Kordícky extrém

Běh
DATUM :21.7.2018 MÍSTO :Kordíky

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KRAJČOVIČ Dušan
Svetielko nadeje
SVK 2:02:27 0:00:00
2.
FRAŇO Peter
Chata M.R.Stefanika
SVK 2:12:57 0:10:30
3.
PLAČKO Martin
ŠK Bradlan Brezová pod Bradlom
SVK 2:17:42 0:15:15
4.
BALOGA Matej
ŠK Dukla Banská Bystrica o.z.
SVK 2:17:47 0:15:20
5.
WEISS Daniel
Bambi
SVK 2:17:56 0:15:29
6.
DUDA Martin
Banska Bystrica
SVK 2:19:56 0:17:29
7.
GREGOR Štefan
BŠK Banská Bystrica
SVK 2:22:43 0:20:16
8.
SENTANDRÁŠI Stanislav
Marathon BB Team
SVK 2:22:49 0:20:22
9.
ELISCHER Ján
Koliba u Jogošíka
SVK 2:23:34 0:21:07
10.
BEDNÁR Martin
KMB Žilina
SVK 2:25:40 0:23:13
11.
KAMENSKÝ Ján
LIPTOVSKÝ PETER
SVK 2:27:35 0:25:08
12.
JANÍK Martin
Adventura Sport Martin
SVK 2:29:25 0:26:58
13.
VALENTA Róbert
ŠK Dukla Banská Bystrica o.z.
SVK 2:29:27 0:27:00
14.
PILLER Jozef
FitSpolu
SVK 2:30:46 0:28:19
15.
BEŇO Dušan
AK Mšk Žiar nad Hronom
SVK 2:31:21 0:28:54
16.
HRMO Ľubomír
BŠK Banská Bystrica
SVK 2:32:30 0:30:03
17.
RUS Roman
Svetielko Nádeje
SVK 2:33:41 0:31:14
18.
KIŠVINCE Tomáš
Pacemaker
SVK 2:35:05 0:32:38
19.
ŠTEFANKO Dominik
Vlk_Dají
SVK 2:35:16 0:32:49
20.
KYSELICA Pavol
Pättinger stroje Bánovce
SVK 2:36:03 0:33:36
21.
KUNDALA Jozef
Veľké Bielice
SVK 2:37:10 0:34:43
22.
TOKAR Michal
Susky - Hrusky
SVK 2:38:25 0:35:58
23.
DONOVAL Marek
OZ Kordícky Hrebenák
SVK 2:39:19 0:36:52
24.
HRUŠKA Martin
BB Trener
SVK 2:40:45 0:38:18
25.
ŠTULRAJTER Peter
CK Route 66 Brezno
SVK 2:41:33 0:39:06
26.
DVORSKÝ Peter
ULTRAMOTIVATION
SVK 2:41:37 0:39:10
27.
MAĎAR Peter
super bežci
SVK 2:42:18 0:39:51
28.
TOKÁR Pavol
ŠUŠKY-HRUŠKY
SVK 2:43:25 0:40:58
29.
SMIEŠNY Alexander
Drevaci
SVK 2:43:25 0:40:58
30.
BÁTOVSKÝ Miroslav
AK Tlmače
SVK 2:45:24 0:42:57
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZVAROVÁ Anna
Svetielko Nádeje
SVK 2:41:08 0:00:00
2.
CHRANČOKOVÁ Daniela
BB
SVK 2:47:32 0:06:24
3.
KAMENSKA Lucia
BioCore
SVK 2:48:47 0:07:39
4.
UHRINOVA Renata
DETVA zvaracska skola
SVK 2:49:54 0:08:46
5.
GRENDOVÁ Andrea
Bike Ski Fans Revúca
SVK 2:51:19 0:10:11
6.
PLAČKOVÁ Gabriela
ŠK Bradlan Brezova pod Bradlom
SVK 2:52:28 0:11:20
7.
RUSNÁKOVÁ Soňa
Horné Pršany
SVK 2:56:14 0:15:06
8.
ŠÜLIOVÁ Lucia
Bežci Lučenec
SVK 2:59:23 0:18:15
9.
BAČÍKOVÁ Lenka
DHZ Nitrianske Rudno
SVK 3:06:03 0:24:55
10.
ŠIATINSKÁ Stanislava
ŠK ACHILLES Handlová
SVK 3:10:45 0:29:37
11.
KYSELICOVÁ Nadežda
Banovce nad Bebravou
SVK 3:10:50 0:29:42
12.
DLHOPOLCOVÁ Jana
ŠPORTKLUB Dobrá Niva
SVK 3:14:04 0:32:56
13.
INDROVÁ Vladimíra
Banska Bystrica
SVK 3:15:04 0:33:56
14.
SCHVARCZOVÁ Zuzana
SVK 3:17:07 0:35:59
15.
MRÁZOVÁ Jurina
Dyno BB
SVK 3:18:18 0:37:10
16.
ELISCHEROVA Andrea
Koliba u Jogošíka
SVK 3:18:54 0:37:46
17.
ŠKODOVÁ Marta
Marta a Miro jogging festival:-)
SVK 3:18:55 0:37:47
18.
JASÍKOVÁ Marta
ŠPORTKLUB Dobrá Niva
SVK 3:19:57 0:38:49
19.
SPODNIAKOVA Barbora
Zvolen
SVK 3:21:16 0:40:08
20.
MORAVÍKOVÁ Miriam
Detva
SVK 3:21:57 0:40:49
21.
PÍROVÁ Valéria
12 z Ivanky
SVK 3:25:07 0:43:59
22.
LIKTOROVÁ Katarína
Pevná Vôľa
SVK 3:26:38 0:45:30
23.
LANÁKOVÁ Andrea
BŠK Banská Bystrica
SVK 3:28:06 0:46:58
24.
IVANOVA Ivana
SHAJTAR GYM Zvolen
SVK 3:33:42 0:52:34
25.
BALENTOVÁ Katarína
VP
SVK 3:34:12 0:53:04
26.
NAVRATILOVA Petra
Palič Enduro Oheň Team
SVK 3:39:40 0:58:32
27.
RANIAKOVÁ Paulína
ŠPORTKLUB Dobrá Niva
SVK 3:44:56 1:03:48
28.
OKRUHLICOVÁ Zuzana
Nezávislosť BA
SVK 3:45:43 1:04:35
29.
OSIČKOVÁ Lenka
adidas runners
SVK 3:56:13 1:15:05
30.
ARPASOVA Lubomira
Ironman Team Levice, DTSE SK
SVK 3:58:53 1:17:45

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených707
Přihlášeno - Muži469
Přihlášeno - Ženy238
Odstartovalo701
V cíli698