ONLINE VÝSLEDKY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | LECHNER Petr |
ARBO Denzel Cliff Wien |
CZE | 1:36:44.0 | 0:00:00.0 |
2. | HOLEC Pavel |
CGB Racing Team |
CZE | 1:36:45.0 | 0:00:00.9 |
3. | KONEČNÝ Radim |
CGB Racing Team |
CZE | 1:40:10.2 | 0:03:26.2 |
4. | LIBRA Mirek |
Novatop Lapierre |
CZE | 1:40:11.0 | 0:03:26.9 |
5. | ZEDNÍK Pavel |
Cykloklub Dalečín |
CZE | 1:40:17.7 | 0:03:33.7 |
6. | KLUSÁK Radim |
CYKLO SKI klub Polička |
CZE | 1:40:18.0 | 0:03:33.9 |
7. | KAŠPÁREK Jiří |
CZE | 1:40:18.0 | 0:03:33.9 | |
8. | TYRÁČEK Martin |
moolbike BBB |
CZE | 1:40:58.0 | 0:04:13.9 |
9. | JEŘÁBEK Oldřich |
CGB Racing Team |
CZE | 1:41:00.5 | 0:04:16.4 |
10. | KOCIÁN Robert |
SK EDIE team |
CZE | 1:42:00.2 | 0:05:16.2 |
11. | CHMELÍK Petr |
CZE | 1:42:14.2 | 0:05:30.2 | |
12. | KROPÁČEK Radek |
CZE | 1:42:16.5 | 0:05:32.4 | |
13. | PRÄSENS Oldřich |
České dráhy |
CZE | 1:42:20.5 | 0:05:36.4 |
14. | KLUSÁK Rostislav |
CYKLO SKI klub Polička |
CZE | 1:42:42.7 | 0:05:58.7 |
15. | SCHIFFER Michael |
Mikealtmann.at |
AUT | 1:43:39.7 | 0:06:55.6 |
16. | BENEŠ Milan |
Sportcomplex Břeclav |
CZE | 1:45:12.2 | 0:08:28.1 |
17. | PLÁTENÍK Stanislav |
CZE | 1:45:31.2 | 0:08:47.1 | |
18. | LAUCKÝ Pavel |
CZE | 1:45:36.4 | 0:08:52.4 | |
19. | IPPOLDT Michal |
CZE | 1:45:36.9 | 0:08:52.9 | |
20. | SVOBODA Robert |
bajker.eu |
CZE | 1:45:37.9 | 0:08:53.9 |
21. | KALITA Radek |
České dráhy |
CZE | 1:46:53.7 | 0:10:09.6 |
22. | PODSEDNÍK Luboš |
Cykloklub Dalečín |
CZE | 1:47:02.7 | 0:10:18.6 |
23. | HANUSKA Tomáš |
SVK | 1:47:10.4 | 0:10:26.4 | |
24. | MĚŘÍNSKÝ Lukáš |
CGB Racing Team |
CZE | 1:47:10.7 | 0:10:26.6 |
25. | KRATINA Tomáš |
Business Logic s.r.o. |
CZE | 1:47:40.1 | 0:10:56.1 |
26. | HLADÍK Ondřej |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 1:47:49.2 | 0:11:05.1 |
27. | ČALKOVSKÝ Pavel |
BIKE TEAM Porsche Olomouc |
CZE | 1:48:35.7 | 0:11:51.6 |
28. | KOPULETÝ Milan |
CZE | 1:49:05.4 | 0:12:21.3 | |
29. | OPÍCHAL Tomáš |
GHOST RUBENA racing team |
CZE | 1:49:14.4 | 0:12:30.4 |
30. | PODLAHA Zdeněk |
CT J.Hradec |
CZE | 1:49:20.4 | 0:12:36.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP GHOST |
CZE | 1:59:52.8 | 0:00:00.0 |
2. | SICHÁLKOVÁ Natálie |
Business Logic s.r.o. |
CZE | 2:02:25.3 | 0:02:32.4 |
3. | CAPKOVÁ Monika |
Elite women team |
CZE | 2:02:52.8 | 0:02:59.9 |
4. | SOMMEROVÁ Jana |
Sportovní klub Kola Koblížek |
CZE | 2:09:30.2 | 0:09:37.3 |
5. | NÁDVORNÍKOVÁ Eva |
Nutrend |
CZE | 2:10:16.0 | 0:10:23.1 |
6. | POKORNÁ Veronika |
CZE | 2:10:40.7 | 0:10:47.8 | |
7. | SCHIFFER Andrea |
Mikealtmann.at |
AUT | 2:11:51.7 | 0:11:58.9 |
8. | PŘÍHODOVÁ Kateřina |
CZE | 2:20:03.7 | 0:20:10.8 | |
9. | KARCHŇÁKOVÁ Kateřina |
CZE | 2:26:13.6 | 0:26:20.7 | |
10. | IPPOLDTOVÁ Zdeňka |
CZE | 2:27:52.4 | 0:27:59.5 | |
11. | VOJÁČKOVÁ Jana |
CZE | 2:29:41.1 | 0:29:48.2 | |
12. | ZBORANOVÁ Monika |
SVK | 2:29:53.3 | 0:30:00.5 | |
13. | PŘIBYLOVÁ Dagmar |
Eleven Mercedez-Benz Mitas |
CZE | 2:31:15.6 | 0:31:22.7 |
14. | IVIČIČOVÁ Petra |
Elektro Ivičič Mikulov |
CZE | 2:37:48.8 | 0:37:55.9 |
15. | KRÁLÍČKOVÁ Šárka |
CZE | 2:37:51.8 | 0:37:58.9 | |
16. | VESELOVSKÁ Albína |
SVK | 2:38:53.5 | 0:39:00.6 | |
17. | KOLÁČKOVÁ Jana |
CZE | 2:38:54.0 | 0:39:01.1 | |
18. | ŠPRDLÍKOVÁ Petra |
SK Vydra Sušice |
CZE | 2:44:41.5 | 0:44:48.6 |
19. | FADRNÁ Jana |
CZE | 2:45:49.5 | 0:45:56.6 | |
20. | STOJAROVÁ Irena |
SALIX Zlín |
CZE | 2:47:09.7 | 0:47:16.8 |
21. | DOSTÁLOVÁ Gabriela |
CZE | 2:52:10.7 | 0:52:17.8 | |
22. | FROHLICHOVÁ Veronika |
BikeLove Frohlich Team |
CZE | 2:56:24.4 | 0:56:31.5 |
23. | JURISOVÁ Renata |
FELIX FILII z. s. |
CZE | 2:58:24.6 | 0:58:31.7 |
24. | KUPKOVÁ Jitka |
CZE | 3:01:31.8 | 1:01:39.0 | |
25. | HÁJKOVÁ Věra |
CZE | 3:02:59.1 | 1:03:06.2 | |
26. | BAIEROVÁ Martina |
Rohozec Amulet Team |
CZE | 3:08:58.5 | 1:09:05.7 |
27. | BALLADARES PEREZ Petra |
Emco |
CZE | 3:18:39.7 | 1:18:46.8 |
28. | STROUHALOVÁ Marta |
CZE | 3:37:37.3 | 1:37:44.5 | |
29. | SOTOLÁŘOVÁ Petra |
CZE | 3:48:40.3 | 1:48:47.4 |
Závody seriálu
- Author 50 Český ráj
- Dětský AUTHOR ŠELA MARATHON
- Author 50 Bezděz
- AUTHOR Král Šumavy MTB 2018 - memoriál Františka Šraita / MČR XCM
- International MTB marathon Malevil Cup by Author 2018
- Aimtec Open Race
- Vinařská 50 Author Znovín Cup
- Lahofer Author Cup
- Author Šela Maraton
- Author Pražská 50
- ČT Author Cup