ČT Šumavský Skimaraton - ČT Šumavský Skimaraton - sobota
DATUM : | 25.2.2017 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava | WEBOVÉ STRÁNKY : | skimaraton.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1152 | BOUŠKA Jakub | 2006 | Ski Sokol Stachy | 1. / Chlapci 11 - 12 let | 0:04:45.7 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 4069 | STEINBACH Jakub | 2005 | Ski klub Šumava | 2. / Chlapci 11 - 12 let | 0:04:48.5 | 0:00:02.8 | ||
3 | diplom | 4056 | RADOVÁ Daniela | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / Dívky 11 - 12 let | 0:04:55.5 | 0:00:09.8 | ||
4 | diplom | 1130 | ŠÍROVÁ Anna | 2006 | TJ Dukla liberec | 2. / Dívky 11 - 12 let | 0:05:01.5 | 0:00:15.8 | ||
5 | diplom | 4073 | TISCHLER Jan | 2005 | Fischer Skiklub Šumava vimperk | 3. / Chlapci 11 - 12 let | 0:05:03.2 | 0:00:17.5 | ||
6 | diplom | 4074 | WALTMAN Jeff | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / Chlapci 11 - 12 let | 0:05:07.3 | 0:00:21.6 | ||
7 | diplom | 1100 | KAIFEROVÁ Iva | 2005 | Ski Sokol Stachy | 3. / Dívky 11 - 12 let | 0:05:10.3 | 0:00:24.6 | ||
8 | diplom | 4063 | NÁROVCOVÁ Monika | 2005 | ČS Specialized junior MTB Team Vimperk | 4. / Dívky 11 - 12 let | 0:05:26.5 | 0:00:40.8 | ||
9 | diplom | 1155 | SATORIOVÁ Johana | 2006 | Sokol Stachy | 5. / Dívky 11 - 12 let | 0:05:27.7 | 0:00:42.0 | ||
10 | diplom | 4054 | BÖHM Jan | 2006 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 5. / Chlapci 11 - 12 let | 0:05:30.0 | 0:00:44.3 | ||
11 | diplom | 1144 | SVOBODA Antonín | 2006 | Sport Club Plzeň | 6. / Chlapci 11 - 12 let | 0:05:30.3 | 0:00:44.6 | ||
12 | diplom | 4060 | MALEČKOVÁ Hana | 2005 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 6. / Dívky 11 - 12 let | 0:05:40.8 | 0:00:55.1 | ||
13 | diplom | 4070 | SÝKORA Vojtěch | 2005 | USK CS Plzeň | 7. / Chlapci 11 - 12 let | 0:05:43.3 | 0:00:57.6 | ||
14 | diplom | 4062 | NAROVCOVÁ Beáta | 2005 | Fischer Ski klub Šumava | 7. / Dívky 11 - 12 let | 0:05:44.8 | 0:00:59.1 | ||
15 | diplom | 1140 | KOJAN Jan | 2006 | Fischer Ski klub Šumava | 8. / Chlapci 11 - 12 let | 0:05:51.8 | 0:01:06.1 | ||
16 | diplom | 1132 | KYRÁL Matěj | 2005 | TJ Sušice Atletik | 9. / Chlapci 11 - 12 let | 0:05:53.3 | 0:01:07.6 | ||
17 | diplom | 4058 | JAHODA Matouš | 2006 | Spartak Sedlec | 10. / Chlapci 11 - 12 let | 0:06:01.8 | 0:01:16.1 | ||
18 | diplom | 4061 | MRÁZOVÁ Julie | 2006 | Spartak Praha 4 | 8. / Dívky 11 - 12 let | 0:06:13.6 | 0:01:27.9 | ||
19 | diplom | 4071 | ŠIMURDA Matěj | 2006 | USK CS Plzeň | 11. / Chlapci 11 - 12 let | 0:06:14.8 | 0:01:29.1 | ||
20 | diplom | 4055 | CZERWENKOVÁ Tereza | 2006 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 9. / Dívky 11 - 12 let | 0:06:15.8 | 0:01:30.1 | ||
21 | diplom | 1107 | VLASÁKOVÁ Tereza | 2005 | SKI Klub Strakonice | 10. / Dívky 11 - 12 let | 0:06:19.5 | 0:01:33.8 | ||
22 | diplom | 4065 | RŮŽIČKA Vojtěch | 2006 | TJ.Sokol Senohraby | 12. / Chlapci 11 - 12 let | 0:06:22.8 | 0:01:37.1 | ||
23 | diplom | 4059 | JIROUŠKOVÁ Sabina | 2005 | Fischer Šumava ski klub Vimperk | 11. / Dívky 11 - 12 let | 0:06:29.5 | 0:01:43.8 | ||
24 | diplom | 1106 | ZAHRADNÍKOVÁ Anna | 2006 | SKI Klub Strakonice | 12. / Dívky 11 - 12 let | 0:06:37.3 | 0:01:51.6 | ||
25 | diplom | 1122 | LICHTENBERGROVÁ Tereza | 2005 | TJ SOKOL SENOHRABY | 13. / Dívky 11 - 12 let | 0:06:37.5 | 0:01:51.8 | ||
26 | diplom | 1104 | NOVÝ Tomáš | 2006 | SKI Klub Strakonice | 13. / Chlapci 11 - 12 let | 0:06:41.3 | 0:01:55.6 | ||
27 | diplom | 4066 | SELLNEROVÁ Anna | 2005 | TJ STODULKY PRAHA o.s. | 14. / Dívky 11 - 12 let | 0:06:44.5 | 0:01:58.8 | ||
28 | diplom | 1105 | BRAND Kryštof | 2006 | SKI Klub Strakonice | 14. / Chlapci 11 - 12 let | 0:06:46.5 | 0:02:00.8 | ||
29 | diplom | 4067 | SMÉKALOVÁ Alice | 2006 | --- | 15. / Dívky 11 - 12 let | 0:07:28.5 | 0:02:42.8 | ||
30 | diplom | 1149 | HAVLÍČEK Vojtěch | 2006 | Ski Lyžníci Zámyšl | 15. / Chlapci 11 - 12 let | 0:07:33.5 | 0:02:47.8 | ||
31 | diplom | 1163 | SLÁMOVÁ Lucie | 2006 | --- | 16. / Dívky 11 - 12 let | 0:07:35.5 | 0:02:49.8 | ||
32 | diplom | 4068 | SMETANKOVÁ Barbora | 2006 | Ski Team Jinočany | 17. / Dívky 11 - 12 let | 0:10:09.5 | 0:05:23.8 | ||
--- | 1135 | HLOUŠKOVÁ Marcela | 2005 | Fortex Ski Beroun | . / Dívky 11 - 12 let | DNS | --- | |||
--- | 4057 | CHALUPNÝ David | 2005 | ČS secialized junior mtb team Vimperk | . / Chlapci 11 - 12 let | DNS | --- | |||
--- | 4064 | NOVÁ Nela | 2006 | --- | . / Dívky 11 - 12 let | DNS | --- | |||
--- | 4072 | ŠTĚRBA Petr | 2006 | Fischer Ski klub Šumava | . / Chlapci 11 - 12 let | DNS | --- |