Predator Race Brno 2018

Přespolní běh
DATUM :11.11.2018 MÍSTO :BVV veletrhy Brno

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TVRDÍK Tomáš
CZE 0:22:24.0 0:00:00.0
2.
CENEFELS Filip
AF TEAM
CZE 0:24:38.0 0:02:14.0
3.
PEŠEK Petr
AF TEAM
CZE 0:24:50.2 0:02:26.2
4.
HANDLER Christian
AUT 0:24:57.7 0:02:33.7
5.
TEUFNER Stefan
Team Celtic Warrior
AUT 0:25:00.2 0:02:36.2
6.
SVOBODA Martin
Spartan gym
CZE 0:25:09.7 0:02:45.7
7.
NEJEDLÝ Václav
AF TEAM
CZE 0:25:21.6 0:02:57.6
8.
NOHEJL Martin
AF TEAM
CZE 0:25:32.2 0:03:08.2
9.
HAJŽMAN David
Predator Gym Team
CZE 0:25:45.2 0:03:21.2
10.
HURSKYJ Alexandr
Barbarian Extreme Team
CZE 0:25:45.5 0:03:21.5
11.
VOLÁK Adam
Predator Gym Team
CZE 0:25:45.7 0:03:21.7
12.
KUCHAŘ Lukáš
Predator Workout Brno Elite
CZE 0:27:07.8 0:04:43.8
13.
HYNEK Josef
Barbarian Extreme Team
CZE 0:27:18.3 0:04:54.3
14.
SRNSKÝ Daniel
CZE 0:27:21.3 0:04:57.3
15.
ONDRÁČEK Radek
CZE 0:27:30.0 0:05:06.0
16.
BERAN Lukáš
Spartan gym
CZE 0:27:52.2 0:05:28.2
17.
RAMBERGER Christian
Team Celtic Warrior
AUT 0:28:01.6 0:05:37.6
18.
HLAVATÝ Vladislav
AF TEAM
CZE 0:28:31.5 0:06:07.5
19.
LENOIR Cyril
CZE 0:28:52.0 0:06:28.0
20.
SUCHAN Miroslav
CZE 0:29:04.1 0:06:40.1
21.
TÓTH Roman
CZE 0:29:13.6 0:06:49.6
22.
ŠULDA Jakub
Predator Gym Team
CZE 0:29:34.2 0:07:10.2
23.
CSÉVAR Jiří
CZE 0:30:14.1 0:07:50.1
24.
PROKOP Miroslav
Predator Gym Team
CZE 0:30:42.4 0:08:18.4
25.
BOBEK Jiří
Predator Workout Brno Elite
CZE 0:30:53.7 0:08:29.7
26.
NOVÝ Jaroslav
CZE 0:31:10.5 0:08:46.5
27.
PLEYER Ladislav
OCRA CZ TEAM
CZE 0:31:35.8 0:09:11.8
28.
WALDHANS Patrik
Barbarian Extreme Team
CZE 0:31:44.6 0:09:20.6
29.
THOMAYER Jan
Ultimátní krabice
CZE 0:32:04.8 0:09:40.8
30.
PECHAČ Jan
Spartan gym
CZE 0:32:10.7 0:09:46.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SCHEJBALOVÁ Tereza
Spartan gym
CZE 0:28:17.3 0:00:00.0
2.
SOUKUPOVÁ Vendula
GLADIATORS
CZE 0:30:06.5 0:01:49.2
3.
CSERNÁK Enikő
HUN 0:32:37.7 0:04:20.4
4.
BUTOROVA Lenka
Predator Workout Brno Elite
CZE 0:32:56.9 0:04:39.6
5.
HYNKOVÁ Veronika
Barbarian Extreme Team
CZE 0:32:57.3 0:04:40.0
6.
BLAŽKOVÁ Helena
CZE 0:33:18.0 0:05:00.7
7.
FLONNER Stefan
Team Celtic Warrior
AUT 0:33:41.9 0:05:24.6
8.
CHRAPPA Bronislava
SVK 0:34:50.6 0:06:33.3
9.
BAGINSKÁ Markéta
CZE 0:35:56.3 0:07:39.0
10.
DOLEŽELOVÁ Lenka
Predator Gym Team
CZE 0:36:13.8 0:07:56.5
11.
RAMPÍROVÁ Petra
Crossgym Benešov
CZE 0:36:41.2 0:08:23.9
12.
PORTELLOVÁ Karolina
Barbarian Extreme Team
CZE 0:37:21.6 0:09:04.3
13.
DRÁBKOVÁ Veronika
CZE 0:37:30.7 0:09:13.4
14.
HUDOKOVÁ Simona
SVK 0:37:38.6 0:09:21.3
15.
THUSSBAS Sophia
Team Celtic Warrior
GER 0:38:17.5 0:10:00.2
16.
DVOŘÁKOVÁ Veronika
Predator Workout Brno Elite
CZE 0:39:13.5 0:10:56.2
17.
ŘEŽÁBKOVÁ Monika
CZE 0:39:34.6 0:11:17.3
18.
LONKOVÁ Magdalena
Barbarian Extreme Team
CZE 0:42:06.0 0:13:48.7
19.
PICHLBAUER Anna
AUT 0:42:19.7 0:14:02.4
20.
VANBERSY Morgane
CZE 0:42:46.9 0:14:29.6
21.
JEŽKOVÁ Renata
Spartan gym
CZE 0:46:21.9 0:18:04.6
22.
LEPORIS Tatiana
SVK 0:47:07.3 0:18:50.0
23.
PAŽICKA Katarina
SVK 0:48:51.8 0:20:34.5
24.
ROSENKRANZ Daniela
Team Celtic Warrior
AUT 0:50:20.1 0:22:02.8
25.
PĚČKOVÁ Zdeňka
CZE 0:54:39.1 0:26:21.8
26.
KUROPATNICKA Zuzana
CZE 0:55:29.6 0:27:12.3
27.
KEPÁKOVÁ Lucie
Barbarian Extreme Team
CZE 0:55:38.9 0:27:21.6
28.
PAVELKOVÁ Pavlína
Schulz gym BU BU BU
CZE 0:56:11.8 0:27:54.5
29.
ŘÍŠSKÁ Marie
Schulz gym BU BU BU
CZE 0:56:30.3 0:28:13.0
30.
SEITLEROVÁ Sára
CZE 1:02:26.0 0:34:08.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PODZIMEK Jakub
HLS TEAM
CZE 0:23:53.9 0:00:00.0
2.
ČERVEŇÁK Radim
FC Predators
CZE 0:24:20.1 0:00:26.2
3.
RŮŽEK Pavel
GLADIATORS
CZE 0:24:21.9 0:00:28.0
4.
HANYK Lukáš
CZE 0:24:32.3 0:00:38.4
5.
VOSTŘEL Radek
HLS TEAM
CZE 0:25:01.1 0:01:07.2
6.
ZÁPOTOČNÝ Stanislav
Evatrans Racing Team
CZE 0:25:02.0 0:01:08.1
7.
ILDŽA Matúš
PWG Trenčín
SVK 0:25:02.7 0:01:08.8
8.
PIŇOS Ondřej
CZE 0:25:29.0 0:01:35.1
9.
RŮŽEK Vojtěch
GLADIATORS
CZE 0:25:40.4 0:01:46.5
10.
DRÁBEK Lukáš
Srbická Šlechta
CZE 0:25:53.5 0:01:59.6
11.
TYL Lukáš
CZE 0:25:54.3 0:02:00.4
12.
KRUPICA Ondřej
SRTG Čelákovice
CZE 0:26:22.3 0:02:28.4
13.
PAŘENICA Robert
EXTRA Brno
CZE 0:26:23.1 0:02:29.2
14.
PAWLAS Michal
STODOLA GYM
CZE 0:26:25.8 0:02:31.9
15.
ŘEHÁK Petr
STODOLA GYM
CZE 0:26:27.4 0:02:33.5
16.
SUSS Karel
HLS TEAM
CZE 0:26:39.3 0:02:45.4
17.
VRLÍK Petr
CZE 0:26:57.2 0:03:03.3
18.
KLEMENT Oldřich
Predator Workout Ústí nad Labem
CZE 0:26:59.6 0:03:05.7
19.
TROJEK Jan
EXTRA Brno
CZE 0:26:59.8 0:03:05.9
20.
HEJNA Adam
Píďalky
CZE 0:27:09.4 0:03:15.5
21.
VEPŘEK Martin
CZE 0:27:19.2 0:03:25.3
22.
BOLDIŠ Pavel
Predator Workout Brno
CZE 0:27:32.8 0:03:38.9
23.
SVOBODA Jan
EXTRA Brno
CZE 0:27:36.7 0:03:42.8
24.
DOLEŽAL Jan
CZE 0:27:38.6 0:03:44.7
25.
SOUKUP Ladislav
HLS TEAM
CZE 0:27:43.9 0:03:50.0
26.
MALOŇ Tomáš
CZE 0:28:01.2 0:04:07.3
27.
FANO Patrik
PWG Trenčín
SVK 0:28:03.4 0:04:09.5
28.
DOČKAL Roman
X-Force
CZE 0:28:08.2 0:04:14.3
29.
ČUHEL Igor
EXTRA Brno
CZE 0:28:13.2 0:04:19.3
30.
KUBÍČEK Martin
Kráska a Zvířata
CZE 0:28:28.5 0:04:34.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BUTOROVA Lenka
EXTRA Brno
CZE 0:30:39.8 0:00:00.0
2.
STEJSKALOVÁ Barbora
Spartan gym
CZE 0:32:46.1 0:02:06.3
3.
HÁJKOVÁ Alena
Predator Workout Ústí nad Labem
CZE 0:33:34.0 0:02:54.2
4.
FEJTOVÁ Zuzana
Crossgym Benešov
CZE 0:33:58.2 0:03:18.4
5.
COUFALOVÁ Jana
CZE 0:35:31.7 0:04:51.9
6.
BABNIČOVÁ Kateřina
HLS TEAM
CZE 0:36:28.0 0:05:48.2
7.
BERKOVÁ Eva
HLS TEAM
CZE 0:36:38.6 0:05:58.8
8.
URBANOVÁ Markéta
Hobzíci
CZE 0:36:53.3 0:06:13.5
9.
JUŘENČÁKOVÁ Petra
X-Force
CZE 0:37:25.7 0:06:45.9
10.
KONEČNÁ Marie
TATRA FIT
CZE 0:38:30.7 0:07:50.9
11.
POKORNÁ Kateřina
Predator Workout Brno
CZE 0:38:44.3 0:08:04.5
12.
MALINOVÁ Staňka
CZE 0:38:59.3 0:08:19.5
13.
ŠENKÝŘOVÁ Michaela
RUBBERS
CZE 0:39:03.5 0:08:23.7
14.
JÍLKOVÁ Martina
Moraváci
CZE 0:39:10.2 0:08:30.4
15.
POHLOVÁ Jana
EXTRA Brno
CZE 0:39:24.4 0:08:44.6
16.
MÍŠKOVÁ Tereza
X-Force
CZE 0:39:44.2 0:09:04.4
17.
LENOCHOVÁ Magda
SVK 0:39:50.8 0:09:11.0
18.
VALKOVÁ Zuzana
SVK 0:39:59.0 0:09:19.2
19.
KUŽELÍKOVÁ Zuzana
Ultimátní krabice
CZE 0:40:36.0 0:09:56.2
20.
ŠVESTKOVÁ Sabina
Predator Workout Brno
CZE 0:41:14.4 0:10:34.6
21.
MARŠÁLKOVÁ Pavlína
EXTRA Brno
CZE 0:41:16.1 0:10:36.3
22.
TUHÁČKOVÁ Michaela
SRTG Česká
CZE 0:41:16.7 0:10:36.9
23.
KORYTOVÁ Kateřina
Pomalé šípy
CZE 0:41:47.4 0:11:07.6
24.
KAUCKÁ Lucie
Crossgym Benešov
CZE 0:41:49.6 0:11:09.8
25.
THUSSBAS Sophia
Team Celtic Warrior
GER 0:41:49.8 0:11:10.0
26.
HARTVICH Ivana
CZE 0:42:04.5 0:11:24.7
27.
DRAHOTÍNSKÁ Irena
CZE 0:42:07.3 0:11:27.5
28.
KOLÁŘOVÁ Šárka
Predator Workout Brno
CZE 0:42:13.5 0:11:33.7
29.
STALMACHEROVÁ Michaela
CZE 0:42:39.4 0:11:59.6
30.
ŘEZANINOVÁ Tereza
SRTG Čelákovice
CZE 0:42:49.1 0:12:09.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru