ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
- Trasa B absolutně
- Trasa B po kategorích
- Trasa C absolutně
- Trasa C po kategorích
- Trasa JTM absolutně
- Trasa JTM po kategorích
- Trasa D týmy
- Děti 12-13 let po kategorích
- Děti 10-11 let po kategorích
- Děti 8-9 let po kategorích
- Děti 6-7 let po kategorích
- Děti do 5 let po kategorích
- Odstrkovadla po kategorích
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:59:18.7 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:59:26.9 | 0:00:08.2 |
3. | STOŠEK Martin |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:02:49.7 | 0:03:31.0 |
4. | KOBES Lukáš |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:07:19.4 | 0:08:00.7 |
5. | JÍLEK Zdeněk |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:07:34.7 | 0:08:16.0 |
6. | STOŠEK Viktor |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:07:49.7 | 0:08:31.0 |
7. | LAVIČKA Adam |
GHOST Team |
CZE | 2:10:17.9 | 0:10:59.2 |
8. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:10:30.4 | 0:11:11.7 |
9. | ZEITHAMMER Martin |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:10:30.7 | 0:11:12.0 |
10. | MADER Daniel |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:12:23.2 | 0:13:04.5 |
11. | MOKRÝ Jakub |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:13:22.5 | 0:14:03.8 |
12. | DOLEŽAL Václav |
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team |
CZE | 2:13:30.4 | 0:14:11.7 |
13. | KADLEC Jakub |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:13:46.5 | 0:14:27.8 |
14. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:13:48.5 | 0:14:29.8 |
15. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:14:04.2 | 0:14:45.5 |
16. | HRUŠKA Jan |
GHOST Team |
CZE | 2:14:05.4 | 0:14:46.7 |
17. | TOMAN Vojtěch |
PREMIUM HOTEL Znojmo |
CZE | 2:14:07.4 | 0:14:48.7 |
18. | HENDRICH Zdeněk |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:16:24.4 | 0:17:05.7 |
19. | PLÁŠEK Tomáš |
Alltraining.cz - Lawi |
CZE | 2:16:28.2 | 0:17:09.5 |
20. | KARBAN Štěpán |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:16:48.9 | 0:17:30.2 |
21. | DANĚK Jiří |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:17:35.7 | 0:18:17.0 |
22. | ANDRLE David |
Symbio+BMC |
CZE | 2:18:21.2 | 0:19:02.5 |
23. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 2:18:24.2 | 0:19:05.5 |
24. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:18:37.4 | 0:19:18.7 |
25. | HLŮŽEK Radim |
SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM |
CZE | 2:18:40.4 | 0:19:21.7 |
26. | DOBEŠ Bohumír |
CYKLO Kučera elite team |
CZE | 2:18:45.9 | 0:19:27.2 |
27. | HORÁČEK Jan |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:19:07.7 | 0:19:49.0 |
28. | ŠÍPAL Ivan |
Alltraining Lawi |
CZE | 2:19:26.2 | 0:20:07.5 |
29. | PILČÍK Adam |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:20:38.4 | 0:21:19.7 |
30. | PAPEŽ Vít |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:20:39.4 | 0:21:20.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
Česká spořitelna- Accolade cycling team |
CZE | 2:29:19.9 | 0:00:00.0 |
2. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:30:58.4 | 0:01:38.5 |
3. | KUNTOVÁ Vendula |
GHOST Team |
CZE | 2:38:19.2 | 0:08:59.3 |
4. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 2:46:12.1 | 0:16:52.2 |
5. | KUČEROVÁ Božena |
KOLA-BBM.CZ |
CZE | 2:48:40.7 | 0:19:20.8 |
6. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:49:37.5 | 0:20:17.6 |
7. | HNÁTKOVÁ Nataša |
CZE | 2:54:13.5 | 0:24:53.6 | |
8. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:55:07.7 | 0:25:47.8 |
9. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:56:41.2 | 0:27:21.3 |
10. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 3:09:04.4 | 0:39:44.5 |
11. | FUKSOVÁ Adéla |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 3:09:04.6 | 0:39:44.7 |
12. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 3:12:20.5 | 0:43:00.6 |
13. | BUŠKOVÁ Leona |
GHOST Team |
CZE | 3:15:01.2 | 0:45:41.3 |
14. | BALÍKOVÁ Tereza |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 3:32:19.3 | 1:02:59.4 |
15. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 3:32:38.6 | 1:03:18.7 |
16. | NOVÁ Johana |
Biketeam ČS |
CZE | 3:32:39.3 | 1:03:19.4 |
17. | KOSNAROVÁ Václava |
pit-stop Klatovy |
CZE | 3:41:12.3 | 1:11:52.4 |
18. | PULQUERIO Sonia |
SVK | 3:58:06.1 | 1:28:46.2 | |
19. | KUBEČKOVÁ Lucie |
CZE | 4:14:29.6 | 1:45:09.7 | |
20. | HRABAŇOVÁ Hana |
bajker.eu |
CZE | 4:24:04.8 | 1:54:44.9 |
21. | SCHLEGELOVÁ Milena |
Agrofert cyklo tým – Primateam |
CZE | 5:23:52.6 | 2:54:32.7 |
Statistiky
Počet přihlášených | 1470 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 1136 |
Přihlášeno - Ženy | 334 |
Odstartovalo | 1319 |
V cíli | 1233 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour Škoda AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Vrchlabí Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bike maraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny