Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | split-1 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3258 | REICHELT Arne | 1996 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 1. / H 21 | 0:50:37.0 | 0:00:00.0 | 0:29:40.2 | 1 | ||
2 | diplom | 3247 | ROCAREK Jiri | 1983 | Fischer Racing Team | 1. / H 31 | 0:50:40.4 | 0:00:03.4 | 0:29:40.7 | 2 | ||
3 | diplom | 3259 | WETTERLING Felix | 1990 | Rossignol Racing Team | 2. / H 21 | 0:50:58.7 | 0:00:21.7 | 0:29:59.5 | 3 | ||
4 | diplom | 3001 | RATH Tobias | 1985 | Adidas XCS-Team | 2. / H 31 | 0:52:12.1 | 0:01:35.1 | 0:30:14.4 | 4 | ||
5 | diplom | 3030 | DEBERTIN Daniel | 1992 | Eleven-Eintracht Braunschweig | 3. / H 21 | 0:52:13.3 | 0:01:36.3 | 0:30:15.5 | 5 | ||
6 | diplom | 3305 | GROß Lukas | 1995 | GebVersBt8 Füssen | 4. / H 21 | 0:52:19.1 | 0:01:42.1 | 0:30:54.4 | 7 | ||
7 | diplom | 3003 | SIEBER Manuel | 1990 | Adidas XCS-Team | 5. / H 21 | 0:53:04.7 | 0:02:27.7 | 0:30:16.1 | 6 | ||
8 | diplom | 3143 | SVARC Martin | 1994 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 6. / H 21 | 0:54:41.6 | 0:04:04.6 | 0:31:09.5 | 8 | ||
9 | diplom | 3002 | DEBERTIN Dirk | 1967 | Eleven-Eintracht Braunschweig | 1. / H 46 | 0:55:34.4 | 0:04:57.4 | 0:32:21.9 | 11 | ||
10 | diplom | 3260 | KRETZSCHMAR Denis | 1981 | ONE WAY PRO TEAM / VSC Klingenthal | 1. / H 36 | 0:55:40.9 | 0:05:03.9 | 0:32:21.4 | 10 | ||
11 | diplom | 3282 | CIPRIAN Stefano | 1972 | Sport Auer Obertillach | 1. / H 41 | 0:55:42.3 | 0:05:05.3 | 0:32:21.0 | 9 | ||
12 | diplom | 3026 | HARTIG Fabian | 1996 | Eleven Eintracht Braunschweig | 7. / H 21 | 0:55:42.6 | 0:05:05.6 | 0:32:22.3 | 12 | ||
13 | diplom | 3325 | KASBERGER Stephan | 1992 | WSV Djk Rastbüchl | 8. / H 21 | 0:57:10.4 | 0:06:33.4 | 0:33:19.8 | 13 | ||
14 | diplom | 3127 | BREHMKE David | 1990 | Eleven Eintracht Braunschweig | 9. / H 21 | 0:57:51.4 | 0:07:14.4 | 0:33:51.8 | 14 | ||
15 | diplom | 3181 | KLEINER Sebastian | 1986 | Sc Norweger 1896 Annaberg | 3. / H 31 | 0:57:51.8 | 0:07:14.8 | 0:33:53.9 | 18 | ||
16 | diplom | 3356 | WAGNER Felix | 1992 | Madshus | 10. / H 21 | 0:57:52.9 | 0:07:15.9 | 0:33:52.3 | 15 | ||
17 | diplom | 3299 | PÖPPEL Swen | 1974 | --- | 2. / H 41 | 0:58:10.4 | 0:07:33.4 | 0:33:53.5 | 17 | ||
18 | diplom | 3300 | HOLLENSTEIN Johannes | 1978 | SK Wunderthausen | 2. / H 36 | 0:58:22.7 | 0:07:45.7 | 0:33:54.6 | 19 | ||
19 | diplom | 3006 | WEIHER Stefan | 1979 | TSV Buching | 3. / H 36 | 0:58:29.3 | 0:07:52.3 | 0:33:52.8 | 16 | ||
20 | diplom | 3007 | BERTHOLD Ronny | 1977 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 4. / H 36 | 0:58:32.9 | 0:07:55.9 | 0:34:19.8 | 21 | ||
21 | diplom | 3350 | REIF Sebastian | 1983 | --- | 4. / H 31 | 0:59:20.7 | 0:08:43.7 | 0:34:22.8 | 22 | ||
22 | diplom | 3014 | PREVITALI Thomas Francesco | 1998 | us carisolo | 1. / J 19 M | 0:59:22.3 | 0:08:45.3 | 0:33:59.6 | 20 | ||
23 | diplom | 3219 | SZCZOTKA Mateusz | 1998 | Gorki Wielkie | 2. / J 19 M | 1:00:02.0 | 0:09:25.0 | 0:35:05.4 | 24 | ||
24 | diplom | 3018 | STOLLER Maximilian | 2000 | SC Sonthofen | 1. / J 17 M | 1:00:02.9 | 0:09:25.9 | 0:34:58.8 | 23 | ||
25 | diplom | 3354 | MANN Jenny | 1996 | --- | 1. / D 21 | 1:00:44.5 | 0:10:07.5 | 0:36:04.0 | 30 | ||
26 | diplom | 3004 | MAYER Fabian | 1990 | Eleven Eintracht Braunschweig | 11. / H 21 | 1:00:48.4 | 0:10:11.4 | 0:35:56.4 | 26 | ||
27 | diplom | 3224 | EGGERSBERGER Sepp | 1956 | SV Waakirchen | 1. / H 61 | 1:00:48.6 | 0:10:11.6 | 0:35:16.9 | 25 | ||
28 | diplom | 3249 | WIRTH Jessica | 1994 | Team Forever Nordic | 2. / D 21 | 1:01:01.1 | 0:10:24.1 | 0:36:03.4 | 29 | ||
29 | diplom | 3248 | SÜß Benjamin | 1984 | Crottendorf | 5. / H 31 | 1:01:27.3 | 0:10:50.3 | 0:36:02.0 | 28 | ||
30 | diplom | 3008 | SVOBODA Alexandra | 1993 | SC Ruhpolding | 3. / D 21 | 1:01:40.3 | 0:11:03.3 | 0:36:05.0 | 32 | ||
31 | diplom | 3209 | MAIERHOFER Magdalena | 1996 | Skimarathonteam Austria / SC Leogang | 4. / D 21 | 1:01:43.5 | 0:11:06.5 | 0:36:04.5 | 31 | ||
32 | diplom | 3095 | CIPRIAN Fausto | 1978 | Sport Auer Obertillach | 5. / H 36 | 1:02:05.1 | 0:11:28.1 | 0:35:59.8 | 27 | ||
33 | diplom | 3215 | RAPPENSBERGER Christian | 1964 | Wallgau | 1. / H 51 | 1:02:37.1 | 0:12:00.1 | 0:36:23.2 | 33 | ||
34 | diplom | 3009 | WIESNER Klaus | 1959 | Team Schelter Ohrdruf | 1. / H 56 | 1:02:49.8 | 0:12:12.8 | 0:36:34.2 | 36 | ||
35 | diplom | 3023 | BLUM Konrad | 1952 | DAV Pfullendorf | 2. / H 61 | 1:02:56.0 | 0:12:19.0 | 0:36:33.7 | 35 | ||
36 | diplom | 3316 | DIEZEL Thomas | 1960 | TSV Carlsgrün | 2. / H 56 | 1:02:56.7 | 0:12:19.7 | 0:36:33.1 | 34 | ||
37 | diplom | 3328 | MOEHRS Sascha | 1974 | xc-ski.de A|N Skimarathon Team | 3. / H 41 | 1:03:57.5 | 0:13:20.5 | 0:36:47.1 | 37 | ||
38 | diplom | 3192 | MIEHLE Niklas | 1999 | SG Klotzsche | 2. / J 17 M | 1:04:11.2 | 0:13:34.2 | 0:37:24.3 | 39 | ||
39 | diplom | 3217 | THEINE Stefan | 1968 | SC Siedlinghausen | 2. / H 46 | 1:04:41.5 | 0:14:04.5 | 0:37:46.5 | 42 | ||
40 | diplom | 3171 | MOCH Jürgen | 1964 | Regensburger Rennstall | 2. / H 51 | 1:04:42.7 | 0:14:05.7 | 0:37:32.6 | 40 | ||
41 | diplom | 3229 | LÖW Janik | 2002 | SG Klotzsche | 1. / J 15 M | 1:04:51.9 | 0:14:14.9 | 0:38:05.2 | 45 | ||
42 | diplom | 3243 | WEIS Eric | 1977 | Loisir Nordique | 6. / H 36 | 1:05:09.6 | 0:14:32.6 | 0:37:47.3 | 43 | ||
43 | diplom | 3274 | WETTERLING Max | 1997 | --- | 3. / J 19 M | 1:05:12.4 | 0:14:35.4 | 0:37:23.3 | 38 | ||
44 | diplom | 3194 | LÖW Andreas | 1970 | SG Klotzsche | 3. / H 46 | 1:05:36.6 | 0:14:59.6 | 0:38:24.1 | 47 | ||
45 | diplom | 3024 | BLAZEK Jiri | 1961 | Ski Nordic Marianske Lazne | 3. / H 56 | 1:05:55.3 | 0:15:18.3 | 0:38:23.6 | 46 | ||
46 | diplom | 3017 | KNUEPPEL Markus | 1987 | Eintracht Braunschweig | 12. / H 21 | 1:05:59.1 | 0:15:22.1 | 0:37:45.8 | 41 | ||
47 | diplom | 3355 | FORSTNER Renate | 1977 | TSV Rosenheim Au e.V | 1. / D 36 | 1:06:02.9 | 0:15:25.9 | 0:37:49.1 | 44 | ||
48 | diplom | 3020 | STOLLER Joachim | 1966 | --- | 3. / H 51 | 1:06:33.4 | 0:15:56.4 | 0:38:45.5 | 49 | ||
49 | diplom | 3276 | BECKER Linda | 1990 | Münstertal | 5. / D 21 | 1:06:51.7 | 0:16:14.7 | 0:38:24.8 | 48 | ||
50 | diplom | 3174 | HENNIG Manfred | 1967 | München | 4. / H 46 | 1:07:18.0 | 0:16:41.0 | 0:39:33.4 | 53 | ||
51 | diplom | 3231 | CORTE SUALON Marco | 1967 | Sci Fondo Treviso | 5. / H 46 | 1:08:02.5 | 0:17:25.5 | 0:39:21.4 | 50 | ||
52 | diplom | 3267 | STADLER Miroslav | 1999 | Tatran Zelezna Ruda | 3. / J 17 M | 1:08:14.9 | 0:17:37.9 | 0:39:43.3 | 56 | ||
53 | diplom | 3013 | HARTWIG Hubert | 1953 | SV TU Ilmenau | 3. / H 61 | 1:08:17.9 | 0:17:40.9 | 0:39:48.8 | 57 | ||
54 | diplom | 3202 | TANNER Peter | 1955 | --- | 4. / H 61 | 1:08:32.8 | 0:17:55.8 | 0:39:26.3 | 52 | ||
55 | diplom | 3283 | SIMEONI Federica | 1972 | fis marathon team zoldo | 1. / D 41 | 1:08:33.4 | 0:17:56.4 | 0:39:24.8 | 51 | ||
56 | diplom | 3297 | HOFBAUER Dieter | 1953 | --- | 5. / H 61 | 1:08:33.7 | 0:17:56.7 | 0:39:36.3 | 54 | ||
57 | diplom | 3148 | GOLUBKOV Leonid | 1963 | Russian Worldloppet team | 4. / H 51 | 1:09:21.2 | 0:18:44.2 | 0:40:26.5 | 61 | ||
58 | diplom | 3191 | ZIMARE Rosa | 2001 | SG Klotzsche | 1. / J 16 W | 1:09:51.5 | 0:19:14.5 | 0:40:24.5 | 60 | ||
59 | diplom | 3025 | MAJER Jan | 1973 | CK Sukacka | 4. / H 41 | 1:09:58.8 | 0:19:21.8 | 0:41:21.3 | 71 | ||
