seriál :
Plzeňská MTB 50 Kooperativy
DATUM : | 19.9.2020 | MÍSTO : | Plzeň |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Martin |
Future Cycling Northwave |
CZE | 1:47:32.0 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:48:01.5 | 0:00:29.4 |
3. | HYNEK Kristián |
Future Cycling Northwave |
CZE | 1:48:01.5 | 0:00:29.5 |
4. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna - Accolade |
SVK | 1:48:12.3 | 0:00:40.2 |
5. | STROŽ Jan |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 1:51:10.0 | 0:03:37.9 |
6. | RAUCHFUSS Marek |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 1:53:12.0 | 0:05:39.9 |
7. | RAJCHART Jan |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 1:53:12.2 | 0:05:40.2 |
8. | BARTŮNĚK Marek |
EthicSport Cycling team |
CZE | 1:53:12.7 | 0:05:40.6 |
9. | ZEMENE Jakub |
EthicSport Cycling team |
CZE | 1:54:08.7 | 0:06:36.6 |
10. | ZEITHAMMER Martin |
PETR ČECH SPORT MTB TEAM |
CZE | 1:54:10.5 | 0:06:38.4 |
11. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:54:11.0 | 0:06:38.9 |
12. | KOZÁK Matouš |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 1:54:12.2 | 0:06:40.1 |
13. | LUDVÍK Vojtěch |
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM |
CZE | 1:54:15.5 | 0:06:43.4 |
14. | PITEL Lukáš |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 1:56:09.2 | 0:08:37.1 |
15. | DVOŘÁK Michal |
KOME klub Kraslice |
CZE | 1:56:14.4 | 0:08:42.4 |
16. | RYDVAL Filip |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 1:58:56.7 | 0:11:24.6 |
17. | BUKSA Dominik |
Future Cycling Northwave |
CZE | 1:58:56.9 | 0:11:24.9 |
18. | PRUDEK Dominik |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 1:59:25.2 | 0:11:53.1 |
19. | SWÁROVSKÝ Michal |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 1:59:25.9 | 0:11:53.8 |
20. | STYBLÍK Adam |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 1:59:26.2 | 0:11:54.1 |
21. | MORGENSTEIN Libor |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 1:59:26.4 | 0:11:54.3 |
22. | DOBRÝ Petr |
Future Cycling Northwave |
CZE | 1:59:32.4 | 0:12:00.3 |
23. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:00:41.9 | 0:13:09.8 |
24. | KANTNER Michal |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 2:00:43.1 | 0:13:11.1 |
25. | MATĚJ Houška |
Nikl Cycling Team |
CZE | 2:01:09.9 | 0:13:37.8 |
26. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 2:01:20.1 | 0:13:48.1 |
27. | KUBÍN Michael |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:03:25.4 | 0:15:53.3 |
28. | STRÁNSKÝ Jiří |
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM |
CZE | 2:03:30.4 | 0:15:58.3 |
29. | ČAPEK Jan |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:03:30.9 | 0:15:58.8 |
30. | NÝČ Michal |
MONDRAKER racing team |
CZE | 2:03:31.4 | 0:15:59.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | NEUMANOVÁ Tereza |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:07:50.6 | 0:00:00.0 |
2. | HOLUBOVÁ Adéla |
KOLA-BBM.CZ |
CZE | 2:11:36.1 | 0:03:45.4 |
3. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:12:15.0 | 0:04:24.4 |
4. | KUBÍNOVÁ Veronika |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 2:18:52.0 | 0:11:01.4 |
5. | VAVERKOVÁ Kateřina |
copr přeštice |
CZE | 2:23:58.2 | 0:16:07.5 |
6. | GÁVELOVÁ Petra |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:27:22.9 | 0:19:32.3 |
7. | HASELBERGEROVÁ Eva |
Born In Šumava |
CZE | 2:28:19.9 | 0:20:29.3 |
8. | JEŽKOVÁ Kateřina |
CZE | 2:29:45.6 | 0:21:55.0 | |
9. | HOVORKOVA Aneta |
- |
CZE | 2:31:15.4 | 0:23:24.7 |
10. | FILIPOVÁ Klára |
Prodoli Racing Team |
CZE | 2:33:49.8 | 0:25:59.2 |
11. | KRISTKOVÁ Helena |
CZE | 2:38:30.5 | 0:30:39.9 | |
12. | PEZOVÁ Hana |
Adama CZ |
CZE | 2:39:12.0 | 0:31:21.4 |
13. | POLÍVKOVÁ Markéta |
Bike puzzle team |
CZE | 2:39:51.0 | 0:32:00.4 |
14. | ELIŠKOVÁ Kristýna |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:44:43.0 | 0:36:52.4 |
15. | POKORNÁ Iveta |
ČS Bike team |
CZE | 2:58:30.9 | 0:50:40.2 |
16. | MATUCHOVÁ Šárka |
Cyklo Atom cycling team |
CZE | 3:02:05.8 | 0:54:15.2 |
17. | ŠVELCHOVÁ Marta |
CZE | 3:08:28.0 | 1:00:37.4 | |
18. | PLATILOVÁ Hana |
CZE | 3:08:40.5 | 1:00:49.9 | |
19. | HRABAŇOVÁ Hana |
bajker.eu |
CZE | 3:22:52.4 | 1:15:01.7 |
20. | TREJBALOVÁ Markéta |
CZE | 3:48:09.3 | 1:40:18.7 |
Závody seriálu
- Rouvy Virtuální závod
- Praha - Karlštej Tour - zrušeno
- Orlík Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České Spořitelny
- Bikemaraton Beroun České spořitelny
- Trans Brdy s 211
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory Cardion
- Znojmo Burčák Tour České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Oderská Mlýnice Lesy ČR
- Ralsko MTB Tour České spořitelny
- KPŽ - Vrchlabí - Špindl Tour