seriál : serie logo

Šaľa inline

Inline
DATUM :24.8.2019 MÍSTO :Šaľa

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CICHA Jonáš
Tempish Hearthbeat
CZE 0:31:22.6 0:00:00.0
2.
FILIP Matej
CSC Košice
SVK 0:31:22.8 0:00:00.2
3.
JELÍNEK Jan
LUIGINO.cz
CZE 0:31:23.0 0:00:00.4
4.
BROKL Michal
Rk Skuteč
CZE 0:31:23.5 0:00:00.9
5.
PIPEREK Lukáš
Inline Borievka
SVK 0:31:23.7 0:00:01.1
6.
BOKSAY Botond
BudaSkate SE (BSSE)
HUN 0:31:24.1 0:00:01.5
7.
PETRO Pavol
Skating Club Košice
SVK 0:31:24.4 0:00:01.8
8.
MIKLOSSI Alexander
Skating Club Košice
SVK 0:31:24.7 0:00:02.1
9.
MARAS Daniel
Trenčín Inline
SVK 0:31:32.2 0:00:09.5
10.
JELÍNEK Jan
LUIGINO.cz
CZE 0:31:33.4 0:00:10.8
11.
VÍROSTKO Lukáš
RRTC Košice
SVK 0:31:37.3 0:00:14.7
12.
GAJDOŠ Jiří
LUIGINO.cz
CZE 0:31:44.8 0:00:22.2
13.
VAŠKO Marián
CSC Košice
SVK 0:32:19.4 0:00:56.8
14.
MAKEĽ Kamil
Skating Club Košice
SVK 0:32:28.9 0:01:06.3
15.
HEINDENFELDER Heinz
ATSV-TERNIZ
AUT 0:33:06.9 0:01:44.3
16.
BALAZS Tudos
Buda skate
HUN 0:33:08.1 0:01:45.5
17.
HRINKO Michal
CSC Košice
SVK 0:33:43.5 0:02:20.9
18.
SAUER Zdeněk
Tempish Inline Team CZ
CZE 0:34:23.1 0:03:00.5
19.
NÉMETH Silvester
CZE 0:34:23.9 0:03:01.3
20.
HABESOHN Christian
Skatefactory
AUT 0:34:30.9 0:03:08.3
21.
KRASS Michal
SVK 0:34:34.1 0:03:11.5
22.
KUSYN Michal
LUIGINO.cz
CZE 0:34:34.1 0:03:11.5
23.
VRÁBEL Marián
Zabiačik
SVK 0:34:35.7 0:03:13.1
24.
NEMEC Henrich
Ludanice
SVK 0:34:37.1 0:03:14.5
25.
ŠEFRANKO Ľubomír
Inline Borievka
SVK 0:34:37.3 0:03:14.7
26.
REINPRECHT Peter
UES Eisenstadt
AUT 0:34:38.0 0:03:15.3
27.
ENGLER Jakub
SVK 0:35:08.0 0:03:45.4
28.
NOVOTNÝ Dalibor
LUIGINO.cz
CZE 0:36:28.9 0:05:06.3
29.
RAJSKÝ Lumír
IN-LINE VESELÍ
CZE 0:36:29.5 0:05:06.9
30.
BENEDIK Miroslav
SVK 0:36:35.0 0:05:12.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KARABOVÁ Renáta
RKIC Košice
SVK 0:35:29.4 0:00:00.0
2.
MEZGOLITS Katharina
UES Eisenstadt
AUT 0:35:30.3 0:00:00.8
3.
DOHANIČOVÁ Cladia
Tempish Hearthbeath inline
SVK 0:35:32.3 0:00:02.9
4.
FOREJTKOVÁ Štěpánka
Luigino Cz
CZE 0:36:06.4 0:00:37.0
5.
MALUCHOVÁ Lucie
CZE 0:36:06.5 0:00:37.1
6.
MATUŠKOVÁ Petra
LUIGINO.cz
CZE 0:37:35.3 0:02:05.9
7.
STAROVSKÁ Mária
Inline Club Žilina
CZE 0:38:24.7 0:02:55.3
8.
BROKLOVÁ Erika
Rk Skuteč
CZE 0:38:31.1 0:03:01.7
9.
MLYNÁRIKOVÁ Stanislava
Inline Borievka
SVK 0:38:31.5 0:03:02.0
10.
BENEDIKOVÁ Jana
SVK 0:38:39.2 0:03:09.8
11.
ČERNÁ Eva
KSB Hodonín
CZE 0:39:30.7 0:04:01.3
12.
SÝKOROVÁ Júlia
SVK 0:42:11.1 0:06:41.7
13.
HEIDENFELDER Christina
ATSV-TERNIZ
SVK 0:44:48.9 0:09:19.5
14.
BOSÁKOVÁ Adela
SVK 0:47:03.2 0:11:33.7
15.
MAYR Zäzilia
OISC Wien
AUT 0:47:31.6 0:12:02.2
16.
ŠÁLKOVÁ Nikoleta
SVK 0:47:42.6 0:12:13.2
17.
TÍMÁR Zsuzsanna
SVK 0:49:25.6 0:13:56.2
18.
BARCIOVA Petra
SVK 0:50:56.4 0:15:27.0
19.
LECIÁNOVÁ Vanda
LUIGINO.cz
CZE 0:50:59.4 0:15:30.0

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru