seriál : ČP XCO MTB 2019

Český pohár XCO MTB - Kutná Hora

MTB
DATUM :06 - 7.4.2019 MÍSTO :Kutná Hora

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
WAWAK Bartlomiej
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:39:50.8 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
CZE 1:39:54.2 0:00:03.4
3.
HELTA Filip
SGR SPECIALIZED
POL 1:42:48.2 0:02:57.4
4.
RAUCHFUSS Marek
Kross Bikeranch team
CZE 1:42:50.5 0:02:59.7
5.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:42:54.5 0:03:03.7
6.
KOBES Lukáš
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 1:43:10.5 0:03:19.7
7.
ULÍK Matěj
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
SVK 1:44:05.7 0:04:14.9
8.
JELÍNEK Josef
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
CZE 1:45:13.2 0:05:22.4
9.
KULHAVÝ Jaroslav
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
CZE 1:46:12.2 0:06:21.4
10.
VOBECKÝ Zdeněk
FANY CYCLING TEAM
CZE 1:46:17.4 0:06:26.6
11.
ŠEVCŮ Tomáš
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
CZE 1:47:21.2 0:07:30.4
12.
SKÁLA Jaromír
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
CZE 1:48:16.4 0:08:25.6
13.
SIBILLE Vincent
TEAM VOSGES VTT
FRA 1:48:33.4 0:08:42.6
14.
BERTRAND Ugo
TEAM VOSGES VTT
FRA 1:48:45.7 0:08:54.9
15.
ZADÁK David
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:49:49.9 0:09:59.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PODGÓRSKA Aleksandra
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:33:29.9 0:00:00.0
2.
CZECZINKAROVÁ Jana
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
CZE 1:35:00.4 0:01:30.4
3.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
Slovak National team
SVK 1:35:17.9 0:01:47.9
4.
HEIGL Nadja
KTM Alchemist Racing Team
AUT 1:37:46.4 0:04:16.4
5.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:39:09.1 0:05:39.1
6.
ZIOLKOWSKA Michalina
Cst 7r Mtb Team
POL 1:39:27.1 0:05:57.1
7.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:39:35.6 0:06:05.6
8.
DROZDZIOK Marlena
KM SPORT PRO TEAM
POL 1:40:00.1 0:06:30.1
9.
PICHLÍKOVÁ Jana
KROSS Bike Ranch team
CZE 1:40:46.3 0:07:16.4
10.
CIERLUK Karolina
Stowarzyszenie Klub Sportowy 64-sto Leszno
POL 1:42:47.8 0:09:17.9
11.
URBANOVÁ Martina
HNÍZDIL TEAM
CZE 1:43:30.1 0:10:00.1
12.
VESELÁ Lucie
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:44:05.8 0:10:35.9
13.
KUČEROVÁ Monika
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:44:31.0 0:11:01.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:09:13.6 0:00:00.0
2.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:10:56.1 0:01:42.4
3.
PAULECHOVÁ Radka
Slovenský reprezentačný tím
SVK 1:11:40.6 0:02:26.9
4.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 1:11:55.1 0:02:41.4
5.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:14:14.3 0:05:00.6
6.
OBOŘILOVÁ Tereza
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 1:14:57.8 0:05:44.1
7.
VAVERKOVÁ Kateřina
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 1:15:16.8 0:06:03.1
8.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:15:46.0 0:06:32.4
9.
PRCHALOVÁ Libuše
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:18:02.0 0:08:48.4
10.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:20:24.2 0:11:10.6
11.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 1:22:20.2 0:13:06.6
12.
MORAWE Meike
RC Dresden/ r2-bike.com MTN CREW
GER 1:22:33.0 0:13:19.3
13.
RICHTEROVÁ Jana
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 1:24:37.2 0:15:23.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:26:47.7 0:00:00.0
2.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:27:06.9 0:00:19.2
3.
PLESKAČOVÁ Natálie
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:27:59.9 0:01:12.2
4.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:28:31.4 0:01:43.7
5.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 0:28:54.2 0:02:06.4
6.
FOLTÝNOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:29:57.6 0:03:09.9
7.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:30:12.9 0:03:25.2
8.
PŮBALOVÁ Nela
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:30:25.4 0:03:37.7
9.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
KC Kooperativa Jablonec
CZE 0:30:36.4 0:03:48.7
10.
KŘIKAVOVÁ Šárka
kola-bbm.cz
CZE 0:30:37.9 0:03:50.2
11.
ŠMÍDOVÁ Adéla
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:30:43.4 0:03:55.7
12.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:30:47.6 0:03:59.9
13.
BRTNÍČKOVÁ Michaela
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:30:49.9 0:04:02.2
14.
SRNSKÁ Patricie
CYKLO - SKI klub Polička
CZE 0:30:50.9 0:04:03.2
15.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:30:54.4 0:04:06.7
16.
SUCHÁ Kateřina
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:31:15.6 0:04:27.9
17.
BRAVENCOVÁ Denisa
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:31:22.9 0:04:35.2
18.
MITRYCHOVÁ Michaela
kola-bbm.cz
CZE 0:31:23.9 0:04:36.2
19.
SOBKOVÁ Sabina
VRV TEAM
CZE 0:31:23.9 0:04:36.2
20.
TERŠL Anna
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:32:04.6 0:05:16.9
21.
TICHÁ Kristína
CK EPIC Dohňany
SVK 0:32:05.1 0:05:17.4
22.
MALOŠÍKOVÁ Julie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:32:49.6 0:06:01.9
23.
KOTLÍNOVÁ Simona
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:33:13.9 0:06:26.1
24.
HOVORKOVÁ Aneta
Gapp system - Cabtech MTB Racing Team
CZE 0:33:16.4 0:06:28.7
25.
BINDEROVÁ Petra
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:33:32.9 0:06:45.2
26.
KRUTÍLKOVÁ Kateřina
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:33:36.6 0:06:48.9
27.
ŠIMOŇUKOVÁ Natálie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:34:04.9 0:07:17.2
28.
VINKLÁRKOVÁ Marie
MG Bike Team
CZE 0:34:24.1 0:07:36.4
29.
SMUTNÁ Anna
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:34:25.4 0:07:37.6
30.
ŠEVČÍKOVÁ Dorka
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:34:34.4 0:07:46.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZATLOUKAL Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:09:47.5 0:00:00.0
2.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:11:29.2 0:01:41.7
3.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:11:36.5 0:01:48.9
4.
ELČKNER Lukáš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:11:38.2 0:01:50.7
5.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:11:42.0 0:01:54.4
6.
ŽVAK Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:12:22.0 0:02:34.4
7.
STOČEK Bruno
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:12:43.0 0:02:55.4
8.
KUČERA Jakub
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:13:36.7 0:03:49.2
9.
MAREK Oskar
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:13:59.7 0:04:12.2
10.
JENČUŠ Jakub
Slovenský reprezentačný tím
SVK 1:14:36.0 0:04:48.4
11.
TRNKA Marek
Slovenský reprezentačný tím
SVK 1:14:48.2 0:05:00.7
12.
ŠINDELÁŘ Jan
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:14:52.2 0:05:04.7
13.
PHILIPPI David
Dresdner SC 1898
GER 1:15:09.2 0:05:21.7
14.
HOVORKA Daniel
Gapp system - Cabtech MTB Racing Team
CZE 1:15:39.9 0:05:52.4
15.
VYTLAČIL Štěpán
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:15:57.7 0:06:10.1
16.
GÜNTHER Theodor
Dresdner SC 1898/ Philippi Racing Team
GER 1:16:12.4 0:06:24.9
17.
DUŠÁK Martin
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:16:18.7 0:06:31.1
18.
NERADIL Vojtěch
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 1:16:47.2 0:06:59.6
19.
MACHÁČ Josef
Cyklo Team Kolárna
CZE 1:17:01.9 0:07:14.4
20.
PONÍŽIL Karel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:17:14.9 0:07:27.4
21.
HORÁK Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:17:15.4 0:07:27.9
22.
WOHANKA Richard
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:17:36.2 0:07:48.6
23.
MALÝ Jakub
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
CZE 1:17:44.9 0:07:57.4
24.
HANÁK Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:17:55.7 0:08:08.1
25.
VÍTEK Tomáš
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:18:05.2 0:08:17.6
26.
BUNDSCHUH Johan
White Rock
GER 1:18:10.7 0:08:23.1
27.
MATĚJKA Tomáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:18:19.7 0:08:32.1
28.
MILERET Milan
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 1:18:25.4 0:08:37.9
29.
NĚMEC Patrik
Cyklo Bendl
CZE 1:18:39.4 0:08:51.9
30.
GLÖCKNER Maxime
RSV ´54 Venusberg
GER 1:19:19.2 0:09:31.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PAUR Ondřej
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 0:49:37.2 0:00:00.0
2.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:49:57.5 0:00:20.2
3.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 0:50:16.0 0:00:38.7
4.
KOZEL Michal
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:50:21.0 0:00:43.7
5.
ŠICH Petr
MORAVEC Team
CZE 0:50:22.0 0:00:44.7
6.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:51:07.5 0:01:30.2
7.
LIDMILA Martin
CYKLO Ski klub Polička
CZE 0:52:05.0 0:02:27.7
8.
FORMÁNEK Adam
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:52:15.2 0:02:37.9
9.
PRADÁČ Michal
CK MTB Maraton
CZE 0:52:34.5 0:02:57.2
10.
MARKVART Vladislav
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:52:38.7 0:03:01.4
11.
RŮŽIČKA Jakub
Cyklo Bendl
CZE 0:52:39.2 0:03:01.9
12.
HUDEČEK Dalibor
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:53:03.7 0:03:26.4
13.
ŘEHÁK Martin
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 0:53:32.2 0:03:54.9
14.
SLÁMA Michal
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:53:56.5 0:04:19.2
15.
ŠTĚPANÍK Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:54:04.0 0:04:26.7
16.
HOLAN Pavel
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 0:54:09.7 0:04:32.4
17.
ORAVEC Petr
CK Pemap Přerov
CZE 0:54:15.0 0:04:37.7
18.
ČEJKA Daniel
CK MTB Hlinsko
CZE 0:54:26.0 0:04:48.7
19.
PICKA Petr
Vokolek cycling team
CZE 0:55:06.0 0:05:28.7
20.
KLUSÁK Radim
CYKLO - SKI klub Polička
CZE 0:55:12.5 0:05:35.2
21.
PĚČEK Martin
SUPERIOR RIDERS
CZE 0:55:18.0 0:05:40.7
22.
BLAHO Martin
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 0:55:28.9 0:05:51.7
23.
LETTOVSKÝ Tomáš
SUPERIOR RIDERS
CZE 0:55:33.5 0:05:56.2
24.
HLAVENKA Vít
CZE 0:55:35.2 0:05:57.9
25.
KARLÍČEK Jakub
PRESTIGE CYCLIN TEAM
CZE 0:56:23.9 0:06:46.6
26.
KRÝDA Miloslav
Cyklo Bendl
CZE 0:57:03.2 0:07:25.9
27.
SKŘIČKA David
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:57:27.8 0:07:50.5
28.
SVÍZELA Tomáš
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:57:57.7 0:08:20.4
29.
RYDVAL Jakub
Cycology bike shop
CZE 1:02:52.2 0:13:14.9
30.
KUBICZ Artur
fitwheels.eu/bikestacja.pl
POL 1:03:25.7 0:13:48.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:49:17.1 0:00:00.0
2.
PASZEK Szczepan
Fitwheels/Bikestacja
POL 0:49:17.6 0:00:00.4
3.
SCHEJBAL Josef
CYKLO PROFI HOLICE
CZE 0:51:59.5 0:02:42.4
4.
EGERMAIER Daniel
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:52:50.8 0:03:33.7
5.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Mercedes Mitas
CZE 0:53:04.5 0:03:47.4
6.
GRÄßLER Mirko
RSV Schwarzenberg Team Auto-Riedel e.V.
GER 0:53:51.0 0:04:33.9
7.
JEDLIČKA Luboš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:54:58.0 0:05:40.9
8.
KUBÍK Lukáš
CK SPORT BERAN CHRÁST
CZE 0:55:42.5 0:06:25.4
9.
BUŠEK Lukáš
Biketime Bulls Písek
CZE 0:59:49.1 0:10:31.9
10.
PITHART Jan
CYKLO FALTÝNEK
CZE 1:01:23.7 0:12:06.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VOŽENÍLEK Martin
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:36:08.2 0:00:00.0
2.
OBDRŽÁLEK Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:36:43.7 0:00:35.4
3.
SPORYSCH Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:37:01.7 0:00:53.4
4.
JECH Filip
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:37:17.7 0:01:09.4
5.
JINDŘICH Pavel
TJ STADION LOUNY
CZE 0:37:36.2 0:01:27.9
6.
ZEMENE Jakub
EthicSport Cycling team
CZE 0:37:51.2 0:01:42.9
7.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:38:04.9 0:01:56.7
8.
VEVERKA Václav
KC Kooperativa Jablonec n.Nisou
CZE 0:38:13.7 0:02:05.4
9.
KRULA Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:38:22.2 0:02:13.9
10.
ŠINDELÁŘ Jan
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:38:22.2 0:02:13.9
11.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:38:39.5 0:02:31.2
12.
KLIMEK Krzysztof
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
POL 0:38:45.4 0:02:37.2
13.
HLÁVKA Adam
SUPERIOR RIDERS
CZE 0:38:50.2 0:02:41.9
14.
HOLUB Filip
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:38:57.7 0:02:49.4
15.
NEUGEBAUER Michal
SPORTOVNÍ KURZY.CZ
CZE 0:39:01.9 0:02:53.7
16.
VONDRÁČEK Matyáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:39:17.7 0:03:09.4
17.
TERŠL Robin
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:39:19.2 0:03:10.9
18.
DUBČÁK Pavel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:39:23.7 0:03:15.4
19.
DOSTÁL Václav
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:39:25.2 0:03:16.9
20.
VENCL Libor
Eleven Mercedes-Benz Mitas
CZE 0:39:34.4 0:03:26.2
21.
CHÝLE Filip
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:39:44.4 0:03:36.2
22.
FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:39:54.2 0:03:45.9
23.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:39:58.7 0:03:50.4
24.
KOPECKÝ Petr
MTB NEVIX Team
CZE 0:40:00.4 0:03:52.2
25.
PÁVEK Matyáš
KC Kooperativa Jablonec nad Nisou
CZE 0:40:01.2 0:03:52.9
26.
SZCEPANSKI Lukáš
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:40:02.2 0:03:53.9
27.
BRUDNÝ Karel
BIKE 2000
CZE 0:40:19.2 0:04:10.9
28.
PAŘEZ Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:40:28.4 0:04:20.2
29.
IRMSCHER Paul
SSV Mounty Altenberg
GER 0:40:49.9 0:04:41.7
30.
KERL Maximilian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:40:56.7 0:04:48.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ELBADRI Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:13.5 0:00:00.0
2.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:52.5 0:00:38.9
3.
BRADÁČ Adam
Dukla Praha
CZE 0:19:52.7 0:00:39.2
4.
ŠILHAVÝ Daniel
KOVO PRAHA
CZE 0:19:53.5 0:00:39.9
5.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:20:04.5 0:00:50.9
6.
BERNÁT Adam
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:05.5 0:00:51.9
7.
URBAN Miroslav
VRV TEAM
CZE 0:20:05.7 0:00:52.2
8.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:20:22.2 0:01:08.7
9.
HOJKA František
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:20:33.0 0:01:19.4
10.
NOVOTNÝ Ondřej
Dukla Praha
CZE 0:20:44.2 0:01:30.7
11.
BÁRTA Martin
KOVO PRAHA
CZE 0:20:54.7 0:01:41.2
12.
KRÁL Kryštof
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:20:55.0 0:01:41.4
13.
GRÄßLER Toni
RSV Schwarzenberg Team Auto-Riedel e.V.
GER 0:20:55.5 0:01:41.9
14.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:02.6 0:01:49.1
15.
LIENERT Patrik
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:21:02.7 0:01:49.2
16.
SVATUŠKA Jakub
KOVO PRAHA
CZE 0:21:04.2 0:01:50.7
17.
PIVNIČKA Jakub
Pítrs Bikes Team
CZE 0:21:05.2 0:01:51.7
18.
KRÝSL Lukáš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:21:12.0 0:01:58.4
19.
SOUČEK Jakub
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:21:15.7 0:02:02.2
20.
TUHÁČEK Pavel
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:21:16.7 0:02:03.2
21.
TABARA Šimon
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:21:18.5 0:02:04.9
22.
ZONYGA David
VRV TEAM
CZE 0:21:24.2 0:02:10.7
23.
KUBA Jakub
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:21:39.2 0:02:25.7
24.
FALTÝNEK Jan
CYKLO FALTÝNEK
CZE 0:21:54.2 0:02:40.7
25.
VAŠUT David
BIKE PRO RACING
CZE 0:21:55.0 0:02:41.4
26.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:21:55.5 0:02:41.9
27.
ŠUMPÍK Pavel
Bike Freaks Holice
CZE 0:22:03.7 0:02:50.2
28.
LIPENSKÝ Vít
MORAVEC Team
CZE 0:22:04.7 0:02:51.2
29.
BRÜCKNER Filip
RAJEC 100% TREK
CZE 0:22:06.5 0:02:52.9
30.
MIŇOVSKÝ Prokop
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:16.5 0:03:02.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HANÁKOVÁ Eliška
MORAVEC Team
CZE 0:15:52.9 0:00:00.0
2.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:16:13.1 0:00:20.2
3.
NAROVCOVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:16:38.9 0:00:45.9
4.
KAUFMANN Natalie
RSV Schwarzenberg Team Auto-Riedel e.V.
GER 0:16:49.9 0:00:56.9
5.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
Bicykl team Ústí nad Labem
CZE 0:16:57.1 0:01:04.2
6.
HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:17:00.6 0:01:07.7
7.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:17:02.1 0:01:09.2
8.
DUŠKOVÁ Kateřina
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:17:06.1 0:01:13.2
9.
KROUPOVÁ Zuzana
AC Sparta Praha junior cycling
CZE 0:17:35.1 0:01:42.2
10.
DUBCOVÁ Štěpánka
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:17:45.1 0:01:52.2
11.
ČERNÁ Karolína
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:17:52.1 0:01:59.2
12.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:17:52.4 0:01:59.4
13.
RADOVÁ Daniela
STEVENS Cykloklub Benešov
CZE 0:18:14.5 0:02:21.6
14.
NAVRKALOVÁ Nikola
KC Kooperativa Jablonec n. Nisou
CZE 0:18:14.6 0:02:21.7
15.
ŠULCOVÁ Jana
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 0:18:25.4 0:02:32.4
16.
UHMANOVÁ Kateřina
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:18:26.1 0:02:33.2
17.
PULKRABOVÁ Marika
BSK Cyklo-market
CZE 0:18:30.1 0:02:37.2
18.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Bike Freaks Holice
CZE 0:18:30.3 0:02:37.3
19.
JUROVÁ Hana
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:18:39.9 0:02:46.9
20.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:18:40.6 0:02:47.7
21.
DINGOVÁ Anna
BSK Racing Juniors
CZE 0:18:47.6 0:02:54.7
22.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:18:47.9 0:02:54.9
23.
CIBULKOVÁ Tereza
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:18:50.9 0:02:57.9
24.
PANUŠOVÁ Anna
Bike Freaks Holice
CZE 0:18:59.4 0:03:06.4
25.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:19:00.9 0:03:07.9
26.
DRHOVÁ Berenika
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:19:11.4 0:03:18.4
27.
OLIVOVÁ Denisa
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:19:31.4 0:03:38.4
28.
NEUGEBAUEROVÁ Karolína
SPORTOVNÍ KURZY.CZ
CZE 0:19:46.4 0:03:53.4
29.
HAINZELOVÁ Lucie
Pítrs Bikes Team
CZE 0:19:46.9 0:03:53.9
30.
VOLEJNÍKOVÁ Nikola
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:20:00.6 0:04:07.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:15:09.9 0:00:00.0
2.
ZEMAN Petr
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:15:21.2 0:00:11.2
3.
MUŠÁLEK Jakub
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:16:05.4 0:00:55.4
4.
HÁJEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:16:11.2 0:01:01.2
5.
BRABEC Šimon
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:16:14.7 0:01:04.7
6.
BLAŽEK Aleš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:16:17.4 0:01:07.4
7.
MANSFELD Tadeáš
PROFI SPORT Cheb
CZE 0:16:18.9 0:01:09.0
8.
KUBĚNA Daniel
AC SPARTA PRAHA CYCLING
CZE 0:16:19.4 0:01:09.4
9.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:16:47.4 0:01:37.4
10.
KOČVARA Jakub
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:16:47.7 0:01:37.7
11.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:16:52.4 0:01:42.4
12.
NECHUTA Marek
Bike Freaks Holice
CZE 0:16:53.4 0:01:43.4
13.
SEVERYN Richard
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:16:53.7 0:01:43.7
14.
VÝBORNÝ Kryštof
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:17:02.7 0:01:52.7
15.
SVOBODA David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:17:03.9 0:01:53.9
16.
ICHA David
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:17:04.4 0:01:54.4
17.
MITÁŠ Robert
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:17:10.4 0:02:00.4
18.
PŘENOSIL Marek
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:17:14.4 0:02:04.4
19.
TESAŘÍK Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:17:14.7 0:02:04.7
20.
HOFMAN Eliáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:17:15.7 0:02:05.7
21.
NĚMEC Jakub
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:17:30.9 0:02:20.9
22.
LISÝ Vít
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:17:31.7 0:02:21.7
23.
JELÍNEK Vojtěch
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:17:31.9 0:02:21.9
24.
BURSA Filip
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:17:34.7 0:02:24.7
25.
JELÍNEK Tomáš
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:17:46.4 0:02:36.4
26.
LIPENSKÝ Matouš
MORAVEC Team
CZE 0:18:00.7 0:02:50.7
27.
NOVÝ Tomáš
AC SPARTA PRAHA CYCLING
CZE 0:18:03.4 0:02:53.4
28.
ICHA Martin
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:18:11.7 0:03:01.7
29.
REK Patrik
CK LOKO Rakovník
CZE 0:18:12.4 0:03:02.4
30.
PURNOCH Jan
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:18:12.9 0:03:02.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOLÁŘOVÁ Babeta
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:07:16.5 0:00:00.0
2.
NOVOTNÁ Justýna
MORAVEC Team
CZE 0:07:23.0 0:00:06.5
3.
JIRÁSKOVÁ Ema
Mitas Mercedes Benz Praha Trek
CZE 0:07:26.8 0:00:10.2
4.
SLUKOVÁ Klotylda
SK VELO PRAHA
CZE 0:07:28.0 0:00:11.4
5.
FRYDRYCHOVÁ Karolína
777163673
CZE 0:07:33.8 0:00:17.2
6.
VÝBORNÁ Marianna
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:07:51.5 0:00:34.9
7.
KROUPOVÁ Jolana
AC Sparta Praha junior cycling
CZE 0:08:00.8 0:00:44.2
8.
SVOBODOVÁ Laura
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:08:08.3 0:00:51.7
9.
KRALOVA Eliska
AC Sparta Praha junior cycling
CZE 0:08:11.3 0:00:54.7
10.
MITRYCHOVÁ Lucie
kola-bbm.cz
CZE 0:08:16.0 0:00:59.4
11.
JAROŠOVÁ Emílie
ČISTÝ SPORT KIDS RACING TEAM
CZE 0:08:17.5 0:01:01.0
12.
PAŘÍKOVÁ Adéla
Kosmos bikes
CZE 0:08:18.5 0:01:01.9
13.
