seriál : serie logo

Orlík Tour STRABAG

MTB
DATUM :04 - 5.6.2022 MÍSTO :Vystrkov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PETRUŠ Lubomír
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 2:03:59.0 0:00:00.0
2.
HNÍK Karel
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 2:07:03.5 0:03:04.4
3.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:07:21.4 0:03:22.4
4.
RYDVAL Filip
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 2:09:09.9 0:05:10.8
5.
BARTŮNĚK Marek
CZE 2:14:01.7 0:10:02.6
6.
NERADIL Vojtěch
PSG Mechanix
CZE 2:14:18.9 0:10:19.9
7.
BUKSA Dominik
Canyon Northwave MTB team
CZE 2:16:14.1 0:12:15.1
8.
DVOŘÁK Michal
KILPI KOME KLUB
CZE 2:16:17.4 0:12:18.4
9.
BENEŠ Jan
KOLA PAKANDL
CZE 2:16:17.5 0:12:18.4
10.
PÍSAŘ Jan
Cycle Experts
CZE 2:18:07.1 0:14:08.1
11.
HOJDIK Vladimír
Finančné centrum Team
SVK 2:21:23.5 0:17:24.5
12.
DRGA Daniel
Finančné centrum Team
SVK 2:21:23.6 0:17:24.5
13.
RŮŽIČKA Zbyněk
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:21:42.8 0:17:43.8
14.
CHOVANEC Filip
PSG Mechanix
CZE 2:23:34.0 0:19:35.0
15.
VÁLEK Václav
CZE 2:23:46.2 0:19:47.1
16.
TATÍČEK Petr
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:24:36.7 0:20:37.7
17.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 2:26:21.1 0:22:22.0
18.
SLÁDEK Tomáš
MONDRAKER racing team
CZE 2:26:44.8 0:22:45.8
19.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:26:50.3 0:22:51.3
20.
STROŽ Jan
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 2:27:41.3 0:23:42.3
21.
MAZGAJ Břetislav
CZE 2:27:53.8 0:23:54.8
22.
TRTEK František
PSG Mechanix
CZE 2:28:18.1 0:24:19.0
23.
JIRÁNEK Tomáš
Lawi Sport Team
CZE 2:29:03.1 0:25:04.0
24.
MACHARÁČEK Jan
Amenity extrém sport Zlín
CZE 2:29:20.1 0:25:21.0
25.
ŠIMEČEK David
KacKac Biking Team
CZE 2:30:03.9 0:26:04.9
26.
KOZÁK Matouš
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:30:42.0 0:26:43.0
27.
RYTÍŘ Martin
PSG Mechanix
CZE 2:31:45.8 0:27:46.8
28.
HEJDA Ondřej
CZE 2:33:21.0 0:29:22.0
29.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:34:07.8 0:30:08.7
30.
ŠORF Pavel
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 2:34:21.8 0:30:22.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HNÁTKOVÁ Anna
Rouvy
CZE 2:48:18.6 0:00:00.0
2.
FRIDRICHOVÁ Lenka
Eleven Head CST Cyklolive
CZE 2:54:51.8 0:06:33.2
3.
JEŽKOVÁ Kateřina
CZE 3:00:02.6 0:11:43.9
4.
MATYSÍK Kateřina
Matysík MTB Racing
CZE 3:00:35.1 0:12:16.4
5.
PICHLÍKOVÁ Jana
S úsměvem v cíli
CZE 3:02:21.0 0:14:02.3
6.
GÁVELOVÁ Petra
CYKLOTRENINK.com
CZE 3:04:23.9 0:16:05.2
7.
FEJKOVÁ Michaela
Harfasport Team
CZE 3:05:13.6 0:16:54.9
8.
VÁCHOVÁ Petra
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 3:07:40.9 0:19:22.2
9.
PEJŠOVÁ Kristýna
GHOST Team
CZE 3:14:39.8 0:26:21.2
10.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-Life Brno
CZE 3:16:41.6 0:28:22.9
11.
URBANOVÁ Alena
GHOST Team
CZE 3:28:42.7 0:40:24.0
12.
ČERNÁ Klára
BeTri
CZE 3:30:03.4 0:41:44.7
13.
ŽÁČKOVÁ Michaela
CZE 3:33:38.9 0:45:20.2
14.
PŘIBÍKOVÁ Pavlína
ČS Bike team
CZE 3:41:33.3 0:53:14.6
15.
MÜLLEROVÁ Ivana
LAWI Stars
CZE 3:51:02.1 1:02:43.4
16.
ŽÁČKOVÁ Jana
CZE 4:10:44.0 1:22:25.3
17.
KRATOCHVÍLOVÁ Ivona
STÁY Bystřice pod Hostýnem
CZE 4:19:32.7 1:31:14.0

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru