seriál : serie logo

Nutrend Enduro Race Kouty

MTB
DATUM :19.5.2019 MÍSTO :Kouty nad Desnou

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŘÍHA Jakub
N1 TEAM
CZE 0:23:34.8 0:00:00.0
2.
KNAPEC Martin
CTM Racing Team
CZE 0:23:35.3 0:00:00.5
3.
TEJCHMAN Přemek
Qayron Factory Team
CZE 0:23:37.9 0:00:03.0
4.
PROKOP Michal
Ghost Factory Racing Riot
CZE 0:23:50.4 0:00:15.5
5.
ČEPELÁK Jan
CTM JCbike Racing
CZE 0:24:05.1 0:00:30.3
6.
MIHALKOVITS Peter
ASKÖ MK Factory Racing Team
AUT 0:24:16.2 0:00:41.4
7.
ČUNEK ČUŇAS David
Bike Pro Racing
CZE 0:24:19.7 0:00:44.8
8.
NEVRKLA Mikuláš
Cycology
CZE 0:24:25.4 0:00:50.5
9.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:24:28.1 0:00:53.2
10.
MOŠKO Martin
Commencal FDF Team
CZE 0:24:42.2 0:01:07.3
11.
MALÝ Petr
Maloch Racing Team
CZE 0:24:46.8 0:01:11.9
12.
UCEN Lukas
CTM Racing Team
SVK 0:24:47.4 0:01:12.6
13.
KULHÁNEK Martin
Valmezbike racing
CZE 0:24:59.6 0:01:24.8
14.
LETÁK Petr
Whyte racing team
CZE 0:25:01.2 0:01:26.4
15.
DRABIK Peter
Cube Enduro Team
SVK 0:25:01.7 0:01:26.9
16.
BŘEZNA Jan
CZE 0:25:02.4 0:01:27.5
17.
PEŠŤÁK Martin
FRBS-WTB-NORCO
CZE 0:25:07.7 0:01:32.8
18.
PORUBAN Kristián
Specialized CZ
SVK 0:25:17.4 0:01:42.5
19.
FRENK Petr
Protocycles
CZE 0:25:17.4 0:01:42.6
20.
POKŠTEFL Michal
KOLA-BBM.CZ
CZE 0:25:19.1 0:01:44.2
21.
KOLAR Michael
OKO Racing
SVK 0:25:28.4 0:01:53.5
22.
LEBL Martin
BANSHEE bikes factory team
CZE 0:25:33.2 0:01:58.3
23.
ŽILÁK František
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:25:34.8 0:01:59.9
24.
BUGALSKI BARTEK
EPICENTRUM GDYNIA
POL 0:25:38.8 0:02:04.0
25.
KOMÁREK Jirka
Cyklokouč, WonderFull bikes
CZE 0:25:40.1 0:02:05.3
26.
MORÁVEK Petr
CZE 0:25:43.7 0:02:08.9
27.
ODZIOMEK Olaf
Horizon Bikes
POL 0:25:49.8 0:02:14.9
28.
MARTYKA Michał
Goodbike.com.pl/Scott
POL 0:25:50.4 0:02:15.5
29.
JAREK Mariusz
Trek Bielsko Racing
POL 0:25:56.6 0:02:21.8
30.
PINGITZER Peter
CZE 0:26:00.5 0:02:25.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NESTLEROVA Fejola Stepanka
Norco Bicycles CZ
CZE 0:27:56.1 0:00:00.0
2.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
GHOST MOJEKOLO.cz
CZE 0:28:57.4 0:01:01.2
3.
HAVLICKÁ Kristýna
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:29:48.2 0:01:52.0
4.
KUCHYNKOVÁ Simona
EVIL Bikes Czech
SVK 0:30:06.5 0:02:10.3
5.
TESAŘOVÁ Barbora
too high to die
CZE 0:32:11.1 0:04:14.9
6.
BÁRTOVÁ Jana
MaxCursor
CZE 0:32:43.9 0:04:47.7
7.
MIKUŠOVÁ Věra
Qayron Factory Team
CZE 0:35:00.6 0:07:04.4
8.
RUSŇAKOVÁ Kristýna
Enduro cirkus
CZE 0:35:01.1 0:07:04.9
9.
WESOŁOWSKA Marta
Black Horses
POL 0:36:12.7 0:08:16.5
10.
ŚWIRKOWICZ Ania
Rowerem
POL 0:36:21.7 0:08:25.5
11.
CSEH Veronika
Alpinbike Team
HUN 0:36:49.9 0:08:53.7
12.
KLEMENTOVÁ Kateřina
CZE 0:37:46.7 0:09:50.6
13.
ADAMŮ Iva
Qayron Factory Team
CZE 0:39:47.9 0:11:51.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru