Rajec High Tatras Night Run

Běh
DATUM :1.6.2019 MÍSTO :Štrbské Pleso

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KARPENKO Oleksandr
UKR 0:36:42 0:00:00
2.
GAZDARICA Tomáš
SVK 0:37:00 0:00:18
3.
ČERVEŇÁK Michal
AC Michalovce
SVK 0:37:58 0:01:16
4.
SUGGETT Louis
GBR 0:38:36 0:01:54
5.
DANIŠ Dušan
Bežci Lučenec
SVK 0:40:41 0:03:59
6.
ZYMNYN Oleksandr
UKR 0:41:05 0:04:23
7.
KALKUS Jan
CZE 0:41:23 0:04:41
8.
TVRDON Lubomir
Bratislava Marathon Team
SVK 0:41:46 0:05:04
9.
HRIC Miloš
KRNÁ
SVK 0:42:46 0:06:04
10.
HESTERA Rado
Royal Bay
SVK 0:42:55 0:06:13
11.
KORENKO Marek
SVK 0:42:55 0:06:13
12.
HÁJEK Tomáš
Zurich Insurance Company
SVK 0:43:27 0:06:45
13.
SCHILLER Juraj
SVK 0:43:44 0:07:02
14.
PAVKEJE Miroslav
SVK 0:43:53 0:07:11
15.
MARKO Robert
bigmedia
SVK 0:44:06 0:07:24
16.
MIŠKO Ľuboš
NW-Running Prešov
SVK 0:44:14 0:07:32
17.
RAČÁK Ľubomír
Bežci Poltár
SVK 0:44:41 0:07:59
18.
MENDIK Martin
Udri po pedáli
SVK 0:44:52 0:08:10
19.
ŠAJGAL Štefan
Hk Dumbier
SVK 0:45:00 0:08:18
20.
SMOLÁR Marek
Marathon BB Team
SVK 0:45:41 0:08:59
21.
KOVÁČIK Boris
Top Bikewear
SVK 0:46:09 0:09:27
22.
HOBZA Zdenek
CZE 0:46:39 0:09:57
23.
HUSAR Frantisek
SVK 0:46:46 0:10:04
24.
ČÍK Ivan
Svetielko nádeje
SVK 0:46:54 0:10:12
25.
MACKOVIC Viliam
SC 1896 Štrbské pleso
SVK 0:46:56 0:10:14
26.
ČOPJAN Ľubomír
IBM
SVK 0:47:05 0:10:23
27.
MEZEŠ Marek
SVK 0:47:07 0:10:25
28.
BUČÁK Marian
BMSC
SVK 0:47:29 0:10:47
29.
LUKÁČ Radovan
SVK 0:47:29 0:10:47
30.
GREŠ Marek
SVK 0:47:31 0:10:49
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FAJTOVA Jarmila
Tatranské zvery
SVK 0:47:45 0:00:00
2.
SKIRKANIČ Martina
SVK 0:48:33 0:00:48
3.
JURDOVÁ Iveta
Klub nenapraviteľných optimistov
SVK 0:48:50 0:01:05
4.
BEREŽNÁ Veronika
SVK 0:49:04 0:01:19
5.
HLAVATÁ Mária
LifeGym Dúbravka
SVK 0:49:29 0:01:44
6.
FRIVALSKÁ Dáša
Geodeticca running team
SVK 0:49:41 0:01:56
7.
ŠTRBÍKOVÁ Petra
Adidas Runners Bratislava
SVK 0:49:51 0:02:06
8.
TOMAŠČÍKOVÁ Zuzana
SVK 0:50:09 0:02:24
9.
KUBÍKOVÁ Michaela
Sanasport Runners Bratislava
SVK 0:50:33 0:02:48
10.
ŠERFELOVÁ Jiřina
Šk Štrba
SVK 0:51:28 0:03:43
11.
BELOVIČOVÁ Natália
BMSC
SVK 0:52:30 0:04:45
12.
POTOČNÁ Gabriela
AO SVIT
SVK 0:52:34 0:04:49
13.
POVOLNÁ Lucia
SVK 0:52:55 0:05:10
14.
FRIVALSKA Jana
SVK 0:53:23 0:05:38
15.
VIDERSPANOVA Monika
SVK 0:53:43 0:05:58
16.
BERTÓKOVÁ Kinga
SVK 0:53:51 0:06:06
17.
ŠČURKOVÁ Radka
Krompachy
SVK 0:54:14 0:06:29
18.
LOPATOVA Dominika
Poprad
SVK 0:54:47 0:07:02
19.
KOLLÁROVÁ Barbora
SVK 0:54:51 0:07:06
20.
MICHALKOVÁ Jana
SVK 0:55:16 0:07:31
21.
VOZAKOVA Katarina
SVK 0:55:30 0:07:45
22.
MIKULOVÁ Simona
SVK 0:55:31 0:07:46
23.
PLÁVKOVÁ Paula
SVK 0:55:47 0:08:02
24.
HORVÁTHOVÁ Kristína
SVK 0:56:08 0:08:23
25.
ULIČNÁ Zdenka
SVK 0:56:09 0:08:24
26.
EGRYOVÁ Martina
SVK 0:56:24 0:08:39
27.
PAULOVIČOVÁ Jana
SVK 0:56:46 0:09:01
28.
HODASOVÁ Alžbeta
Rajec
SVK 0:56:48 0:09:03
29.
KARABČÍKOVÁ Helena
SVK 0:57:04 0:09:19
30.
ŠAIBOVSKÁ Jana
SVK 0:57:06 0:09:21

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených555
Přihlášeno - Muži290
Přihlášeno - Ženy265
Odstartovalo514
V cíli513