seriál :
Kouty MTB maraton České spořitelny
DATUM : | 30.6 - 1.7.2012 | MÍSTO : | Kouty nad Desnou |
---|
POŘADATEL : | Kolo pro život |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
- 45 km absolutně
- 45 km po kategorích
- 45 km koeficient obtížnosti
- 27 km absolutně
- 27 km po kategorích
- 27 km koeficient obtížnosti
- 18 km - Fitness jízda absolutně
- 18 km - Fitness jízda po kategorích
- Děti 12-13 let po kategorích
- Děti 10-11 let po kategorích
- Děti 8-9 let po kategorích
- Děti 6-7 let po kategorích
- Děti do 5 let po kategorích
- Odstrkovadla po kategorích
- Výjezd do vrchu po kategorích
- Enduro - Muži
- Enduro - Ženy
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | JÍLEK Ondřej |
Cyklo Polach Šumperk |
CZE | 1:07:09.2 | 0:00:00.0 |
2. | VYBÍRAL Radek |
RVstavby+kadeřnictví Půvab |
CZE | 1:08:47.7 | 0:01:38.5 |
3. | ZMEŠKAL Martin |
CZE | 1:10:31.0 | 0:03:21.8 | |
4. | MAJER Jan |
CZE | 1:13:05.5 | 0:05:56.3 | |
5. | KUMR Petr |
CZE | 1:13:31.6 | 0:06:22.4 | |
6. | BRYKS Tomáš |
CZE | 1:15:25.0 | 0:08:15.8 | |
7. | STRÁNSKÝ Libor |
BIKESTORE.CZ MTB team |
CZE | 1:15:29.8 | 0:08:20.6 |
8. | STRÁNSKÝ Matěj |
BIKESTORE.CZ MTB team |
CZE | 1:15:38.0 | 0:08:28.8 |
9. | TARABA Ondřej |
SKI PETŘÍKOV |
CZE | 1:19:24.6 | 0:12:15.4 |
10. | JANKOVSKÝ David |
BIKESTORE.CZ MTB |
CZE | 1:23:16.4 | 0:16:07.2 |
11. | JANKOVSKÝ Tomáš |
BIKESTORE.CZ MTB team |
CZE | 1:23:17.4 | 0:16:08.2 |
12. | WACLAWSKI Jacek |
POL | 1:26:47.3 | 0:19:38.1 | |
13. | KUBÁT Tomáš |
BYŠICE |
CZE | 1:27:31.4 | 0:20:22.2 |
14. | NOVOTNÝ Ondřej |
PATTEX SCOTT MTB |
CZE | 1:40:14.3 | 0:33:05.1 |
15. | NOVOTNÝ Petr |
MAKROFLEX MTB |
CZE | 1:40:22.6 | 0:33:13.4 |
16. | VAŇÁTKO Jan |
CZE | 1:43:04.6 | 0:35:55.4 | |
17. | CEPEK Daniel |
CZE | 1:48:00.5 | 0:40:51.3 | |
18. | KUBIŠTA Karel |
www.dverenemcova.cz |
CZE | 1:49:20.6 | 0:42:11.4 |
19. | PLHÁK Leoš |
CZE | 1:49:51.9 | 0:42:42.7 | |
20. | ŠTĚPÁN Michal |
SKI Klub Kopřivnice |
CZE | 1:52:09.7 | 0:45:00.5 |
21. | SKÁCEL Martin |
BIKE TEAM Porsche Olomouc |
CZE | 1:52:52.7 | 0:45:43.5 |
22. | ŠÁNA Petr |
Porsche Olomouc |
CZE | 1:53:05.1 | 0:45:55.9 |
23. | HOCHVALD Petr |
MBG |
CZE | 1:55:38.2 | 0:48:29.0 |
24. | ŠPRTA Luboš |
CZE | 1:56:14.8 | 0:49:05.6 | |
25. | HOLENDA Lukáš |
SKI Klub Kopřivnice |
CZE | 1:57:58.2 | 0:50:49.0 |
26. | HOUDEK Radomír |
OLOMOOUC |
CZE | 1:59:59.5 | 0:52:50.3 |
27. | HŐHN Matěj |
SKI Klub Kopřivnice |
CZE | 2:17:28.3 | 1:10:19.1 |
28. | NAJZAR Petr |
SKI Klub Kopřivnice |
CZE | 2:17:29.3 | 1:10:20.1 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZDRÁHALOVÁ Dagmar |
CZE | 1:15:49.8 | 0:00:00.0 | |
2. | KUBÁTOVÁ Dominika |
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:16:38.2 | 0:00:48.4 |
3. | HAUSOVÁ Resi |
bižuterie jablonec |
CZE | 1:20:14.0 | 0:04:24.2 |
4. | LIBERDOVÁ Petra |
CZE | 1:27:08.9 | 0:11:19.1 | |
5. | ŠRÁMOVÁ Aneta |
CZE | 1:43:15.8 | 0:27:26.0 | |
6. | GENTRICOVÁ Lea |
CZE | 1:48:41.8 | 0:32:52.0 | |
7. | ŠPERLINGOVA Blanka |
CZE | 1:48:45.0 | 0:32:55.2 | |
8. | ŠPERLINGOVÁ Sára |
CZE | 1:48:56.2 | 0:33:06.4 | |
9. | PLHÁKOVÁ Jana |
CZE | 1:49:51.5 | 0:34:01.7 | |
10. | ŠTĚPÁNOVÁ Jana |
SKI Klub Kopřivnice |
CZE | 1:52:09.7 | 0:36:19.9 |
11. | HŐHNOVÁ Kateřina |
SKI Klub Kopřivnice |
CZE | 1:52:14.7 | 0:36:24.9 |
12. | HOLÁŠKOVÁ Justýna |
SKI Klub Kopřivnice |
CZE | 1:52:16.9 | 0:36:27.1 |
13. | DOUBRAVOVÁ Petra |
MBG |
CZE | 1:55:37.9 | 0:39:48.1 |
14. | KUBÁNKOVÁ Eva |
CZE | 1:55:38.6 | 0:39:48.8 | |
15. | BITTNEROVÁ Markéta |
SKI Klub Kopřivnice |
CZE | 1:57:45.8 | 0:41:56.0 |
16. | KREJČOVÁ Juliána |
CZE | 1:58:30.7 | 0:42:40.9 | |
17. | TRUCHOVÁ Zuzana |
CZE | 2:00:00.4 | 0:44:10.6 | |
18. | HŐHNOVÁ Lenka |
SKI Klub Kopřivnice |
CZE | 2:03:14.1 | 0:47:24.3 |
19. | NIMRICHTEROVÁ Kateřina |
Six Monkeys |
CZE | 2:06:00.7 | 0:50:10.9 |
20. | SLEHOVÁ Lenka |
CZE | 2:09:50.8 | 0:54:01.0 | |
21. | GENTRICOVÁ Lenka |
CZE | 2:10:24.6 | 0:54:34.8 | |
22. | KRAUSKOPFOVÁ Kateřina |
CZE | 2:11:39.2 | 0:55:49.4 | |
23. | MLČÁKOVÁ Lenka |
SKI Klub Kopřivnice |
CZE | 2:17:23.7 | 1:01:33.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠULC Jakub |
Bike and SKI Bakajda |
CZE | 1:03:05.5 | 0:00:00.0 |
2. | MIKOLÁŠEK Jan |
CT SAUNABAR Horní Cerekev |
CZE | 1:06:57.0 | 0:03:51.5 |
3. | KOCOUREK Radim |
SUPERIOR DRIVERS |
CZE | 1:07:18.9 | 0:04:13.4 |
4. | KYSELA Marek |
Alpine Pro Author Team |
CZE | 1:07:57.8 | 0:04:52.3 |
5. | LEŠINSKÝ Martin |
KOPŘIVNICE |
CZE | 1:08:02.3 | 0:04:56.8 |
6. | NAVAŘÍK Robert |
Nava Sport - Velké Losiny |
CZE | 1:08:20.7 | 0:05:15.2 |
7. | ŠTĚPANÍK Jiří |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 1:09:16.1 | 0:06:10.6 |
8. | VOBORNÍK Miloslav |
ALPINE PRO-AUTHOR TEAM |
CZE | 1:09:42.6 | 0:06:37.1 |
9. | HOLEČEK Karel |
Dexter BSK racing |
CZE | 1:10:18.5 | 0:07:13.0 |
10. | PAPULA Lukáš |
CZE | 1:11:31.2 | 0:08:25.7 | |
11. | ŠTEVANKA Jakub |
Mikroregion Bystřička |
CZE | 1:13:31.1 | 0:10:25.6 |
12. | JANÍK Lukáš |
Cyklo Rella Hlubočky |
CZE | 1:13:54.1 | 0:10:48.6 |
13. | JANIK Petr |
TTS Osek nad Bečvou |
CZE | 1:14:59.3 | 0:11:53.8 |
14. | KROUTIL František |
CZE | 1:17:16.0 | 0:14:10.5 | |
15. | SLÁMA Richard |
PBV MTB Team Brno |
CZE | 1:18:34.5 | 0:15:29.0 |
16. | SOLDÁN Martin |
NOVATOP LAPIERRE |
CZE | 1:19:01.7 | 0:15:56.2 |
17. | EFFENBERGER Viktor |
MBG |
CZE | 1:19:11.9 | 0:16:06.4 |
18. | TŘEŠŇÁK Martin |
CZE | 1:19:41.4 | 0:16:35.9 | |
19. | FIGURA Lukáš |
CZE | 1:20:09.8 | 0:17:04.3 | |
20. | MÁDR René |
SK Salith-Sumtex |
CZE | 1:21:10.4 | 0:18:04.9 |
21. | KELBL Ondřej |
CZE | 1:21:15.0 | 0:18:09.5 | |
22. | BEDNARSKY Vojtěch |
CK MORAVA |
CZE | 1:21:31.4 | 0:18:25.9 |
23. | PANÁK Lukáš |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 1:22:02.5 | 0:18:57.0 |
24. | TOMAN Pavel |
ŠKODA Auto team |
CZE | 1:22:32.7 | 0:19:27.2 |
25. | BARTA Tomáš |
Cyklo-rd Pardubice |
CZE | 1:23:12.9 | 0:20:07.4 |
26. | VINOHRADSKÝ Pavel |
HOCO KARLOVY VARY |
CZE | 1:23:13.5 | 0:20:08.0 |
27. | LEICHT Jiří |
SPV Těchonín |
CZE | 1:25:17.5 | 0:22:12.0 |
28. | BALÁŠ Jan |
TJ Sokol Olšany |
CZE | 1:26:54.0 | 0:23:48.5 |
29. | BUŠEK David |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 1:28:08.7 | 0:25:03.2 |
30. | BOŘIL Martin |
Opičí gang |
CZE | 1:28:30.0 | 0:25:24.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KUKULOVÁ Martina |
OKNOPLAST ŠUMPERK |
CZE | 1:22:10.1 | 0:00:00.0 |
2. | HAVLICKÁ Kristýna |
Bikestyle.cz |
CZE | 1:27:15.7 | 0:05:05.6 |
3. | KRZYWOŇOVÁ Martina |
GHOST - MOJEKOLO |
CZE | 1:32:48.1 | 0:10:38.0 |
4. | HAVLICKA Renata |
Bikestyle.cz |
CZE | 1:32:52.0 | 0:10:41.9 |
5. | HŘEBÍČKOVÁ Hana |
Helia Team |
CZE | 1:34:00.9 | 0:11:50.8 |
6. | BROSTÍKOVÁ Jana |
CZE | 1:39:54.3 | 0:17:44.2 | |
7. | VAŠINOVÁ Renata |
NN Bike Team |
CZE | 1:43:18.1 | 0:21:08.0 |
8. | ŠÁNOVÁ Lucie |
CZE | 1:43:35.6 | 0:21:25.5 | |
9. | KOLÁŘOVÁ Kateřina |
SKI PETŘÍKOV |
CZE | 1:44:16.2 | 0:22:06.1 |
10. | JANIŠTINOVÁ Lenka |
CZE | 1:44:31.4 | 0:22:21.3 | |
11. | MOKRÁ Klára |
Mazda Team |
CZE | 1:45:06.5 | 0:22:56.4 |
12. | TRČKOVÁ Daniela |
ČS bike team |
CZE | 1:46:03.1 | 0:23:53.0 |
13. | ŠPOLCOVÁ Zuzana |
PRAHA 6 |
CZE | 1:49:45.2 | 0:27:35.1 |
14. | NOVÁKOVÁ Patricie |
skvelakola.cz |
CZE | 1:50:02.1 | 0:27:52.0 |
15. | KROUPOVÁ Tereza |
728121985 |
CZE | 1:57:41.5 | 0:35:31.4 |
16. | VRUBLOVSKÁ Radka |
BIKE TEAM Porsche Olomouc |
CZE | 2:03:37.2 | 0:41:27.1 |
17. | VÁLKOVÁ Kateřina |
CZE | 2:06:03.3 | 0:43:53.2 | |
18. | NERUŠILOVÁ Monika |
CZE | 3:21:54.0 | 1:59:43.9 | |
19. | DADÁKOVÁ Jana |
CZE | 3:21:56.6 | 1:59:46.5 | |
20. | ROKOSZOVA Jaroslava |
Auto Tichý |
CZE | 3:42:43.5 | 2:20:33.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HYNEK Kristián |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:36:22.7 | 0:00:00.0 |
2. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:36:35.0 | 0:00:12.3 |
3. | JOBÁNEK Jan |
Merida Biking Team |
CZE | 1:37:23.2 | 0:01:00.5 |
4. | HRUŠKA Jan |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 1:40:01.8 | 0:03:39.1 |
5. | VOKROUHLÍK Tomáš |
CZE | 1:40:03.4 | 0:03:40.7 | |
6. | JEŽEK Václav |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:40:06.5 | 0:03:43.8 |
7. | FOJTÍK Ondřej |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 1:42:01.2 | 0:05:38.5 |
8. | KLOUČEK František |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:42:17.4 | 0:05:54.7 |
9. | POLNICKÝ Radek |
Jirapo-Giant |
CZE | 1:42:31.7 | 0:06:09.0 |
10. | FOJTÍK Jan |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 1:42:36.7 | 0:06:14.0 |
11. | ŠILAR Jakub |
JS Sport - GIANT |
CZE | 1:42:48.9 | 0:06:26.2 |
12. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:43:24.4 | 0:07:01.7 |
13. | BUKSA Dominik |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:43:33.0 | 0:07:10.3 |
14. | BUBÍLEK Michal |
Kellys BIKE RANCH |
CZE | 1:43:45.7 | 0:07:23.0 |
15. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:45:50.1 | 0:09:27.4 |
16. | SPLÍTEK Martin |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:46:08.5 | 0:09:45.8 |
17. | HORÁK Martin |
BMC-SAVO racing team |
CZE | 1:46:41.8 | 0:10:19.1 |
18. | KOBLASA Martin |
Golds Gym-Cyklopoint Brno |
CZE | 1:48:57.3 | 0:12:34.6 |
19. | KUBÍČEK Jan |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:49:09.3 | 0:12:46.6 |
20. | KOVÁŘ Radim |
Merida Biking Team |
CZE | 1:49:20.5 | 0:12:57.8 |
21. | PÍNA Ondřej |
Axit Vella Racing |
CZE | 1:49:37.8 | 0:13:15.1 |
22. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:50:50.2 | 0:14:27.5 |
23. | KOBLIHA Ondřej |
Madeta Fitness/Specialized |
CZE | 1:51:03.3 | 0:14:40.6 |
24. | NETÍK Ivo |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:51:22.1 | 0:14:59.4 |
25. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 1:51:29.8 | 0:15:07.1 |
26. | ŠPOLC Milan |
Česká spořitelna Specialized Team |
CZE | 1:51:40.2 | 0:15:17.5 |
27. | KUBÁNEK Marek |
2K Bike Club Odry |
CZE | 1:52:11.4 | 0:15:48.7 |
28. | HEINRICH Lukáš |
Bikestyle.cz |
CZE | 1:52:12.6 | 0:15:49.9 |
29. | NEHONSKÝ Zdenek |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:52:37.4 | 0:16:14.7 |
30. | KUČERA Vladimír |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:52:43.4 | 0:16:20.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 2:01:16.0 | 0:00:00.0 |
2. | KREJČOVÁ Anna |
GHOST - MOJEKOLO |
CZE | 2:08:00.7 | 0:06:44.7 |
3. | KYPTOVÁ Jana |
Alltraining Racing Lawi team |
CZE | 2:13:35.7 | 0:12:19.7 |
4. | BULISOVÁ Lenka |
4EVER-CYKLO BULIS |
CZE | 2:20:56.3 | 0:19:40.3 |
5. | JIROUŠKOVÁ Jana |
RCR BIKE TEAM Česká Třebová |
CZE | 2:20:57.8 | 0:19:41.8 |
6. | PRSKAVCOVÁ Marcela |
Six Monkeys |
CZE | 2:22:44.3 | 0:21:28.3 |
7. | RUDOLFOVÁ Tereza |
Axit- Vella racing |
CZE | 2:26:23.4 | 0:25:07.4 |
8. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:28:18.2 | 0:27:02.2 |
9. | PUČEGLOVÁ Jana |
Six Monkeys |
CZE | 2:30:52.4 | 0:29:36.4 |
10. | PEZOVÁ Hana |
Autodoprava Jan Peza |
CZE | 2:32:52.9 | 0:31:36.9 |
11. | BUŠKOVÁ Leona |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:33:20.0 | 0:32:04.0 |
12. | BÁRTOVÁ Růžena |
Merrell |
CZE | 2:36:23.0 | 0:35:07.0 |
13. | FALCOVÁ Hana |
CZE | 2:40:24.4 | 0:39:08.4 | |
14. | KRATOCHVÍLOVÁ Eva |
Alpine Pro Author Team |
CZE | 2:42:33.5 | 0:41:17.5 |
15. | BÍLKOVÁ Andrea |
alltraining.cz |
CZE | 2:47:19.2 | 0:46:03.2 |
16. | UHROVÁ Monika |
MTB TEAM OTROKOVICE |
CZE | 2:48:19.2 | 0:47:03.2 |
17. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 2:48:21.3 | 0:47:05.3 |
18. | ČUPOVÁ Jana |
Golds Gym-Cyklopoint Brno |
CZE | 2:48:48.7 | 0:47:32.7 |
19. | ČERVINKOVÁ Klaudie |
TOYOTA Dolák MTB team |
CZE | 2:52:17.0 | 0:51:01.0 |
20. | TLAMSOVÁ Tereza |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:54:18.1 | 0:53:02.1 |
21. | KADRMANOVÁ Ivana |
CZE | 2:55:10.7 | 0:53:54.7 | |
22. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:56:54.2 | 0:55:38.2 |
23. | MAŠKOVÁ Alena |
Tišnov |
CZE | 2:57:49.5 | 0:56:33.5 |
24. | KOMÁRKOVÁ Eva |
Cyklo Polách a syn Šumperk |
CZE | 2:58:06.6 | 0:56:50.6 |
25. | ZLÁMALOVÁ Jana |
CZE | 2:59:00.8 | 0:57:44.8 | |
26. | PŘIBÍKOVÁ Pavlína |
Česká spořitelna MTB Hobby B |
CZE | 3:00:19.4 | 0:59:03.4 |
27. | FRANCOVÁ Helena |
Holešov |
CZE | 3:00:51.0 | 0:59:35.0 |
28. | KOVÁŘOVÁ Petra |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:03:48.7 | 1:02:32.7 |
29. | PETERKOVÁ Jeanette |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:07:26.5 | 1:06:10.5 |
30. | FOJTÍKOVÁ Vladimíra |
LOUČNÁ |
CZE | 3:08:35.9 | 1:07:19.9 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Priessnitzova padesátka České spořitelny
- Valtické Cyklobraní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny