Karlův běh České spořitelny - Karlův běh FT – Memoriál Jana Pravečka
DATUM : | 7.3.2015 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 91 | SIKORA Jakub | 1984 | Rossignol racing team | 1. / M30-39F | 1:01:00.2 | 0:00:00.0 | 21:32.6 | 5 | ||
2 | diplom | 126 | ŽÁK Jiří | 1971 | Rossignol racing team | 1. / M40-49F | 1:01:07.1 | 0:00:06.9 | 21:30.5 | 1 | ||
3 | diplom | 125 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol racing team | 2. / M30-39F | 1:01:08.8 | 0:00:08.6 | 21:32.9 | 6 | ||
4 | diplom | 218 | HAENEL Lars | 1985 | WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL | 3. / M30-39F | 1:01:28.6 | 0:00:28.4 | 21:31.4 | 2 | ||
5 | diplom | 319 | FRANC Jan | 1991 | LK Karlovy Vary | 1. / M19-29F | 1:01:53.7 | 0:00:53.5 | 21:31.9 | 3 | ||
6 | diplom | 113 | REJZEK Martin | 1972 | ELEVEN-Eintracht Brunschweig | 2. / M40-49F | 1:02:58.4 | 0:01:58.2 | 21:32.5 | 4 | ||
7 | diplom | 180 | BOUCHAL Jiří | 1984 | USK CS Plzeň | 4. / M30-39F | 1:03:09.9 | 0:02:09.7 | 21:40.7 | 9 | ||
8 | diplom | 8 | MAREK Michal | 1992 | Rossignol racing team | 2. / M19-29F | 1:03:22.1 | 0:02:21.9 | 21:33.0 | 7 | ||
9 | diplom | 52 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 3. / M40-49F | 1:03:31.2 | 0:02:31.0 | 21:33.6 | 8 | ||
10 | diplom | 183 | PAVLÍK Tomáš | 1987 | SK Rover Praha | 3. / M19-29F | 1:04:54.9 | 0:03:54.7 | 21:47.9 | 10 | ||
11 | diplom | 53 | ŠIMURDA Richard | 1971 | USK CS Plzeň | 4. / M40-49F | 1:05:41.5 | 0:04:41.3 | 22:24.8 | 11 | ||
12 | diplom | 96 | KOVÁŘ Miroslav | 1981 | Slovan Zdravotník Praha | 5. / M30-39F | 1:05:49.7 | 0:04:49.5 | 22:57.5 | 14 | ||
13 | diplom | 227 | BRABEC Miroslav | 1967 | BIKE BRDY | 5. / M40-49F | 1:06:09.3 | 0:05:09.1 | 22:58.1 | 15 | ||
14 | diplom | 160 | JANOUŠEK Jakub | 1991 | LK ŠKODA PLZEŇ | 4. / M19-29F | 1:06:18.6 | 0:05:18.4 | 22:59.5 | 18 | ||
15 | diplom | 342 | LISÝ Tomáš | 1979 | Sportability | 6. / M30-39F | 1:06:55.3 | 0:05:55.1 | 22:56.6 | 12 | ||
16 | diplom | 6 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1. / M50-59F | 1:07:21.6 | 0:06:21.4 | 22:59.1 | 17 | ||
17 | diplom | 59 | BRADNA Václav | 1980 | Silvini Madshus team | 7. / M30-39F | 1:07:30.0 | 0:06:29.8 | 23:05.8 | 20 | ||
18 | diplom | 45 | MRÁZ Antonín | 1972 | VSK Elektro | 6. / M40-49F | 1:07:48.8 | 0:06:48.6 | 23:01.0 | 19 | ||
19 | diplom | 55 | KOTRČ David | 1992 | Sk Sport Zbraslav | 5. / M19-29F | 1:07:52.0 | 0:06:51.8 | 24:32.1 | 31 | ||
20 | diplom | 317 | EBERL Tomáš | 1984 | LK Slovan K. Vary | 8. / M30-39F | 1:08:16.6 | 0:07:16.4 | 22:57.2 | 13 | ||
21 | diplom | 42 | MALÝ Ondřej | 1994 | FEL Praha | 6. / M19-29F | 1:08:40.7 | 0:07:40.5 | 24:07.2 | 27 | ||
22 | diplom | 176 | KOMZÁK Radek | 1980 | HO ŠKROVÁD | 9. / M30-39F | 1:09:16.1 | 0:08:15.9 | 22:58.8 | 16 | ||
23 | diplom | 89 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 7. / M40-49F | 1:09:31.3 | 0:08:31.1 | 23:56.9 | 26 | ||
24 | diplom | 141 | HOLUB Karel | 1977 | ČESKÉ BUDĚJOVICE | 10. / M30-39F | 1:09:49.4 | 0:08:49.2 | 23:50.4 | 21 | ||
25 | diplom | 268 | ČAPERK Jan | 1989 | Baník Osek | 7. / M19-29F | 1:10:12.1 | 0:09:11.9 | 23:56.7 | 25 | ||
26 | diplom | 92 | SOPR Ondřej | 1985 | LK ŠKODA PLZEŇ | 11. / M30-39F | 1:10:16.5 | 0:09:16.3 | 23:55.3 | 23 | ||
27 | diplom | 5 | TEPLY Robin | 1967 | Rob | 8. / M40-49F | 1:10:27.4 | 0:09:27.2 | 23:54.9 | 22 | ||
28 | diplom | 159 | KRUPIČKA Jan | 1982 | TJ Ostrov | 12. / M30-39F | 1:10:40.3 | 0:09:40.1 | 24:14.9 | 30 | ||
29 | diplom | 62 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Ski Nordic Marianske Lazne | 2. / M50-59F | 1:11:20.9 | 0:10:20.7 | 24:08.9 | 28 | ||
30 | diplom | 143 | HOLUB Ondřej | 1977 | PLZEŇ | 13. / M30-39F | 1:11:27.5 | 0:10:27.3 | 24:10.5 | 29 | ||
31 | diplom | 265 | PŘIBÍK Jiří | 1950 | Tatran Železná Ruda | 1. / M60+F | 1:11:46.7 | 0:10:46.5 | 24:45.4 | 32 | ||
32 | diplom | 191 | LUDVÍK Petr | 1972 | ETRIATLON | 9. / M40-49F | 1:11:49.9 | 0:10:49.7 | 25:10.0 | 35 | ||
33 | diplom | 210 | STOWASSER Filip | 1983 | Škoda Power | 14. / M30-39F | 1:11:54.9 | 0:10:54.7 | 25:16.0 | 36 | ||
34 | diplom | 173 | PEROUTKA Tomáš | 1981 | WiTTE bike team | 15. / M30-39F | 1:12:20.8 | 0:11:20.6 | 25:43.2 | 42 | ||
35 | diplom | 205 | ŠULC Ladislav | 1985 | --- | 16. / M30-39F | 1:12:32.1 | 0:11:31.9 | 25:40.1 | 41 | ||
36 | diplom | 97 | JANOUŠEK Petr | 1984 | LK ŠKODA PLZEŇ | 17. / M30-39F | 1:12:45.8 | 0:11:45.6 | 23:56.4 | 24 | ||
37 | diplom | 69 | DVOŘÁK Miloš | 1973 | Známka punku | 10. / M40-49F | 1:12:53.1 | 0:11:52.9 | 25:02.1 | 33 | ||
38 | diplom | 130 | PANAK Marian | 1963 | --- | 3. / M50-59F | 1:13:27.5 | 0:12:27.3 | 25:35.0 | 38 | ||
39 | diplom | 214 | ŠTROS Jan | 1995 | LK Slovan K.Vary | 8. / M19-29F | 1:13:46.1 | 0:12:45.9 | 25:57.0 | 46 | ||
40 | diplom | 144 | NOSÁL Tomáš | 1981 | Holany | 18. / M30-39F | 1:13:49.5 | 0:12:49.3 | 25:59.9 | 48 | ||
41 | diplom | 339 | DĚBNÁR Jan | 1972 | WiTTE bike team | 11. / M40-49F | 1:13:52.4 | 0:12:52.2 | 25:49.8 | 45 | ||
42 | diplom | 296 | NOVOTNÝ Matěj | 1988 | SK Rover Praha | 9. / M19-29F | 1:13:55.6 | 0:12:55.4 | 25:44.6 | 43 | ||
43 | diplom | 108 | SOPR Zdeněk | 1982 | UKPL | 19. / M30-39F | 1:13:58.7 | 0:12:58.5 | 25:03.3 | 34 | ||
44 | diplom | 38 | KUBÍČEK Zdeněk | 1972 | OK Mnichovo Hradiště | 12. / M40-49F | 1:15:09.4 | 0:14:09.2 | 26:16.2 | 54 | ||
45 | diplom | 341 | TOMÍČEK Pavel | 1977 | Kerteam | 20. / M30-39F | 1:15:36.8 | 0:14:36.6 | 25:39.0 | 40 | ||
46 | diplom | 228 | FERENC Tomáš | 1980 | CYKLOTEAM DNT CV | 21. / M30-39F | 1:15:38.2 | 0:14:38.0 | 25:20.5 | 37 | ||
47 | diplom | 121 | STEHLÍK Rudolf | 1977 | SOHV Abertamy | 22. / M30-39F | 1:16:33.7 | 0:15:33.5 | 26:01.6 | 49 | ||
48 | diplom | 109 | JEŽOWICZ Roman | 1980 | Žižkovský tygři | 23. / M30-39F | 1:16:37.3 | 0:15:37.1 | 26:05.3 | 51 | ||
49 | diplom | 204 | KLOUČEK František | 1985 | --- | 24. / M30-39F | 1:16:39.0 | 0:15:38.8 | --- | --- | ||
50 | diplom | 175 | KUNEŠ Petr | 1973 | KARLOVY VARY | 13. / M40-49F | 1:16:39.7 | 0:15:39.5 | 25:47.4 | 44 | ||
51 | diplom | 70 | ZOLD Štefan | 1962 | KARLOVY VARY | 4. / M50-59F | 1:16:40.4 | 0:15:40.2 | 28:05.9 | 76 | ||
52 | diplom | 112 | ŽÁKOVEC Pavel | 1966 | Sokol Kolinec | 14. / M40-49F | 1:16:40.9 | 0:15:40.7 | 26:12.1 | 52 | ||
53 | diplom | 192 | ŠIMEK Pavel | 1967 | HOROPUNK | 15. / M40-49F | 1:16:54.9 | 0:15:54.7 | 26:58.9 | 59 | ||
54 | diplom | 13 | SKLEPNÍK Jiří | 1969 | Nehvizdy | 16. / M40-49F | 1:17:02.6 | 0:16:02.4 | 26:04.4 | 50 | ||
55 | diplom | 19 | ČEŠNER Vladimír | 1958 | Odolena Voda | 5. / M50-59F | 1:17:04.5 | 0:16:04.3 | 27:40.7 | 68 | ||
56 | diplom | 57 | KUBEC Zdeněk | 1954 | TJ Ústí nad Labem | 2. / M60+F | 1:17:26.4 | 0:16:26.2 | 25:59.6 | 47 | ||
57 | diplom | 106 | KOLÁŘ Petr | 1972 | SK KOLIS | 17. / M40-49F | 1:17:32.0 | 0:16:31.8 | 26:13.1 | 53 | ||
58 | diplom | 73 | VLNA Karel | 1973 | USK Outdoor Plzeň | 18. / M40-49F | 1:17:37.4 | 0:16:37.2 | 27:00.5 | 61 | ||
59 | diplom | 142 | GROMUS Daniel | 1978 | HO Rýmařov | 25. / M30-39F | 1:18:10.1 | 0:17:09.9 | 25:38.9 | 39 | ||
60 | diplom | 93 | MATĚJŮ Jakub | 1985 | Horopunk HO Přírodní vědy | 26. / M30-39F | 1:18:14.8 | 0:17:14.6 | 27:28.6 | 67 | ||
61 | diplom | 80 | JANAK Karel | 1957 | Titan SC | 6. / M50-59F | 1:18:26.9 | 0:17:26.7 | 27:02.0 | 62 | ||
62 | diplom | 120 | LAUBE Zbyněk | 1976 | Kanoistika Loko Beroun | 27. / M30-39F | 1:18:54.0 | 0:17:53.8 | --- | --- | ||
63 | diplom | 185 | LHOTÁK Luboš | 1966 | Hroznětín | 19. / M40-49F | 1:19:01.4 | 0:18:01.2 | 26:57.4 | 57 | ||
64 | diplom | 145 | JUNEK Vladimír | 1954 | Sokol Studenec | 3. / M60+F | 1:19:06.7 | 0:18:06.5 | 26:59.4 | 60 | ||
65 | diplom | 219 | ŽELZNÝ Jakub | 1986 | OSTROV | 10. / M19-29F | 1:19:25.4 | 0:18:25.2 | 26:56.7 | 56 | ||
66 | diplom | 66 | POSTRÁNSKÝ Ondřej | 1975 | --- | 20. / M40-49F | 1:19:30.8 | 0:18:30.6 | 27:13.8 | 63 | ||
67 | diplom | 350 | WITTIG Ralf | 1973 | CVJM Kassel | 21. / M40-49F | 1:19:35.2 | 0:18:35.0 | 29:16.9 | 96 | ||
68 | diplom | 104 | CHLUMSKÝ Petr | 1985 | HH Smíchov | 28. / M30-39F | 1:19:51.7 | 0:18:51.5 | --- | --- | ||
69 | diplom | 154 | TESAŘ Daniel | 1982 | TJ DNT Severočeské doly | 29. / M30-39F | 1:20:14.7 | 0:19:14.5 | 26:31.0 | 55 | ||
70 | diplom | 49 | NOVÁK Jindřich | 1960 | MOST | 7. / M50-59F | 1:20:42.5 | 0:19:42.3 | 27:56.2 | 72 | ||
71 | diplom | 32 | NOVÁK Lukáš | 1982 | AC SAKÉ KATEŘINKY | 30. / M30-39F | 1:20:49.3 | 0:19:49.1 | 29:04.1 | 92 | ||
72 | diplom | 186 | KUNEŠ David | 1974 | Tišnov | 22. / M40-49F | 1:20:49.4 | 0:19:49.2 | 27:27.8 | 66 | ||
73 | diplom | 337 | VRABLIC Ján | 1963 | Juche | 8. / M50-59F | 1:21:05.7 | 0:20:05.5 | 28:20.5 | 84 | ||
74 | diplom | 148 | DRAHORÁD Ctirad | 1959 | Tatran Železná Ruda | 9. / M50-59F | 1:21:08.0 | 0:20:07.8 | 27:45.9 | 69 | ||
75 | diplom | 44 | RUDIŠ Pavel | 1976 | HC Bivoj Praha | 31. / M30-39F | 1:21:13.6 | 0:20:13.4 | 27:59.1 | 74 | ||
76 | diplom | 158 | VOTOČEK Vojtěch | 1988 | Trutnov | 11. / M19-29F | 1:21:34.6 | 0:20:34.4 | 28:12.6 | 80 | ||
77 | diplom | 105 | NOSÁL Petr | 1961 | Tereos | 10. / M50-59F | 1:21:36.6 | 0:20:36.4 | 28:09.3 | 79 | ||
78 | diplom | 82 | KLAUDA Jan | 1998 | VK slavia | 1. / M18F Junioři | 1:21:53.3 | 0:20:53.1 | 27:27.2 | 65 | ||
79 | diplom | 190 | MIFEK Tomáš | 1964 | Kbely Cycling team | 11. / M50-59F | 1:22:04.4 | 0:21:04.2 | 28:19.2 | 83 | ||
80 | diplom | 226 | TOMS Jiří | 1959 | Team Bike Březová | 12. / M50-59F | 1:22:10.5 | 0:21:10.3 | 27:50.8 | 70 | ||
81 | diplom | 170 | PACLT Josef | 1967 | Sokol Hřivice | 23. / M40-49F | 1:22:34.4 | 0:21:34.2 | 28:02.2 | 75 | ||
82 | diplom | 284 | DVOŘÁK Jakub | 1978 | VK VTJ Sever Žatec | 32. / M30-39F | 1:22:41.6 | 0:21:41.4 | 28:16.7 | 82 | ||
83 | diplom | 189 | HRÁCH Michal | 1987 | PLZEŇ | 12. / M19-29F | 1:22:46.6 | 0:21:46.4 | 27:25.4 | 64 | ||
84 | diplom | 50 | VLK Ladislav | 1967 | KPC Praha | 24. / M40-49F | 1:22:47.1 | 0:21:46.9 | 28:59.6 | 90 | ||
85 | diplom | 162 | ČECH Pavel | 1964 | SKI PAX Horní Maxov | 13. / M50-59F | 1:22:57.3 | 0:21:57.1 | 27:54.4 | 71 | ||
86 | diplom | 344 | HUSÁK Tomáš | 1986 | Horní Bezděkov | 13. / M19-29F | 1:23:14.0 | 0:22:13.8 | 28:08.4 | 77 | ||
87 | diplom | 26 | KROUPA Štěpán | 1975 | HISPORT Team | 25. / M40-49F | 1:23:22.3 | 0:22:22.1 | 29:13.5 | 94 | ||
88 | diplom | 18 | BÁRTL Tomáš | 1972 | Loko Nymburk | 26. / M40-49F | 1:23:26.2 | 0:22:26.0 | 26:58.8 | 58 | ||
89 | diplom | 257 | NETREBA Karl | 1949 | --- | 4. / M60+F | 1:23:27.1 | 0:22:26.9 | 28:08.6 | 78 | ||
90 | diplom | 215 | ŠLAJER Vladislav | 1956 | --- | 14. / M50-59F | 1:23:30.6 | 0:22:30.4 | 29:18.2 | 97 | ||
91 | diplom | 41 | ZIMOLA Pavel | 1963 | SKI&BIKE Centrum Radotín | 15. / M50-59F | 1:23:45.5 | 0:22:45.3 | 27:57.0 | 73 | ||
92 | diplom | 349 | JIČINSKÝ Tomáš | 1972 | Česká spořitelna MTB Specialized 2 | 27. / M40-49F | 1:23:47.6 | 0:22:47.4 | 29:35.5 | 106 | ||
93 | diplom | 187 | KUCHLER Karel | 1981 | PRAHA 4 | 33. / M30-39F | 1:24:00.0 | 0:22:59.8 | 28:49.2 | 89 | ||
94 | diplom | 348 | ĎUK Jan | 1981 | hisport | 34. / M30-39F | 1:24:37.6 | 0:23:37.4 | 30:05.3 | 114 | ||
95 | diplom | 346 | DOLEŽAL Jiří | 1959 | Factor Bike Team | 16. / M50-59F | 1:24:48.3 | 0:23:48.1 | 29:29.8 | 101 | ||
96 | diplom | 236 | GÖSSL Jiří | 1957 | Team Bike Březová | 17. / M50-59F | 1:25:16.6 | 0:24:16.4 | 28:23.2 | 85 | ||
97 | diplom | 262 | NOVÁČEK Jan | 1968 | LK Skovan Karlovy Vary | 28. / M40-49F | 1:25:20.4 | 0:24:20.2 | 29:31.2 | 103 | ||
98 | diplom | 107 | KŘÍŽ Vladimír | 1958 | Źižkovský tygři | 18. / M50-59F | 1:25:26.3 | 0:24:26.1 | 28:25.2 | 86 | ||
99 | diplom | 78 | ŠAFRÁNEK Jiří | 1956 | VSK FTVS Praha | 19. / M50-59F | 1:25:26.7 | 0:24:26.5 | 29:30.4 | 102 | ||
100 | diplom | 131 | VÁŇA Zdeněk | 1977 | --- | 35. / M30-39F | 1:25:29.5 | 0:24:29.3 | 28:31.7 | 88 |