60 | diplom | 3237 | SCHLUMP Martin | 1986 | --- | 6. / H 31 | 1:10:00.0 | 0:19:23.0 | 0:40:19.9 | 59 | ||
61 | diplom | 3163 | ZAHN André | 1970 | TuS Neuenrade | 6. / H 46 | 1:10:04.3 | 0:19:27.3 | 0:40:41.7 | 62 | ||
62 | diplom | 3012 | TRÖGER Nicole | 1983 | SC Großberg/Skigo Racing Team Deutschland | 1. / D 31 | 1:10:05.1 | 0:19:28.1 | 0:40:14.6 | 58 | ||
63 | diplom | 3121 | BAYER Christian | 1984 | SC Speyer | 7. / H 31 | 1:10:20.8 | 0:19:43.8 | 0:39:42.5 | 55 | ||
64 | diplom | 655 | FLÜß Michael | 1970 | TB Cannstatt Triathlon | 7. / H 46 | 1:10:39.3 | 0:20:02.3 | 0:40:56.6 | 64 | ||
65 | diplom | 3203 | VÖLKER Tino | 1967 | Dietzhausen | 8. / H 46 | 1:10:58.7 | 0:20:21.7 | 0:41:10.8 | 68 | ||
66 | diplom | 3189 | ZIMARE Hagen | 1964 | SG Klotzsche | 5. / H 51 | 1:11:17.0 | 0:20:40.0 | 0:40:57.4 | 65 | ||
67 | diplom | 3041 | UHLIRSCH Thomas | 1984 | Garmisch-Partenkirchen | 8. / H 31 | 1:11:22.0 | 0:20:45.0 | 0:41:10.7 | 67 | ||
68 | diplom | 3374 | RAUH Josef | 1951 | SK Nesselwang | 1. / H 66 | 1:11:25.9 | 0:20:48.9 | 0:41:11.8 | 70 | ||
69 | diplom | 3353 | THUM Torsten | 1957 | Leinefelde | 4. / H 56 | 1:11:28.2 | 0:20:51.2 | 0:40:49.3 | 63 | ||
70 | diplom | 3022 | BÖTTCHER Michael | 1961 | DAV Speyer | 5. / H 56 | 1:11:33.7 | 0:20:56.7 | 0:41:11.7 | 69 | ||
71 | diplom | 3268 | STADLEROVA Sarka | 1994 | Tatran Zelezna Ruda | 6. / D 21 | 1:12:04.4 | 0:21:27.4 | 0:40:57.4 | 65 | ||
72 | diplom | 3141 | ADRIAN Bettag | 1992 | SC Speyer | 13. / H 21 | 1:13:00.4 | 0:22:23.4 | 0:41:40.3 | 72 | ||
73 | diplom | 3113 | MAAR Frank | 1971 | SV Bergdorf Höhn | 9. / H 46 | 1:13:10.7 | 0:22:33.7 | 0:41:58.4 | 73 | ||
74 | diplom | 3278 | PLUNGER Engelbert | 1961 | --- | 6. / H 56 | 1:14:04.6 | 0:23:27.6 | 0:42:24.8 | 75 | ||
75 | diplom | 3272 | RAU Nico | 1973 | Executive | 5. / H 41 | 1:14:08.7 | 0:23:31.7 | 0:42:39.2 | 77 | ||
76 | diplom | 3019 | HÖFLER Ludwig | 1947 | Concordia Burggen | 2. / H 66 | 1:14:10.8 | 0:23:33.8 | 0:42:40.0 | 78 | ||
77 | diplom | 3028 | KARL Hendrik | 1961 | RSV Chemnitz | 7. / H 56 | 1:14:18.8 | 0:23:41.8 | 0:42:15.5 | 74 | ||
78 | diplom | 3032 | FLÜß Kerstin | 1977 | TB Cannstatt | 2. / D 36 | 1:15:04.1 | 0:24:27.1 | 0:43:03.5 | 79 | ||
79 | diplom | 3340 | MEURER Jan-Philipp | 1997 | Lindau | 4. / J 19 M | 1:15:05.1 | 0:24:28.1 | 0:42:36.9 | 76 | ||
80 | diplom | 3027 | ZINK Georg | 1950 | Lauf | 3. / H 66 | 1:15:29.0 | 0:24:52.0 | 0:43:09.9 | 81 | ||
81 | diplom | 3347 | BISSLE Maresa | 1997 | Ski-Club Ogau | 1. / J 19 W | 1:15:31.2 | 0:24:54.2 | 0:43:35.3 | 82 | ||
82 | diplom | 3298 | BADICHLER Michael | 1968 | Zürich | 10. / H 46 | 1:15:48.1 | 0:25:11.1 | 0:43:35.9 | 83 | ||
83 | diplom | 3255 | KEINER Robin | 1990 | SWV Goldlauter | 14. / H 21 | 1:16:07.5 | 0:25:30.5 | 0:43:52.3 | 85 | ||
84 | diplom | 3029 | MANN Lieven | 1987 | SV Trebsen e.V. | 15. / H 21 | 1:16:13.7 | 0:25:36.7 | 0:43:09.1 | 80 | ||
85 | diplom | 3187 | WITTMOSER Niklas | 1998 | --- | 5. / J 19 M | 1:17:14.3 | 0:26:37.3 | 0:43:37.5 | 84 | ||
86 | diplom | 3228 | BARTUSCH Jörn | 1969 | TV Fürstenwalde 1990 e.V. | 11. / H 46 | 1:17:24.2 | 0:26:47.2 | 0:44:03.4 | 86 | ||
87 | diplom | 3128 | SCHATTNER Sven | 1971 | De Hügelfüx Partyband aus Sachsen | 12. / H 46 | 1:18:20.1 | 0:27:43.1 | 0:45:52.3 | 91 | ||
88 | diplom | 3214 | RAPPENSBERGER Anneliese | 1965 | Wallgau | 1. / D 51 | 1:18:54.2 | 0:28:17.2 | 0:46:30.7 | 96 | ||
89 | diplom | 3190 | ZIMARE Franziska | 1966 | SG Klotzsche | 2. / D 51 | 1:18:55.9 | 0:28:18.9 | 0:45:16.3 | 89 | ||
90 | diplom | 3376 | SCHWEIKARDT Thorsten | 1968 | Radl Rasti | 13. / H 46 | 1:19:23.2 | 0:28:46.2 | 0:45:53.6 | 93 | ||
91 | diplom | 3039 | DORNER Marcus | 1973 | Hersbruck | 6. / H 41 | 1:19:26.3 | 0:28:49.3 | 0:46:02.0 | 94 | ||
92 | diplom | 3301 | KRAH Nadine | 1983 | TEAM BELLA VISTA | 2. / D 31 | 1:19:29.3 | 0:28:52.3 | 0:47:08.1 | 101 | ||
93 | diplom | 3047 | TUMA Jiří | 1983 | CK Sukacka | 9. / H 31 | 1:19:32.8 | 0:28:55.8 | 0:46:54.2 | 99 | ||
94 | diplom | 3109 | FEODORÓW Wojciech | 1969 | Zabrze | 14. / H 46 | 1:19:35.1 | 0:28:58.1 | 0:45:52.4 | 92 | ||
95 | diplom | 3134 | SVERNHAGE Maria | 1989 | IF Rigor | 7. / D 21 | 1:19:42.0 | 0:29:05.0 | 0:46:09.9 | 95 | ||
96 | diplom | 3334 | STARKE Reinhard | 1971 | skiverein flügelradbaude dresden | 15. / H 46 | 1:19:45.3 | 0:29:08.3 | 0:44:43.4 | 87 | ||
97 | diplom | 3132 | BIASTOCH Vera | 1995 | Skiclub Speyer | 8. / D 21 | 1:20:05.3 | 0:29:28.3 | 0:45:34.5 | 90 | ||
98 | diplom | 3130 | THEIS Dominik | 1996 | SWV Goldlauter-Heidersbach | 16. / H 21 | 1:20:22.1 | 0:29:45.1 | 0:44:44.4 | 88 | ||
99 | diplom | 3043 | SCHEJBAL Václav | 1980 | CK Sukacka | 7. / H 36 | 1:20:40.5 | 0:30:03.5 | 0:47:20.3 | 102 | ||
100 | diplom | 3037 | STAUDENMAIER Dieter | 1944 | T.S.V.Dettingen SKI | 1. / H 71 | 1:20:58.7 | 0:30:21.7 | 0:46:36.3 | 98 |