Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | split-1 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3354 | MANN Jenny | 1996 | --- | 1. / D 21 | 1:00:44.5 | 0:00:00.0 | 0:36:04.0 | 2 | ||
2 | diplom | 3249 | WIRTH Jessica | 1994 | Team Forever Nordic | 2. / D 21 | 1:01:01.1 | 0:00:16.6 | 0:36:03.4 | 1 | ||
3 | diplom | 3008 | SVOBODA Alexandra | 1993 | SC Ruhpolding | 3. / D 21 | 1:01:40.3 | 0:00:55.8 | 0:36:05.0 | 4 | ||
4 | diplom | 3209 | MAIERHOFER Magdalena | 1996 | Skimarathonteam Austria / SC Leogang | 4. / D 21 | 1:01:43.5 | 0:00:59.0 | 0:36:04.5 | 3 | ||
5 | diplom | 3355 | FORSTNER Renate | 1977 | TSV Rosenheim Au e.V | 1. / D 36 | 1:06:02.9 | 0:05:18.4 | 0:37:49.1 | 5 | ||
6 | diplom | 3276 | BECKER Linda | 1990 | Münstertal | 5. / D 21 | 1:06:51.7 | 0:06:07.2 | 0:38:24.8 | 6 | ||
7 | diplom | 3283 | SIMEONI Federica | 1972 | fis marathon team zoldo | 1. / D 41 | 1:08:33.4 | 0:07:48.9 | 0:39:24.8 | 7 | ||
8 | diplom | 3191 | ZIMARE Rosa | 2001 | SG Klotzsche | 1. / J 16 W | 1:09:51.5 | 0:09:07.0 | 0:40:24.5 | 9 | ||
9 | diplom | 3012 | TRÖGER Nicole | 1983 | SC Großberg/Skigo Racing Team Deutschland | 1. / D 31 | 1:10:05.1 | 0:09:20.6 | 0:40:14.6 | 8 | ||
10 | diplom | 3268 | STADLEROVA Sarka | 1994 | Tatran Zelezna Ruda | 6. / D 21 | 1:12:04.4 | 0:11:19.9 | 0:40:57.4 | 10 | ||
11 | diplom | 3032 | FLÜß Kerstin | 1977 | TB Cannstatt | 2. / D 36 | 1:15:04.1 | 0:14:19.6 | 0:43:03.5 | 11 | ||
12 | diplom | 3347 | BISSLE Maresa | 1997 | Ski-Club Ogau | 1. / J 19 W | 1:15:31.2 | 0:14:46.7 | 0:43:35.3 | 12 | ||
13 | diplom | 3214 | RAPPENSBERGER Anneliese | 1965 | Wallgau | 1. / D 51 | 1:18:54.2 | 0:18:09.7 | 0:46:30.7 | 16 | ||
14 | diplom | 3190 | ZIMARE Franziska | 1966 | SG Klotzsche | 2. / D 51 | 1:18:55.9 | 0:18:11.4 | 0:45:16.3 | 13 | ||
15 | diplom | 3301 | KRAH Nadine | 1983 | TEAM BELLA VISTA | 2. / D 31 | 1:19:29.3 | 0:18:44.8 | 0:47:08.1 | 18 | ||
16 | diplom | 3134 | SVERNHAGE Maria | 1989 | IF Rigor | 7. / D 21 | 1:19:42.0 | 0:18:57.5 | 0:46:09.9 | 15 | ||
17 | diplom | 3132 | BIASTOCH Vera | 1995 | Skiclub Speyer | 8. / D 21 | 1:20:05.3 | 0:19:20.8 | 0:45:34.5 | 14 | ||
18 | diplom | 3273 | WETTERLING Stephanie | 1964 | WSV Elbingerode | 3. / D 51 | 1:21:21.4 | 0:20:36.9 | 0:46:34.6 | 17 | ||
19 | diplom | 3211 | WOLFRAM Heidi | 1955 | SWV Goldlauter | 1. / D 61 | 1:22:11.5 | 0:21:27.0 | 0:47:35.2 | 20 | ||
20 | diplom | 3055 | STRINNHOLM Jenny | 1980 | fredrika ik | 3. / D 36 | 1:23:00.6 | 0:22:16.1 | 0:47:23.9 | 19 | ||
21 | diplom | 3193 | SCHÄFER Julia | 2001 | SG Klotzsche | 2. / J 16 W | 1:23:17.3 | 0:22:32.8 | 0:48:29.0 | 21 | ||
22 | diplom | 3137 | SPITALAR Anita | 1974 | Cerknica | 2. / D 41 | 1:24:42.3 | 0:23:57.8 | 0:48:42.6 | 22 | ||
23 | diplom | 3262 | HOLZHEU Elisabeth | 1994 | SC Moosham | 9. / D 21 | 1:25:43.3 | 0:24:58.8 | 0:49:14.4 | 23 | ||
24 | diplom | 3320 | WEBER Lena | 2001 | Bad Dürrenberg | 3. / J 16 W | 1:28:45.1 | 0:28:00.6 | 0:50:46.1 | 25 | ||
25 | diplom | 3155 | DMITRIEVA Elena | 1972 | St.Petersburg | 3. / D 41 | 1:29:45.0 | 0:29:00.5 | 0:52:08.8 | 26 | ||
26 | diplom | 3200 | SCHALLING Claudia | 1989 | ATSV Gebirge/ Gelobtland | 10. / D 21 | 1:31:07.4 | 0:30:22.9 | 0:50:19.5 | 24 | ||
27 | diplom | 3173 | OVERKOTT Clara | 1989 | Zürich | 11. / D 21 | 1:34:01.6 | 0:33:17.1 | 0:52:59.8 | 27 | ||
28 | diplom | 3107 | SIPILÄ Liisa | 1983 | SalpausselkäExpress | 3. / D 31 | 1:38:20.8 | 0:37:36.3 | 0:55:18.2 | 28 | ||
29 | diplom | 3321 | WEBER Grit | 1969 | TSV Leuna | 1. / D 46 | 1:40:10.4 | 0:39:25.9 | 0:55:46.2 | 29 | ||
30 | diplom | 3179 | GALCERAN Mireia | 2000 | Club Esquí Puigcerda | 1. / J 17 W | 1:42:47.0 | 0:42:02.5 | 0:57:54.0 | 30 | ||
31 | diplom | 3180 | VISA Núria | 1965 | Club Esquí Puigcerda | 4. / D 51 | 1:42:54.3 | 0:42:09.8 | 0:57:56.2 | 31 | ||
32 | diplom | 3336 | STREITENBERGER Ulrike | 1974 | Harzfalke Tanne | 4. / D 41 | 1:43:41.9 | 0:42:57.4 | 0:58:41.9 | 32 | ||
33 | diplom | 3073 | NÄGER-SCHÖBERL Ricarda | 1957 | TSV Flossenbürg | 1. / D 56 | 1:45:24.0 | 0:44:39.5 | 1:00:46.9 | 35 | ||
34 | diplom | 3213 | HAISCH Annette | 1963 | Arbon | 5. / D 51 | 1:46:57.5 | 0:46:13.0 | 1:00:21.0 | 34 | ||
35 | diplom | 3235 | MIAN Marie | 1952 | Oxberg | 2. / D 61 | 1:47:02.7 | 0:46:18.2 | 1:00:10.7 | 33 | ||
36 | diplom | 3051 | KOLOBANOVA Liudmilla | 1944 | Reutov 6 | 1. / D 71 | 1:47:28.4 | 0:46:43.9 | 1:04:18.2 | 39 | ||
37 | diplom | 3063 | SINGER Sabine | 1967 | TV Refrath | 2. / D 46 | 1:49:00.3 | 0:48:15.8 | 1:02:12.0 | 37 | ||
38 | diplom | 3116 | FRANK Bea | 1982 | Embroidery Racer Vogtland | 4. / D 31 | 1:49:26.1 | 0:48:41.6 | 1:01:51.9 | 36 | ||
39 | diplom | 3338 | GROßE Annett | 1969 | Wolfenbüttel | 3. / D 46 | 1:50:12.4 | 0:49:27.9 | 1:03:29.9 | 38 | ||
40 | diplom | 3210 | GRÖNBERG Linda | 1986 | Stockholm | 5. / D 31 | 1:51:10.4 | 0:50:25.9 | 1:04:28.2 | 41 | ||
41 | diplom | 3208 | GRÖNBERG Erica | 1992 | Vaasa | 12. / D 21 | 1:51:13.0 | 0:50:28.5 | 1:04:21.2 | 40 | ||
42 | diplom | 3333 | RINDFLEISCH Heike | 1978 | --- | 4. / D 36 | 1:51:42.2 | 0:50:57.7 | 1:05:47.4 | 44 | ||
43 | diplom | 3166 | ELMET Annika | 1982 | Tartu vald Vahi | 6. / D 31 | 1:52:33.7 | 0:51:49.2 | 1:06:02.0 | 45 | ||
44 | diplom | 3064 | VROBELOVA Jana | 1960 | www.cestovanimikrobusem.cz | 2. / D 56 | 1:52:53.7 | 0:52:09.2 | 1:04:32.7 | 43 | ||
45 | diplom | 3090 | KUHNE Angela | 1961 | WSV Ilmenau | 3. / D 56 | 1:53:36.7 | 0:52:52.2 | 1:06:07.6 | 46 | ||
46 | diplom | 3206 | PEICK Kerstin | 1969 | TEV Fellbach | 4. / D 46 | 1:53:47.9 | 0:53:03.4 | 1:06:50.8 | 47 | ||
47 | diplom | 3074 | EKMAN Annika | 1947 | IFK MORA | 1. / D 66 | 1:55:37.8 | 0:54:53.3 | 1:04:32.5 | 42 | ||
48 | diplom | 3184 | SOODE-SCHIMONSKY Eveli | 1983 | München | 7. / D 31 | 1:56:22.1 | 0:55:37.6 | 1:07:01.3 | 49 | ||
49 | diplom | 3075 | BÄCHMANN Christiane | 1967 | München | 5. / D 46 | 1:56:47.0 | 0:56:02.5 | 1:06:55.0 | 48 | ||
50 | diplom | 3077 | ROSENMEIER Vera | 1960 | Gera | 4. / D 56 | 1:57:30.7 | 0:56:46.2 | 1:08:32.6 | 52 | ||
51 | diplom | 3068 | HENNINGSEN Brigitte | 1941 | DAV Augsburg | 1. / D 76 | 1:58:32.5 | 0:57:48.0 | 1:08:55.2 | 53 | ||
52 | diplom | 3315 | SEIBERT Petra | 1966 | --- | 6. / D 51 | 1:59:25.5 | 0:58:41.0 | 1:07:43.1 | 50 | ||
53 | diplom | 3144 | PALFI Edelgard | 1952 | Citylauf Verein Dresden | 3. / D 61 | 1:59:47.7 | 0:59:03.2 | 1:07:46.1 | 51 | ||
54 | diplom | 3071 | KARLSSON Maritha | 1950 | Global Sport Tours | 2. / D 66 | 2:00:54.0 | 1:00:09.5 | 1:09:54.1 | 55 | ||
55 | diplom | 3170 | CUAIRAN ROCA Nati | 1964 | Bellver de Cerdanya | 7. / D 51 | 2:01:46.7 | 1:01:02.2 | 1:10:07.4 | 56 | ||
56 | diplom | 3091 | MIKELSONE Iveta | 1964 | Mona | 8. / D 51 | 2:03:13.2 | 1:02:28.7 | 1:09:26.7 | 54 | ||
57 | diplom | 3103 | RENEFLOT Ingse Elisabeth | 1963 | Moss skiklubb | 9. / D 51 | 2:03:29.2 | 1:02:44.7 | 1:10:58.6 | 57 | ||
58 | diplom | 3115 | LINDSKOG Ann-Sofi | 1954 | Visby | 4. / D 61 | 2:05:18.6 | 1:04:34.1 | 1:11:46.8 | 58 | ||
59 | diplom | 3083 | BLUSCHKE Monika | 1956 | LG Osterwieck | 5. / D 61 | 2:10:21.6 | 1:09:37.1 | 1:18:58.5 | 63 | ||
60 | diplom | 3318 | RUUVAL Tiia | 1975 | --- | 5. / D 41 | 2:10:31.0 | 1:09:46.5 | --- | --- | ||
61 | diplom | 3175 | CARBONELL Nuria | 1964 | PEC Puigcerda | 10. / D 51 | 2:11:07.0 | 1:10:22.5 | 1:14:35.8 | 60 | ||
62 | diplom | 3207 | EIDE Kristin | 1966 | Strindheim | 11. / D 51 | 2:12:31.6 | 1:11:47.1 | 1:14:09.7 | 59 | ||
63 | diplom | 3122 | WADHOLM Karin | 1960 | Kilroy | 5. / D 56 | 2:13:12.5 | 1:12:28.0 | 1:16:22.7 | 61 | ||
64 | diplom | 3066 | THIELE Gabi | 1967 | WSV Ilmenau | 6. / D 46 | 2:16:03.6 | 1:15:19.1 | 1:23:06.5 | 66 | ||
65 | diplom | 3205 | FISCHER Luise | 1989 | Zürich | 13. / D 21 | 2:17:11.8 | 1:16:27.3 | 1:17:16.0 | 62 | ||
66 | diplom | 3302 | ARNOLD Jana | 1964 | ESV Lok Beucha | 12. / D 51 | 2:18:47.9 | 1:18:03.4 | 1:25:22.2 | 70 | ||
67 | diplom | 3169 | LOLITA Balasch | 1956 | Llivia | 6. / D 61 | 2:19:19.9 | 1:18:35.4 | 1:20:38.6 | 64 | ||
68 | diplom | 3337 | KECK Karin | 1951 | Fritzlar | 3. / D 66 | 2:21:07.5 | 1:20:23.0 | 1:22:09.9 | 65 | ||
69 | diplom | 3178 | AGESTAM Eva Katarina | 1962 | Tjalve IF | 13. / D 51 | 2:21:31.3 | 1:20:46.8 | 1:24:42.3 | 67 | ||
70 | diplom | 3329 | GREINER Ingrid | 1950 | --- | 4. / D 66 | 2:23:50.3 | 1:23:05.8 | 1:24:44.6 | 68 | ||
71 | diplom | 3185 | SCHAEFFER Simone | 1947 | freyming-merlebach | 5. / D 66 | 2:29:36.5 | 1:28:52.0 | 1:24:55.4 | 69 | ||
72 | diplom | 3142 | MALFER Ilaria | 1995 | GS Famiglie Insieme | 14. / D 21 | 2:32:12.4 | 1:31:27.9 | 1:30:15.0 | 71 | ||
73 | diplom | 3241 | HENSEL Susanne | 1961 | LT Bernd Hübner | 6. / D 56 | 2:40:11.7 | 1:39:27.2 | 1:35:25.8 | 72 | ||
74 | diplom | 3157 | FEOKTISTOVA Tatiana | 1954 | Moskau | 7. / D 61 | 2:43:43.2 | 1:42:58.7 | 1:38:29.9 | 74 | ||
75 | diplom | 3270 | KAPPERS-PETTERSSON Barbro | 1949 | Färgelanda Buss | 6. / D 66 | 2:45:49.0 | 1:45:04.5 | 1:36:06.1 | 73 | ||
76 | diplom | 3176 | BÖHM Sabine | 1959 | SV Lok Eilenburg | 7. / D 56 | 3:03:37.7 | 2:02:53.2 | 1:52:40.1 | 75 | ||
--- | 3040 | SVERNHAGE Elisabeth | 1953 | IF Rigor | . / D 61 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3045 | KARL Elke | 1965 | SV Sachsen 90 Werdau | . / D 51 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3052 | SCHEIDEL Karin | 1943 | SV TU Ilmenau | . / D 71 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3070 | SEIDEL Christine | 1960 | VSC Klingenthal | . / D 56 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3085 | ILMER Madeleine | 1950 | Bad Oldesloe | . / D 66 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3086 | PFEUFFER Erika | 1941 | WSV Ilmenau | . / D 76 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3098 | BRATCHIKOVA Larisa | 1962 | StPetersburg | . / D 51 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3100 | RENEFLOT Ingse Elisabeth | 1963 | Moss skiklubb | . / D 51 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3106 | SIPILÄ Maarit | 1954 | SalpausselkäExpress | . / D 61 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3110 | MCKINLAY Alison | 1965 | Thames Valley | . / D 51 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3133 | HELLSTEN Helena | 1954 | Hiihtotiimi | . / D 61 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3146 | MUZIKOVA Marie | 1986 | Srubec | . / D 31 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3156 | COLLDEFORS Ana | 1968 | Barcelona | . / D 46 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3223 | EGGERSBERGER Maria | 1995 | SV Waakirchen | . / D 21 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3232 | GEBAUER Sarah | 1986 | SV Lützel | . / D 31 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3236 | FICHTL Johanna | 2002 | Ski-Club Ogau | . / J 15 W | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3349 | MEISSNER Margareta | 1957 | Osl | . / D 56 | DNS | --- | --- | --- |