seriál : serie logo

Predator RUN Bolevák

Běh
DATUM :17.8.2019 MÍSTO :Plzeň

Oficiální výsledky

Oficiální výsledky nejsou zatím na těchto stránkách k dispozici

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOČVARA Luboš
PRWO Počátky
CZE 0:38:10.0 0:00:00.0
2.
CENEFELS Filip
AF Team
CZE 0:38:16.6 0:00:06.6
3.
KAMIC Petr
Tantrum Monstra
CZE 0:38:37.4 0:00:27.4
4.
WEIG Simon
Mad Mountain
GER 0:39:02.5 0:00:52.5
5.
ČERNÝ Jakub
Tantrum Monstra
CZE 0:39:33.9 0:01:23.9
6.
BABÁK Josef
Tantrum Monstra
CZE 0:39:54.0 0:01:44.0
7.
VOLÁK Adam
Rehasport
CZE 0:39:58.7 0:01:48.7
8.
JAKOUBEK Jakub
Rehasport
CZE 0:40:11.8 0:02:01.8
9.
KUBIŠ Michael
CZE 0:41:01.4 0:02:51.4
10.
HRABÁK Petr
AF Team
CZE 0:41:05.1 0:02:55.1
11.
SVOBODA Martin
Spartan gym
CZE 0:42:04.0 0:03:54.0
12.
KRÝSL Miloslav
Orel Rtyně
CZE 0:42:40.0 0:04:30.0
13.
VÍTEK Tadeáš
PRWO Počátky
CZE 0:42:55.1 0:04:45.1
14.
KOPŘIVA Martin
Rehasport
CZE 0:43:17.2 0:05:07.2
15.
VLADYKA Jan
CZE 0:43:34.1 0:05:24.1
16.
HELLUS Jiří
CZE 0:43:42.7 0:05:32.7
17.
SCHRÖPFER Martin
Tantrum Monstra
CZE 0:44:02.6 0:05:52.6
18.
PECA Jakub
Tanec v Plzni
CZE 0:44:08.4 0:05:58.4
19.
PACHOLÍK Ondřej
CZE 0:44:22.0 0:06:12.0
20.
ŘÍHA Zdeněk
Modern Family
CZE 0:44:40.7 0:06:30.7
21.
FOITL Lukáš
CZE 0:45:32.3 0:07:22.3
22.
WALDHANS Patrik
Barbarian Extreme Team
CZE 0:45:46.0 0:07:36.0
23.
VORÁČEK Tomáš
CZE 0:46:15.7 0:08:05.7
24.
PROCHÁZKA Jaromír
CZE 0:46:19.9 0:08:09.9
25.
NOVÝ Jaroslav
CZE 0:46:29.0 0:08:19.0
26.
SUCHAN Miroslav
CZE 0:46:53.7 0:08:43.7
27.
ČERNÝ Martin
Tantrum Monstra
CZE 0:46:55.5 0:08:45.5
28.
TOMÁŠEK Jiří
CZE 0:46:56.7 0:08:46.7
29.
KRUPKA Michal
Barbarian Extreme Team
CZE 0:47:07.1 0:08:57.1
30.
PROČKA Peter
Spartan gym
CZE 0:47:34.0 0:09:24.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CSERNÁK Enikő
CZE 0:41:38.2 0:00:00.0
2.
BABUŠKOVÁ Stanislava
PREDATOR WORKOUT FRÝDEK-MÍSTEK
CZE 0:44:51.9 0:03:13.7
3.
SCHEJBALOVÁ Tereza
AF Team
CZE 0:46:03.6 0:04:25.4
4.
ADÁMKOVÁ Lucie
CZE 0:47:38.1 0:05:59.9
5.
DOLEŽELOVÁ Lenka
AC Heating
CZE 0:48:43.6 0:07:05.4
6.
NEMCOVA Sandra
AF Team
CZE 0:49:47.0 0:08:08.8
7.
BUTOROVÁ Lenka
CZE 0:50:50.1 0:09:11.9
8.
HERVERTOVÁ Klára
CZE 0:52:32.3 0:10:54.1
9.
KÖNIGOVÁ Lucie
CZE 0:53:21.9 0:11:43.7
10.
KADEŘÁBKOVÁ Petra
CZE 0:53:25.7 0:11:47.5
11.
RAMPÍROVÁ Petra
CZE 0:54:23.3 0:12:45.1
12.
CIPROVÁ Tereza
Spartan gym
CZE 0:54:36.2 0:12:58.0
13.
KUROPATNICKÁ Zuzana
CZE 0:54:49.9 0:13:11.7
14.
RAUCHOVÁ Iva
CZE 0:57:05.5 0:15:27.3
15.
KUŽELÍKOVÁ Zuzana
CZE 0:57:46.9 0:16:08.7
16.
KRŠMARU Barbora
CZE 0:58:00.7 0:16:22.5
17.
ŠVARCOVÁ Ilona
Spartan gym
CZE 1:02:40.8 0:21:02.6
18.
ŠMÍDOVÁ Petra
Spartan gym
CZE 1:03:15.4 0:21:37.2
19.
KATHARINA Sinzinger
GER 1:07:12.6 0:25:34.4
20.
ANDĚLOVÁ Monika
CZE 1:07:27.1 0:25:48.9
21.
RYLKOVÁ Kateřina
CZE 1:08:38.6 0:27:00.4
22.
VRBOVÁ Michaela
Spartan gym
CZE 1:08:40.7 0:27:02.5
23.
JELÍNKOVÁ Kateřina
CZE 1:08:41.9 0:27:03.7
24.
KRAHULÍKOVÁ Daniela
Spartan gym
CZE 1:09:08.7 0:27:30.5
25.
HLAVÁČOVÁ Zuzana
Spartan gym
CZE 1:09:13.2 0:27:35.0
26.
KASTNEROVÁ Zuzana
CZE 1:12:16.3 0:30:38.1
27.
NÁPRSTKOVÁ Lenka
CZE 1:14:42.7 0:33:04.5
28.
BALÁŽOVA Monika
CZE 1:24:33.7 0:42:55.5
29.
ŠTRUNCOVÁ Martina
CZE 1:29:36.7 0:47:58.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru