FTVŠ Super šprint
DATUM : | 23.4.2017 | MÍSTO : | Bratislava |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- Elite muži - rozbeh1-3 absolutně
- Elite muži - semifinále absolutně
- Elite muži - finále absolutně
- Age muži - rozbeh0-4 absolutně
- Age muži - finále absolutně
- Age muži - finále po kategorích
- Ženy absolutně
- Staršie žiactvo po kategorích
- Mladšie žiactvo po kategorích
- Nádeje A po kategorích
- Nádeje B po kategorích
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ČELUSTKA Jan |
Reprezentácia ČR |
CZE | 0:15:22.2 | 0:00:00.0 |
2. | OLŠAR Ondřej |
Reprezentácia ČR |
CZE | 0:15:35.4 | 0:00:13.2 |
3. | KUBÍNEK František |
Prestigio Realiz Team |
CZE | 0:15:39.5 | 0:00:17.3 |
4. | ČERVENKA Lukáš |
Reprezentácia ČR |
CZE | 0:15:46.2 | 0:00:24.0 |
5. | VERBOVSKÝ Matúš |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 0:15:51.3 | 0:00:29.1 |
6. | KALUS Jiří |
Reprezentácia ČR |
CZE | 0:15:56.6 | 0:00:34.4 |
7. | FAZEKAŠ Tadeáš |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 0:16:00.1 | 0:00:37.9 |
8. | POWADA Jakub |
Reprezentácia ČR |
CZE | 0:16:17.1 | 0:00:54.9 |
9. | ŽÁČIK Šimon |
SMTA Nitra |
SVK | 0:16:22.3 | 0:01:00.1 |
10. | VACLAVIK Filip |
Reprezentácia ČR |
CZE | 0:16:41.4 | 0:01:19.2 |
11. | HAVLIK Robert |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 0:17:09.5 | 0:01:47.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | GAJDOŠOVÁ Romana |
Košice |
SVK | 0:18:12.6 | 0:00:00.0 |
2. | DRAHOVSKÁ Lýdia |
ŠBR Piešťany |
SVK | 0:18:58.3 | 0:00:45.7 |
3. | IGNACAKOVA Dana |
prestigiorealizteam |
SVK | 0:19:14.4 | 0:01:01.8 |
4. | KERMIETOVÁ Veronika |
Prestigio Realiz Team |
SVK | 0:21:05.4 | 0:02:52.8 |
5. | MARŠÍKOVÁ Veronika |
BEJBY DRÁČIK |
SVK | 0:21:53.6 | 0:03:41.0 |
6. | DULAYOVÁ Lucia |
Prestigio Realiz Team |
SVK | 0:24:11.4 | 0:05:58.8 |
7. | JAKUBCOVÁ Petra |
SVK | 0:29:08.2 | 0:10:55.6 | |
8. | REBREŠOVÁ Stela |
SVK | 0:31:30.8 | 0:13:18.2 |
Statistiky
Počet přihlášených | 143 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 124 |
Přihlášeno - Ženy | 19 |
Odstartovalo | 143 |
V cíli | 138 |