seriál :
Plzeňská MTB 50 Kooperativy
DATUM : | 10.9.2022 | MÍSTO : | Plzeň |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | RYDVAL Filip |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:52:38.7 | 0:00:00.0 |
2. | HNÍK Karel |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:52:44.4 | 0:00:05.7 |
3. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:52:47.2 | 0:00:08.5 |
4. | RAUCHFUSS Marek |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:52:48.2 | 0:00:09.5 |
5. | BARTŮNĚK Marek |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:52:50.4 | 0:00:11.7 |
6. | STROŽ Jan |
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:53:39.7 | 0:01:01.0 |
7. | HNÍK Jakub |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 1:53:40.2 | 0:01:01.4 |
8. | VAKOČ Petr |
CZE | 1:53:40.4 | 0:01:01.7 | |
9. | ŠULC David |
MONDRAKER racing team |
CZE | 1:55:47.9 | 0:03:09.2 |
10. | NERADIL Vojtěch |
PSG Mechanix |
CZE | 1:58:10.1 | 0:05:31.4 |
11. | GONDA Pavel |
Skils Bikegallery Hoteltime |
CZE | 1:58:14.1 | 0:05:35.4 |
12. | DVOŘÁK Michal |
KILPI KOME KLUB |
CZE | 1:58:14.5 | 0:05:35.7 |
13. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:58:18.6 | 0:05:39.9 |
14. | HOJDIK Vladimír |
Finančné centrum Team |
SVK | 1:58:30.1 | 0:05:51.4 |
15. | PRUDEK Dominik |
Tj Favorit Brno |
CZE | 2:00:50.1 | 0:08:11.4 |
16. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:00:50.4 | 0:08:11.6 |
17. | RŮŽIČKA Zbyněk |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:00:52.6 | 0:08:13.9 |
18. | VOJÍŘ Jaroslav |
Sweep-Cyklopoint team |
CZE | 2:02:14.6 | 0:09:35.9 |
19. | MILERET Milan |
Cyklolive |
CZE | 2:02:14.9 | 0:09:36.1 |
20. | CHOVANEC Filip |
PSG Mechanix |
CZE | 2:02:16.1 | 0:09:37.4 |
21. | ZEMENE Jakub |
Kolofix Reclino |
CZE | 2:04:30.6 | 0:11:51.9 |
22. | TRTEK František |
PSG Mechanix |
CZE | 2:04:31.8 | 0:11:53.1 |
23. | KOŠŤÁL Tomáš |
SK BIKETIME BULLS PÍSEK |
CZE | 2:04:32.8 | 0:11:54.1 |
24. | ŠTÍPALA Milan |
PSG Mechanix |
CZE | 2:04:35.1 | 0:11:56.4 |
25. | KONHEFR Matěj |
JH Cycling |
CZE | 2:04:37.1 | 0:11:58.4 |
26. | KŘIVÁNEK Jiří |
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 2:04:38.3 | 0:11:59.6 |
27. | MAZGAJ Břetislav |
CZE | 2:04:39.6 | 0:12:00.9 | |
28. | ŠORF Pavel |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 2:05:39.1 | 0:13:00.3 |
29. | TOMAN Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:05:57.3 | 0:13:18.6 |
30. | ŘÍHA Lukáš |
CZE | 2:05:58.3 | 0:13:19.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HOLUBOVÁ Adéla |
KOLA-BBM.CZ |
CZE | 2:09:25.3 | 0:00:00.0 |
2. | HOVORKOVÁ Aneta |
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM |
CZE | 2:18:43.2 | 0:09:17.9 |
3. | UHLÍKOVÁ Hana |
CZE | 2:25:05.4 | 0:15:40.1 | |
4. | VAVERKOVÁ Kateřina |
copr přeštice |
CZE | 2:30:33.0 | 0:21:07.6 |
5. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:32:16.3 | 0:22:51.0 |
6. | VITÁSKOVÁ Klára |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:33:15.6 | 0:23:50.2 |
7. | GÁVELOVÁ Petra |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:33:15.6 | 0:23:50.2 |
8. | BRUNCLÍKOVÁ Andrea |
Eleven Head CST Cyklolive |
CZE | 2:34:23.6 | 0:24:58.2 |
9. | PEJŠOVÁ Kristýna |
GHOST Team |
CZE | 2:37:35.3 | 0:28:10.0 |
10. | URBANOVÁ Alena |
GHOST Team |
CZE | 2:40:09.5 | 0:30:44.2 |
11. | BERGEROVA Katerina |
CARLA.KUPKOLO.CZ |
CZE | 2:40:32.0 | 0:31:06.7 |
12. | MAŘÍKOVÁ Kamila |
Born In Šumava |
CZE | 2:40:47.5 | 0:31:22.2 |
13. | PALÍKOVÁ Lucie |
321 Start |
CZE | 2:46:34.0 | 0:37:08.6 |
14. | PŮLPÁNOVÁ Bohdana |
www.scottmtb.cz |
CZE | 2:54:08.2 | 0:44:42.8 |
15. | KALBÁČOVÁ Dana |
Melcon bike |
CZE | 2:57:54.6 | 0:48:29.3 |
16. | KŘÍŽOVÁ Klára |
Team CykloTrener Varnsdorf |
CZE | 2:59:42.6 | 0:50:17.3 |
17. | LAUDOVÁ Lenka |
CZE | 2:59:44.4 | 0:50:19.0 | |
18. | PEZOVÁ Hana |
Autodoprava Jan Peza |
CZE | 3:00:03.1 | 0:50:37.8 |
19. | NOVÁKOVÁ Nikola |
JH Cycling |
CZE | 3:01:17.6 | 0:51:52.3 |
20. | RUDOLFOVÁ Lucie |
CZE | 3:04:54.3 | 0:55:28.9 | |
21. | DOLEŽALOVÁ Hana |
CZE | 3:08:48.3 | 0:59:22.9 | |
22. | ŽÁČKOVÁ Jana |
CZE | 3:13:30.8 | 1:04:05.4 | |
23. | OULEHLE Kateřina |
Frigotrans Oulehle s.r.o. |
CZE | 3:15:48.7 | 1:06:23.4 |
24. | VOLKOVÁ Marie |
CZE | 3:46:00.0 | 1:36:34.6 | |
25. | JUREČKOVÁ Nikol |
CZE | 3:53:11.9 | 1:43:46.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BĚLKA Lukáš |
Eleven Head CST Cyklolive |
CZE | 1:23:49.3 | 0:00:00.0 |
2. | SCHMIER Petr |
CZE | 1:24:15.8 | 0:00:26.5 | |
3. | MATĚJKA Jakub |
Dovedové Křešín |
CZE | 1:24:15.8 | 0:00:26.5 |
4. | HORYNA Josef |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 1:24:18.2 | 0:00:28.9 |
5. | SOMMR Ondřej |
Author team Stupno |
CZE | 1:24:20.5 | 0:00:31.2 |
6. | MATĚJKA Michal |
Dovedové Křešín |
CZE | 1:25:10.5 | 0:01:21.2 |
7. | ŠNEBERGER Jan |
TT Příbram |
CZE | 1:26:13.0 | 0:02:23.7 |
8. | CIMICKÝ Tadeáš |
KOLA-BBM.CZ |
CZE | 1:26:15.0 | 0:02:25.7 |
9. | KUČERA Adam |
PSG Mechanix |
CZE | 1:26:15.2 | 0:02:25.9 |
10. | MACH Miroslav |
MTB Šumava Riders Junior Academy |
CZE | 1:28:41.2 | 0:04:51.9 |
11. | SMETANA Vojtěch |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:28:46.2 | 0:04:56.9 |
12. | CINTERHOF Pavel |
KOLA PAKANDL |
CZE | 1:29:26.5 | 0:05:37.2 |
13. | CHRUDIMSKÝ Radek |
Česká Spořitelna |
CZE | 1:29:27.2 | 0:05:37.9 |
14. | SMETANA Petr |
CZE | 1:29:28.7 | 0:05:39.4 | |
15. | LISIČAN Petr |
ELEVEN BIKE TEAM |
CZE | 1:29:32.2 | 0:05:42.9 |
16. | KYSELA Patrik |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 1:29:32.3 | 0:05:43.0 |
17. | VEBER Matyáš |
Kross Bikeranch Team Junior |
CZE | 1:30:41.8 | 0:06:52.5 |
18. | BABČÁK Martin |
CZE | 1:30:46.2 | 0:06:56.9 | |
19. | NERADIL Tomáš |
PSG Mechanix |
CZE | 1:31:13.9 | 0:07:24.6 |
20. | GROSS Jan |
Author team Stupno |
CZE | 1:31:48.5 | 0:07:59.2 |
21. | MARTÁK Petr |
EXPORTIS |
CZE | 1:31:48.9 | 0:07:59.6 |
22. | LÁCHA Filip |
MTB Šumava Riders Junior Academy |
CZE | 1:32:18.3 | 0:08:28.9 |
23. | KOPEC Jiří |
Veřejná Sportovní Akademie zs |
CZE | 1:32:26.4 | 0:08:37.1 |
24. | MRSKOŠ Václav |
Akademie cyklistických sportů ACS |
CZE | 1:32:29.9 | 0:08:40.6 |
25. | KARABÁŠ Milan |
MTB Šumava Riders |
CZE | 1:32:30.3 | 0:08:41.0 |
26. | KORBEL Luboš |
LAstudio • bike • ski • team |
CZE | 1:32:36.7 | 0:08:47.4 |
27. | VÁGNER Daniel |
Kross Bikeranch team |
CZE | 1:32:42.9 | 0:08:53.6 |
28. | VOJTA Radek |
GHOST Team |
CZE | 1:32:45.9 | 0:08:56.6 |
29. | KVÁČ David |
MTB Šumava Riders Junior Academy |
CZE | 1:32:52.4 | 0:09:03.1 |
30. | HRNČÍŘ Martin |
GAPP System - Kolofix |
CZE | 1:33:03.2 | 0:09:13.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MILEC JIŘINCOVÁ Jana |
CZE | 1:40:28.6 | 0:00:00.0 | |
2. | ŠMÍDOVÁ Adéla |
Author team Stupno |
CZE | 1:41:59.8 | 0:01:31.2 |
3. | MATĚJKOVÁ Kristýna |
Dovedové Křešín |
CZE | 1:43:44.6 | 0:03:15.9 |
4. | JEDLIČKOVÁ Nela |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 1:44:05.8 | 0:03:37.2 |
5. | KROUPOVÁ Zuzana |
Akademie cyklistických sportů |
CZE | 1:44:12.3 | 0:03:43.7 |
6. | PAVLATOVÁ Alena |
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM |
CZE | 1:45:38.8 | 0:05:10.2 |
7. | HOLANOVÁ Anděla |
REXONIX Racing Team |
CZE | 1:47:13.6 | 0:06:44.9 |
8. | HORÁKOVÁ Ines |
ELEVEN BIKE TEAM |
CZE | 1:48:17.5 | 0:07:48.9 |
9. | HRUBÁ Gabriela |
BSK JUNIORS TEAM |
CZE | 1:49:17.0 | 0:08:48.4 |
10. | MOLHANCOVÁ Nikol |
Kross Bikeranch Team Junior |
CZE | 1:49:26.8 | 0:08:58.1 |
11. | KOTRČOVÁ Kateřina |
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM |
CZE | 1:51:11.0 | 0:10:42.4 |
12. | BOUKALOVÁ Blanka |
CZE | 1:51:56.8 | 0:11:28.1 | |
13. | KŘENOVÁ Michaela |
CZE | 1:52:14.3 | 0:11:45.6 | |
14. | NOVÁKOVÁ Valerie |
Bike Team Špindlerův Mlýn |
CZE | 1:52:14.8 | 0:11:46.1 |
15. | SLABŠÍ Adéla |
MTB Šumava Riders Junior Academy |
CZE | 1:55:46.0 | 0:15:17.3 |
16. | BAŤKOVÁ Kateřina |
MTB Auto CB |
CZE | 1:55:46.1 | 0:15:17.4 |
17. | PLZENSKÁ Šárka |
Brdonoš Team/Ghost Team |
CZE | 1:55:55.5 | 0:15:26.8 |
18. | BOROWIECKA Jana |
CZE | 1:57:10.5 | 0:16:41.8 | |
19. | KOČOVÁ Barbora |
INT CZ |
CZE | 1:58:54.5 | 0:18:25.8 |
20. | KUŽÍLKOVÁ Terezie |
PSG Mechanix |
CZE | 2:07:02.9 | 0:26:34.2 |
21. | KYSELOVÁ Petra |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 2:08:52.6 | 0:28:24.0 |
22. | SCHIFFER Andrea |
bike - altmann.at |
AUT | 2:11:40.9 | 0:31:12.2 |
23. | BAMBASOVÁ Michala Anežka |
Pivošlap Litvínov |
CZE | 2:12:10.8 | 0:31:42.2 |
24. | BRANÁ Jana |
CZE | 2:20:48.3 | 0:40:19.6 | |
25. | HUSÁKOVÁ Klára |
MTB Kladno |
CZE | 2:26:33.7 | 0:46:05.1 |
26. | BAKAJOVÁ Andrea |
CZE | 2:28:32.7 | 0:48:04.0 | |
27. | LIDICKÁ Eva |
Slavie Karlovy Vary |
CZE | 2:29:27.9 | 0:48:59.3 |
28. | ANDĚLOVÁ Šárka |
CZE | 2:29:37.7 | 0:49:09.0 | |
29. | PETROVÁ GRŰNOVÁ Nikol |
CZE | 2:42:16.6 | 1:01:47.9 | |
30. | HAUEROVÁ Anna |
CZE | 3:09:16.9 | 1:28:48.2 |