Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 6 km | # | 23 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3179 | RAZÝM Vladislav | 1988 | Sport Club Plzeň | 1. / M19-29F | 1:14:37.0 | 0:00:00.0 | 0:20:12.4 | 3 | 1:05:44.5 | 2 | ||
2 | diplom | 3043 | HOJDEKR Martin | 1995 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / M19-29F | 1:15:36.5 | 0:00:59.5 | 0:20:11.7 | 1 | 1:05:44.1 | 1 | ||
3 | diplom | 3047 | SIKORA Jakub | 1984 | Rossignol racing team | 1. / M30-39 | 1:16:34.2 | 0:01:57.2 | 0:20:12.0 | 2 | 1:05:46.2 | 3 | ||
4 | diplom | 3021 | ŠRŮTEK David | 1980 | BKL Machov | 2. / M30-39 | 1:17:23.7 | 0:02:46.7 | 0:20:13.6 | 6 | 1:06:55.1 | 4 | ||
5 | diplom | 3049 | MAREK Michal | 1992 | Rossignol racing team | 3. / M19-29F | 1:18:44.3 | 0:04:07.3 | 0:20:13.1 | 4 | 1:08:21.9 | 6 | ||
6 | diplom | 3038 | ŠVEJDA Jan | 1996 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / M19-29F | 1:18:54.0 | 0:04:17.0 | 0:20:13.4 | 5 | 1:08:20.1 | 5 | ||
7 | diplom | 3181 | ČERNOHORSKÝ Marek | 1996 | SKI klub Jablonec n.N. | 5. / M19-29F | 1:20:08.1 | 0:05:31.1 | 0:20:27.3 | 7 | 1:09:47.0 | 7 | ||
8 | diplom | 3202 | STARLINGER Christian | 1972 | Union Oepp ing | 1. / M40-49F | 1:20:11.2 | 0:05:34.2 | 0:21:04.7 | 10 | 1:09:51.7 | 8 | ||
9 | diplom | 3034 | SIGL Max | 1972 | Ski und Bike Deggendorf | 2. / M40-49F | 1:20:39.5 | 0:06:02.5 | 0:21:08.4 | 11 | 1:09:57.5 | 9 | ||
10 | diplom | 3024 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 3. / M40-49F | 1:20:48.9 | 0:06:11.9 | 0:20:53.7 | 8 | 1:10:20.9 | 10 | ||
11 | diplom | 3010 | PELA Zbyněk | 1973 | SKI PAX Horní Maxov | 4. / M40-49F | 1:21:54.0 | 0:07:17.0 | 0:21:29.3 | 12 | 1:11:15.3 | 11 | ||
12 | diplom | 3207 | SUCHÝ Jiří | 1976 | FEL Praha | 3. / M30-39 | 1:22:16.7 | 0:07:39.7 | 0:21:03.6 | 9 | 1:11:19.2 | 12 | ||
13 | diplom | 3039 | ČADA Tomáš | 1964 | REDPOiNT TOKO TEAM | 1. / M50-59F | 1:22:33.8 | 0:07:56.8 | 0:21:43.1 | 17 | 1:12:07.7 | 15 | ||
14 | diplom | 3148 | BEROUŠKOVÁ Kateřina | 1991 | LK Tatran Chodov | 1. / W19-29F | 1:22:35.1 | 0:07:58.1 | 0:21:38.7 | 16 | 1:11:41.6 | 13 | ||
15 | diplom | 3014 | ŠIMURDA Martin | 1972 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 5. / M40-49F | 1:23:22.1 | 0:08:45.1 | 0:21:30.3 | 13 | 1:11:49.3 | 14 | ||
16 | diplom | 3045 | SAJDL Martin | 1981 | Žižkovský tygři | 4. / M30-39 | 1:24:09.0 | 0:09:32.0 | 0:22:14.6 | 21 | 1:13:20.3 | 16 | ||
17 | diplom | 3033 | SOMMER Manfred | 1966 | TSV Buchenberg | 6. / M40-49F | 1:24:15.8 | 0:09:38.8 | 0:22:09.4 | 19 | 1:13:21.9 | 17 | ||
18 | diplom | 3190 | FUCHS Thomas | 1971 | SV Finsterau | 7. / M40-49F | 1:24:17.4 | 0:09:40.4 | 0:21:37.4 | 15 | 1:13:22.6 | 18 | ||
19 | diplom | 3027 | LEHNUNG Kai-Uwe | 1968 | S.V.Grün-Weiß Pirna | 8. / M40-49F | 1:24:44.2 | 0:10:07.2 | 0:22:14.5 | 20 | 1:13:27.1 | 19 | ||
20 | diplom | 3157 | WURST Milan | 1982 | AČR | 5. / M30-39 | 1:24:51.4 | 0:10:14.4 | 0:22:17.8 | 22 | 1:13:28.0 | 20 | ||
21 | diplom | 3031 | KOMZÁK Radek | 1980 | HO ŠKROVÁD | 6. / M30-39 | 1:25:09.0 | 0:10:32.0 | 0:22:08.9 | 18 | 1:13:39.8 | 22 | ||
22 | diplom | 3213 | BEGERL Ludwig | 1957 | SPVGG Lam Germany | 2. / M50-59F | 1:25:11.9 | 0:10:34.9 | 0:21:36.5 | 14 | 1:13:33.6 | 21 | ||
23 | diplom | 3208 | PECHEK Jan | 1994 | U lasenice | 6. / M19-29F | 1:27:13.4 | 0:12:36.4 | 0:23:35.5 | 32 | 1:16:21.1 | 23 | ||
24 | diplom | 3007 | SOVÁK Libor | 1967 | AČR | 9. / M40-49F | 1:27:43.7 | 0:13:06.7 | 0:23:33.0 | 27 | 1:16:33.3 | 26 | ||
25 | diplom | 3227 | KÁLAL Tomáš | 1985 | Žižkovský tygři | 7. / M30-39 | 1:27:46.0 | 0:13:09.0 | 0:23:03.8 | 25 | 1:16:32.7 | 25 | ||
26 | diplom | 3029 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Ski klub Jablonec | 2. / W19-29F | 1:27:48.0 | 0:13:11.0 | 0:22:52.7 | 23 | 1:16:33.5 | 27 | ||
27 | diplom | 3026 | SCHÖFERLE Andreas | 1961 | SC Rettenberg | 3. / M50-59F | 1:28:12.4 | 0:13:35.4 | 0:23:33.7 | 30 | 1:16:31.7 | 24 | ||
28 | diplom | 3206 | VRBA Ivo | 1980 | AČR | 8. / M30-39 | 1:28:17.4 | 0:13:40.4 | 0:23:33.5 | 29 | 1:16:37.1 | 28 | ||
29 | diplom | 3217 | KASBERGER Stephan | 1992 | WSV DJK RASTBÜCHL | 7. / M19-29F | 1:29:04.5 | 0:14:27.5 | 0:22:53.4 | 24 | 1:17:17.2 | 29 | ||
30 | diplom | 3003 | SVAB Petr | 1962 | Marktredwitz | 4. / M50-59F | 1:29:29.4 | 0:14:52.4 | 0:23:49.9 | 39 | 1:17:51.9 | 31 | ||
31 | diplom | 3023 | KRÁTKÝ Tomáš | 1967 | SK LOS LOBOS | 10. / M40-49F | 1:29:51.5 | 0:15:14.5 | 0:23:40.9 | 36 | 1:18:02.9 | 32 | ||
32 | diplom | 3200 | HASELBÖCK Alfred | 1981 | Union ÖPPING | 9. / M30-39 | 1:29:58.6 | 0:15:21.6 | 0:23:34.2 | 31 | 1:18:21.9 | 34 | ||
33 | diplom | 3201 | GAHLEITNER Markus | 1971 | --- | 11. / M40-49F | 1:30:05.5 | 0:15:28.5 | 0:23:44.6 | 37 | 1:18:20.1 | 33 | ||
34 | diplom | 3161 | ŠKOBRTAL Michal | 1982 | AČR | 10. / M30-39 | 1:30:16.5 | 0:15:39.5 | 0:23:33.1 | 28 | 1:17:47.9 | 30 | ||
35 | diplom | 3236 | STEHLÍK Petr | 1977 | PLZEŇ | 11. / M30-39 | 1:30:53.0 | 0:16:16.0 | 0:24:07.6 | 45 | 1:18:57.7 | 35 | ||
36 | diplom | 3203 | MAYERHOFER Albert | 1963 | TSU Waldmark | 5. / M50-59F | 1:30:58.3 | 0:16:21.3 | 0:24:06.7 | 44 | 1:19:21.5 | 39 | ||
37 | diplom | 3012 | ZELENKA Petr | 1968 | Roprachtice | 12. / M40-49F | 1:30:59.7 | 0:16:22.7 | 0:23:37.3 | 34 | 1:19:12.5 | 36 | ||
38 | diplom | 3198 | PŘIBÍK JiŘÍ | 1950 | Tatran Železná Ruda | 1. / M60+F | 1:31:08.7 | 0:16:31.7 | 0:23:53.7 | 41 | 1:19:21.2 | 38 | ||
39 | diplom | 3048 | CHRÁSTKOVÁ Martina | 1985 | Rossignol racing team | 1. / W30-39F | 1:31:17.3 | 0:16:40.3 | 0:23:32.5 | 26 | 1:19:20.5 | 37 | ||
40 | diplom | 3042 | JECKEL Klaus | 1965 | Hojsova Straz | 6. / M50-59F | 1:31:29.0 | 0:16:52.0 | 0:24:57.8 | 53 | 1:19:49.2 | 41 | ||
41 | diplom | 3139 | ZELLER Zbyněk | 1955 | ČSK Vysoké n.J. | 2. / M60+F | 1:31:37.9 | 0:17:00.9 | 0:24:48.9 | 48 | 1:20:05.8 | 45 | ||
42 | diplom | 3009 | PACHOLIK Jan | 1980 | Roprachtice | 12. / M30-39 | 1:31:48.1 | 0:17:11.1 | 0:25:13.9 | 54 | 1:20:03.2 | 43 | ||
43 | diplom | 3097 | KAINC Martin | 1992 | VK Slavia Praha | 8. / M19-29F | 1:31:49.2 | 0:17:12.2 | 0:23:40.3 | 35 | 1:19:32.0 | 40 | ||
44 | diplom | 3226 | MAJER Jan | 1973 | Silvini Madshus team | 13. / M40-49F | 1:32:12.2 | 0:17:35.2 | 0:24:05.8 | 43 | 1:19:49.5 | 42 | ||
45 | diplom | 3204 | HINTERHÖLZL Karl | 1961 | TSU Waldmark | 7. / M50-59F | 1:32:12.3 | 0:17:35.3 | 0:24:04.2 | 42 | 1:20:04.1 | 44 | ||
46 | diplom | 3018 | SKLEPNÍK Jiří | 1969 | Nehvizdy | 14. / M40-49F | 1:32:30.1 | 0:17:53.1 | 0:24:53.6 | 50 | 1:20:39.3 | 46 | ||
47 | diplom | 3229 | DOSTÁLEK Jan | 1977 | Zdar Bar | 13. / M30-39 | 1:32:53.8 | 0:18:16.8 | 0:24:54.4 | 51 | 1:20:55.9 | 47 | ||
48 | diplom | 3013 | HEGNER David | 1978 | Česká Spořitelna MTB Hobby A | 14. / M30-39 | 1:32:54.6 | 0:18:17.6 | 0:24:51.8 | 49 | 1:20:56.3 | 48 | ||
49 | diplom | 3178 | KLEMENT Dominik | 1998 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / M18F | 1:33:08.4 | 0:18:31.4 | 0:23:45.4 | 38 | 1:21:22.3 | 49 | ||
50 | diplom | 3087 | ŠMAUS Ivan | 1962 | IG sport Bedřichov | 8. / M50-59F | 1:35:06.3 | 0:20:29.3 | 0:24:40.3 | 46 | 1:22:24.2 | 50 | ||
51 | diplom | 3209 | RICKL Juliane | 1986 | --- | 3. / W19-29F | 1:35:14.3 | 0:20:37.3 | 0:25:45.2 | 62 | 1:22:59.5 | 54 | ||
52 | diplom | 3046 | BRAUN Jan | 1992 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 9. / M19-29F | 1:35:17.9 | 0:20:40.9 | 0:25:24.6 | 55 | 1:23:04.3 | 55 | ||
53 | diplom | 3159 | BITTNER Miroslav | 1973 | AČR | 15. / M40-49F | 1:35:20.5 | 0:20:43.5 | 0:25:27.6 | 56 | 1:23:12.7 | 56 | ||
54 | diplom | 3036 | KÖRBS Peter | 1959 | Bad Hersfeld | 9. / M50-59F | 1:35:22.0 | 0:20:45.0 | 0:25:40.3 | 58 | 1:22:48.1 | 51 | ||
55 | diplom | 3002 | GLADIŠ Daniel | 1968 | SKG Brno | 16. / M40-49F | 1:35:30.3 | 0:20:53.3 | 0:24:55.1 | 52 | 1:22:54.2 | 53 | ||
56 | diplom | 3144 | GEUDER Josef Hermann | 1949 | DAV Marktredwitz | 3. / M60+F | 1:36:10.9 | 0:21:33.9 | 0:26:07.0 | 67 | 1:23:50.2 | 57 | ||
57 | diplom | 3035 | NEMEC Ján | 1960 | Metropol Košice | 10. / M50-59F | 1:37:14.8 | 0:22:37.8 | 0:26:07.6 | 68 | 1:24:28.9 | 59 | ||
58 | diplom | 3154 | STRNAD Miloš | 1953 | PSÁRY | 4. / M60+F | 1:37:25.9 | 0:22:48.9 | 0:25:45.4 | 63 | 1:24:32.4 | 60 | ||
59 | diplom | 3162 | KOŽÍŠEK Petr | 1980 | Nordic Academy | 15. / M30-39 | 1:37:32.0 | 0:22:55.0 | 0:28:16.9 | 91 | 1:24:58.6 | 61 | ||
60 | diplom | 3232 | ŠTAMPACH Štěpán | 1988 | SUŠICE | 10. / M19-29F | 1:37:35.4 | 0:22:58.4 | 0:24:44.1 | 47 | 1:24:08.0 | 58 | ||
61 | diplom | 3116 | HOŘÍNEK Karel | 1987 | Žižkovský tygři | 11. / M19-29F | 1:37:48.7 | 0:23:11.7 | 0:25:41.7 | 59 | 1:25:07.8 | 62 | ||
62 | diplom | 3041 | BAUEROVÁ Andrea | 1986 | Žižkovský tygři | 4. / W19-29F | 1:38:05.1 | 0:23:28.1 | 0:25:44.5 | 61 | 1:25:19.0 | 65 | ||
63 | diplom | 3180 | PALATA Miroslav | 1963 | VSK FEL Praha | 11. / M50-59F | 1:38:34.1 | 0:23:57.1 | 0:23:53.4 | 40 | 1:22:48.8 | 52 | ||
64 | diplom | 3155 | JINEK Pavel | 1982 | AČR | 16. / M30-39 | 1:38:45.0 | 0:24:08.0 | 0:26:21.6 | 71 | 1:25:17.0 | 64 | ||
65 | diplom | 3066 | ELIÁŠ Radek | 1971 | Tri klub Příbram | 17. / M40-49F | 1:38:57.6 | 0:24:20.6 | 0:26:10.7 | 69 | 1:25:42.6 | 69 | ||
66 | diplom | 3143 | SÝKORA Honza | 1975 | USK CS Plzeň | 18. / M40-49F | 1:39:21.7 | 0:24:44.7 | 0:25:55.5 | 65 | 1:25:15.4 | 63 | ||
67 | diplom | 3016 | ČIHÁK Pavel | 1972 | Pepsicola Praha | 19. / M40-49F | 1:39:34.4 | 0:24:57.4 | 0:25:42.4 | 60 | 1:25:36.3 | 67 | ||
68 | diplom | 3230 | KASBERGER Josef | 1967 | Wasv Rabenstein | 20. / M40-49F | 1:39:36.9 | 0:24:59.9 | 0:27:04.4 | 78 | 1:26:05.2 | 70 | ||
69 | diplom | 3231 | PAVEL Lukáš | 1969 | HLÁSNÁ TŘEBÁŇ | 21. / M40-49F | 1:39:37.6 | 0:25:00.6 | 0:25:39.1 | 57 | 1:25:38.8 | 68 | ||
70 | diplom | 3192 | MORAWETZ Paul | 1967 | --- | 22. / M40-49F | 1:39:39.3 | 0:25:02.3 | 0:26:23.6 | 72 | 1:26:18.4 | 71 | ||
71 | diplom | 3102 | KLAUDA Jan | 1998 | VK slavia | 2. / M18F | 1:39:56.7 | 0:25:19.7 | 0:25:51.8 | 64 | 1:25:26.9 | 66 | ||
72 | diplom | 3094 | ZELENKA Tomáš | 1995 | TJ Roprachtice | 12. / M19-29F | 1:40:18.6 | 0:25:41.6 | 0:27:06.5 | 79 | 1:27:14.8 | 72 | ||
73 | diplom | 3228 | VRABLIC Ján | 1963 | Juche | 12. / M50-59F | 1:40:33.5 | 0:25:56.5 | 0:28:22.5 | 94 | 1:27:20.8 | 75 | ||
74 | diplom | 3028 | HEŘMAN František | 1953 | Tatran Železná Ruda | 5. / M60+F | 1:40:50.6 | 0:26:13.6 | 0:26:45.7 | 75 | 1:27:17.2 | 73 | ||
75 | diplom | 3130 | ZIKMUNDOVÁ Anita | 2000 | GLEDE SKI TEAM | 1. / W18F | 1:41:20.2 | 0:26:43.2 | 0:26:31.3 | 73 | 1:27:17.5 | 74 | ||
76 | diplom | 3050 | KUBEC Zdeněk | 1954 | TJ Ústí nad Labem | 6. / M60+F | 1:41:31.4 | 0:26:54.4 | 0:27:07.6 | 80 | 1:27:57.5 | 76 | ||
77 | diplom | 3224 | LAUBE Zbyněk | 1996 | Kanoistika Loko Beroun | 13. / M19-29F | 1:41:50.0 | 0:27:13.0 | 0:26:00.5 | 66 | 1:28:08.9 | 77 | ||
78 | diplom | 3223 | DELLINGER Franz | 1977 | --- | 17. / M30-39 | 1:42:11.2 | 0:27:34.2 | 0:27:02.8 | 77 | 1:28:47.8 | 78 | ||
79 | diplom | 3194 | JINDŘIŠKOVÁ Alena | 1961 | Sokol Horní Branná | 1. / W50-59F | 1:42:44.9 | 0:28:07.9 | 0:26:44.6 | 74 | 1:28:53.0 | 81 | ||
80 | diplom | 3220 | RITZER Heinz | 1952 | Nordicfreunde Hauzenberg | 7. / M60+F | 1:43:13.8 | 0:28:36.8 | 0:27:21.4 | 83 | 1:29:28.7 | 83 | ||
81 | diplom | 3111 | KAFKA Václav | 1960 | OK Jihlava | 13. / M50-59F | 1:43:23.7 | 0:28:46.7 | 0:27:21.5 | 84 | 1:30:01.0 | 85 | ||
82 | diplom | 3134 | FEKETE František | 1968 | Poprad | 23. / M40-49F | 1:43:30.6 | 0:28:53.6 | 0:26:48.3 | 76 | 1:29:09.8 | 82 | ||
83 | diplom | 3108 | WALDNER Reinfried | 1959 | SC Mariensee | 14. / M50-59F | 1:43:39.5 | 0:29:02.5 | 0:27:22.1 | 85 | 1:30:00.7 | 84 | ||
84 | diplom | 3169 | MANAVELLO Flavio | 1958 | sci club levanna | 15. / M50-59F | 1:43:45.4 | 0:29:08.4 | 0:27:19.9 | 82 | 1:30:02.3 | 86 | ||
85 | diplom | 3063 | KUČERA Jiří | 1998 | Roprachtice | 3. / M18F | 1:44:15.0 | 0:29:38.0 | 0:28:29.0 | 95 | 1:30:47.7 | 87 | ||
86 | diplom | 3015 | ALTMAN Petr | 1979 | AČR | 18. / M30-39 | 1:44:36.8 | 0:29:59.8 | 0:26:18.1 | 70 | 1:28:49.0 | 80 | ||
87 | diplom | 3176 | WAGNER Lutz | 1957 | LJW Racing Team | 16. / M50-59F | 1:44:40.3 | 0:30:03.3 | 0:27:13.3 | 81 | 1:30:48.3 | 88 | ||
88 | diplom | 3020 | LUKEŠ Tomáš | 1967 | Sokol Senohraby | 24. / M40-49F | 1:45:06.2 | 0:30:29.2 | 0:28:00.2 | 88 | 1:30:58.2 | 89 | ||
89 | diplom | 3106 | KOMZÁKOVÁ Lucie | 1982 | HO ŠKROVÁD | 2. / W30-39F | 1:45:29.5 | 0:30:52.5 | 0:27:59.5 | 87 | 1:31:28.7 | 90 | ||
90 | diplom | 3037 | KOVAŘÍK Karel | 1986 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 14. / M19-29F | 1:45:41.8 | 0:31:04.8 | 0:23:36.4 | 33 | 1:28:48.5 | 79 | ||
91 | diplom | 3141 | HABISON Gerald | 1965 | St. Johann | 17. / M50-59F | 1:45:44.5 | 0:31:07.5 | 0:29:18.1 | 103 | 1:31:59.4 | 91 | ||
92 | diplom | 3091 | PRINC Karel | 1984 | Spolek přátel šoupání nohama | 19. / M30-39 | 1:46:12.4 | 0:31:35.4 | 0:28:44.1 | 99 | 1:32:35.4 | 92 | ||
93 | diplom | 3082 | WANIVENHAUS Michael | 1959 | WalWan West | 18. / M50-59F | 1:46:49.8 | 0:32:12.8 | 0:28:14.6 | 90 | 1:32:50.3 | 93 | ||
94 | diplom | 3112 | KAFKA Matěj | 1999 | OK Jihlava | 4. / M18F | 1:47:27.0 | 0:32:50.0 | 0:29:54.0 | 116 | 1:34:07.5 | 95 | ||
95 | diplom | 3123 | ZEISEL Viktor | 1985 | PRAHA | 20. / M30-39 | 1:48:12.8 | 0:33:35.8 | 0:29:39.5 | 110 | 1:34:19.4 | 96 | ||
96 | diplom | 3219 | BERNDL Günter | 1959 | SC Jochenstein | 19. / M50-59F | 1:48:17.6 | 0:33:40.6 | 0:29:29.0 | 105 | 1:34:35.5 | 99 | ||
97 | diplom | 3211 | LOHBERGER Stephanie | 1988 | SPVGG Lam Germany | 5. / W19-29F | 1:48:30.1 | 0:33:53.1 | 0:28:21.5 | 93 | 1:34:26.4 | 97 | ||
98 | diplom | 3025 | JANATA Milan | 1986 | TJ sokol Roprachtice | 15. / M19-29F | 1:48:47.7 | 0:34:10.7 | 0:29:07.1 | 102 | 1:34:29.6 | 98 | ||
99 | diplom | 3197 | KUTHEIL Pavel | 1982 | --- | 21. / M30-39 | 1:49:03.2 | 0:34:26.2 | 0:29:49.2 | 114 | 1:35:05.4 | 102 | ||
100 | diplom | 3061 | JUŘICA Jan | 1982 | PRAHA | 22. / M30-39 | 1:49:05.5 | 0:34:28.5 | 0:30:57.6 | 131 | 1:35:33.3 | 104 |