Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | fiscode | Kategorie | Čas | Ztráta | 9,5 km | # | 23 km | # | 32,5 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4031 | CONFORTOLA W. Antonella | 1975 | corpo forestale dello stato | --- | 1. / D 36 | 1:55:11.4 | 0:00:00.0 | 23:09.1 | 1 | 0:55:37.4 | 1 | 1:20:51.4 | 1 | ||
2 | diplom | 4680 | MÜLLER Jessica | 1988 | xc-ski.de Skimarathon Team | --- | 1. / D 21 | 1:58:56.3 | 0:03:44.9 | 23:57.3 | 2 | 0:57:49.0 | 2 | 1:23:36.2 | 2 | ||
3 | diplom | 2061 | DONZALLAZ Nicole | 1982 | Team Rossignol-Crazy Suisse-New-Work | 3515009 | 1. / D 31 | 2:02:48.2 | 0:07:36.8 | 24:31.6 | 4 | 0:58:59.2 | 4 | 1:26:31.6 | 3 | ||
4 | diplom | 4640 | BORUTOVA Kamila | 1975 | Salomon Nordic Team | 3155036 | 2. / D 36 | 2:03:39.6 | 0:08:28.2 | 24:20.6 | 3 | 0:58:58.5 | 3 | 1:26:56.7 | 5 | ||
5 | diplom | 4370 | WAGENFUEHR Sandra | 1971 | Rossignol Skiteam | --- | 1. / D 41 | 2:03:39.8 | 0:08:28.4 | 25:19.2 | 5 | 0:59:42.6 | 5 | 1:26:55.4 | 4 | ||
6 | diplom | 4063 | SCHAIRER Sabrina | 1982 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | --- | 2. / D 31 | 2:11:33.8 | 0:16:22.4 | 25:51.0 | 6 | 1:03:13.1 | 6 | 1:32:51.2 | 6 | ||
7 | diplom | 4570 | HUEHNLEIN Birgitt | 1970 | Guenzach | --- | 2. / D 41 | 2:15:49.4 | 0:20:38.0 | 26:57.6 | 8 | 1:04:19.3 | 7 | 1:34:52.4 | 7 | ||
8 | diplom | 4555 | UZICK Liudmila | 1969 | innsbruck | --- | 3. / D 41 | 2:16:33.6 | 0:21:22.2 | 27:26.0 | 9 | 1:05:43.6 | 9 | 1:36:34.4 | 9 | ||
9 | diplom | 4199 | KORHONEN Kaija | 1965 | Sotkamon Jymy | --- | 1. / D 46 | 2:18:08.1 | 0:22:56.7 | 29:48.2 | 21 | 1:07:53.4 | 13 | 1:38:02.4 | 10 | ||
10 | diplom | 4572 | BYFUGLIEN Marianne | 1993 | NTNUI | 3425830 | 2. / D 21 | 2:18:11.1 | 0:22:59.7 | 26:21.9 | 7 | 1:04:22.1 | 8 | 1:36:00.3 | 8 | ||
11 | diplom | 4038 | EGER Susi | 1971 | SC Grossberg | --- | 4. / D 41 | 2:18:41.8 | 0:23:30.4 | 28:07.4 | 11 | 1:07:24.3 | 11 | 1:38:03.3 | 11 | ||
12 | diplom | 4586 | SMOLIAKOVA Irina | 1964 | Nerechta Kostromskaya oblast | --- | 2. / D 46 | 2:19:08.0 | 0:23:56.6 | 28:26.7 | 12 | 1:07:32.4 | 12 | 1:38:06.4 | 12 | ||
13 | diplom | 4036 | BEUMLER Tanja | 1971 | Sandoz Concept | --- | 5. / D 41 | 2:22:02.0 | 0:26:50.6 | 27:50.0 | 10 | 1:07:21.6 | 10 | 1:38:48.6 | 13 | ||
14 | diplom | 4243 | ELMHOLT Ina Karlsson | 1993 | Fossum IL | --- | 3. / D 21 | 2:23:18.8 | 0:28:07.4 | 28:53.4 | 14 | 1:09:42.0 | 19 | 1:41:19.8 | 18 | ||
15 | diplom | 4375 | RICKL Juliane | 1986 | Neukirchen b. Hl. Blut | --- | 4. / D 21 | 2:23:45.4 | 0:28:34.0 | 28:51.3 | 13 | 1:08:45.9 | 14 | 1:40:53.0 | 16 | ||
16 | diplom | 4668 | WEICHERT Marle | 1972 | --- | --- | 6. / D 41 | 2:24:07.0 | 0:28:55.6 | 29:46.4 | 20 | 1:09:30.6 | 17 | 1:41:18.4 | 17 | ||
17 | diplom | 4458 | SCHIFFMANN Christina | 1970 | Mitterteich | --- | 7. / D 41 | 2:24:27.4 | 0:29:16.0 | 29:21.8 | 16 | 1:08:49.3 | 15 | 1:40:48.5 | 15 | ||
18 | diplom | 4292 | KEMPPI Johanna | 1976 | Klaukkala | --- | 3. / D 36 | 2:24:30.2 | 0:29:18.8 | 29:23.0 | 17 | 1:08:49.7 | 16 | 1:40:47.6 | 14 | ||
19 | diplom | 4189 | ANGELI Barbara | 1989 | TSV Buchenberg | --- | 5. / D 21 | 2:25:22.3 | 0:30:10.9 | 29:31.0 | 18 | 1:09:32.8 | 18 | 1:42:30.6 | 19 | ||
20 | diplom | 4466 | FREI Sandra | 1970 | Biel | --- | 8. / D 41 | 2:31:43.8 | 0:36:32.4 | 30:53.6 | 25 | 1:11:54.4 | 22 | 1:46:12.7 | 22 | ||
21 | diplom | 4606 | PICKENPACK Tanja | 1967 | SC Moosham | --- | 3. / D 46 | 2:31:43.9 | 0:36:32.5 | 30:00.5 | 22 | 1:11:34.0 | 21 | 1:45:43.7 | 20 | ||
22 | diplom | 4100 | HOFSTETTER Lisbeth | 1958 | Entlebuch | --- | 1. / D 56 | 2:31:44.7 | 0:36:33.3 | 30:52.7 | 24 | 1:12:51.2 | 23 | 1:46:41.2 | 23 | ||
23 | diplom | 4574 | BOLG Beate | 1961 | Augsburg | --- | 1. / D 51 | 2:33:20.0 | 0:38:08.6 | 29:18.7 | 15 | 1:11:22.4 | 20 | 1:45:56.8 | 21 | ||
24 | diplom | 4214 | UUSITALO Hannele | 1957 | Someron Esa | --- | 2. / D 56 | 2:34:09.7 | 0:38:58.3 | 32:46.9 | 27 | 1:16:01.9 | 27 | 1:49:13.8 | 25 | ||
25 | diplom | 4616 | LUDWIG Marylin | 1997 | Neuhausen | --- | 1. / J 17 W | 2:35:55.3 | 0:40:43.9 | 29:44.1 | 19 | 1:13:15.4 | 24 | 1:48:35.8 | 24 | ||
26 | diplom | 4395 | NYGREN Anna | 1971 | Täby IS Skidor | --- | 9. / D 41 | 2:37:04.8 | 0:41:53.4 | 30:55.3 | 26 | 1:13:43.7 | 25 | 1:49:31.7 | 26 | ||
27 | diplom | 4090 | PUPETER Kristina | 1972 | WSV DJK Rastbüchl | --- | 10. / D 41 | 2:39:42.6 | 0:44:31.2 | 30:18.7 | 23 | 1:14:01.0 | 26 | 1:49:50.4 | 27 | ||
28 | diplom | 4267 | KÄKELÄ Maija | 1958 | Oulu | --- | 3. / D 56 | 2:41:38.1 | 0:46:26.7 | 34:13.8 | 29 | 1:19:13.6 | 28 | 1:54:58.9 | 28 | ||
29 | diplom | 4269 | PIESKÄ Seija | 1957 | Oulu | --- | 4. / D 56 | 2:41:39.1 | 0:46:27.7 | 34:14.0 | 30 | 1:19:14.2 | 29 | 1:55:00.0 | 29 | ||
30 | diplom | 4307 | IVANOVA Marina | 1987 | SK Vuoksi | --- | 6. / D 21 | 2:51:00.5 | 0:55:49.1 | 33:18.5 | 28 | 1:21:09.4 | 30 | 1:59:58.5 | 30 | ||
31 | diplom | 4475 | NOVIKOVA Ekaterina | 1983 | YARTSEVO | --- | 3. / D 31 | 2:53:05.1 | 0:57:53.7 | 34:33.1 | 31 | 1:23:37.4 | 31 | 2:02:06.3 | 31 | ||
32 | diplom | 4300 | HAYES Marg | 1962 | Jindabyne | --- | 2. / D 51 | 2:55:51.9 | 1:00:40.5 | 35:23.6 | 33 | 1:24:30.4 | 34 | 2:03:44.2 | 32 | ||
33 | diplom | 4147 | TARVIS Aivi | 1959 | KoMo | --- | 3. / D 51 | 3:01:02.5 | 1:05:51.1 | 35:45.5 | 35 | 1:24:14.2 | 33 | 2:04:46.0 | 33 | ||
34 | diplom | 4220 | ZAGORODNIKOVA Svetlana | 1970 | LADA | --- | 11. / D 41 | 3:02:10.9 | 1:06:59.5 | 35:26.1 | 34 | 1:24:05.7 | 32 | 2:06:17.4 | 34 | ||
35 | diplom | 4241 | RUPONEN Marjukka | 1966 | Hiihtoniilot | --- | 4. / D 46 | 3:02:58.1 | 1:07:46.7 | 37:18.2 | 36 | 1:28:47.1 | 36 | 2:09:07.1 | 36 | ||
36 | diplom | 4209 | FEENEY BAILY Leslie | 1964 | Chamonix | --- | 5. / D 46 | 3:04:09.8 | 1:08:58.4 | 38:40.8 | 38 | 1:30:24.3 | 39 | 2:11:43.1 | 38 | ||
37 | diplom | 4333 | ALBERTINO Angélique | 1974 | les villards sur thones | --- | 4. / D 36 | 3:05:32.1 | 1:10:20.7 | 35:11.7 | 32 | 1:27:58.2 | 35 | 2:09:04.5 | 35 | ||
38 | diplom | 4414 | LIPNIACKA Anna | 1961 | la rippe | --- | 4. / D 51 | 3:05:43.0 | 1:10:31.6 | 39:05.9 | 41 | 1:29:49.0 | 38 | 2:10:55.5 | 37 | ||
39 | diplom | 4511 | MATTAY Dinah | 1981 | ASC Marathon Friedberg | --- | 4. / D 31 | 3:06:07.6 | 1:10:56.2 | 39:31.5 | 42 | 1:33:20.7 | 42 | 2:13:21.6 | 40 | ||
40 | diplom | 4344 | PROCHAZKOVA Irena | 1957 | Praha 4 | --- | 5. / D 56 | 3:12:15.3 | 1:17:03.9 | 37:51.7 | 37 | 1:29:31.5 | 37 | 2:13:11.8 | 39 | ||
41 | diplom | 4166 | ROUSSEAU Sabine | 1970 | München | --- | 12. / D 41 | 3:12:46.8 | 1:17:35.4 | 39:03.5 | 39 | 1:32:35.7 | 41 | 2:15:04.0 | 41 | ||
42 | diplom | 4283 | PESKOVA Elena | 1941 | Moscow | --- | 1. / D 71 | 3:16:39.3 | 1:21:27.9 | 40:03.8 | 43 | 1:32:25.2 | 40 | 2:17:33.1 | 42 | ||
43 | diplom | 4448 | BETTIS Kay | 1961 | London Region | --- | 5. / D 51 | 3:18:08.0 | 1:22:56.6 | 40:28.0 | 45 | 1:33:34.4 | 43 | 2:18:38.5 | 43 | ||
44 | diplom | 4159 | LEHTONEN Marjatta | 1945 | Helsinki | --- | 1. / D 66 | 3:24:58.3 | 1:29:46.9 | 41:33.1 | 47 | 1:38:01.8 | 45 | 2:23:45.3 | 44 | ||
45 | diplom | 4185 | HEIGL Walburga | 1949 | Rottenbuch | --- | 1. / D 61 | 3:26:13.5 | 1:31:02.1 | 40:26.2 | 44 | 1:38:05.6 | 46 | 2:24:52.9 | 45 | ||
46 | diplom | 4202 | HAIMI-LIIKKANEN Sara | 1978 | Hamina | --- | 5. / D 36 | 3:27:56.5 | 1:32:45.1 | 40:44.5 | 46 | 1:40:10.3 | 47 | 2:27:28.6 | 47 | ||
47 | diplom | 4456 | ZAYTSEVA Yuliya | 1978 | SHAGI | --- | 6. / D 36 | 3:32:43.0 | 1:37:31.6 | 39:04.4 | 40 | 1:34:59.3 | 44 | 2:26:10.2 | 46 | ||
48 | diplom | 4604 | PETROFF Isabelle | 1950 | Ivry sur Seine | --- | 2. / D 61 | 3:39:44.8 | 1:44:33.4 | 44:12.8 | 48 | 1:45:12.9 | 48 | 2:34:43.7 | 48 | ||
49 | diplom | 4213 | EVANS Claire | 1967 | London | --- | 6. / D 46 | 3:42:18.7 | 1:47:07.3 | 44:52.4 | 49 | 1:46:23.4 | 49 | 2:37:30.6 | 49 | ||
50 | diplom | 4516 | LEGG Linda | 1968 | Exodus Travel | --- | 7. / D 46 | 3:53:48.3 | 1:58:36.9 | 48:40.7 | 51 | 1:52:05.7 | 51 | 2:45:20.9 | 51 | ||
51 | diplom | 4407 | STEELE Rosemary | 1975 | Exodus Travel | --- | 7. / D 36 | 3:54:22.4 | 1:59:11.0 | 49:12.9 | 53 | 1:52:31.4 | 52 | 2:45:36.5 | 52 | ||
52 | diplom | 4409 | DANIEL Claire | 1983 | Exodus Travel | --- | 5. / D 31 | 3:57:14.2 | 2:02:02.8 | 45:23.2 | 50 | 1:48:30.0 | 50 | 2:44:49.8 | 50 | ||
53 | diplom | 4404 | CLEGG Jennifer | 1954 | Exodus Travel | --- | 6. / D 56 | 3:58:04.5 | 2:02:53.1 | 48:48.8 | 52 | 1:54:32.4 | 53 | 2:47:14.0 | 53 | ||
54 | diplom | 4298 | RUNGE Marlis | 1941 | Berlin | --- | 2. / D 71 | 4:00:42.2 | 2:05:30.8 | 50:31.9 | 54 | 1:58:01.4 | 54 | 2:49:21.1 | 54 | ||
--- | 4677 | LUMPERT Nathalie | 1994 | --- | --- | . / J 19 W | DNF | --- | 34:48.7 | --- | 1:23:48.3 | --- | --- | --- | |||
--- | 4144 | BAUMGÄRTEL Katharina | 1971 | Ski-Club-Carlsfeld | --- | . / D 41 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4195 | WALTER Doreen | 1979 | Starnberg | --- | . / D 31 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4198 | KORHONEN Anne | 1965 | Tehoset | --- | . / D 46 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4207 | UNHOCH Angelika | 1969 | Oberammergau | --- | . / D 41 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4219 | LEDOLDIS Nina | 1965 | NINA MODE | --- | . / D 46 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4233 | BARBARA Steblaj | 1976 | TSK TriglavKranj | --- | . / D 36 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4239 | STRASSER Spela | 1980 | Trojane | --- | . / D 31 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4270 | BORRMANN Petra | 1966 | RV Sturmvogel MUC | --- | . / D 46 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4273 | BARSUKOVA Mariia | 1982 | Dudergof Bears | --- | . / D 31 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4276 | OLSSON Birgitta | 1956 | Falu IK | --- | . / D 56 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4294 | WIENHOLD Claudia | 1968 | zwickau | --- | . / D 46 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4387 | MORKOVKINA Elena | 1972 | Rauha | --- | . / D 41 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4396 | SCHNEIDER Katrin | 1970 | Post SV Nürnberg | --- | . / D 41 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4397 | UNHOCH Angelika | 1969 | Oberammergau | --- | . / D 41 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4410 | WOOLLEY Heather | 1949 | Exodus Travel | --- | . / D 61 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4468 | ANDRI Irene | 1976 | Piz Ot Samedan | --- | . / D 36 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |