CTP DOKSYRACE 2018

Triatlon
DATUM :9.9.2018 MÍSTO :Doksy

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CÍVELA Petr
JulboWay
CZE 4:33:58.6 0:00:00.0
2.
JAKUBÍČEK Jan
Kerberos
CZE 4:42:12.6 0:08:13.9
3.
VABROUŠEK Petr
TITAN TRILIFE
CZE 4:42:57.3 0:08:58.6
4.
ŠKABRADA Jan
Individuální
CZE 4:44:20.2 0:10:21.5
5.
VAIS David
Mikatraining
SVK 4:49:28.2 0:15:29.5
6.
PEŠL Josef
TT LOKO Beroun
CZE 4:49:33.1 0:15:34.5
7.
KROHLÁK Milan
CZE 4:51:20.5 0:17:21.8
8.
GALANDR Daniel
Individuální
CZE 4:52:51.2 0:18:52.5
9.
BLÁHA Jan
Bike & Triatlon Team Libochovice
CZE 4:52:51.6 0:18:52.9
10.
KOHL Otakar
CZE 4:55:26.9 0:21:28.2
11.
PAVELKA Libor
SK Oceláci Ostrava
CZE 4:55:57.9 0:21:59.2
12.
SVOBODA Milan
CZE 4:56:12.8 0:22:14.1
13.
KOMÍNEK Jiří
Etriatlon Team
CZE 4:56:17.7 0:22:19.0
14.
KOSOBUD Martin
TriSK ČB
CZE 4:56:34.4 0:22:35.7
15.
VYSKOČIL Tomáš
Prague Triathlon Team
CZE 5:00:35.6 0:26:36.9
16.
KOVALOVSKÝ Jan
ENERGY TEAM
CZE 5:00:44.4 0:26:45.7
17.
TEPLÝ Ondřej
HISPORT Team
CZE 5:01:49.8 0:27:51.2
18.
LEMBERKA Jakub
E.ON Triathlon Team z.s.
CZE 5:02:01.8 0:28:03.1
19.
ŠTANGLER David
LOKO Trutnov
CZE 5:04:40.6 0:30:41.9
20.
KLEMENT Jiří
Individuální
CZE 5:04:57.6 0:30:58.9
21.
VALENTA Michal
Michal Valenta
CZE 5:05:01.1 0:31:02.4
22.
VESELOUŠ Filip
CZE 5:08:02.1 0:34:03.4
23.
VORÁČEK Michal
Hrom do piecky!
CZE 5:08:07.1 0:34:08.4
24.
ARERA Oliver
Forstenrieder SC München
GER 5:08:58.2 0:34:59.5
25.
KREJDL Aleš
CZE 5:09:10.3 0:35:11.6
26.
HOLKUP Tomáš
Sokol Veltěž
CZE 5:09:36.3 0:35:37.6
27.
ZELENKA Filip
Dolni Pocernice
CZE 5:10:49.5 0:36:50.8
28.
HEJNYŠ Daniel
VEXTA
CZE 5:11:04.2 0:37:05.5
29.
BLÁHA Jan
CZE 5:11:40.5 0:37:41.8
30.
JAŠEK Radovan
CZE 5:13:47.0 0:39:48.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOTOPULU Helena
TITAN TRILIFE
CZE 4:54:29.2 0:00:00.0
2.
ANDRLOVÁ Veronika
Kerberos
CZE 5:14:34.8 0:20:05.5
3.
GREGOROVÁ Eliška
Triatlon Jablonec, z.s.
CZE 5:18:32.2 0:24:02.9
4.
AZEB Karin
CZE 5:35:02.3 0:40:33.1
5.
FILIPOVÁ Klára
RESOLUTION TEAM
CZE 5:35:13.5 0:40:44.3
6.
MÍKOVÁ Dagmar
Elab
CZE 5:40:02.0 0:45:32.8
7.
PARMOVÁ Adéla
Prague Triathlon Team
CZE 5:40:53.0 0:46:23.8
8.
DVOŘÁKOVÁ Simona
Tria Klub Poděbrady
CZE 5:46:09.4 0:51:40.2
9.
ČERMÁKOVÁ Renata
Triatlon na růžovo
CZE 5:52:41.5 0:58:12.2
10.
FANDELOVÁ Pavla
CZE 6:04:37.3 1:10:08.0
11.
ŠIMKOVÁ Pavlína
PinkPower
CZE 6:14:19.7 1:19:50.4
12.
SÝKOROVÁ Radka
CZE 6:15:14.9 1:20:45.7
13.
MILUNIČOVÁ Rita
Běžci Slaný
CZE 6:17:26.4 1:22:57.2
14.
KUBOVÁ Michaela
IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM
CZE 6:24:31.1 1:30:01.9
15.
ŠKABRADOVÁ Simona
CZE 6:28:20.8 1:33:51.6
16.
JANKŮJOVÁ Lenka
Elab
CZE 6:31:17.8 1:36:48.6
17.
JANOUCHOVÁ Jana
Individuální
CZE 6:32:03.1 1:37:33.8
18.
PROCHÁZKOVÁ Olga
CZE 6:36:15.0 1:41:45.7
19.
BLAŠKOVÁ Alina
CZE 6:41:46.0 1:47:16.7
20.
SNOPKOVÁ Jana
Individuální
CZE 6:48:03.3 1:53:34.1
21.
TICHOTOVA Veronika
Klub mladých svištů
CZE 6:49:51.4 1:55:22.2
22.
BLAŽKOVÁ Jana
CZE 6:53:59.3 1:59:30.1
23.
ADÁMKOVÁ Eliška
CZE 7:31:35.6 2:37:06.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru