Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :14.5.2016 MÍSTO :Mladá Boleslav

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2. kolo # 3.kolo # 4. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2. kolo # 3.kolo # 4. kolo #
1 6069 detail závodníka SOUČEK Jakub CZE 2005 Bikeclinic Junior Team 1. /  Žáci 10-11 let 0:09:29.1 0:00:00.0 02:31.6 [5] 5 02:17.0 [1] 3 02:22.0 [1] 2 02:18.5 [1] 1
2 6892 detail závodníka BRUCKNER Filip CZE 2006 Bikeclinic Junior Team 2. /  Žáci 10-11 let 0:09:32.1 0:00:03.0 02:27.8 [3] 3 02:21.7 [3] 4 02:22.0 [2] 3 02:20.5 [2] 2
3 6885 detail závodníka PURNOCH Matyáš CZE 2006 Bikeclinic Junior Team 3. /  Žáci 10-11 let 0:09:33.3 0:00:04.1 02:26.1 [2] 2 02:21.0 [2] 1 02:22.5 [3] 1 02:23.6 [3] 3
4 6169 detail závodníka GROH Daniel CZE 2005 AuthorTeamStupno 4. /  Žáci 10-11 let 0:09:43.4 0:00:14.2 02:24.1 [1] 1 02:23.7 [4] 2 02:25.2 [4] 4 02:30.2 [7] 4
5 6925 detail závodníka RUBEŠ Daniel CZE 2005 AGROFERT cyklo tým - Agrofert Junior Team 5. /  Žáci 10-11 let 0:10:01.0 0:00:31.8 02:34.6 [6] 6 02:29.4 [6] 6 02:30.1 [5] 6 02:26.6 [5] 5
6 6211 detail závodníka CHLOUEK Josef CZE 2005 --- 6. /  Žáci 10-11 let 0:10:01.1 0:00:32.0 02:29.8 [4] 4 02:25.2 [5] 5 02:35.5 [10] 5 02:30.5 [8] 6
7 6894 detail závodníka DUŠKOVÁ Kateřina CZE 2006 Horní Hanychov 1. /  Žákyně 10-11 let 0:10:06.8 0:00:37.6 02:36.1 [8] 8 02:33.2 [10] 8 02:31.0 [6] 7 02:26.5 [4] 7
8 6093 detail závodníka ČERNÁ Karolína CZE 2006 Dukla Praha 2. /  Žákyně 10-11 let 0:10:07.3 0:00:38.1 02:36.1 [8] 8 02:33.2 [10] 8 02:31.0 [6] 7 02:27.0 [6] 8
9 6123 detail závodníka JURKULÁK Marek CZE 2005 FLOR - BIKE z.s. 7. /  Žáci 10-11 let 0:10:24.1 0:00:55.0 02:35.6 [7] 7 02:32.7 [8] 7 02:37.7 [13] 9 02:38.0 [15] 9
10 6085 detail závodníka BAJER Jan CZE 2005 BAKAKO Nová Paka 8. /  Žáci 10-11 let 0:10:28.9 0:00:59.7 02:43.3 [13] 13 02:32.9 [9] 11 02:37.0 [12] 11 02:35.5 [10] 10
11 6043 detail závodníka KROUPOVÁ Zuzana CZE 2006 copr přeštice 3. /  Žákyně 10-11 let 0:10:35.6 0:01:06.4 02:37.3 [10] 10 02:38.0 [13] 10 02:38.0 [14] 10 02:42.2 [18] 11
12 6212 detail závodníka STREJČEK Adam CZE 2006 --- 9. /  Žáci 10-11 let 0:10:38.4 0:01:09.2 02:47.0 [18] 18 02:40.4 [15] 15 02:35.2 [9] 12 02:35.7 [11] 12
13 6929 detail závodníka ROSA Samuel CZE 2006 Ck loko Rakovnik 10. /  Žáci 10-11 let 0:10:42.4 0:01:13.2 02:45.8 [17] 17 02:40.5 [16] 14 02:39.0 [15] 14 02:37.0 [12] 13
14 6054 detail závodníka VAŠKOVSKÁ Michaela CZE 2006 MAGIC Bike Team 4. /  Žákyně 10-11 let 0:10:43.1 0:01:13.9 02:47.3 [19] 19 02:43.0 [19] 17 02:35.0 [8] 13 02:37.7 [14] 14
15 6902 detail závodníka KNIHA Petr CZE 2006 SHARK Bikers Junior Team 11. /  Žáci 10-11 let 0:10:48.6 0:01:19.5 03:08.6 [30] 30 02:31.0 [7] 21 02:36.5 [11] 17 02:32.5 [9] 15
16 6897 detail závodníka MARKOVÁ Adéla CZE 2005 Dukla Praha 5. /  Žákyně 10-11 let 0:10:53.6 0:01:24.4 02:44.3 [14] 14 02:40.2 [14] 12 02:42.2 [17] 15 02:46.7 [20] 16
17 6145 detail závodníka HABR Chris CZE 2006 Bikeclinic Junior Team 12. /  Žáci 10-11 let 0:11:00.6 0:01:31.5 02:53.6 [21] 21 02:43.5 [20] 20 02:45.2 [19] 19 02:38.2 [16] 17
18 6903 detail závodníka ROZSYPALOVÁ Adéla CZE 2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM 6. /  Žákyně 10-11 let 0:11:01.6 0:01:32.4 02:43.3 [11] 11 02:47.2 [24] 18 02:48.0 [21] 18 02:43.0 [19] 18
19 6910 detail závodníka ELBADRI Jakub CZE 2005 --- 13. /  Žáci 10-11 let 0:11:02.6 0:01:33.5 03:08.8 [31] 31 02:36.7 [12] 26 02:39.5 [16] 21 02:37.5 [13] 19
20 6208 detail závodníka DLASKOVÁ Vanda CZE 2005 LAWI author team 7. /  Žákyně 10-11 let 0:11:02.8 0:01:33.6 02:44.8 [15] 15 02:40.5 [17] 13 02:49.5 [22] 16 02:48.0 [22] 20
21 6206 detail závodníka RACKOVÁ Nikola CZE 2005 --- 8. /  Žákyně 10-11 let 0:11:09.8 0:01:40.7 03:00.5 [26] 26 02:42.7 [18] 23 02:44.5 [18] 23 02:42.0 [17] 21
22 6164 detail závodníka GLASTER Mia CZE 2005 --- 9. /  Žákyně 10-11 let 0:11:16.6 0:01:47.4 02:45.5 [16] 16 02:47.0 [23] 19 02:51.3 [23] 20 02:52.6 [26] 22
23 6003 detail závodníka POMAHAČ Jan CZE 2005 TopTen Teplice 14. /  Žáci 10-11 let 0:11:17.4 0:01:48.2 02:52.1 [20] 20 02:51.2 [27] 24 02:46.0 [20] 24 02:48.0 [22] 23
24 6974 detail závodníka ŠIMEK Marek Emanuel CZE 2005 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 15. /  Žáci 10-11 let 0:11:24.4 0:01:55.2 02:43.3 [12] 12 02:45.7 [22] 16 02:58.5 [30] 22 02:56.7 [29] 24
25 6151 detail závodníka MELICHAR Pepa CZE 2006 IVAR CS AUTHOR TEAM 16. /  Žáci 10-11 let 0:11:27.4 0:01:58.2 02:55.7 [23] 23 02:45.3 [21] 22 02:52.5 [25] 25 02:53.7 [27] 25
26 6033 detail závodníka NÝDRLOVÁ Nela CZE 2005 INOX cycling team 10. /  Žákyně 10-11 let 0:11:28.8 0:01:59.7 02:57.8 [24] 24 02:50.5 [26] 27 02:52.7 [26] 27 02:47.7 [21] 26
27 6185 detail závodníka VOLEJNÍKOVÁ Natálie CZE 2006 --- 11. /  Žákyně 10-11 let 0:11:29.3 0:02:00.2 02:55.3 [22] 22 02:49.2 [25] 25 02:52.2 [24] 26 02:52.5 [25] 27
28 6971 detail závodníka KRÁL Kryštof CZE 2005 SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM 17. /  Žáci 10-11 let 0:11:55.6 0:02:26.5 03:16.7 [38] 38 02:51.3 [28] 30 02:53.0 [27] 28 02:54.5 [28] 28
29 6951 detail závodníka KORBEL Daniel CZE 2006 Six Monkeys 18. /  Žáci 10-11 let 0:12:06.4 0:02:37.2 03:03.6 [28] 28 03:01.2 [36] 29 03:04.0 [34] 30 02:57.5 [30] 29
30 6184 detail závodníka VOLEJNÍKOVÁ Nikola CZE 2006 --- 12. /  Žákyně 10-11 let 0:12:11.3 0:02:42.2 03:01.8 [27] 27 02:59.0 [34] 28 03:04.7 [36] 29 03:05.7 [36] 30
31 6141 detail závodníka ELIÁŠ David CZE 2005 Tri klub Příbram 19. /  Žáci 10-11 let 0:12:13.1 0:02:44.0 03:26.8 [47] 47 02:57.5 [31] 38 02:57.0 [29] 33 02:51.6 [24] 31
32 6201 detail závodníka JEŘÁBEK Ondřej CZE 2006 s kolo loa secialized 20. /  Žáci 10-11 let 0:12:24.3 0:02:55.1 03:20.1 [43] 43 02:58.2 [33] 34 03:01.4 [31] 31 03:04.3 [35] 32
33 6044 detail závodníka KOUKAL Adam CZE 2006 Feltbikes.cz 21. /  Žáci 10-11 let 0:12:24.4 0:02:55.2 03:32.6 [52] 52 02:57.5 [30] 43 02:54.3 [28] 35 02:59.9 [31] 33
34 6922 detail závodníka PETSCHOVÁ Kristýna CZE 2006 vebrovyboudy.com 13. /  Žákyně 10-11 let 0:12:29.6 0:03:00.4 03:08.3 [29] 29 03:11.2 [43] 36 03:07.7 [41] 37 03:02.2 [33] 34
35 6138 detail závodníka KUBÍN Martin CZE 2005 --- 22. /  Žáci 10-11 let 0:12:30.6 0:03:01.5 03:17.0 [39] 39 02:54.1 [29] 32 03:09.7 [42] 32 03:09.7 [38] 35
36 6961 detail závodníka DINGOVÁ Anna CZE 2006 BSK Juniors 14. /  Žákyně 10-11 let 0:12:32.2 0:03:03.0 02:59.3 [25] 25 03:10.5 [40] 31 03:15.5 [46] 36 03:06.8 [37] 36
37 6997 detail závodníka BERANOVÁ Jana CZE 2006 IVAR CS AUTHOR TEAM 15. /  Žákyně 10-11 let 0:12:32.3 0:03:03.2 03:15.5 [36] 36 03:09.7 [39] 39 03:03.2 [32] 38 03:03.7 [34] 37
38 6171 detail závodníka FLUSEK Jan CZE 2006 --- 23. /  Žáci 10-11 let 0:12:33.6 0:03:04.5 03:18.6 [41] 41 02:59.5 [35] 33 03:04.5 [35] 34 03:11.0 [40] 38
39 6163 detail závodníka KONDELKOVÁ Leontýna CZE 2006 --- 16. /  Žákyně 10-11 let 0:12:48.8 0:03:19.7 03:12.3 [33] 33 03:10.7 [41] 37 03:16.0 [47] 43 03:09.7 [38] 39
40 6197 detail závodníka MATĚJKOVÁ Kateřina CZE 2005 Junior trohy 17. /  Žákyně 10-11 let 0:12:53.3 0:03:24.2 03:24.3 [45] 45 03:21.5 [51] 47 03:07.2 [40] 46 03:00.2 [32] 40
41 6204 detail závodníka HOLANOVÁ Anděla CZE 2006 --- 18. /  Žákyně 10-11 let 0:13:10.1 0:03:40.9 03:12.8 [34] 34 03:15.5 [45] 42 03:21.5 [50] 45 03:20.2 [41] 41
42 6134 detail závodníka VERČIMÁK Matyáš CZE 2006 --- 24. /  Žáci 10-11 let 0:09:30.4 - 1 Lap(s) 03:14.6 [35] 35 03:11.0 [42] 40 03:04.7 [37] 39 --- ---
43 6022 detail závodníka KRASILOV Jiří CZE 2006 MTB Sokol Sobotka 25. /  Žáci 10-11 let 0:09:32.4 - 1 Lap(s) 03:11.8 [32] 32 03:06.5 [37] 34 03:13.9 [45] 40 --- ---
44 6226 detail závodníka MAŘÍK Petr CZE 2006 --- 26. /  Žáci 10-11 let 0:09:33.9 - 1 Lap(s) 03:19.1 [42] 42 03:08.0 [38] 41 03:06.7 [39] 41 --- ---
45 6155 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM 27. /  Žáci 10-11 let 0:09:34.6 - 1 Lap(s) 03:33.1 [53] 53 02:58.2 [32] 45 03:03.2 [33] 42 --- ---
46 6962 detail závodníka JANITOR Matyáš CZE 2006 --- 28. /  Žáci 10-11 let 0:09:47.4 - 1 Lap(s) 03:18.6 [40] 40 03:11.7 [44] 44 03:17.0 [49] 44 --- ---
47 6216 detail závodníka STRUNZ Martin CZE 2006 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 29. /  Žáci 10-11 let 0:09:53.4 - 1 Lap(s) 03:30.8 [49] 49 03:16.5 [46] 50 03:06.0 [38] 47 --- ---
48 6170 detail závodníka RÁBEL Jonáš CZE 2005 --- 30. /  Žáci 10-11 let 0:10:00.1 - 1 Lap(s) 03:28.3 [48] 48 03:18.0 [49] 48 03:13.7 [44] 48 --- ---
49 6071 detail závodníka HOLUB Čeněk CZE 2006 --- 31. /  Žáci 10-11 let 0:10:00.6 - 1 Lap(s) 03:33.8 [54] 54 03:17.0 [47] 52 03:09.7 [43] 49 --- ---
50 6180 detail závodníka VESELÝ Rainhold CZE 2006 --- 32. /  Žáci 10-11 let 0:10:07.6 - 1 Lap(s) 03:25.3 [46] 46 03:18.5 [50] 46 03:23.7 [52] 50 --- ---
51 6186 detail závodníka CHÝLOVÁ Johana CZE 2006 --- 19. /  Žákyně 10-11 let 0:10:08.3 - 1 Lap(s) 03:23.8 [44] 44 03:22.7 [53] 49 03:21.7 [51] 51 --- ---
52 6964 detail závodníka BEZDĚK Tadeáš CZE 2005 --- 33. /  Žáci 10-11 let 0:10:16.1 - 1 Lap(s) 03:32.0 [50] 50 03:17.3 [48] 51 03:26.7 [53] 52 --- ---
53 6079 detail závodníka WITOWSKI David CZE 2006 --- 34. /  Žáci 10-11 let 0:10:17.9 - 1 Lap(s) 03:40.1 [61] 61 03:21.5 [52] 54 03:16.2 [48] 53 --- ---
54 6210 detail závodníka ŠÍMA Martin CZE 2005 --- 35. /  Žáci 10-11 let 0:10:29.5 - 1 Lap(s) 03:32.0 [50] 50 03:30.0 [59] 55 03:27.5 [54] 54 --- ---
55 6012 detail závodníka LORENC Ondřej CZE 2005 --- 36. /  Žáci 10-11 let 0:10:31.4 - 1 Lap(s) 03:16.3 [37] 37 03:44.0 [66] 53 03:31.0 [57] 55 --- ---
56 6221 detail závodníka KUNTOŠ Matěj CZE 2006 --- 37. /  Žáci 10-11 let 0:10:37.6 - 1 Lap(s) 03:35.3 [56] 56 03:27.5 [54] 56 03:34.7 [59] 56 --- ---
57 6118 detail závodníka ŠEBEK Kryštof CZE 2006 --- 38. /  Žáci 10-11 let 0:10:38.9 - 1 Lap(s) 03:36.1 [57] 57 03:27.7 [55] 58 03:35.0 [60] 57 --- ---
58 6087 detail závodníka MIKŠOVSKÝ Petr CZE 2006 --- 39. /  Žáci 10-11 let 0:10:39.9 - 1 Lap(s) 03:34.3 [55] 55 03:28.5 [57] 56 03:37.0 [62] 58 --- ---
59 6090 detail závodníka BENDA Tomáš CZE 2005 --- 40. /  Žáci 10-11 let 0:10:43.9 - 1 Lap(s) 03:40.8 [62] 62 03:29.7 [58] 59 03:33.2 [58] 59 --- ---
60 6205 detail závodníka MORAVEC štěán CZE 2005 --- 41. /  Žáci 10-11 let 0:10:46.9 - 1 Lap(s) 03:47.6 [65] 65 03:28.2 [56] 61 03:31.0 [56] 60 --- ---
61 6200 detail závodníka DOUŠA Tomáš CZE 2005 --- 42. /  Žáci 10-11 let 0:10:51.6 - 1 Lap(s) 03:49.4 [66] 66 03:32.5 [60] 64 03:29.7 [55] 61 --- ---
62 6188 detail závodníka PAVLÍČKOVÁ Johana CZE 2006 --- 20. /  Žákyně 10-11 let 0:10:54.1 - 1 Lap(s) 03:36.5 [58] 58 03:37.7 [62] 60 03:39.7 [64] 62 --- ---
63 6088 detail závodníka MIKŠOVSKÝ Michal CZE 2006 --- 43. /  Žáci 10-11 let 0:10:56.9 - 1 Lap(s) 03:38.1 [59] 59 03:40.3 [64] 62 03:38.4 [63] 63 --- ---
64 6195 detail závodníka KARÁSEK Ondřej CZE 2005 --- 44. /  Žáci 10-11 let 0:11:01.1 - 1 Lap(s) 03:46.8 [64] 64 03:38.2 [63] 65 03:36.0 [61] 64 --- ---
65 6119 detail závodníka HAMOUZ Oskar CZE 2005 --- 45. /  Žáci 10-11 let 0:11:06.1 - 1 Lap(s) 03:44.3 [63] 63 03:35.7 [61] 63 03:46.0 [65] 65 --- ---
66 6115 detail závodníka BOCIANOVÁ Lucie CZE 2005 --- 21. /  Žákyně 10-11 let 0:11:37.8 - 1 Lap(s) 03:39.3 [60] 60 04:02.2 [68] 67 03:56.2 [66] 66 --- ---
67 6218 detail závodníka JUNG Matěj CZE 2006 --- 46. /  Žáci 10-11 let 0:11:42.6 - 1 Lap(s) 03:52.6 [67] 67 03:42.7 [65] 66 04:07.2 [67] 67 --- ---
68 6027 detail závodníka JŮNA Josef CZE 2006 --- 47. /  Žáci 10-11 let 0:12:29.5 - 1 Lap(s) 03:59.6 [68] 68 04:00.0 [67] 68 04:29.9 [68] 68 --- ---
--- 6193 detail závodníka KLICEROVÁ Michaela CZE 2005 --- . /  Žákyně 10-11 let DNF --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6038 detail závodníka NOVÁK Lukáš CZE 2005 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6126 detail závodníka DOBIÁŠ Šimon David CZE 2005 KELLYS Bike Ranch . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6142 detail závodníka FENDRYCH Vojtěch CZE 2006 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6166 detail závodníka ŠLEJHAR Avel CZE 2006 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6190 detail závodníka KOVÁŘ Daniel CZE 2005 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6231 detail závodníka GLASAR Martin CZE 2006 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6235 detail závodníka OKORNÝ Tomáš CZE 2006 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6908 detail závodníka RUBAČ Tomáš CZE 2005 Head-bikes team . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6944 detail závodníka SEDLÁČEK Max CZE 2006 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6955 detail závodníka PANUŠOVÁ Anna CZE 2006 SYMBIO+ CANNONDALE . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6957 detail závodníka JAKLOVÁ Markéta CZE 2006 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6973 detail závodníka PAVLAS Marek CZE 2006 SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---