ROTHBAUEROVÁ Karolína
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:08:21.0 0:01:04.4
14.
ROSOVÁ Jolana
CK LOKO Rakovník
CZE 0:08:24.8 0:01:08.2
15.
HRADÍLKOVÁ Zuzana
MG Bike Team
CZE 0:08:25.0 0:01:08.4
16.
GOTTWALDOVÁ Lucie
MORAVEC Team
CZE 0:08:38.5 0:01:21.9
17.
BOHÁNSKÁ Vanesa
Rohozec AMULET Team
CZE 0:08:39.0 0:01:22.4
18.
BAŽANTOVÁ Anežka
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:08:39.5 0:01:22.9
19.
SRNSKÁ Amálie
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:08:44.0 0:01:27.4
20.
LAŠKOVÁ Anežka
TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ
CZE 0:08:46.7 0:01:30.2
21.
VOTÍPKOVÁ Andrea
CZE 0:08:47.0 0:01:30.4
22.
REKOVÁ Anna
CK LOKO Rakovník
CZE 0:08:48.8 0:01:32.2
23.
KECOVÁ Kateřina
KOVO PRAHA
CZE 0:08:58.3 0:01:41.7
24.
BLAŽKOVÁ Jolana
Nasavrky bikers
CZE 0:09:05.5 0:01:48.9
25.
ZEMANOVÁ Laura
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:09:06.2 0:01:49.6
26.
KOPŘIVOVÁ Adéla
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:09:06.3 0:01:49.7
27.
HIKLOVÁ Kateřina
Kosmos bikes
CZE 0:09:11.2 0:01:54.7
28.
MAREŠOVÁ Natalie
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:09:14.5 0:01:57.9
29.
ZEMANOVÁ Linda
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:09:16.5 0:01:59.9
30.
KROCOVÁ Valeria
AC SPARTA PRAHA-CYCLING
CZE 0:09:39.0 0:02:22.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VAJSEJTL Jan
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:06:43.9 0:00:00.0
2.
VALENTA Věnek
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:06:49.4 0:00:05.5
3.
SIMBARTL Richard
KOVO PRAHA
CZE 0:07:01.9 0:00:17.9
4.
DOUDĚRA Petr
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:07:15.9 0:00:31.9
5.
VAŠINA Timotej
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:07:21.4 0:00:37.4
6.
BRADÁČ Michal
Dukla Praha
CZE 0:07:24.6 0:00:40.7
7.
KUČVA Tomáš
AC SPARTA PRAHA CYCLING
CZE 0:07:30.6 0:00:46.7
8.
PANUŠ Jakub
Bike Freaks Holice
CZE 0:07:31.7 0:00:47.7
9.
VÁVRA Lukáš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:07:31.9 0:00:47.9
10.
MEIER Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:07:32.6 0:00:48.7
11.
BEČVÁŘ Oliver
OVLADEJKOLO - TREK Bikes
CZE 0:07:33.1 0:00:49.2
12.
MAKOVEC Dominik
Klatovy
CZE 0:07:34.4 0:00:50.4
13.
HLADÍK František
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:07:35.1 0:00:51.2
14.
ŠIMÍK Jakub
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:07:38.1 0:00:54.2
15.
HAVLÍČEK Adam
Dukla Praha
CZE 0:07:39.9 0:00:55.9
16.
RAŠKA Tomáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:07:40.4 0:00:56.4
17.
CIBOCH Ondřej
CK BÍTOVSKÁ
CZE 0:07:54.9 0:01:11.0
18.
DOBRÝ Radim
CK LOKO Rakovník
CZE 0:07:57.4 0:01:13.4
19.
ŠIMONEK Jáchym
BSK Racing Juniors
CZE 0:08:05.1 0:01:21.2
20.
JOGL Denis
CK LOKO Rakovník
CZE 0:08:09.6 0:01:25.7
21.
PODHAISKÝ Ondřej
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:08:13.2 0:01:29.2
22.
TVRZ Jan
BSK Cyklo-Market juniors
CZE 0:08:14.6 0:01:30.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru