Šumavský MTB maraton České spořitelny
DATUM : | 30.7.2016 | MÍSTO : | Zadov |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBOVÉ STRÁNKY : | kolopro.cz/zavody/detail/459 |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | Zadov - Stadion | # | Vodník | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 10 | STOŠEK Martin | 1994 | SYMBIO+ CANNONDALE | 2:00:01.8 | 0:00:00.0 | 06:42.2 | 1 | 1:15:32.9 | 1 | ||
2 | diplom | 18 | MINKA Jakub | 1994 | SYMBIO+ CANNONDALE | 2:03:39.3 | 0:03:37.5 | 07:00.7 | 2 | 1:17:22.9 | 2 | ||
3 | diplom | 27 | JÍLEK Zdeněk | 1996 | Erste Premier Petr Čech MTB Team | 2:06:20.0 | 0:06:18.2 | 07:08.5 | 6 | 1:19:09.1 | 5 | ||
4 | diplom | 368 | ZADÁK David | 1999 | Česká spořitelna Junior MTB Team | 2:06:21.5 | 0:06:19.7 | 07:10.7 | 7 | 1:19:09.6 | 6 | ||
5 | diplom | 19 | RYDVAL Filip | 1996 | alltraining.cz | 2:06:25.8 | 0:06:24.0 | 07:07.2 | 5 | 1:18:23.4 | 4 | ||
6 | diplom | 40 | PAPEŽ Vít | 1996 | Symbio+cycling | 2:07:21.1 | 0:07:19.3 | --- | --- | 1:17:40.1 | 3 | ||
7 | diplom | 88 | KADLEC Jakub | 1997 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2:09:25.5 | 0:09:23.7 | 07:03.5 | 3 | 1:21:23.6 | 8 | ||
8 | diplom | 17 | PROCHÁZKA Jan | 1994 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 2:09:33.5 | 0:09:31.7 | 07:12.0 | 8 | 1:21:25.9 | 9 | ||
9 | diplom | 25 | KUBELKA Petr | 1995 | BMC CZ Racing team | 2:12:41.0 | 0:12:39.2 | 07:41.7 | 11 | 1:21:39.4 | 10 | ||
10 | diplom | 81 | SKÁLA Jaromír | 1998 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2:14:01.0 | 0:13:59.2 | 07:06.7 | 4 | 1:19:09.6 | 6 | ||
11 | diplom | 39 | SWÁROVSKÝ Michal | 1998 | alltraining.cz | 2:15:23.5 | 0:15:21.7 | 08:19.0 | 17 | 1:24:21.7 | 13 | ||
12 | diplom | 36 | VOPAT Milan | 1999 | CK LOKO Rakovník | 2:15:41.0 | 0:15:39.2 | 07:19.5 | 9 | 1:22:52.1 | 11 | ||
13 | diplom | 38 | MORAVEC Karel | 1996 | AUTHOR MASTERS | 2:17:41.1 | 0:17:39.3 | 07:47.0 | 12 | --- | --- | ||
14 | diplom | 60 | PLÁŠEK Tomáš | 1994 | Alltraining.cz - Lawi | 2:18:08.3 | 0:18:06.5 | 07:58.5 | 14 | 1:24:07.4 | 12 | ||
15 | diplom | 226 | DOLEŽAL Vladislav | 1999 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2:19:18.1 | 0:19:16.3 | 07:54.0 | 13 | 1:24:44.6 | 14 | ||
16 | diplom | 21 | DOLEŽAL Václav | 1996 | ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team | 2:21:52.6 | 0:21:50.8 | 07:36.7 | 10 | 1:28:02.4 | 17 | ||
17 | diplom | 72 | DRINKA Daniel | 1994 | SYMBIO+ CANNONDALE | 2:22:27.1 | 0:22:25.3 | 08:31.7 | 19 | 1:27:33.9 | 16 | ||
18 | diplom | 66 | PARTL Ondřej | 1995 | UNIQA Jihlava | 2:23:14.8 | 0:23:13.0 | 08:12.7 | 16 | 1:27:33.4 | 15 | ||
19 | diplom | 85 | BARTŮNĚK Jan | 1994 | SYMBIO+ CANNONDALE | 2:24:55.6 | 0:24:53.8 | 08:26.7 | 18 | 1:29:07.7 | 18 | ||
20 | diplom | 48 | STUDENOVSKÝ Radek | 1997 | GS Cykloteam Jistebnice | 2:29:48.1 | 0:29:46.3 | 08:12.0 | 15 | 1:29:56.4 | 19 | ||
21 | diplom | 239 | SOUČEK Petr | 1999 | Bikemarast | 2:37:04.6 | 0:37:02.8 | 09:10.7 | 20 | 1:33:01.2 | 20 | ||
22 | diplom | 122 | CHUM Martin | 1996 | Sport bike Strakonice | 2:51:00.4 | 0:50:58.6 | 09:50.2 | 21 | 1:40:39.4 | 21 | ||
23 | diplom | 317 | VRBSKÝ Jirka | 1999 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2:52:08.9 | 0:52:07.1 | 10:52.7 | 23 | 1:42:39.7 | 22 | ||
24 | diplom | 237 | NEMET Michal | 1997 | WÜRTH MTB racing team | 3:03:04.9 | 1:03:03.1 | 10:38.5 | 22 | 1:55:49.7 | 24 | ||
25 | diplom | 366 | PŘEVRÁTIL Adam | 1999 | WÜRTH MTB racing team | 3:03:39.4 | 1:03:37.6 | 11:17.7 | 25 | 1:47:17.4 | 23 | ||
26 | diplom | 455 | PETÁK Jakub | 1994 | Bike Team Vodňany | 3:16:02.7 | 1:16:00.9 | 11:55.2 | 26 | 1:56:38.5 | 26 | ||
27 | diplom | 347 | BURIAN David | 1998 | Česká spořitelna Accolade | 3:45:10.5 | 1:45:08.7 | 10:56.2 | 24 | 1:56:14.0 | 25 | ||
28 | diplom | 528 | TŮMA Daniel | 1998 | --- | 4:12:19.1 | 2:12:17.3 | 16:15.0 | 27 | 2:33:30.6 | 27 | ||
--- | 14 | RAJCHART Jan | 1996 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | DNF | --- | 06:49.5 | --- | 1:19:52.9 | --- | |||
--- | 16 | KOBES Lukáš | 1996 | Velosport Domažlice | DNF | --- | 07:07.5 | --- | 1:20:50.1 | --- | |||
--- | 41 | BLAŽEK Lukáš | 1998 | Nilfisk pro cycling | DNF | --- | 07:10.5 | --- | --- | --- | |||
--- | 113 | MACEK Michal | 1998 | VRV team | DNF | --- | 08:42.0 | --- | --- | --- | |||
--- | 229 | JANOUŠEK Filip | 1996 | SYMBIO+ CANNONDALE | DNF | --- | 09:44.2 | --- | --- | --- | |||
--- | 214 | VÁCHAL David | 1998 | VELOSPORT Domažlice | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |