Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :14.5.2016 MÍSTO :Mladá Boleslav

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 6925 detail závodníka RUBEŠ Daniel CZE 2005 AGROFERT cyklo tým - Agrofert Junior Team 1. /  Muži 0:59:20.3 0:00:00.0
2 3586 detail závodníka UDIL Radek CZE 1975 --- 2. /  Muži 1:00:31.3 0:01:11.0
3 3563 detail závodníka ŠÍMA Etr CZE 1959 --- 3. /  Muži 1:00:35.2 0:01:14.9
4 6902 detail závodníka KNIHA Petr CZE 2006 SHARK Bikers Junior Team 4. /  Muži 1:01:17.9 0:01:57.6
5 6883 detail závodníka KNIHOVÁ Kateřina CZE 2003 SHARK Bikers Junior Team 1. /  Ženy 1:01:19.7 0:01:59.4
6 3571 detail závodníka KARRAS Karel CZE 2000 --- 5. /  Muži 1:01:31.7 0:02:11.4
7 3460 detail závodníka HOLUB Petr CZE 1986 --- 6. /  Muži 1:01:58.4 0:02:38.1
8 3566 detail závodníka LAMAČ Martin CZE 1971 MAGICVETERANS Bike Team 7. /  Muži 1:01:58.9 0:02:38.6
9 6369 detail závodníka LAMAČ Martin CZE 2004 --- 8. /  Muži 1:02:01.4 0:02:41.1
10 3482 detail závodníka ŠNAJDR Matěj CZE 2005 --- 9. /  Muži 1:02:17.9 0:02:57.6
11 6974 detail závodníka ŠIMEK Marek Emanuel CZE 2005 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 10. /  Muži 1:02:20.7 0:03:00.4
12 3565 detail závodníka VONÁŠOVÁ Markéta CZE 1974 --- 2. /  Ženy 1:02:30.9 0:03:10.6
13 3540 detail závodníka SULEK Dominik CZE 2001 --- 11. /  Muži 1:02:34.7 0:03:14.4
14 6881 detail závodníka BLAŽEK Aleš CZE 2007 Nasavrky Bikers 12. /  Muži 1:03:13.3 0:03:53.0
15 6886 detail závodníka PŮLPÁN Matěj CZE 2003 www.scottmtb.cz 13. /  Muži 1:04:23.1 0:05:02.8
16 3381 detail závodníka MIKEŠ Jakub CZE 1990 Bike Team REMIŠVEHA 14. /  Muži 1:05:07.7 0:05:47.4
17 3435 detail závodníka MIKEŠ Jan CZE 2006 Bike Team REMIŠVEHA 15. /  Muži 1:05:07.8 0:05:47.5
18 3541 detail závodníka SULEK Karel CZE 1973 --- 16. /  Muži 1:05:08.4 0:05:48.1
19 3458 detail závodníka HORÁČEK Miroslav CZE 1959 ŠKODA Auto team 17. /  Muži 1:05:55.4 0:06:35.1
20 3521 detail závodníka KNIHOVÁ Kateřina CZE 1976 --- 3. /  Ženy 1:06:28.2 0:07:07.9
21 6212 detail závodníka STREJČEK Adam CZE 2006 --- 18. /  Muži 1:07:15.4 0:07:55.1
22 6145 detail závodníka HABR Chris CZE 2006 Bikeclinic Junior Team 19. /  Muži 1:07:29.5 0:08:09.2
23 3591 detail závodníka STEIGERWALDOVÁ Zuzana CZE 1979 --- 4. /  Ženy 1:08:32.5 0:09:12.2
24 3536 detail závodníka PAULUSOVÁ Gabriela CZE 1980 BAKAKO Nová Paka 5. /  Ženy 1:08:37.4 0:09:17.1
25 6220 detail závodníka PAULUS František CZE 2007 BAKAKO Nová Paka 20. /  Muži 1:08:37.4 0:09:17.1
26 3388 detail závodníka BLAŽEK Ivan CZE 1976 Nasavrky Bikers 21. /  Muži 1:09:09.7 0:09:49.4
27 3444 detail závodníka BLAŽEK Robert CZE 2002 Nasavrky Bikers 22. /  Muži 1:09:10.5 0:09:50.2
28 6888 detail závodníka FRENCL Dominik CZE 2007 GIANT Pítrs bikes 23. /  Muži 1:09:10.5 0:09:50.2
29 3579 detail závodníka MAŠKARINEC Jiří CZE 1967 Aluress 24. /  Muži 1:09:11.9 0:09:51.6
30 3577 detail závodníka ŠOULA Ondřej CZE 1992 --- 25. /  Muži 1:09:17.7 0:09:57.4
31 6884 detail závodníka KOVÁŘ Melichar CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 26. /  Muži 1:09:52.1 0:10:31.8
32 3564 detail závodníka KOLÁŘ David CZE 1979 --- 27. /  Muži 1:09:52.1 0:10:31.8
33 6069 detail závodníka SOUČEK Jakub CZE 2005 Bikeclinic Junior Team 28. /  Muži 1:10:13.7 0:10:53.4
34 3509 detail závodníka SOUČEK Petr CZE 1973 --- 29. /  Muži 1:10:13.7 0:10:53.4
35 6904 detail závodníka FRENCL Patrik CZE 2008 GIANT Pítrs bikes 30. /  Muži 1:10:20.7 0:11:00.4
36 3518 detail závodníka FRENCL Ctibor CZE 1957 --- 31. /  Muži 1:10:20.7 0:11:00.4
37 6909 detail závodníka RUBEŠOVÁ Anna CZE 2003 AGROTEC 6. /  Ženy 1:11:30.2 0:12:09.9
38 3467 detail závodníka VEDRAL Miloš CZE 1958 BikePart.cz 32. /  Muži 1:11:52.7 0:12:32.4
39 6926 detail závodníka PECHÁČKOVÁ Denisa CZE 2007 --- 7. /  Ženy 1:11:53.2 0:12:32.9
40 3531 detail závodníka PECHÁČEK Libor CZE 1973 --- 33. /  Muži 1:11:53.3 0:12:33.0
41 6106 detail závodníka VEDRAL Max CZE 2008 bikeranch 34. /  Muži 1:11:53.5 0:12:33.2
42 3490 detail závodníka TOMŠŮ Ondřej CZE 1978 --- 35. /  Muži 1:12:10.2 0:12:49.9
43 3489 detail závodníka SULOVSKÝ Jiří CZE 1977 --- 36. /  Muži 1:12:35.2 0:13:14.9
44 6971 detail závodníka KRÁL Kryštof CZE 2005 SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM 37. /  Muži 1:12:46.9 0:13:26.6
45 3557 detail závodníka KRÁL Michal CZE 1975 SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM 38. /  Muži 1:12:47.5 0:13:27.2
46 3478 detail závodníka BÍM Michal CZE 1989 --- 39. /  Muži 1:12:48.5 0:13:28.2
47 3527 detail závodníka ŠOÍK Lukáš CZE 1989 --- 40. /  Muži 1:12:48.5 0:13:28.2
48 3446 detail závodníka KUBIK Bretislav CZE 1971 --- 41. /  Muži 1:13:02.1 0:13:41.8
49 3513 detail závodníka MURTINGEN Tibor CZE 1980 --- 42. /  Muži 1:13:05.8 0:13:45.5
50 3514 detail závodníka MURTINGEN Fili CZE 2000 --- 43. /  Muži 1:13:06.5 0:13:46.2
51 3592 detail závodníka VOLEJNÍK Lukáš CZE 1980 --- 44. /  Muži 1:14:07.5 0:14:47.2
52 6185 detail závodníka VOLEJNÍKOVÁ Natálie CZE 2006 --- 8. /  Ženy 1:14:09.3 0:14:49.0
53 3469 detail závodníka RAK Otakar CZE 1961 AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE 45. /  Muži 1:14:22.5 0:15:02.2
54 3451 detail závodníka JENCOVSKY Mikuláš CZE 2003 --- 1. /  Ženy 1:14:33.2 0:15:12.9
55 3548 detail závodníka TRANGOŠ Adam CZE 2001 --- 46. /  Muži 1:15:02.5 0:15:42.2
56 3530 detail závodníka PECHÁČKOVÁ Dagmar CZE 1973 --- 9. /  Ženy 1:16:03.7 0:16:43.4
57 3511 detail závodníka ŠKVÁROVÁ Petra CZE 1982 --- 10. /  Ženy 1:16:23.2 0:17:02.9
58 3468 detail závodníka RAKOVÁ Natalie CZE 2002 AGROFERT cyklo tým 11. /  Ženy 1:16:35.9 0:17:15.6
59 6126 detail závodníka DOBIÁŠ Šimon David CZE 2005 KELLYS Bike Ranch 2. /  Ženy 1:17:03.3 0:17:43.0
60 3479 detail závodníka DOBIÁŠOVÁ Šárka CZE 1979 Computer System Praha 12. /  Ženy 1:17:03.5 0:17:43.2
61 3526 detail závodníka BEDĚRKA Lukáš CZE 1980 --- 47. /  Muži 1:17:16.5 0:17:56.2
62 3562 detail závodníka ZÁMOSTNÝ Vladimír CZE 1957 --- 48. /  Muži 1:17:16.7 0:17:56.4
63 3547 detail závodníka HULKA Jan CZE 2000 --- 49. /  Muži 1:17:20.7 0:18:00.4
64 6929 detail závodníka ROSA Samuel CZE 2006 Ck loko Rakovnik 50. /  Muži 1:17:46.5 0:18:26.2
65 3470 detail závodníka POLÁČEK Adam CZE 2003 AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE 51. /  Muži 1:17:55.6 0:18:35.3
66 3580 detail závodníka HAVRDA Jan CZE 1980 --- 52. /  Muži 1:17:58.8 0:18:38.5
67 3553 detail závodníka MIKEŠOVÁ Eva CZE 1996 Bike Team REMIŠVEHA 13. /  Ženy 1:18:09.2 0:18:48.9
68 6178 detail závodníka KUNC Tomáš CZE 2009 --- 53. /  Muži 1:18:38.4 0:19:18.1
69 3517 detail závodníka KUNC Marek CZE 1975 --- 54. /  Muži 1:18:39.1 0:19:18.8
70 3419 detail závodníka SIMON Marcel CZE 1972 --- 55. /  Muži 1:19:58.2 0:20:37.9
71 6966 detail závodníka SIMON Jakub CZE 2008 --- 56. /  Muži 1:19:58.4 0:20:38.1
72 3585 detail závodníka VONDRÁČKOVÁ Svatava CZE 1977 --- 14. /  Ženy 1:20:25.7 0:21:05.4
73 6991 detail závodníka CHVOJKA Filip CZE 2007 Nilfisk ALTO junior team 57. /  Muži 1:20:28.6 0:21:08.3
74 3568 detail závodníka KELLER Alex CZE 2006 --- 58. /  Muži 1:20:40.7 0:21:20.4
75 3567 detail závodníka LAMAČOVÁ Michaela CZE 1997 --- 15. /  Ženy 1:21:10.1 0:21:49.8
76 3558 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Kristýna CZE 1979 --- 16. /  Ženy 1:21:17.7 0:21:57.4
77 6310 detail závodníka KRATINA Michael CZE 2007 Kralupy n. V. 59. /  Muži 1:21:30.7 0:22:10.4
78 3556 detail závodníka KRATINA Ladislav CZE 1964 VETAS Team 60. /  Muži 1:21:31.1 0:22:10.8
79 3437 detail závodníka NEDVĚD Jaroslav CZE 2002 --- 61. /  Muži 1:21:38.2 0:22:17.9
80 3416 detail závodníka WACLAWIECOVÁ Eva CZE 1971 --- 17. /  Ženy 1:21:59.1 0:22:38.8
81 3453 detail závodníka JENCOVSKY Jaroslav CZE 1972 --- 3. /  Ženy 1:22:25.5 0:23:05.2
82 3551 detail závodníka VAJSEJTL Jan CZE 1974 --- 62. /  Muži 1:22:32.5 0:23:12.2
83 6923 detail závodníka VAJSEJTL Jan CZE 2009 --- 63. /  Muži 1:22:32.9 0:23:12.6
84 3447 detail závodníka POKORNÝ Ondřej CZE 2005 --- 64. /  Muži 1:22:44.2 0:23:23.9
85 3386 detail závodníka POKORNÝ Martin CZE 1974 Grafik-kvalitne.cz 65. /  Muži 1:22:44.2 0:23:23.9
86 6234 detail závodníka POKORNÝ Marek CZE 2003 --- 66. /  Muži 1:22:50.1 0:23:29.8
87 6101 detail závodníka STAŇKOVÁ Aneta CZE 2004 BAKAKO Nová Paka 18. /  Ženy 1:23:03.3 0:23:43.0
88 3546 detail závodníka TĚTKOVÁ Tereza CZE 1978 --- 19. /  Ženy 1:23:16.5 0:23:56.2
89 6946 detail závodníka RAJS Josef CZE 2007 Ck loko Rakovnik 67. /  Muži 1:23:22.2 0:24:01.9
90 3528 detail závodníka RAJSOVÁ Martina CZE 1974 --- 20. /  Ženy 1:23:22.5 0:24:02.2
91 3520 detail závodníka CHVOJKA Petr CZE 1977 BESK Praskačka 68. /  Muži 1:23:32.9 0:24:12.6
92 6965 detail závodníka MALÍŘ Jan CZE 1992 --- 69. /  Muži 1:23:32.9 0:24:12.6
93 3535 detail závodníka STRUNZ Petr CZE 1963 --- 70. /  Muži 1:23:55.2 0:24:34.9
94 3542 detail závodníka HRADISKÝ Tomáš CZE 2002 --- 71. /  Muži 1:24:07.4 0:24:47.1
95 3434 detail závodníka KUBÍN Tomáš CZE 1969 --- 72. /  Muži 1:24:18.2 0:24:57.9
96 3497 detail závodníka BRUSS Vojtěch CZE 2008 --- 73. /  Muži 1:24:28.2 0:25:07.9
97 3487 detail závodníka BRUSS Tomáš CZE 1976 CARCASS MTB 74. /  Muži 1:24:29.2 0:25:08.9
98 6152 detail závodníka HOFMAN Eliáš CZE 2007 --- 75. /  Muži 1:24:31.5 0:25:11.2
99 3512 detail závodníka HRADISKÁ Kristina CZE 1979 --- 21. /  Ženy 1:24:35.9 0:25:15.6
100 6155 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM 76. /  Muži 1:24:38.2 0:25:17.9