Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :14.5.2016 MÍSTO :Mladá Boleslav

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo #
1 6923 detail závodníka VAJSEJTL Jan CZE 2009 --- 1. /  Žáci 6-7 let 0:05:24.8 0:00:00.0 02:44.6 [1] 1 02:40.2 [2] 1
2 6884 detail závodníka KOVÁŘ Melichar CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 2. /  Žáci 6-7 let 0:05:25.8 0:00:01.0 02:46.6 [2] 2 02:39.2 [1] 2
3 6891 detail závodníka VAŠINA Timotej CZE 2009 Craft Author Bike Team 3. /  Žáci 6-7 let 0:05:34.6 0:00:09.7 02:48.6 [3] 3 02:46.0 [3] 3
4 6887 detail závodníka KOLÁŘOVÁ Babeta CZE 2009 Dukla Praha 1. /  Žákyně 6-7 let 0:05:49.8 0:00:24.9 02:56.5 [4] 4 02:53.2 [5] 4
5 6989 detail závodníka ŠPERL Václav CZE 2009 --- 4. /  Žáci 6-7 let 0:05:55.8 0:00:31.0 02:59.1 [5] 5 02:56.7 [8] 5
6 6933 detail závodníka HLADÍK František CZE 2010 IVARCS - AUTHOR TEAM 5. /  Žáci 6-7 let 0:05:58.6 0:00:33.7 03:02.8 [6] 6 02:55.7 [7] 6
7 6327 detail závodníka JOGL Denis CZE 2010 Ck loko Rakovník 6. /  Žáci 6-7 let 0:06:00.5 0:00:35.6 03:05.8 [8] 8 02:54.6 [6] 7
8 6934 detail závodníka OPÁLKO Matyáš CZE 2009 copr přeštice 7. /  Žáci 6-7 let 0:06:00.6 0:00:35.7 03:10.6 [11] 11 02:50.0 [4] 8
9 6913 detail závodníka JIRÁSKOVÁ Ema CZE 2009 --- 2. /  Žákyně 6-7 let 0:06:05.7 0:00:40.8 03:05.5 [7] 7 03:00.1 [9] 9
10 6941 detail závodníka MOULIS Ondřej CZE 2009 IVAR CS AUTHOR TEAM 8. /  Žáci 6-7 let 0:06:15.1 0:00:50.2 03:08.6 [9] 9 03:06.5 [13] 10
11 6900 detail závodníka VALENTA Věnek CZE 2009 Cykloteam KOLARNA Olomouc 9. /  Žáci 6-7 let 0:06:15.8 0:00:51.0 03:08.6 [10] 10 03:07.1 [15] 11
12 6058 detail závodníka KRÁČMAROVÁ Anna CZE 2009 Apache Loko Trutnov 3. /  Žákyně 6-7 let 0:06:20.3 0:00:55.4 03:19.5 [17] 17 03:00.7 [10] 12
13 6064 detail závodníka KROUPOVÁ Jolana CZE 2009 TJ COPR Přeštice 4. /  Žákyně 6-7 let 0:06:20.8 0:00:55.9 03:15.5 [14] 14 03:05.2 [11] 13
14 6092 detail závodníka SCHÄFER Josef CZE 2010 ČKL Harrachov 10. /  Žáci 6-7 let 0:06:24.4 0:00:59.6 03:14.3 [13] 13 03:10.0 [16] 14
15 6911 detail závodníka RAJNOCH Marek CZE 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM 11. /  Žáci 6-7 let 0:06:24.8 0:01:00.0 03:18.1 [15] 15 03:06.7 [14] 15
16 6945 detail závodníka KNOBLOCH Adam CZE 2010 --- 12. /  Žáci 6-7 let 0:06:30.1 0:01:05.2 03:19.1 [16] 16 03:11.0 [17] 16
17 6950 detail závodníka SMEJKAL Jakub CZE 2009 Hurikáni Ždánice 13. /  Žáci 6-7 let 0:06:33.1 0:01:08.2 03:21.1 [18] 18 03:12.0 [19] 17
18 6948 detail závodníka PETRÁČEK Milan CZE 2009 P.J.P.T. junior team 14. /  Žáci 6-7 let 0:06:33.6 0:01:08.7 03:27.8 [25] 25 03:05.7 [12] 18
19 6147 detail závodníka BEČVÁŘ Oliver CZE 2009 --- 15. /  Žáci 6-7 let 0:06:34.9 0:01:10.1 03:21.2 [19] 19 03:13.7 [21] 19
20 6178 detail závodníka KUNC Tomáš CZE 2009 Kuna bike team 16. /  Žáci 6-7 let 0:06:37.9 0:01:13.1 03:26.6 [23] 23 03:11.3 [18] 20
21 6905 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BMX Pardubice 17. /  Žáci 6-7 let 0:06:39.3 0:01:14.5 03:26.8 [24] 24 03:12.5 [20] 21
22 6935 detail závodníka KOUKALOVÁ Eliška CZE 2009 Feltbikes.cz 5. /  Žákyně 6-7 let 0:06:40.8 0:01:15.9 03:12.0 [12] 12 03:28.8 [36] 22
23 6959 detail závodníka SEVERYN Radim CZE 2010 CZ Expres Merida Team Kolín 18. /  Žáci 6-7 let 0:06:41.1 0:01:16.2 03:24.1 [20] 20 03:17.0 [25] 23
24 6109 detail závodníka LUTONSKÝ Štěpán CZE 2009 MTB SLapy 19. /  Žáci 6-7 let 0:06:42.7 0:01:17.8 03:26.1 [22] 22 03:16.5 [24] 24
25 6917 detail závodníka ROSOVÁ Jolana CZE 2009 Ck loko Rakovnik 6. /  Žákyně 6-7 let 0:06:46.5 0:01:21.7 03:30.5 [27] 27 03:16.0 [23] 25
26 6045 detail závodníka ČIŽINSKÁ Emma CZE 2010 MAD World Racing 7. /  Žákyně 6-7 let 0:06:47.5 0:01:22.7 03:32.8 [30] 30 03:14.7 [22] 26
27 6893 detail závodníka PANTUČKOVÁ Anna CZE 2009 ACT leraK Blansko 8. /  Žákyně 6-7 let 0:06:52.5 0:01:27.7 03:25.6 [21] 21 03:26.9 [33] 27
28 6070 detail závodníka SOUČKOVÁ Amélie CZE 2010 Bikeclinic Junior Team 9. /  Žákyně 6-7 let 0:06:56.5 0:01:31.7 03:32.6 [29] 29 03:23.9 [29] 28
29 6339 detail závodníka TVRZ Jan CZE 2009 MTBike 20. /  Žáci 6-7 let 0:06:57.3 0:01:32.5 03:29.8 [26] 26 03:27.5 [34] 29
30 6139 detail závodníka ŠERÁKOVÁ Anežka CZE 2009 --- 10. /  Žákyně 6-7 let 0:07:03.3 0:01:38.4 03:35.5 [32] 32 03:27.7 [35] 30
31 6108 detail závodníka LUTONSKÝ Marek CZE 2009 MTB SLapy 21. /  Žáci 6-7 let 0:07:05.5 0:01:40.6 03:41.4 [36] 36 03:24.0 [30] 31
32 6342 detail závodníka MICHALÍK Kryštof CZE 2010 --- 22. /  Žáci 6-7 let 0:07:07.6 0:01:42.7 03:43.3 [37] 37 03:24.2 [31] 32
33 6937 detail závodníka SZOLLOS Štefan CZE 2010 --- 23. /  Žáci 6-7 let 0:07:08.3 0:01:43.5 03:37.3 [33] 33 03:31.0 [37] 33
34 6346 detail závodníka HANVALD Štěpán CZE 2009 --- 24. /  Žáci 6-7 let 0:07:08.7 0:01:43.8 03:46.3 [40] 40 03:22.3 [27] 34
35 6165 detail závodníka MURTINGEN Nikolas CZE 2010 --- 25. /  Žáci 6-7 let 0:07:09.9 0:01:45.1 03:47.1 [41] 41 03:22.8 [28] 35
36 6122 detail závodníka CHADIMA Sebastian CZE 2010 FitnessAction Praha4 26. /  Žáci 6-7 let 0:07:10.3 0:01:45.5 03:34.8 [31] 31 03:35.5 [43] 36
37 6020 detail závodníka ZBRÁNEK František CZE 2009 --- 27. /  Žáci 6-7 let 0:07:13.4 0:01:48.6 03:32.1 [28] 28 03:41.3 [49] 37
38 6014 detail závodníka ZELENÁ Lucie CZE 2010 Superior Cyklofit Cycling Team 11. /  Žákyně 6-7 let 0:07:14.8 0:01:49.9 03:48.8 [43] 43 03:26.0 [32] 38
39 6896 detail závodníka BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 12. /  Žákyně 6-7 let 0:07:15.8 0:01:50.9 03:41.3 [35] 35 03:34.5 [41] 39
40 6004 detail závodníka ŠEBEK Kryštof CZE 2009 Carmax racing team 28. /  Žáci 6-7 let 0:07:16.3 0:01:51.5 03:44.1 [38] 38 03:32.2 [38] 40
41 6287 detail závodníka BAROŠ Vojtěch CZE 2006 LOUNY team 29. /  Žáci 6-7 let 0:07:17.6 0:01:52.7 03:57.7 [47] 47 03:19.9 [26] 41
42 6916 detail závodníka POLÁK Jáchym CZE 2009 --- 30. /  Žáci 6-7 let 0:07:18.3 0:01:53.5 03:37.3 [34] 34 03:41.0 [48] 42
43 6988 detail závodníka KORBEL Dominik CZE 2009 Six Monkeys 31. /  Žáci 6-7 let 0:07:23.3 0:01:58.5 03:45.6 [39] 39 03:37.7 [45] 43
44 6982 detail závodníka MAJOR Rostislav CZE 2010 --- 32. /  Žáci 6-7 let 0:07:26.1 0:02:01.2 03:48.1 [42] 42 03:38.0 [46] 44
45 6179 detail závodníka VESELÝ Markus CZE 2010 --- 33. /  Žáci 6-7 let 0:07:26.3 0:02:01.5 03:51.8 [44] 44 03:34.5 [40] 45
46 6278 detail závodníka MILÁČEK Jakub CZE 2009 --- 34. /  Žáci 6-7 let 0:07:29.1 0:02:04.2 03:54.1 [45] 45 03:35.0 [42] 46
47 6214 detail závodníka HRABA Ondra CZE 2009 --- 35. /  Žáci 6-7 let 0:07:39.3 0:02:14.5 03:58.8 [49] 49 03:40.5 [47] 47
48 6907 detail závodníka TABULKOVÁ Barbora CZE 2009 --- 13. /  Žákyně 6-7 let 0:07:39.5 0:02:14.7 03:57.8 [48] 48 03:41.7 [51] 48
49 6378 detail závodníka PTAČOVSKÝ Ladislav CZE 2009 --- 36. /  Žáci 6-7 let 0:07:43.3 0:02:18.5 04:10.5 [58] 58 03:32.8 [39] 49
50 6981 detail závodníka HÁJEK Štěpán CZE 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM 37. /  Žáci 6-7 let 0:07:45.8 0:02:21.0 03:56.1 [46] 46 03:49.7 [56] 50
51 6113 detail závodníka BRABEC Matěj CZE 2010 --- 38. /  Žáci 6-7 let 0:07:46.8 0:02:22.0 04:00.3 [51] 51 03:46.5 [54] 51
52 6967 detail závodníka BEZDĚK Matyáš CZE 2009 --- 39. /  Žáci 6-7 let 0:07:47.1 0:02:22.2 04:05.3 [55] 55 03:41.7 [50] 52
53 6370 detail závodníka POUR Vilém CZE 2009 --- 40. /  Žáci 6-7 let 0:07:48.9 0:02:24.1 04:02.3 [53] 53 03:46.6 [55] 53
54 6258 detail závodníka PROCHÁZKA Matěj CZE 2010 --- 41. /  Žáci 6-7 let 0:07:52.2 0:02:27.3 04:07.9 [56] 56 03:44.2 [53] 54
55 6121 detail závodníka NOVOTNÝ Jakub CZE 2009 --- 42. /  Žáci 6-7 let 0:07:53.2 0:02:28.3 04:16.1 [63] 63 03:37.0 [44] 55
56 6990 detail závodníka DINGA Jan CZE 2010 BSK racing 43. /  Žáci 6-7 let 0:07:53.3 0:02:28.5 03:59.1 [50] 50 03:54.2 [60] 56
57 6019 detail závodníka POSPÍŠIL Mikuláš CZE 2009 --- 44. /  Žáci 6-7 let 0:07:54.6 0:02:29.7 04:02.3 [52] 52 03:52.2 [58] 57
58 6983 detail závodníka FOŘT Tomáš CZE 2009 --- 45. /  Žáci 6-7 let 0:08:10.8 0:02:46.0 04:08.6 [57] 57 04:02.2 [67] 58
59 6198 detail závodníka NOVOTNÝ Fili CZE 2010 --- 46. /  Žáci 6-7 let 0:08:11.2 0:02:46.3 04:15.9 [62] 62 03:55.2 [61] 59
60 6203 detail závodníka HOLANOVÁ Julie CZE 2009 Symbio + Cannondale 14. /  Žákyně 6-7 let 0:08:12.5 0:02:47.7 04:14.8 [61] 61 03:57.7 [62] 60
61 6294 detail závodníka VTELENSKÝ Hynek CZE 2009 --- 47. /  Žáci 6-7 let 0:08:12.6 0:02:47.7 04:05.1 [54] 54 04:07.5 [76] 61
62 6259 detail závodníka BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 --- 15. /  Žákyně 6-7 let 0:08:13.5 0:02:48.7 04:30.3 [76] 76 03:43.2 [52] 62
63 6998 detail závodníka SVOBODA Ondřej CZE 2010 --- 48. /  Žáci 6-7 let 0:08:17.7 0:02:52.8 04:18.9 [66] 66 03:58.7 [63] 63
64 6321 detail závodníka HADAČ Hugo CZE 2009 --- 49. /  Žáci 6-7 let 0:08:22.4 0:02:57.6 04:16.2 [64] 64 04:06.2 [71] 64
64 6354 detail závodníka WALTER Tobiáš CZE 2010 --- 49. /  Žáci 6-7 let 0:08:22.4 0:02:57.6 04:29.3 [75] 75 03:53.0 [59] 64
66 6099 detail závodníka FALTYSOVÁ Nela CZE 2009 --- 16. /  Žákyně 6-7 let 0:08:23.3 0:02:58.4 04:16.3 [65] 65 04:06.9 [73] 66
67 6931 detail závodníka BRADÁČOVÁ Aneta CZE 2010 ACT leraK Blansko 17. /  Žákyně 6-7 let 0:08:23.8 0:02:59.0 04:24.7 [71] 71 03:59.1 [64] 67
68 6286 detail závodníka DUDEK štěán CZE 2010 --- 51. /  Žáci 6-7 let 0:08:26.4 0:03:01.5 04:35.1 [82] 82 03:51.2 [57] 68
69 6273 detail závodníka LOHNINSKÁ Laura CZE 2010 --- 18. /  Žákyně 6-7 let 0:08:27.0 0:03:02.1 04:27.3 [73] 73 03:59.6 [65] 69
70 6149 detail závodníka ZAJÍČEK Adam CZE 2010 --- 52. /  Žáci 6-7 let 0:08:27.1 0:03:02.2 04:22.9 [68] 68 04:04.1 [70] 70
71 6110 detail závodníka LUTONSKÝ Vítek CZE 2010 MTB SLapy 53. /  Žáci 6-7 let 0:08:30.8 0:03:05.9 04:27.3 [74] 74 04:03.4 [69] 71
72 6280 detail závodníka KOLAJTOVÁ Avlína CZE 2010 --- 19. /  Žákyně 6-7 let 0:08:32.8 0:03:07.9 04:14.5 [60] 60 04:18.2 [88] 72
73 6298 detail závodníka KŘEPELKOVÁ Eliška CZE 2010 --- 20. /  Žákyně 6-7 let 0:08:36.6 0:03:11.7 04:23.8 [69] 69 04:12.8 [81] 73
74 6296 detail závodníka KUČEROVÁ Amálie CZE 2010 --- 21. /  Žákyně 6-7 let 0:08:37.5 0:03:12.7 04:24.3 [70] 70 04:13.2 [82] 74
75 6368 detail závodníka RYBÁŘ Daniel CZE 2010 --- 54. /  Žáci 6-7 let 0:08:38.2 0:03:13.3 04:35.7 [83] 83 04:02.4 [68] 75
76 6336 detail závodníka DVOŘÁK Nicholas CZE 2010 --- 55. /  Žáci 6-7 let 0:08:40.7 0:03:15.8 04:31.8 [78] 78 04:08.8 [77] 76
77 6970 detail závodníka BROSCHE Adriana CZE 2010 --- 22. /  Žákyně 6-7 let 0:08:41.3 0:03:16.4 04:34.7 [81] 81 04:06.6 [72] 77
78 6247 detail závodníka STRÁNSKÝ Tobiáš CZE 2009 --- 56. /  Žáci 6-7 let 0:08:45.8 0:03:20.9 04:34.6 [80] 80 04:11.1 [78] 78
79 6341 detail závodníka BOUŠKA Jiří CZE 2010 --- 57. /  Žáci 6-7 let 0:08:45.9 0:03:21.0 04:30.7 [77] 77 04:15.1 [83] 79
80 6318 detail závodníka KŘÍŽOVÁ Emma CZE 2009 --- 23. /  Žákyně 6-7 let 0:08:51.8 0:03:26.9 04:34.3 [79] 79 04:17.5 [87] 80
81 6074 detail závodníka BOŘILOVÁ Zuzana CZE 2009 --- 24. /  Žákyně 6-7 let 0:08:54.8 0:03:29.9 04:47.3 [90] 90 04:07.5 [75] 81
82 6265 detail závodníka PODDANÝ Matěj CZE 2009 --- 58. /  Žáci 6-7 let 0:08:54.9 0:03:30.0 04:52.8 [95] 95 04:02.0 [66] 82
83 6136 detail závodníka NEUMANN Patrik CZE 2010 --- 59. /  Žáci 6-7 let 0:08:56.9 0:03:32.1 04:40.2 [84] 84 04:16.7 [85] 83
84 6317 detail závodníka MINX Frederik CZE 2010 --- 60. /  Žáci 6-7 let 0:08:58.2 0:03:33.3 04:51.2 [94] 94 04:07.0 [74] 84
85 6306 detail závodníka MACHÁČEK Mikuláš CZE 2009 --- 61. /  Žáci 6-7 let 0:09:01.4 0:03:36.6 04:50.1 [93] 93 04:11.3 [79] 85
86 6328 detail závodníka POLÁK Marek CZE 2010 --- 62. /  Žáci 6-7 let 0:09:06.7 0:03:41.8 04:43.1 [85] 85 04:23.6 [93] 86
87 6978 detail závodníka FOŘTOVÁ Veronika CZE 2009 --- 25. /  Žákyně 6-7 let 0:09:06.8 0:03:41.9 04:44.7 [86] 86 04:22.1 [92] 87
88 6130 detail závodníka ČÁSTEK Filip CZE 2010 --- 63. /  Žáci 6-7 let 0:09:06.8 0:03:42.0 04:22.6 [67] 67 04:44.2 [104] 88
89 6233 detail závodníka NOVOTNÝ Jakub CZE 2010 --- 64. /  Žáci 6-7 let 0:09:07.2 0:03:42.3 04:48.8 [91] 91 04:18.3 [89] 89
90 6329 detail závodníka KELEROVÁ Kristýna CZE 2010 TJ Dukla liberec 26. /  Žákyně 6-7 let 0:09:07.9 0:03:43.0 04:46.3 [88] 88 04:21.6 [91] 90
91 6921 detail závodníka HLOUŠEK Jiří CZE 2010 Historic Rally Team, o.s. 65. /  Žáci 6-7 let 0:09:08.3 0:03:43.5 04:47.1 [89] 89 04:21.2 [90] 91
92 6181 detail závodníka FRIČ Felix CZE 2009 --- 66. /  Žáci 6-7 let 0:09:09.9 0:03:45.1 04:53.3 [96] 96 04:16.5 [84] 92
93 6239 detail závodníka HROMADA Jakub CZE 2009 --- 67. /  Žáci 6-7 let 0:09:10.2 0:03:45.4 04:45.9 [87] 87 04:24.3 [94] 93
94 6987 detail závodníka KRUŠINA David Adam CZE 2010 --- 68. /  Žáci 6-7 let 0:09:11.6 0:03:46.7 04:24.8 [72] 72 04:46.7 [105] 94
95 6263 detail závodníka BERANOVÁ Daniela CZE 2010 Velosport Domažlice 27. /  Žákyně 6-7 let 0:09:13.5 0:03:48.7 04:56.3 [97] 97 04:17.2 [86] 95
96 6301 detail závodníka OLÍVKA Daniel CZE 2010 --- 69. /  Žáci 6-7 let 0:09:19.4 0:03:54.5 05:06.9 [105] 105 04:12.4 [80] 96
97 6111 detail závodníka DOKULILOVÁ Ema CZE 2010 Shape Corp. Team 28. /  Žákyně 6-7 let 0:09:21.3 0:03:56.4 04:49.8 [92] 92 04:31.5 [99] 97
98 6359 detail závodníka PAŘÍZEK Václav CZE 2010 --- 70. /  Žáci 6-7 let 0:09:22.0 0:03:57.1 --- --- --- 98
99 6305 detail závodníka ŠŤAVÍKOVÁ Anežka CZE 2010 --- 29. /  Žákyně 6-7 let 0:09:25.3 0:04:00.4 04:57.5 [100] 100 04:27.7 [96] 99
100 6228 detail závodníka VOLF Zdeněk CZE 2010 --- 71. /  Žáci 6-7 let 0:09:25.9 0:04:01.1 04:57.4 [98] 98 04:28.5 [97] 100