seriál : serie logo

Plzeňská MTB 50 Kooperativy

MTB
DATUM :31.8.2019 MÍSTO :Plzeň

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CHMELÍK Petr
X-Tri K.V.
CZE 1:23:14.1 0:00:00.0
2.
LÁVIČKA Adam
Kross Bike Ranch team
CZE 1:25:24.1 0:02:10.0
3.
VENCL Libor
ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM
CZE 1:26:08.6 0:02:54.5
4.
CINTERHOF Pavel
KOLA PAKANDL
CZE 1:27:21.1 0:04:07.0
5.
VEVERKA Václav
KC Kooperativa Jablonec Nad Nisou
CZE 1:27:21.3 0:04:07.2
6.
VLČEK Marek
MM AUTO MTB Team
CZE 1:27:24.6 0:04:10.5
7.
AUGUSTA MAtouš
Nikl Cycling Team
CZE 1:28:18.3 0:05:04.2
8.
LANDSMAN Robert
Gepard Finance Cycling Team
CZE 1:28:21.8 0:05:07.7
9.
CHRZ Petr
Author Team Stupno
CZE 1:28:41.6 0:05:27.5
10.
LOLACHER Tomáš
CBC České Budějovice
CZE 1:28:42.6 0:05:28.5
11.
MATĚJKA Jakub
Dovedové Křešín
CZE 1:28:47.6 0:05:33.5
12.
PETRŽÍLKA Radek
CZE 1:29:23.9 0:06:09.7
13.
STRÁNSKÝ Jiří
ACTIVE TOUR TEAM
CZE 1:30:20.1 0:07:06.0
14.
SOVA Ondřej
MTB Šumava Riders
CZE 1:30:23.8 0:07:09.7
15.
ČERNÝ Radek
Cyklo Atom
CZE 1:30:36.1 0:07:22.0
16.
KRULA Štěpán
MS Bike Academy Racing
CZE 1:30:36.6 0:07:22.5
17.
VLAS Jakub
MS Bike Academy
CZE 1:30:38.3 0:07:24.2
18.
ZAHRADNÍK Matěj
CZE 1:30:41.1 0:07:27.0
19.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS Bike Academy
CZE 1:30:42.6 0:07:28.5
20.
SPALENKA Robert
SK POLAR
CZE 1:30:43.3 0:07:29.2
21.
KARABÁŠ Milan
MTB Šumava Riders
CZE 1:31:24.1 0:08:10.0
22.
FORMÁNEK Zdeněk
MTB Šumava Riders
CZE 1:31:24.6 0:08:10.5
23.
SKŘIČKA David
AC Sparta Praha
CZE 1:31:24.6 0:08:10.5
24.
SEDLAČEK Jiří
Ramala Muška
CZE 1:31:25.6 0:08:11.5
25.
LISIČAN Petr
GAPP System - Cabtech
CZE 1:32:27.9 0:09:13.7
26.
JADERNÝ Petr
GAPP System-Cabtech
CZE 1:32:28.8 0:09:14.7
27.
KRÝSL Lukáš
MS Bike Academy Racing
CZE 1:33:37.8 0:10:23.7
28.
VESELÝ Radek
Cyklo Atom cycling team
CZE 1:33:39.6 0:10:25.5
29.
HVOLKA Petr
KILPI racing team
CZE 1:33:39.6 0:10:25.5
30.
NIKL Karel
Nikl Cycling Team
CZE 1:33:40.3 0:10:26.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SPĚŠNÁ Simona
MS Bike Academy Racing
CZE 1:40:16.1 0:00:00.0
2.
RADOVÁ Daniela
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:42:19.1 0:02:03.0
3.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
KC Kooperativa Jablonec n. N.
CZE 1:43:17.4 0:03:01.2
4.
HOVORKOVA Aneta
GAPP System - Cabtech
CZE 1:46:10.4 0:05:54.2
5.
FOLTÝNOVÁ Adéla
MS Bike Academy Racing
CZE 1:46:42.9 0:06:26.7
6.
HENDRYCHOVÁ Lucka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:46:59.1 0:06:42.9
7.
CHMELÍKOVÁ Pavla
Gepard Finance Cycling Team
CZE 1:47:04.4 0:06:48.2
8.
KLUZÁKOVÁ Olga
HR Racing Team České Budějovice
CZE 1:48:10.6 0:07:54.4
9.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
SCOTTMTB.CZ
CZE 1:48:59.6 0:08:43.4
10.
HOLANOVÁ Jana
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 1:49:33.9 0:09:17.7
11.
PAVLATOVÁ Alena
CZE 1:53:24.6 0:13:08.4
12.
ZDEŇKOVÁ Zuzana
CZE 1:54:18.4 0:14:02.2
13.
KOTRČOVÁ Kateřina
alltraining.cz
CZE 1:56:18.7 0:16:02.5
14.
PŘIBÍKOVÁ Pavlína
Česká spořitelna a.s.
CZE 1:56:31.7 0:16:15.5
15.
VIDOVÁ Eva
CZE 1:59:56.6 0:19:40.5
16.
HOLUBOVA Tereza
Holoubek Racing
CZE 2:00:46.9 0:20:30.7
17.
MATĚJKOVÁ Kristýna
Dovedové Křešín
CZE 2:00:47.4 0:20:31.2
18.
URBANOVÁ Alena
ACTIVE TOUR TEAM
CZE 2:02:22.9 0:22:06.7
19.
HLAVATÁ Veronika
Tukan bike team Karlovy Vary
CZE 2:06:45.6 0:26:29.5
20.
SCHÜCKOVÁ Ivana
CZE 2:06:51.9 0:26:35.7
21.
KALČÍKOVÁ Barbora
MS Bike Academy Racing
CZE 2:07:56.1 0:27:40.0
22.
TOMSOVÁ Klára
Haven Team
CZE 2:08:25.6 0:28:09.5
23.
LERCHOVÁ Žaneta
CZE 2:08:58.9 0:28:42.7
24.
ŠTROFOVÁ Kateřina
PNEUALU Team
CZE 2:09:07.9 0:28:51.8
25.
VOLFOVÁ Denisa
CZE 2:13:47.9 0:33:31.7
26.
FURCHOVÁ Lucie
MTB FURCH TEAM
CZE 2:14:20.9 0:34:04.7
27.
TOMÍKOVÁ Dagmar
CZE 2:14:46.9 0:34:30.8
28.
ŠILHAVÁ Tereza
CZE 2:14:54.1 0:34:38.0
29.
KOLÁŘOVÁ Petra
CZE 2:15:06.2 0:34:50.0
30.
BAŤKOVÁ Kateřina
CZE 2:15:34.1 0:35:18.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STOŠEK Martin
Vitalo Future Cycling
CZE 1:49:07.8 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:49:58.0 0:00:50.2
3.
HYNEK Kristián
Vitalo Future Cycling
CZE 1:49:58.1 0:00:50.3
4.
KOBES Lukáš
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 1:54:42.2 0:05:34.4
5.
JIROUŠ Samuel
Česká spořitelna Specialized Junior
CZE 1:55:22.0 0:06:14.1
6.
SKÁLA Jaromír
Sportbike Strakonice
CZE 1:55:45.3 0:06:37.4
7.
BUKSA Dominik
Vitalo Future Cycling
CZE 1:56:29.0 0:07:21.2
8.
RYDVAL Filip
Česká spořitelna Accolade
CZE 1:57:28.5 0:08:20.6
9.
VOPAT Milan
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:59:16.2 0:10:08.4
10.
NERADIL Vojtěch
Kolovna KM-BT Morkovice
CZE 1:59:17.2 0:10:09.4
11.
MADER Daniel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:59:17.5 0:10:09.6
12.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:59:24.7 0:10:16.9
13.
SWÁROVSKÝ Michal
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 2:00:15.7 0:11:07.9
14.
KOZÁK Matouš
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:00:18.4 0:11:10.6
15.
HLŮŽEK Radim
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:00:19.2 0:11:11.4
16.
ŠORF Pavel
Haven Extreme Team
CZE 2:00:55.2 0:11:47.4
17.
HOVORKA Daniel
GAPP System-Cabtech
CZE 2:01:15.4 0:12:07.6
18.
REEH Jiří
Fitsport Jiří Trampota REKR
CZE 2:01:16.5 0:12:08.7
19.
FIALA Tomáš
GAPP System - Cabtech
CZE 2:01:16.9 0:12:09.1
20.
ČAPEK Jan
AUTHOR MASTERS
CZE 2:01:18.7 0:12:10.9
21.
STOŠEK Viktor
Maloja - Rocky Mountain Team
CZE 2:01:59.9 0:12:52.1
22.
MATOCHA Pavel
GAPP System - Cabtech
CZE 2:02:26.2 0:13:18.3
23.
HOLAN Pavel
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:02:27.9 0:13:20.1
24.
BLAŽEK Jan
RAJEC 100% TREK
CZE 2:02:54.4 0:13:46.6
25.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:02:57.2 0:13:49.3
26.
KLIMEŠ Ondřej
Redfrog Bikeinvest
CZE 2:03:09.2 0:14:01.3
27.
EGERMAIER Daniel
MS Bike Academy Racing
CZE 2:03:20.9 0:14:13.1
28.
MIKOLÁŠEK Jan
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:03:23.4 0:14:15.6
29.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:03:57.7 0:14:49.8
30.
TOMAN Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:04:00.2 0:14:52.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:16:04.6 0:00:00.0
2.
NEUMANOVÁ Tereza
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:16:56.8 0:00:52.2
3.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa Jablonec n. N.
CZE 2:17:03.3 0:00:58.7
4.
PICHLÍKOVÁ Jana
Kross Bike Ranch team
CZE 2:17:26.1 0:01:21.5
5.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:19:58.6 0:03:54.0
6.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:24:32.3 0:08:27.7
7.
CIBULKOVÁ Lenka
LAWI author team
CZE 2:28:05.8 0:12:01.2
8.
VAVERKOVÁ Kateřina
copr přeštice
CZE 2:28:07.1 0:12:02.5
9.
KUBÍNOVÁ Veronika
MS Bike Academy Racing
CZE 2:28:32.3 0:12:27.7
10.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 2:28:34.6 0:12:30.0
11.
KRISTKOVÁ Helena
CZE 2:28:35.6 0:12:31.0
12.
KOTTOVÁ Petra
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:30:18.6 0:14:14.0
13.
MAŤHOVÁ Andrea
GHOST Team
CZE 2:33:04.4 0:16:59.8
14.
JAKUBIČKOVÁ Hana
CZE 2:35:35.6 0:19:31.0
15.
BLAŽKOVÁ Michaela
RAJEC 100% TREK
CZE 2:42:46.4 0:26:41.8
16.
OSTRČILOVÁ Dája
copr přeštice
CZE 2:46:54.9 0:30:50.3
17.
ELIŠKOVÁ Kristýna
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:47:11.6 0:31:07.0
18.
MRAVCOVÁ Vendula
Tyrolsko - Austria
CZE 2:47:26.6 0:31:22.0
19.
VESELÁ Kateřina
Křižák Team
CZE 2:49:39.9 0:33:35.3
20.
FUKSOVÁ Adéla
BIGSHOCK team
CZE 2:50:43.1 0:34:38.5
21.
MÜLLEROVÁ iVANA
LAWI Stars
CZE 2:55:53.1 0:39:48.5
22.
GEDEONOVÁ Patricie
CZE 2:57:07.2 0:41:02.6
23.
LINKOVÁ Ivana
Force Fojtik Head Team
CZE 3:00:39.9 0:44:35.3
24.
JIRKU Petra
PUNK,PLEASURE&PAIN!!!
CZE 3:06:38.6 0:50:34.0
25.
JANÁKOVÁ Tereza
Bikeheart
CZE 3:08:45.5 0:52:40.8
26.
ŠVELCHOVÁ Marta
CZE 3:12:55.4 0:56:50.8
27.
HRABAŇOVÁ Hana
bajker.eu
CZE 3:29:43.9 1:13:39.3
28.
CIBULKOVÁ Karolína
CZE 3:43:18.2 1:27:13.6
29.
VÁCHALOVÁ Marie
Starý Plzenec
CZE 4:05:24.0 1:49:19.4
30.
BASLOVÁ Monika
CZE 4:46:09.5 2:30:04.9

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru