Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 8 km | # | 33 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4446 | ROCAREK Jiri | 1983 | Fischer Racing Team | 1. / H 31 | 1:56:20.1 | 0:00:00.0 | 0:24:13.8 | 3 | 1:26:09.8 | 1 | ||
2 | diplom | 4453 | BONALDI Sergio | 1978 | Scame Ski Trab Marathon Livigno Team | 1. / H 36 | 1:57:32.6 | 0:01:12.5 | 0:24:12.9 | 1 | 1:27:05.8 | 2 | ||
3 | diplom | 4527 | LENTSCH Urban | 1994 | --- | 1. / H 21 | 2:01:24.5 | 0:05:04.4 | 0:24:13.3 | 2 | 1:29:33.1 | 3 | ||
4 | diplom | 4119 | RATH Tobias | 1985 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 2. / H 21 | 2:01:24.6 | 0:05:04.5 | 0:24:14.5 | 4 | 1:29:34.1 | 4 | ||
5 | diplom | 4462 | BALLERSTEDT Roland | 1966 | --- | 1. / H 46 | 2:01:48.1 | 0:05:28.0 | 0:24:35.3 | 6 | 1:30:57.1 | 6 | ||
6 | diplom | 4550 | RÄSS Dani | 1974 | --- | 1. / H 41 | 2:01:48.3 | 0:05:28.2 | 0:24:34.7 | 5 | 1:30:56.5 | 5 | ||
7 | diplom | 4002 | SIEBER Manuel | 1990 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 3. / H 21 | 2:04:07.0 | 0:07:46.9 | 0:24:36.0 | 7 | 1:31:39.8 | 7 | ||
8 | diplom | 4463 | ANGELI Johannes | 1991 | --- | 4. / H 21 | 2:08:24.5 | 0:12:04.4 | 0:25:43.2 | 12 | 1:35:28.0 | 11 | ||
9 | diplom | 4432 | SANDOZ Daniel | 1961 | --- | 1. / H 51 | 2:08:25.0 | 0:12:04.9 | 0:25:16.0 | 8 | 1:35:26.3 | 8 | ||
10 | diplom | 4211 | BREMER Jan | 1976 | Borga Akilles | 2. / H 36 | 2:08:34.1 | 0:12:14.0 | 0:25:41.7 | 9 | 1:35:27.4 | 10 | ||
11 | diplom | 4570 | ROHRMOSER Stefan | 1975 | USV Hüttschlag | 3. / H 36 | 2:08:45.6 | 0:12:25.5 | 0:25:42.2 | 10 | 1:35:26.9 | 9 | ||
12 | diplom | 4541 | BURGO Manuel | 1982 | --- | 2. / H 31 | 2:11:23.4 | 0:15:03.3 | 0:26:33.6 | 13 | 1:38:04.8 | 17 | ||
13 | diplom | 4322 | BURNET Cedric | 1983 | TEAM LE POMMELLET | 3. / H 31 | 2:11:24.4 | 0:15:04.3 | 0:27:01.8 | 26 | 1:38:05.5 | 19 | ||
14 | diplom | 4447 | MUTSCHELLER Sigrid | 1976 | Fischer Racing Team | 1. / D 36 | 2:11:26.2 | 0:15:06.1 | 0:26:59.2 | 19 | 1:38:04.0 | 14 | ||
15 | diplom | 4005 | REJZEK Martin | 1972 | ELEVEN-Eintracht Brunschweig | 2. / H 41 | 2:11:27.0 | 0:15:06.9 | 0:26:34.2 | 14 | 1:38:03.5 | 13 | ||
16 | diplom | 4003 | WAGENFÜHR Thomas | 1971 | Ski Club Davos | 3. / H 41 | 2:11:27.2 | 0:15:07.1 | 0:26:59.7 | 21 | 1:38:04.4 | 15 | ||
17 | diplom | 4534 | DANNER Sepp | 1970 | --- | 4. / H 41 | 2:11:27.9 | 0:15:07.8 | 0:27:01.2 | 24 | 1:38:06.7 | 22 | ||
18 | diplom | 4010 | NICOLE Donzallaz | 1982 | Team Rossignol | 1. / D 31 | 2:11:28.6 | 0:15:08.5 | 0:26:58.6 | 18 | 1:38:05.0 | 18 | ||
19 | diplom | 4512 | BELDO Sigurd Klemetsen | 1975 | PWT | 4. / H 36 | 2:11:30.7 | 0:15:10.6 | 0:26:57.0 | 15 | 1:38:03.1 | 12 | ||
20 | diplom | 4495 | POEPPEL Swen | 1974 | --- | 5. / H 41 | 2:11:30.8 | 0:15:10.7 | 0:27:07.8 | 32 | 1:38:06.1 | 21 | ||
21 | diplom | 4006 | ZEMMRICH Kevin | 1989 | SSV Sayda | 5. / H 21 | 2:12:37.5 | 0:16:17.4 | 0:27:00.0 | 22 | 1:38:06.0 | 20 | ||
22 | diplom | 4427 | MUTSCHELLER Uli | 1966 | Ruhepuls40.de/SV Agenbach | 2. / H 46 | 2:13:00.9 | 0:16:40.8 | 0:27:03.6 | 29 | 1:38:42.3 | 23 | ||
23 | diplom | 4063 | HELFRICHT Kay | 1981 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 4. / H 31 | 2:13:02.7 | 0:16:42.6 | 0:27:00.6 | 23 | 1:38:43.8 | 24 | ||
24 | diplom | 4380 | BIRKNER Philipp | 1989 | #wirfueruns | 6. / H 21 | 2:13:11.7 | 0:16:51.6 | 0:26:57.4 | 16 | 1:38:04.4 | 15 | ||
25 | diplom | 4009 | HENNIG Manfred | 1967 | München | 3. / H 46 | 2:14:15.0 | 0:17:54.9 | 0:27:09.7 | 34 | 1:39:54.5 | 28 | ||
26 | diplom | 4430 | PATERNOSTER Florian | 1983 | TSV Regen | 5. / H 31 | 2:14:15.0 | 0:17:54.9 | 0:27:03.0 | 28 | 1:39:53.0 | 25 | ||
27 | diplom | 4477 | KNOLL Markus | 1988 | --- | 7. / H 21 | 2:14:16.2 | 0:17:56.1 | 0:27:14.4 | 38 | 1:39:53.5 | 26 | ||
28 | diplom | 4004 | MUELLER Jessica | 1988 | xc-ski.de Skimarathon Team | 1. / D 21 | 2:14:16.8 | 0:17:56.7 | 0:27:02.4 | 27 | 1:39:54.1 | 27 | ||
29 | diplom | 4011 | WAGENFÜHR Sandra | 1971 | Rossignol Skiteam | 1. / D 41 | 2:15:16.4 | 0:18:56.3 | 0:27:12.0 | 36 | 1:40:45.7 | 30 | ||
30 | diplom | 4278 | NAZAROV Roman | 1974 | Petrozavodsk | 6. / H 41 | 2:15:19.4 | 0:18:59.3 | 0:26:58.2 | 17 | 1:41:18.0 | 37 | ||
31 | diplom | 4041 | NYMOEN Ole Christian | 1966 | Raaskinn | 4. / H 46 | 2:15:21.6 | 0:19:01.5 | 0:27:17.4 | 42 | 1:41:08.1 | 31 | ||
32 | diplom | 4439 | QVENILD Kristian | 1968 | kongsberg | 5. / H 46 | 2:15:24.6 | 0:19:04.5 | 0:27:31.3 | 49 | 1:40:45.0 | 29 | ||
33 | diplom | 4516 | HANSTEN Knut | 1990 | PWT | 8. / H 21 | 2:16:17.9 | 0:19:57.8 | 0:27:05.0 | 30 | 1:41:16.4 | 34 | ||
34 | diplom | 4007 | LEHNUNG Kai-Uwe | 1968 | Grün-Weiss-Pirna | 6. / H 46 | 2:16:18.5 | 0:19:58.4 | 0:27:07.2 | 31 | 1:41:15.1 | 32 | ||
35 | diplom | 4514 | MILZ Karl | 1953 | --- | 1. / H 61 | 2:16:20.3 | 0:20:00.2 | 0:27:11.5 | 35 | 1:41:17.4 | 36 | ||
36 | diplom | 4017 | HOFFMANN Paul | 1995 | Grün-Weiss-Pirna | 1. / J 19 M | 2:16:20.4 | 0:20:00.3 | 0:27:16.0 | 40 | 1:41:15.7 | 33 | ||
37 | diplom | 4012 | HENNING Michael | 1985 | Zipps Racing Team | 9. / H 21 | 2:16:22.3 | 0:20:02.2 | 0:27:16.7 | 41 | 1:41:16.9 | 35 | ||
38 | diplom | 4276 | SERGEEV Maksim | 1973 | Petrozavodsk | 7. / H 41 | 2:17:10.8 | 0:20:50.7 | 0:27:01.2 | 24 | 1:41:18.6 | 38 | ||
39 | diplom | 4441 | VOJTA Pavel | 1975 | Zizkovsky tygri | 5. / H 36 | 2:19:03.1 | 0:22:43.0 | 0:27:08.9 | 33 | 1:41:50.2 | 39 | ||
40 | diplom | 4252 | RIUMIN Sergei | 1970 | Khabarovsk | 8. / H 41 | 2:19:10.5 | 0:22:50.4 | 0:28:01.0 | 55 | 1:43:42.9 | 43 | ||
41 | diplom | 4008 | ANTOKHIN Yury | 1966 | Orsha-ski-marathon | 7. / H 46 | 2:19:20.7 | 0:23:00.6 | 0:27:15.4 | 39 | 1:43:44.9 | 44 | ||
42 | diplom | 4459 | LAUTIN Aleksander | 1970 | --- | 9. / H 41 | 2:19:22.2 | 0:23:02.1 | 0:27:13.6 | 37 | 1:42:26.0 | 41 | ||
43 | diplom | 4033 | ZIKMUND Zdenek | 1967 | Jicin | 8. / H 46 | 2:19:34.8 | 0:23:14.7 | 0:27:24.7 | 44 | 1:43:45.1 | 45 | ||
44 | diplom | 4014 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 2. / H 51 | 2:19:39.6 | 0:23:19.5 | 0:27:32.7 | 50 | 1:43:47.6 | 46 | ||
45 | diplom | 4249 | MISHIN Evgenii | 1969 | Khabarovsk | 9. / H 46 | 2:20:12.6 | 0:23:52.5 | 0:28:04.2 | 57 | 1:44:49.8 | 52 | ||
46 | diplom | 4530 | HEIM Mark | 1971 | --- | 10. / H 41 | 2:20:15.3 | 0:23:55.2 | 0:28:05.0 | 58 | 1:44:50.4 | 53 | ||
47 | diplom | 4533 | HANNES Sigrun | 1987 | xc-ski.de Skimarathon Team | 2. / D 21 | 2:20:18.6 | 0:23:58.5 | 0:28:02.4 | 56 | 1:44:50.9 | 54 | ||
48 | diplom | 4437 | HERZOG Jacques | 1971 | Simmerberg | 11. / H 41 | 2:20:22.3 | 0:24:02.2 | 0:28:39.0 | 63 | 1:45:27.2 | 58 | ||
49 | diplom | 4293 | GILLESSEN Martin | 1984 | Zipps Racing Team - Ski Skett | 6. / H 31 | 2:20:51.3 | 0:24:31.2 | 0:26:59.4 | 20 | 1:43:24.9 | 42 | ||
50 | diplom | 4302 | SEEBER Carsten | 1977 | Frankenhain | 6. / H 36 | 2:21:07.8 | 0:24:47.7 | 0:27:29.8 | 46 | 1:44:49.1 | 51 | ||
51 | diplom | 4255 | MITCAN Elena | 1977 | Magnitogorsk | 2. / D 36 | 2:21:08.6 | 0:24:48.5 | 0:27:54.9 | 54 | 1:44:52.5 | 56 | ||
52 | diplom | 4431 | EGGEBRECHT Harald | 1971 | SC Kaufbeuren | 12. / H 41 | 2:21:09.3 | 0:24:49.2 | 0:28:21.5 | 61 | 1:44:51.7 | 55 | ||
53 | diplom | 4260 | BIETENHADER Daniel | 1981 | ISW-Sports | 7. / H 31 | 2:21:11.0 | 0:24:50.9 | 0:27:29.6 | 45 | 1:43:50.0 | 48 | ||
54 | diplom | 4536 | DANNER Andreas | 1978 | --- | 7. / H 36 | 2:21:19.5 | 0:24:59.4 | 0:27:30.3 | 47 | 1:44:13.8 | 49 | ||
55 | diplom | 4546 | PFURTSCHELLER Georg | 1963 | Sport Norz- Seefeld | 3. / H 51 | 2:21:37.9 | 0:25:17.8 | 0:28:23.8 | 62 | 1:44:53.4 | 57 | ||
56 | diplom | 4225 | AAMISEPP Arno | 1991 | Kiili SK | 10. / H 21 | 2:21:55.7 | 0:25:35.6 | 0:27:19.7 | 43 | 1:43:48.7 | 47 | ||
57 | diplom | 4461 | WALTER Michael | 1990 | --- | 11. / H 21 | 2:23:04.9 | 0:26:44.8 | 0:25:42.6 | 11 | 1:41:58.5 | 40 | ||
58 | diplom | 4187 | BURD Mikhail | 1960 | St. Petersburg | 4. / H 51 | 2:23:13.7 | 0:26:53.6 | 0:29:20.1 | 79 | 1:46:37.9 | 62 | ||
59 | diplom | 4465 | DUBININ Aleksandr | 1963 | - | 5. / H 51 | 2:23:17.6 | 0:26:57.5 | 0:29:15.8 | 74 | 1:47:22.5 | 63 | ||
60 | diplom | 4545 | REITHMAYR Andrea | 1971 | Sport Norz-Seefeld | 2. / D 41 | 2:23:26.0 | 0:27:05.9 | 0:28:54.8 | 69 | 1:47:23.1 | 64 | ||
61 | diplom | 4353 | ZIRK Kunnar | 1976 | haanjamatkad.ee | 8. / H 36 | 2:23:28.0 | 0:27:07.9 | --- | --- | --- | --- | ||
62 | diplom | 4448 | KÄFFERLEIN Markus | 1972 | Stiefenhofen | 13. / H 41 | 2:23:44.6 | 0:27:24.5 | 0:28:47.2 | 66 | 1:45:27.8 | 59 | ||
63 | diplom | 4022 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 6. / H 51 | 2:24:15.3 | 0:27:55.2 | 0:28:58.2 | 72 | 1:47:26.3 | 65 | ||
64 | diplom | 4015 | BRUSOV Vasily | 1984 | Ski Base "Forest" | 8. / H 31 | 2:25:09.1 | 0:28:49.0 | 0:28:05.6 | 59 | 1:46:14.7 | 60 | ||
65 | diplom | 4284 | BURKOUSKI Andrei | 1980 | Rechitsa | 9. / H 31 | 2:25:10.0 | 0:28:49.9 | 0:28:39.7 | 64 | 1:48:18.1 | 69 | ||
66 | diplom | 4073 | HARRIS Peter | 1952 | Craftsbury | 2. / H 61 | 2:25:11.6 | 0:28:51.5 | 0:28:40.5 | 65 | 1:47:28.0 | 67 | ||
67 | diplom | 4438 | BARR Benjamin | 1982 | Melbourne | 10. / H 31 | 2:25:16.2 | 0:28:56.1 | 0:27:30.5 | 48 | 1:44:23.8 | 50 | ||
68 | diplom | 4385 | FUCHS Thomas | 1971 | SV Finsterau | 14. / H 41 | 2:25:27.5 | 0:29:07.4 | 0:29:16.6 | 75 | 1:47:26.8 | 66 | ||
69 | diplom | 4202 | LEHNIGK Jörg | 1980 | Ratzeburger Ruderclub | 11. / H 31 | 2:25:50.0 | 0:29:29.9 | 0:29:25.5 | 84 | 1:48:30.6 | 71 | ||
70 | diplom | 4320 | HELMERT André | 1975 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 9. / H 36 | 2:25:50.5 | 0:29:30.4 | 0:29:17.6 | 76 | 1:48:50.6 | 72 | ||
71 | diplom | 4532 | WANNER Stefan | 1980 | --- | 12. / H 31 | 2:25:51.3 | 0:29:31.2 | 0:29:23.0 | 83 | 1:48:30.0 | 70 | ||
72 | diplom | 4377 | SCHULZ Gregor | 1992 | SV Trebsen | 12. / H 21 | 2:26:06.7 | 0:29:46.6 | 0:30:11.8 | 92 | 1:47:29.8 | 68 | ||
73 | diplom | 4034 | BLESSING Bernd | 1967 | Villingen-Schwenningen | 10. / H 46 | 2:26:36.9 | 0:30:16.8 | 0:29:12.2 | 73 | 1:49:28.2 | 74 | ||
74 | diplom | 4280 | VILDA Evgenii | 1967 | Petrozavodsk | 11. / H 46 | 2:27:20.2 | 0:31:00.1 | 0:30:17.6 | 101 | 1:49:39.9 | 76 | ||
75 | diplom | 4019 | YIGITKURT Arman | 1964 | RSV Geislingen | 7. / H 51 | 2:27:21.2 | 0:31:01.1 | 0:29:21.8 | 82 | 1:49:40.6 | 77 | ||
76 | diplom | 4205 | SMIRNOV Aleksandr | 1961 | Nizhny Novgorod | 8. / H 51 | 2:27:22.9 | 0:31:02.8 | 0:30:32.8 | 106 | 1:50:13.3 | 82 | ||
77 | diplom | 4020 | HAAS Arnold | 1959 | SZ Stockach | 1. / H 56 | 2:27:25.8 | 0:31:05.7 | 0:29:47.4 | 89 | 1:49:41.2 | 78 | ||
78 | diplom | 4042 | BLAZEK David | 1990 | Ski Nordic Marianske Lazne | 13. / H 21 | 2:27:38.7 | 0:31:18.6 | 0:30:28.6 | 105 | 1:50:25.9 | 85 | ||
79 | diplom | 4272 | KITTILSEN Ole Johan | 1989 | Oslo | 14. / H 21 | 2:27:49.6 | 0:31:29.5 | 0:30:15.8 | 99 | 1:50:15.2 | 84 | ||
80 | diplom | 4352 | VANA Janek | 1972 | haanjamatkad.ee | 15. / H 41 | 2:27:49.7 | 0:31:29.6 | 0:29:20.9 | 81 | 1:48:51.2 | 73 | ||
81 | diplom | 4436 | UNTERHOLZNER Gerhard | 1958 | München | 2. / H 56 | 2:27:59.0 | 0:31:38.9 | 0:30:22.5 | 102 | 1:50:14.6 | 83 | ||
82 | diplom | 4204 | KUDRYAVTSEV Maxim | 1971 | Nizhny Novgorod | 16. / H 41 | 2:28:04.0 | 0:31:43.9 | 0:30:33.3 | 107 | 1:50:46.2 | 88 | ||
83 | diplom | 4165 | DILLEMUTH Andreas | 1969 | Garmisch-Partenkirchen | 12. / H 46 | 2:28:17.2 | 0:31:57.1 | 0:27:32.8 | 51 | 1:49:29.7 | 75 | ||
84 | diplom | 4378 | CORINTH Yannic | 1989 | Freiburg | 15. / H 21 | 2:28:47.5 | 0:32:27.4 | 0:30:06.7 | 91 | 1:49:42.0 | 79 | ||
85 | diplom | 4283 | HARTIG Fabian | 1996 | Eintracht Braunschweig | 2. / J 19 M | 2:28:51.8 | 0:32:31.7 | 0:28:20.4 | 60 | 1:46:25.1 | 61 | ||
86 | diplom | 4548 | FISCHER Tobias | 1967 | --- | 13. / H 46 | 2:29:00.2 | 0:32:40.1 | 0:29:39.8 | 87 | 1:50:26.3 | 86 | ||
87 | diplom | 4018 | HEINL Markus | 1963 | Holzkirchen | 9. / H 51 | 2:29:24.1 | 0:33:04.0 | 0:30:12.2 | 94 | 1:51:23.1 | 93 | ||
88 | diplom | 4179 | GRANBERG Oleg | 1968 | Kochetov-team | 14. / H 46 | 2:29:29.4 | 0:33:09.3 | 0:29:46.5 | 88 | 1:51:14.0 | 92 | ||
89 | diplom | 4282 | NAY Martina | 1987 | Club da skis Trun | 3. / D 21 | 2:29:34.1 | 0:33:14.0 | 0:31:01.5 | 118 | 1:52:43.6 | 97 | ||
90 | diplom | 4044 | ZIHLMANN Isidor | 1968 | Escholzmatt | 15. / H 46 | 2:29:34.6 | 0:33:14.5 | 0:30:42.9 | 115 | 1:53:06.4 | 111 | ||
91 | diplom | 4372 | ASCHENBRENNER Rolf | 1988 | xc-ski.de Skimarathon Team | 16. / H 21 | 2:29:34.7 | 0:33:14.6 | 0:27:53.8 | 53 | 1:50:04.8 | 81 | ||
92 | diplom | 4248 | LIVERS Sereina | 1986 | Club da skis Trun | 4. / D 21 | 2:29:51.3 | 0:33:31.2 | 0:31:02.2 | 119 | 1:52:42.9 | 96 | ||
93 | diplom | 4261 | FRITZ Robert | 1976 | Unterwössen | 10. / H 36 | 2:29:52.5 | 0:33:32.4 | 0:31:22.9 | 132 | 1:52:45.0 | 98 | ||
94 | diplom | 4457 | PAWEL Mirko | 1974 | Garmisch-Partenkirchen | 17. / H 41 | 2:29:53.9 | 0:33:33.8 | 0:28:52.6 | 67 | 1:50:46.7 | 89 | ||
95 | diplom | 4279 | ZYKOV Sergei | 1963 | Petrozavodsk | 10. / H 51 | 2:29:55.8 | 0:33:35.7 | 0:28:53.9 | 68 | 1:49:42.1 | 80 | ||
96 | diplom | 4470 | SPITZL Dieter | 1958 | --- | 3. / H 56 | 2:30:00.8 | 0:33:40.7 | 0:31:49.1 | 150 | 1:53:05.9 | 110 | ||
97 | diplom | 4294 | MELZER Frank | 1972 | WSV Clausthal-Zellerfeld | 18. / H 41 | 2:30:19.0 | 0:33:58.9 | 0:30:36.3 | 110 | 1:52:50.0 | 102 | ||
98 | diplom | 4037 | ROSENKRANZ Matthias | 1964 | Karlsruher Lemminge | 11. / H 51 | 2:30:20.5 | 0:34:00.4 | 0:31:05.8 | 121 | 1:52:51.0 | 103 | ||
99 | diplom | 4389 | UHLIG Oliver | 1977 | Chemnitzer PSV | 11. / H 36 | 2:30:32.5 | 0:34:12.4 | 0:31:15.8 | 125 | 1:53:03.4 | 107 | ||
100 | diplom | 4420 | MARKSS Kaspars | 1970 | Smiltene | 19. / H 41 | 2:30:35.5 | 0:34:15.4 | 0:31:24.0 | 134 | 1:52:56.6 | 106 |