 33
39 264 detail závodníka DVOŘÁK Jan CZE 1993 --- 3:50:21.6 1:12:31.1 2:28:33.0 43
40 259 detail závodníka BERAN Lukáš CZE 1988 GHOST Team 3:51:49.9 1:13:59.4 2:25:15.7 38
41 490 detail závodníka FILOUNEK Jan CZE 1990 --- 3:54:18.0 1:16:27.5 2:32:17.5 44
42 530 detail závodníka ŠILAR Daniel CZE 1988 Fenix Multisport 3:54:18.6 1:16:28.1 2:27:30.5 40
43 208 detail závodníka KAMÍNEK Václav CZE 1992 SYMBIO+ BMC 4:00:38.1 1:22:47.6 2:26:27.5 39
44 593 detail závodníka POHŮNEK Lukáš CZE 1988 PRAHA 4 MODŘANY 4:02:04.2 1:24:13.7 2:33:39.2 45
45 449 detail závodníka KOPEC Ladislav CZE 1990 Veřejná Sportovní Akademie zs 4:04:11.2 1:26:20.7 2:27:53.0 42
46 332 detail závodníka JANSKÝ Michal CZE 1991 alltraining.cz 4:08:13.3 1:30:22.8 2:33:58.0 46
47 450 detail závodníka PROSTŘEDNÍ Jakub CZE 1992 --- 4:10:25.2 1:32:34.7 2:39:17.5 48
48 414 detail závodníka ZAHRADKA Aleš CZE 1991 Lochovice 4:16:57.9 1:39:07.4 2:41:35.0 49
49 411 detail závodníka ŽÁK Tomáš CZE 1989 --- 4:20:36.7 1:42:46.2 2:42:46.0 50
50 396 detail závodníka NĚMEČEK Ondřej CZE 1988 --- 4:23:54.5 1:46:04.0 2:49:01.3 51
51 487 detail závodníka LUŇÁČEK Miroslav CZE 1989 --- 4:29:05.3 1:51:14.8 2:38:40.3 47
52 427 detail závodníka MÍKA Antonín CZE 1992 --- 4:34:25.1 1:56:34.6 2:55:54.8 56
53 494 detail závodníka AMBROŽ Lukáš CZE 1989 --- 4:34:58.1 1:57:07.6 2:54:17.1 54
54 407 detail závodníka PĚKNÝ Jaromír CZE 1991 --- 4:36:11.6 1:58:21.1 2:53:18.8 53
55 541 detail závodníka MÁRA Jiří CZE 1992 --- 4:36:23.8 1:58:33.3 2:51:02.0 52
56 388 detail závodníka HAVLÍK David CZE 1990 --- 4:37:41.7 1:59:51.2 2:55:35.3 55
57 453 detail závodníka HOLOUBEK Josef CZE 1991 --- 4:40:14.3 2:02:23.8 2:56:59.1 57
58 263 detail závodníka KLOUDA Martin CZE 1988 TAKECARS 4:45:52.2 2:08:01.7 3:00:02.8 58
59 518 detail závodníka JANGL Miroslav CZE 1988 --- 4:50:44.9 2:12:54.4 3:08:02.6 59
60 464 detail závodníka GLAS Adam CZE 1989 --- 5:06:17.9 2:28:27.4 3:16:30.9 60
61 507 detail závodníka DOLEŽAL Jakub CZE 1990 --- 5:38:26.5 3:00:36.0 3:30:24.4 61