Športservis Bratislavský MTB Maratón

MTB
DATUM :29.9.2018 MÍSTO :Bratislava - Rača

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOSTELNIČÁK Martin
Greenbike Aloha Team
SVK 1:54:55.3 0:00:00.0
2.
HOJDIK Vladimír
PROefekt team
SVK 1:54:56.6 0:00:01.2
3.
STRAKA Michal
Superior riders
SVK 1:57:59.6 0:03:04.2
4.
BACO Matej
Finančné Centrum Team
SVK 1:58:00.1 0:03:04.7
5.
KAWECKI Lech
Biele Ruzove Cervene
SVK 1:59:52.1 0:04:56.7
6.
MIKOLAJČÍK Samuel
PROefek team
SVK 2:00:28.9 0:05:33.5
7.
PODOBA Kristian
KAKTUS BIKE - Team Bratislava
SVK 2:02:06.4 0:07:11.0
8.
CIBULKA Ján
ebajk racing
SVK 2:02:09.5 0:07:14.1
9.
TOMÁŠEK Tomáš
Bratislava bikepoint.sk
SVK 2:02:34.9 0:07:39.5
10.
CONTER Marco
Nora Racing Team
ITA 2:02:47.9 0:07:52.5
11.
BELKO Martin
Sportservis
SVK 2:02:58.6 0:08:03.2
12.
NOWOTNY Philipp
grafikeria centurion racing powered by muki
AUT 2:03:39.4 0:08:44.0
13.
ŠMÝKAL Martin
Greenbike Aloha Team
SVK 2:04:47.4 0:09:52.0
14.
DUBOVEC Michal
InShape
SVK 2:04:47.6 0:09:52.2
15.
LEGÁT Marek
Divina Racing Team
SVK 2:05:18.9 0:10:23.5
16.
HORŠULÁK Marián
Cykloklub Senec
SVK 2:05:50.4 0:10:55.0
17.
FUKSA Andrej
CK Senec
SVK 2:05:51.1 0:10:55.7
18.
HULKA Roman
Športservis Team BA
SVK 2:06:39.0 0:11:43.6
19.
KASÁK Zdeno
Senica
SVK 2:06:48.4 0:11:53.0
20.
ŠTEFKO Norbert
Limbach
SVK 2:07:15.6 0:12:20.2
21.
HOTTER Róbert
Nora Racing Team
AUT 2:08:59.2 0:14:03.8
22.
ŠIMORA Marián
Bike team Juhasky
SVK 2:09:48.9 0:14:53.5
23.
STEUER Radovan
Head Bike TJ Opava
CZE 2:10:28.1 0:15:32.7
24.
ŠIMON Marian
Ftc cc filakovo
SVK 2:10:53.9 0:15:58.5
25.
DRIENOVSKÝ Jozef
Šk Topoľčianky
SVK 2:11:45.9 0:16:50.5
26.
KEMENCEI Peter
Topper club
SVK 2:14:10.9 0:19:15.5
27.
DANKO Juraj
SVK 2:14:19.4 0:19:24.0
28.
POTOČÁR Ján
PROefek team
SVK 2:15:19.7 0:20:24.3
29.
GUBIŠ Matej
Lovec Team
SVK 2:15:23.9 0:20:28.5
30.
STRENK Peter
Športservis Bratislava
SVK 2:15:25.4 0:20:30.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JUHAÁSOVÁ Zuzana
Bike team Juhasky
SVK 2:31:05.7 0:00:00.0
2.
JUHÁSOVÁ Andrea
Bike team Juhasky
SVK 2:31:06.2 0:00:00.5
3.
CETLOVÁ Diana
CK Energia Svit
SVK 2:41:01.5 0:09:55.7
4.
VASILIADISOVÁ Silvie
Head Bike TJ Opava
CZE 2:48:19.7 0:17:14.0
5.
JOKLOVÁ Lenka
CK Sv.jur
SVK 3:02:31.5 0:31:25.8
6.
DUFKOVÁ Ivana
SVK 3:03:58.0 0:32:52.2
7.
KEDROVICOVA Jaroslava
SK Vodotiky
SVK 3:11:02.4 0:39:56.7
8.
BODAVA Zuzana
Bratislava
SVK 4:04:04.4 1:32:58.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených408
Přihlášeno - Muži380
Přihlášeno - Ženy28
Odstartovalo368
V cíli363