Cyklobrána do prázdnin

MTB
DATUM :16.6.2019 MÍSTO :Hotel Všemina

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JANČÍK Martin
SK Jiří team Ostrava
CZE 0:19:13.4 0:00:00.0
2.
MATULA Ondřej
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:19:34.6 0:00:21.2
3.
ZVĚDĚLÍK Ondřej
ACS Drak Vrbno
CZE 0:19:44.4 0:00:31.0
4.
FRIEDEL David
SK Jiří team Ostrava
CZE 0:19:48.4 0:00:35.0
5.
OBORNÝ Marek
Forman Cinelli Team
CZE 0:19:59.1 0:00:45.7
6.
MOJTO Marek
Bike-Centrum Dubnica nad Váhom
SVK 0:20:02.1 0:00:48.7
7.
RAFAJ Martin
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:20:14.6 0:01:01.2
8.
HYNEČEK Jan
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:20:29.1 0:01:15.7
9.
LAVIČKA David
Ghost Team
CZE 0:20:33.9 0:01:20.5
10.
ŠVIDRNOCH Jakub
SK Jiří team Ostrava
CZE 0:20:37.9 0:01:24.5
11.
ORDÁŇ Petr
Cykloch team
CZE 0:20:43.4 0:01:30.0
12.
DOHNAL Martin
Zapro team
CZE 0:21:20.4 0:02:07.0
13.
TALA Erik
MG bike Team
CZE 0:21:20.9 0:02:07.5
14.
ORSAVA Jakub
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:21:40.1 0:02:26.7
15.
ŠTELC Karel
Bike Pro Racing
CZE 0:21:50.6 0:02:37.2
16.
RAŠKA Matouš
SK Jiří team Ostrava
CZE 0:21:56.6 0:02:43.2
17.
ŠKUBAL Filip
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:22:00.1 0:02:46.7
18.
PLŠEK Vojtěch
Cykloch team
CZE 0:22:04.1 0:02:50.7
19.
KONDERKA Vítek
TJ TŽ TŘINEC
CZE 0:22:10.1 0:02:56.7
20.
KOVAŘÍK Jakub
Bruslárna.cz
CZE 0:22:14.1 0:03:00.7
21.
ŠKUBAL Jan
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:22:18.4 0:03:05.0
22.
FRUNĚK Daniel
CZE 0:22:29.4 0:03:16.0
23.
JURKULÁK Marek
FLOR - BIKE z.s.
CZE 0:22:38.4 0:03:25.0
24.
URAŇÁK Sebastián
Bike centrum Dubnica nad Váhom
CZE 0:22:40.4 0:03:27.0
25.
ŠAMOŘIL František
CZE 0:22:41.6 0:03:28.2
26.
HAVLÍK Jiří
KOLOKROUŽEK Zlín
CZE 0:22:43.9 0:03:30.4
27.
RASOCHA Lukáš
SK EDIE TEAM
CZE 0:23:03.4 0:03:49.9
28.
ZVĚDĚLÍK Vojtěch
ACS Drak Vrbno
CZE 0:23:16.1 0:04:02.7
29.
KLOBUŠICKÝ Michal
CZE 0:23:22.4 0:04:09.0
30.
HEGAR Matyáš
Život na Kolech
CZE 0:23:41.6 0:04:28.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
UNGEROVÁ Sofia
CLIMBERG SPORT TEAM
SVK 0:20:39.6 0:00:00.0
2.
OLIVOVÁ Denisa
Head Pro Team opava
CZE 0:21:58.1 0:01:18.5
3.
DRHOVÁ Denisa
Nordica Ski Club Zlín
CZE 0:21:59.4 0:01:19.7
4.
DRHOVÁ Bianka
Nordica Ski Club Zlín
CZE 0:22:06.9 0:01:27.2
5.
MACHOVÁ Veronika
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:23:20.6 0:02:40.9
6.
POLÁŠKOVÁ Ema
Team Forman Cinneli
CZE 0:24:41.4 0:04:01.7
7.
ŠAMOŘILOVÁ Amálie
TBS Přerov
CZE 0:24:54.1 0:04:14.4
8.
SLÁMKOVÁ Agáta
Cykloch team
CZE 0:25:06.9 0:04:27.2
9.
FIŠEROVÁ Markéta
KOLOKROUŽEK Zlín
CZE 0:25:36.4 0:04:56.7
10.
BURŠÍKOVÁ Tereza
CZE 0:25:40.1 0:05:00.4
11.
JANČÍKOVÁ Adéla
SK Jiří team Ostrava
CZE 0:25:49.9 0:05:10.2
12.
JUŘENOVÁ Petra
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:26:31.6 0:05:51.9
13.
JAKLOVÁ Ema Magdalena
SK EDIE TEAM
CZE 0:26:55.1 0:06:15.4
14.
PAVLICOVÁ Nikol
TJ SOKOL KNĚHYNĚ
CZE 0:26:58.1 0:06:18.4
15.
GALUŠKOVÁ Adéla
KOLOKROUŽEK Zlín
CZE 0:27:46.1 0:07:06.4
16.
CHYTILOVÁ Kateřina
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:28:10.9 0:07:31.2
17.
RUBEŠOVÁ Viola
CZE 0:30:15.1 0:09:35.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru