seriál :
Predator RACE Master weekend Monínec
DATUM : | 11 - 12.5.2019 | MÍSTO : | Monínec |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- Master weekend Elite
- Master weekend Open
- MASAKR Elite muži / ženy
- MASAKR Elite po kategorích
- MASAKR Elite týmy
- MASAKR Open muži / ženy
- MASAKR Open po kategorích
- MASAKR Open týmy
- DRIL Elite muži / ženy
- DRIL Elite po kategorích
- DRIL Elite týmy
- DRIL Open muži / ženy
- DRIL Open po kategorích
- DRIL Open týmy
- BRUTAL Elite muži / ženy
- BRUTAL Elite po kategorích
- BRUTAL Elite týmy
- BRUTAL Open muži / ženy
- BRUTAL Open po kategorích
- BRUTAL Open týmy
- Junior
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BABÁK Josef |
Predator Workout Plzeň Elite |
CZE | 1:18:09.3 | 0:00:00.0 |
2. | ČERNÝ Jakub |
CZE | 1:18:14.1 | 0:00:04.8 | |
3. | HANDLER Christian |
AUT | 1:20:03.0 | 0:01:53.7 | |
4. | KADRMAS Marek |
CZE | 1:20:04.4 | 0:01:55.1 | |
5. | VLADYKA Honza |
CZE | 1:20:15.9 | 0:02:06.6 | |
6. | PEŠEK Petr |
CZE | 1:20:20.7 | 0:02:11.4 | |
7. | FIŠER Rostislav |
Spartan gym elita |
CZE | 1:21:28.4 | 0:03:19.1 |
8. | TYL Lukáš |
CZE | 1:22:08.2 | 0:03:58.9 | |
9. | MALIHA Roman |
CZE | 1:23:25.8 | 0:05:16.5 | |
10. | CHALABALA Jan |
Spartan gym elita |
CZE | 1:23:38.5 | 0:05:29.2 |
11. | KRS Kryštof |
CZE | 1:23:45.7 | 0:05:36.4 | |
12. | LINKA Milan |
CZE | 1:23:46.1 | 0:05:36.8 | |
13. | ŘÍHA Zdeněk |
CZE | 1:24:27.8 | 0:06:18.5 | |
14. | SCHUH Martin |
AUT | 1:25:20.3 | 0:07:11.0 | |
15. | JENS Pappermann |
GER | 1:26:06.7 | 0:07:57.4 | |
16. | PLIHAL Tomáš |
CZE | 1:26:20.2 | 0:08:10.9 | |
17. | NOVOTNÝ Zdeněk |
CZE | 1:26:58.2 | 0:08:48.9 | |
18. | CHRISTIAN Kraus |
GER | 1:27:10.1 | 0:09:00.8 | |
19. | PETERKA Tomáš |
Only Combat Team |
CZE | 1:29:12.1 | 0:11:02.8 |
20. | BALINT Michal |
CZE | 1:29:21.0 | 0:11:11.7 | |
21. | PROKOP Miroslav |
CZE | 1:29:31.5 | 0:11:22.2 | |
22. | WALDHANS Patrik |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 1:29:43.4 | 0:11:34.1 |
23. | BRÄHMIG Mattes |
GER | 1:30:08.2 | 0:11:58.9 | |
24. | TREMETZBERGER Manuel |
AUT | 1:31:53.3 | 0:13:44.0 | |
25. | MALOŇ Tomáš |
CZE | 1:31:59.7 | 0:13:50.4 | |
26. | KOPŘIVA Martin |
CZE | 1:32:46.3 | 0:14:37.0 | |
27. | BUREŠ Václav |
CZE | 1:33:07.8 | 0:14:58.5 | |
28. | SUCHAN Miroslav |
CZE | 1:33:07.8 | 0:14:58.5 | |
29. | BERAN Lukáš |
spartan gym |
CZE | 1:34:44.0 | 0:16:34.7 |
30. | LEVÝ Štěpán |
CZE | 1:34:46.5 | 0:16:37.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SCHEJBALOVÁ Tereza |
CZE | 1:21:25.4 | 0:00:00.0 | |
2. | LOKAJÍČKOVÁ Klára |
CZE | 1:30:17.8 | 0:08:52.4 | |
3. | JEŘÁBKOVÁ Ladislava |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 1:36:44.7 | 0:15:19.3 |
4. | SOUKUPOVÁ Vendula |
CZE | 1:37:16.7 | 0:15:51.3 | |
5. | GRADL Michaela |
AUT | 1:38:39.4 | 0:17:14.0 | |
6. | BADALÍKOVÁ Lucie |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 1:39:22.4 | 0:17:57.0 |
7. | ŠAŠKOVÁ Zuzana |
CZE | 1:43:58.6 | 0:22:33.2 | |
8. | ŠVARCOVÁ Ilona |
Spartan gym elita |
CZE | 1:57:51.0 | 0:36:25.6 |
9. | LONKOVÁ Magdalena |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 1:59:08.4 | 0:37:43.0 |
10. | KÖNIGOVÁ Lucie |
CZE | 2:02:51.4 | 0:41:26.0 | |
11. | MÁLKOVÁ Kristína |
CZE | 2:03:38.1 | 0:42:12.7 | |
12. | PICHLBAUER Anna |
AUT | 2:11:27.3 | 0:50:01.9 | |
13. | LANGEROVA Kristyna |
CZE | 2:12:59.5 | 0:51:34.1 | |
14. | KOPICOVÁ Pavla |
CZE | 2:23:05.8 | 1:01:40.4 | |
15. | PETRÁŠOVÁ Kristína |
CZE | 3:21:22.6 | 1:59:57.2 |