seriál : 5 x Vimperkem 2018

5 x Vimperkem - Běh do vrchu Vodník

Běh
DATUM :21.10.2018 MÍSTO :Vodník

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠVEJDA Jakub
Fischer Ski klub Šumava
CZE 0:07:00.1 0:00:00.0
2.
CSIRIK Jiri
Osamělí lovci
CZE 0:07:01.1 0:00:00.9
3.
PAVLÁSEK Šimon
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:01.8 0:00:01.7
4.
HONSA Antonín
CZE 0:07:02.3 0:00:02.2
5.
ŠIMURDA Martin
Fischer Ski klub Šumava
CZE 0:07:11.8 0:00:11.7
6.
JIROUŠ Samuel
Ski Šumava
CZE 0:07:15.3 0:00:15.2
7.
PROCHÁZKA Jiří
Atletika Klatovy
CZE 0:07:23.6 0:00:23.5
8.
FRIČEK Martin
Horní Vltavice
CZE 0:07:28.1 0:00:28.0
9.
VYSKOČIL David
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:44.5 0:00:44.4
10.
ŘEZNÍK Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:56.3 0:00:56.2
11.
STEINBACH Jakub
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:08.8 0:01:08.6
12.
HOLOUBEK Jakub
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:13.1 0:01:12.9
13.
HOLOUBEK Ondřej
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:25.8 0:01:25.7
14.
HANUŠ Antonín
SKI Klub Strakonice
CZE 0:08:27.4 0:01:27.2
15.
KALIVODA Lukáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:28.3 0:01:28.2
16.
VYSKOČIL Pavel
CZE 0:08:32.6 0:01:32.5
17.
SÁSKA Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:41.1 0:01:40.9
18.
PLÁNEK Karel
ŠUTRI Prachatice
CZE 0:08:41.6 0:01:41.5
19.
STEINBACH Hynek
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:00.2 0:02:00.1
20.
ŠILHA Ondřej
Ski Sokol Stachy
CZE 0:09:09.0 0:02:08.9
21.
KYRÁL Matěj
Ski Sokol Stachy
CZE 0:09:16.0 0:02:15.9
22.
DOUBEK Martin
CZE 0:09:20.9 0:02:20.7
23.
KREJČÍ Filip
Atletika Prachatice
CZE 0:09:30.0 0:02:29.9
24.
WALTMAN Jeff
Fischer Skiklub Šumava
CZE 0:09:31.1 0:02:30.9
25.
ZUSKA Marcel
Ski klub Šumava
CZE 0:09:35.3 0:02:35.2
26.
BOČEK Josef
CZE 0:09:36.4 0:02:36.2
27.
BÖHM Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:40.5 0:02:40.4
28.
ZAHRADNÍK Jaroslav
SKI Klub Strakonice
CZE 0:09:40.6 0:02:40.4
29.
CHALUPNÝ David
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:42.8 0:02:42.6
30.
SATORIE Josef
Ski Sokol Stachy
CZE 0:09:59.0 0:02:58.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HAVLÍČKOVÁ Barbora
Dukla Liberec
CZE 0:07:51.2 0:00:00.0
2.
FRIČKOVÁ Pavla
Horní Vltavice
CZE 0:08:23.1 0:00:31.9
3.
SÁSKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:35.9 0:00:44.6
4.
RANDÁKOVÁ Hanka
Ski Sokol Stachy
CZE 0:08:43.3 0:00:52.1
5.
TUŠLOVÁ Agáta
Ski Sokol Stachy
CZE 0:09:19.5 0:01:28.3
6.
MACHOVÁ Marie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:21.8 0:01:30.5
7.
MÁNKOVÁ Emma
Fischer Ski klub Šumava
CZE 0:09:22.1 0:01:30.8
8.
ŘEZNÍKOVÁ Terezka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:25.1 0:01:33.9
9.
KAIFEROVÁ Iva
Ski Sokol Stachy
CZE 0:09:45.0 0:01:53.8
10.
VLASÁKOVÁ Tereza
SKI Klub Strakonice
CZE 0:09:46.8 0:01:55.6
11.
EIGNEROVÁ Lucie
Fischer ski klub
CZE 0:09:59.6 0:02:08.3
12.
NOVÁ Miroslava
Ski Sokol Stachy
CZE 0:10:03.3 0:02:12.0
13.
NEUBAUEROVÁ Jana
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:07.1 0:02:15.9
14.
JIROUŠKOVÁ Sabina
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:09.6 0:02:18.3
15.
HUDEČKOVÁ Lucie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:19.8 0:02:28.5
16.
SATORIOVÁ Johanka
Ski Sokol Stachy
CZE 0:10:24.6 0:02:33.3
17.
NĚMCOVÁ Patricie
SKI Klub Strakonice
CZE 0:10:41.3 0:02:50.1
18.
KOŠNAROVÁ Adriana
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:50.0 0:02:58.8
19.
ŠROUBOVÁ Adéla
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:11:16.0 0:03:24.8
20.
NAROVCOVÁ Beáta
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:11:27.6 0:03:36.3
21.
VOLDŘICHOVÁ Michaela
CZE 0:11:58.8 0:04:07.5
22.
VENCLÍKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:11:59.1 0:04:07.9
23.
VÁCHOVÁ Klára
Ski Sokol Stachy
CZE 0:12:22.1 0:04:30.9
24.
ŠPETOVÁ Kateřina
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:12:23.3 0:04:32.1
25.
PICKOVÁ Barbora
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:12:53.6 0:05:02.3
26.
BARTŮŠKOVÁ Zuzana
CZE 0:15:24.5 0:07:33.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru