ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
- B - 55 km absolutně
- B - 55 km po kategorích
- C - 35 km absolutně
- C - 35 km po kategorích
- Děti 12-13 let po kategorích
- Děti 10-11 let po kategorích
- Děti 8-9 let po kategorích
- Děti 6-7 let po kategorích
- Děti do 5 let po kategorích
- Odstrkovadla po kategorích
- D - 17 km absolutně
- D - 17 km - rodinné týmy
- C - 35 km - firemní týmy
- B - 55 km - koeficient
- C - 35 km- koeficient
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:44:34.3 | 0:00:00.0 |
2. | HUDEČEK Jiří |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:44:35.1 | 0:00:00.8 |
3. | RAJCHART Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:48:06.3 | 0:03:32.0 |
4. | ŠŤASTNÝ Petr |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 1:48:06.8 | 0:03:32.5 |
5. | MINKA Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:49:07.1 | 0:04:32.8 |
6. | ŠKARNITZL Jan |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 1:49:19.3 | 0:04:45.0 |
7. | ULLOA Gerardo |
Ar Arisun Pro Cycling Team |
CZE | 1:49:20.3 | 0:04:46.0 |
8. | DOLEŽAL Václav |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 1:49:22.1 | 0:04:47.8 |
9. | STROŽ Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 1:49:22.3 | 0:04:48.0 |
10. | SPLÍTEK Martin |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:49:27.8 | 0:04:53.5 |
11. | VASTL Jan |
Bianchi i.Idro Drain |
CZE | 1:50:59.1 | 0:06:24.8 |
12. | KOBES Lukáš |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 1:51:20.1 | 0:06:45.8 |
13. | ČEPIČKA Matěj |
Megabike Kolin |
CZE | 1:51:22.1 | 0:06:47.8 |
14. | ANDRLE David |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 1:51:37.6 | 0:07:03.3 |
15. | KUBÁNEK Marek |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:51:37.6 | 0:07:03.3 |
16. | PAUR Ondřej |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 1:51:40.6 | 0:07:06.3 |
17. | LAVIČKA Adam |
UNIQA Jihlava |
CZE | 1:52:38.9 | 0:08:04.6 |
18. | STOŠEK Martin |
Sram Rubena Trek |
CZE | 1:53:36.1 | 0:09:01.8 |
19. | STOŠEK Viktor |
KOLA-BBM.CZ |
CZE | 1:53:36.3 | 0:09:02.0 |
20. | PITEL Lukáš |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:55:12.8 | 0:10:38.5 |
21. | NOVÁK Michal |
VELOCENTRUM SPECIALIZED |
CZE | 1:55:16.9 | 0:10:42.6 |
22. | ŠÍREK Adrian |
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou |
CZE | 1:55:41.3 | 0:11:07.0 |
23. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:55:42.6 | 0:11:08.3 |
24. | EBERL Filip |
SILVINI CYCLING TEAM |
CZE | 1:55:44.6 | 0:11:10.3 |
25. | NOVOTA Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:56:17.1 | 0:11:42.8 |
26. | KOZÁK Tomáš |
FOCUS RAPIRO RACING |
CZE | 1:56:25.8 | 0:11:51.5 |
27. | PETŘÍČEK Tomáš |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 1:56:32.9 | 0:11:58.6 |
28. | SKÁLA Jaromír |
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team |
CZE | 1:56:44.5 | 0:12:10.2 |
29. | MÁKA Daniel |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 1:56:44.8 | 0:12:10.5 |
30. | HOLUB Josef |
CZE | 1:56:46.3 | 0:12:12.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠMÍDOVÁ Anna |
Nilfisk ALTO pro cycling team |
CZE | 2:07:25.8 | 0:00:00.0 |
2. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Sport bike Strakonice |
CZE | 2:08:35.3 | 0:01:09.5 |
3. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:17:53.6 | 0:10:27.8 |
4. | VANÍČKOVÁ Elena |
SCOTT SCANIA TEAM KOLÍN |
CZE | 2:22:36.6 | 0:15:10.8 |
5. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:25:39.3 | 0:18:13.5 |
6. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:26:07.5 | 0:18:41.7 |
7. | BLAŽKOVÁ Vendula |
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 |
CZE | 2:33:36.5 | 0:26:10.7 |
8. | KUŤÁTKOVÁ Irena |
CZE | 2:33:36.8 | 0:26:11.0 | |
9. | KOUŘIMSKÁ Zdeňka |
CZE | 2:37:53.3 | 0:30:27.5 | |
10. | BUŠKOVÁ Leona |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:38:15.3 | 0:30:49.5 |
11. | KADLECOVÁ Hana |
Metrostav |
CZE | 2:40:03.8 | 0:32:38.0 |
12. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:42:56.3 | 0:35:30.5 |
13. | BOČKOVÁ Věra |
CZE | 2:43:57.7 | 0:36:31.9 | |
14. | OPLTOVÁ Michaela |
Soubor kreténů Kozolupy |
CZE | 2:44:48.8 | 0:37:23.0 |
15. | ŠIMKOVÁ Šárka |
Synerga Bike Team |
CZE | 2:46:41.3 | 0:39:15.5 |
16. | BRODÍKOVÁ Petra |
Metrostav |
CZE | 2:47:41.3 | 0:40:15.5 |
17. | NEUMANNOVÁ Eva |
CZE | 2:48:19.8 | 0:40:54.0 | |
18. | SCHIFFER Andrea |
bike-horner.at |
AUT | 2:48:47.3 | 0:41:21.5 |
19. | VIDOVÁ Eva |
CZE | 2:49:52.5 | 0:42:26.7 | |
20. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:51:26.8 | 0:44:01.0 |
21. | BELINGEROVA Lenka |
CZE | 2:53:48.6 | 0:46:22.8 | |
22. | MRŠTÍKOVÁ Zuzana |
More Than Bikers |
CZE | 2:56:53.6 | 0:49:27.8 |
23. | GRACÍKOVÁ Gabriela |
CZE | 3:00:06.5 | 0:52:40.7 | |
24. | HAKROVÁ Kateřina |
CZE | 3:00:07.3 | 0:52:41.5 | |
25. | RUDOLFOVÁ Lucie |
CZE | 3:06:59.5 | 0:59:33.7 | |
26. | ČERVENÁ Petra |
KLATOVY |
CZE | 3:07:10.5 | 0:59:44.7 |
27. | MOROVÁ Lenka |
CZE | 3:09:39.8 | 1:02:14.0 | |
28. | HLAVÁČOVÁ Iva |
Dexter BSK racing |
CZE | 3:11:10.5 | 1:03:44.7 |
29. | LIDICKÁ Eva |
Slavie Karlovy Vary |
CZE | 3:13:33.5 | 1:06:07.7 |
30. | RÝGLOVÁ Monika |
CZE | 3:13:36.8 | 1:06:11.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZADÁK David |
Česká spořitelna Specialized SG Vimperk |
CZE | 1:18:22.4 | 0:00:00.0 |
2. | DOLEŽAL Vladislav |
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team |
CZE | 1:19:44.2 | 0:01:21.8 |
3. | PAPEŽ Vít |
Symbio+cycling |
CZE | 1:19:46.9 | 0:01:24.5 |
4. | ŠITNER Jaroslav |
GS CYKLO TEAM JISTEBNICE |
CZE | 1:21:01.9 | 0:02:39.5 |
5. | ZBUZEK Michal |
Sweep Cycling |
CZE | 1:22:26.0 | 0:04:03.6 |
6. | JIRÁNEK Lukáš |
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team |
CZE | 1:22:28.9 | 0:04:06.5 |
7. | ZÁPOTOCKÝ Michal |
Symbio + Cannondale |
CZE | 1:23:23.9 | 0:05:01.5 |
8. | BLAŽEK Lukáš |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:24:10.4 | 0:05:48.0 |
9. | MALÍŘ Jan |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:24:29.6 | 0:06:07.2 |
10. | ČEKAL Pavel |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:24:32.9 | 0:06:10.5 |
11. | BOČEK Jiří |
Dieselpower |
CZE | 1:24:58.9 | 0:06:36.5 |
12. | STROPEK Miroslav |
CYKLO POWER TEAM |
CZE | 1:25:36.9 | 0:07:14.5 |
13. | VÁGNER Daniel |
Factor Bike Team |
CZE | 1:25:48.9 | 0:07:26.5 |
14. | KOUBA Miroslav |
Mk servis Lčovice |
CZE | 1:25:49.9 | 0:07:27.5 |
15. | FILIP Martin |
la degustation chefs team |
CZE | 1:25:50.6 | 0:07:28.2 |
16. | ŠTOREK Martin |
Větrníci |
CZE | 1:27:22.6 | 0:09:00.2 |
17. | SEDLÁČEK Jiří |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:27:24.6 | 0:09:02.2 |
18. | SEDLÁČEK Jiří |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:27:45.4 | 0:09:23.0 |
19. | ZVOLSKÝ Roman |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 1:27:59.6 | 0:09:37.2 |
20. | KLEIN Martin |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 1:28:05.6 | 0:09:43.2 |
21. | BLAŽEK Jakub |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:28:18.9 | 0:09:56.5 |
22. | HOLUB Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:29:37.4 | 0:11:15.0 |
23. | ČERNOHORSKÝ David |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:31:12.9 | 0:12:50.5 |
24. | SVOBODA Petr |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:33:20.4 | 0:14:58.0 |
25. | JIČÍNSKÝ Josef |
Všenory |
CZE | 1:33:20.7 | 0:14:58.3 |
26. | HRNČÍŘ Martin |
CZE | 1:33:22.6 | 0:15:00.2 | |
27. | WEBER Libor |
CZE | 1:33:25.6 | 0:15:03.2 | |
28. | KOTIŠ Jan |
MTB Ježíkov Horažďovice |
CZE | 1:33:45.9 | 0:15:23.5 |
29. | ŠIMÁČEK Marek |
CZE | 1:34:40.9 | 0:16:18.5 | |
30. | EFFENBERK Leoš |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:35:20.9 | 0:16:58.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | FÍLOVÁ Veronika |
Sunsetbike |
CZE | 1:39:19.9 | 0:00:00.0 |
2. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized MTB Junior TEAM |
CZE | 1:40:10.4 | 0:00:50.5 |
3. | KAŠPAROVÁ Natálie |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:44:29.6 | 0:05:09.7 |
4. | BUBLÍKOVÁ Petra |
CZE | 1:46:52.9 | 0:07:33.0 | |
5. | MATULKOVÁ Jana |
CT Weber |
CZE | 1:46:58.9 | 0:07:39.0 |
6. | JAKUBIČKOVÁ Hana |
BIKE GALLERY |
CZE | 1:47:40.4 | 0:08:20.5 |
7. | VOSIČKOVÁ Dana |
Koloshop |
CZE | 1:49:04.4 | 0:09:44.5 |
8. | FUKSOVÁ Adéla |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 1:49:18.8 | 0:09:58.9 |
9. | KERL Iva |
Author Team Stupno |
CZE | 1:50:36.9 | 0:11:17.0 |
10. | PEJŠOVÁ Kristýna |
Superior Rubena Team |
CZE | 1:51:10.9 | 0:11:51.0 |
11. | PALICULIN MAŠLAŇOVÁ Martina |
CZE | 1:52:03.4 | 0:12:43.5 | |
12. | ALTMANOVÁ Dana |
TAXI PRAHA |
CZE | 1:52:19.4 | 0:12:59.5 |
13. | MATEJSKOVÁ Barbora |
CZE | 1:55:19.6 | 0:15:59.7 | |
14. | KRYŠTOFOVÁ Jana |
ZZN HP Žďár nad Sázavou |
CZE | 1:55:26.7 | 0:16:06.8 |
15. | SOUČKOVÁ Tereza |
TJ Kovo Praha |
CZE | 1:56:05.7 | 0:16:45.8 |
16. | HRUBÁ Hana |
Kraken Team Dobříš |
CZE | 1:56:58.7 | 0:17:38.8 |
17. | NÁDVORNÍKOVÁ Eva |
CZE | 1:57:57.6 | 0:18:37.7 | |
18. | PRÁŠKOVÁ Lucie |
CZECH BICYCLE TEAM Mariánské Lázně |
CZE | 1:59:37.9 | 0:20:18.0 |
19. | VOKOUNOVÁ Lucie |
CZE | 2:01:12.7 | 0:21:52.8 | |
20. | KOUTNÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:01:25.6 | 0:22:05.7 |
21. | ŘEZANKOVÁ Alena |
CZE | 2:01:27.7 | 0:22:07.8 | |
22. | SMETANOVÁ Lucie |
CZE | 2:02:18.9 | 0:22:59.0 | |
23. | KOVAŘÍKOVÁ Pavlína |
CZE | 2:04:08.6 | 0:24:48.7 | |
24. | MALÍŘOVÁ Věra |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:04:09.9 | 0:24:50.0 |
25. | PAZDERKOVÁ Petra |
CZE | 2:06:27.9 | 0:27:08.0 | |
26. | HOFMANOVÁ Veronika |
CZE | 2:06:27.9 | 0:27:08.0 | |
27. | HODKOVÁ Miroslava |
CZE | 2:07:48.6 | 0:28:28.7 | |
28. | DINGOVÁ Michaela |
CZE | 2:08:56.9 | 0:29:37.0 | |
29. | VYSKOČILOVÁ Petra |
CZE | 2:08:59.9 | 0:29:40.0 | |
30. | JUNOVÁ Ilona |
MKZ |
CZE | 2:08:59.9 | 0:29:40.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | STRÁNSKÝ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:13:06.4 | 0:00:00.0 |
2. | ŠINDELÁŘ Jan |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:13:06.6 | 0:00:00.1 |
3. | POLÍVKA Šimon |
Bike klub Město Touškov |
CZE | 0:15:03.5 | 0:01:57.1 |
4. | VLAS Jakub |
CZE | 0:15:19.9 | 0:02:13.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol |
KOLA-BBM.CZ |
CZE | 0:14:14.8 | 0:00:00.0 |
2. | HENDRYCHOVÁ Lucka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:14:54.3 | 0:00:39.5 |
3. | KNIHOVÁ Kateřina |
CK KOLOKRAM Junior tým |
CZE | 0:14:55.8 | 0:00:41.0 |
4. | BĚLOVÁ Lucie |
TJ COPR Přeštice |
CZE | 0:15:27.5 | 0:01:12.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ROZSYPAL Štěpán |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:10:59.4 | 0:00:00.0 |
2. | JEŽEK Václav |
CZE | 0:11:14.4 | 0:00:15.0 | |
3. | KUNČÍK Matěj |
www.skisport-horka.cz |
CZE | 0:11:25.9 | 0:00:26.5 |
4. | TABARA Šimon |
Agrofert Junior Team |
CZE | 0:12:26.4 | 0:01:27.0 |
5. | HAVELKA štěpán |
CZE | 0:12:27.4 | 0:01:28.0 | |
6. | RUBAČ Tomáš |
Head-bikes team |
CZE | 0:12:39.1 | 0:01:39.7 |
7. | ELBADRI Jakub |
CZE | 0:12:39.9 | 0:01:40.5 | |
8. | NOVÁK Lukáš |
CZE | 0:13:43.9 | 0:02:44.5 | |
9. | VALEŠ Michal |
CZE | 0:13:45.1 | 0:02:45.7 | |
10. | GRACÍK Daniel |
CZE | 0:13:49.6 | 0:02:50.2 | |
11. | BENEDIKT Jakub |
copr přeštice |
CZE | 0:13:57.1 | 0:02:57.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HLADÍKOVÁ Kateřina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:11:21.6 | 0:00:00.0 |
2. | KYSELOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:11:36.3 | 0:00:14.7 |
3. | ŠINDELÁŘOVÁ Hana |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:11:59.1 | 0:00:37.5 |
4. | DOLEŽALOVÁ Markéta |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:13:45.3 | 0:02:23.7 |
5. | BEDNÁŘOVÁ Eliška |
CZE | 0:14:06.1 | 0:02:44.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HENDRYCH Vojta |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:08:14.2 | 0:00:00.0 |
2. | PURNOCH Matyáš |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:08:14.7 | 0:00:00.5 |
3. | BRUCKNER Filip |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:08:23.7 | 0:00:09.5 |
4. | BLAŽEK Aleš |
Nasavrky Bikers |
CZE | 0:08:35.0 | 0:00:20.7 |
5. | FRENCL Dominik |
GIANTPITRSBIKE |
CZE | 0:09:08.5 | 0:00:54.2 |
6. | TOMICA Petr |
CZE | 0:09:15.7 | 0:01:01.5 | |
7. | KNIHA Petr |
CK KOLOKRAM Junior tým |
CZE | 0:09:16.2 | 0:01:02.0 |
8. | SOUSTRUŽNÍK Jan |
KOLA-BBM.CZ |
CZE | 0:09:16.5 | 0:01:02.2 |
9. | KOŠŤÁLEK František |
CZE | 0:09:18.3 | 0:01:04.1 | |
10. | TABULKA Štěpán |
CZE | 0:09:19.0 | 0:01:04.7 | |
11. | MELICHAR Pepa |
IVAR CS AUTHOR TEAM |
CZE | 0:09:51.1 | 0:01:36.8 |
12. | POLÍVKA Vít |
Bike klub Město Touškov |
CZE | 0:09:51.7 | 0:01:37.5 |
13. | MIKEŠ Jan |
Bike Team REMIŠVEHA |
CZE | 0:10:00.5 | 0:01:46.2 |
14. | HOCKÝ Adam |
CZE | 0:10:05.7 | 0:01:51.4 | |
15. | KORBEL Daniel |
Six Monkeys |
CZE | 0:10:22.2 | 0:02:08.0 |
16. | HRUŠKA Dominik |
CZE | 0:10:27.1 | 0:02:12.8 | |
17. | FILIP Mrštný |
CZE | 0:10:31.8 | 0:02:17.6 | |
18. | BRŮJ Vojtěch |
CZE | 0:10:37.1 | 0:02:22.8 | |
19. | VOLF Albert |
CZE | 0:10:37.1 | 0:02:22.8 | |
20. | KRONUS Radim |
CZE | 0:10:38.7 | 0:02:24.5 | |
21. | KAŠPAR Petr |
CZE | 0:10:39.8 | 0:02:25.6 | |
22. | HOLUB Čeněk |
CZE | 0:10:42.7 | 0:02:28.5 | |
23. | HOFMAN Eliáš |
CZE | 0:10:44.8 | 0:02:30.5 | |
24. | MAŘÍK Petr |
CZE | 0:10:45.0 | 0:02:30.7 | |
25. | CHVOJKA Filip |
Nilfisk ALTO junior team |
CZE | 0:10:52.0 | 0:02:37.7 |
26. | ŠMATLÁK Roman |
CZE | 0:10:57.1 | 0:02:42.8 | |
27. | BENEŠ Martin |
CZE | 0:10:59.2 | 0:02:45.0 | |
28. | LUBAS Jan |
SKI klub Jablonec n.N. |
CZE | 0:11:02.5 | 0:02:48.2 |
29. | SKÁCEL Jakub |
CZE | 0:11:13.2 | 0:02:59.0 | |
30. | HORNÍK Tomáš |
CZE | 0:11:15.0 | 0:03:00.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | DUŠKOVÁ Kateřina |
Horní Hanychov |
CZE | 0:09:01.4 | 0:00:00.0 |
2. | ROZSYPALOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:09:23.2 | 0:00:21.7 |
3. | VAŠKOVSKÁ Michaela |
MAGIC Bike Team |
CZE | 0:09:35.7 | 0:00:34.2 |
4. | NOVÁKOVÁ Daniela |
BMX Řepy |
CZE | 0:10:10.4 | 0:01:09.0 |
5. | DINGOVÁ Anna |
BSK Juniors |
CZE | 0:10:11.7 | 0:01:10.2 |
6. | ČAPKOVÁ Claudie |
IVAR CS AUTHOR TEAM |
CZE | 0:10:20.7 | 0:01:19.2 |
7. | HOLANOVÁ Anděla |
CZE | 0:10:50.7 | 0:01:49.2 | |
8. | POPIOLKOVÁ Gabriela |
CZE | 0:10:54.4 | 0:01:53.0 | |
9. | PETSCHOVÁ Kristýna |
vebrovyboudy.com |
CZE | 0:10:54.7 | 0:01:53.2 |
10. | JEDLIČKOVÁ Nela |
CZE | 0:11:18.9 | 0:02:17.5 | |
11. | SEDLÁČKOVÁ Veronika |
IVAR CS AUTHOR TEAM |
CZE | 0:11:21.2 | 0:02:19.7 |
12. | VÝBORNÁ Kristýnka |
IVAR CS - AUTHOR |
CZE | 0:11:41.4 | 0:02:40.0 |
13. | GEMERSKÁ Tereza |
copr přeštice |
CZE | 0:11:45.4 | 0:02:44.0 |
14. | PRESSLOVÁ Barbora |
CZE | 0:11:49.7 | 0:02:48.2 | |
15. | MAREŠOVA Magdaléna |
CZE | 0:11:53.4 | 0:02:52.0 | |
16. | ZBRÁNKOVÁ Emily |
CZE | 0:12:13.7 | 0:03:12.2 | |
17. | VYSKOČILOVÁ Klára |
CZE | 0:12:19.7 | 0:03:18.2 | |
18. | KAVANOVÁ Anežka |
CZE | 0:12:23.7 | 0:03:22.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SVOBODA David |
TJ Sokol Vinoř |
CZE | 0:05:48.5 | 0:00:00.0 |
2. | FRENCL Patrik |
GIANTPITRSBIKE |
CZE | 0:05:52.6 | 0:00:04.0 |
3. | KOVÁŘ Melichar |
CZE | 0:06:11.3 | 0:00:22.7 | |
4. | KŘIVANEC Štěpán |
P.R.D.I. Plzeň |
CZE | 0:06:53.3 | 0:01:04.7 |
5. | PURNOCH Jan |
CZE | 0:06:56.8 | 0:01:08.2 | |
6. | ŠPERL Václav |
CZE | 0:06:58.3 | 0:01:09.7 | |
7. | KŘIVANEC Šimon |
P.R.D.I. Plzeň |
CZE | 0:07:03.8 | 0:01:15.2 |
8. | KOŠŤÁLEK Jan |
CZE | 0:07:04.5 | 0:01:16.0 | |
9. | HOFMAN Michal |
CZE | 0:07:14.8 | 0:01:26.2 | |
10. | NOVOTNÝ Jakub |
CZE | 0:07:15.0 | 0:01:26.5 | |
11. | HOLEMÝ David |
CZE | 0:07:15.8 | 0:01:27.2 | |
12. | POLÁK Jáchym |
CZE | 0:07:21.8 | 0:01:33.2 | |
13. | TOMS Matěj |
TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ |
CZE | 0:07:23.0 | 0:01:34.5 |
14. | PETRÁČEK Milan |
P.J.P.T. junior team |
CZE | 0:07:23.8 | 0:01:35.2 |
15. | BEČVÁŘ Oliver |
CZE | 0:07:25.8 | 0:01:37.2 | |
16. | ČÍHAL Štěpán |
CZE | 0:07:28.3 | 0:01:39.7 | |
17. | JELINEK Jan |
CZE | 0:07:31.8 | 0:01:43.2 | |
18. | LOUKOTKA Patrik |
SAC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
CZE | 0:07:45.3 | 0:01:56.7 |
19. | TVRZ Jan |
MTBike |
CZE | 0:07:52.0 | 0:02:03.5 |
20. | KOMOROUS Dalibor |
CZE | 0:07:55.1 | 0:02:06.5 | |
21. | KOLESNIKOV Matěj |
CZE | 0:07:55.1 | 0:02:06.5 | |
22. | KOŠÁR Karel |
cyklo team Kolárna |
CZE | 0:07:55.3 | 0:02:06.7 |
23. | MRŠTNÝ Vojtěch |
CZE | 0:07:57.3 | 0:02:08.7 | |
24. | KAŠPAR Jan |
CZE | 0:08:05.8 | 0:02:17.2 | |
25. | BEDĚRKA Matyáš |
BMX Pardubice |
CZE | 0:08:16.0 | 0:02:27.5 |
26. | LUTONSKÝ Marek |
CZE | 0:08:16.1 | 0:02:27.5 | |
27. | LUTONSKÝ štěpán |
CZE | 0:08:18.8 | 0:02:30.2 | |
28. | SCHUSTER Pavel |
CZE | 0:08:20.0 | 0:02:31.5 | |
29. | KORBEL Dominik |
Six Monkeys |
CZE | 0:08:28.6 | 0:02:40.1 |
30. | MALÝ Jan |
CZE | 0:08:32.3 | 0:02:43.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PETRÁČKOVÁ Anna |
P.J.P.T. junior team |
CZE | 0:06:10.5 | 0:00:00.0 |
2. | KOLÁŘOVÁ Babeta |
Dukla Praha |
CZE | 0:06:12.7 | 0:00:02.2 |
3. | KYSELOVÁ Aneta |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:06:28.5 | 0:00:18.0 |
4. | STRÁNSKÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:06:35.4 | 0:00:24.8 |
5. | HOJDOVÁ Michaela |
KOLA-BBM.CZ |
CZE | 0:07:06.7 | 0:00:56.2 |
6. | HUDEČKOVÁ Lucie |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:07:13.5 | 0:01:03.0 |
7. | HOCKÁ Anna |
CZE | 0:08:05.2 | 0:01:54.7 | |
8. | TABULKOVÁ Barbora |
CZE | 0:08:07.4 | 0:01:56.8 | |
9. | PAVLÍOVÁ Eliška |
CZE | 0:08:08.2 | 0:01:57.7 | |
10. | HOLÁ Valentýna |
CZE | 0:08:21.2 | 0:02:10.7 | |
11. | HOLANOVÁ Julie |
CZE | 0:08:26.4 | 0:02:15.8 | |
12. | BENEDIKTOVÁ Nikola |
copr přeštice |
CZE | 0:08:43.2 | 0:02:32.7 |
13. | SCHNEIDEROVÁ Marie |
CZE | 0:08:48.7 | 0:02:38.2 | |
14. | ČEJKOVÁ Magdaléna |
CZE | 0:08:53.1 | 0:02:42.6 | |
15. | BRABENCOVÁ Anna |
CZE | 0:08:53.5 | 0:02:43.0 | |
16. | BLASCZYKOVÁ Amálie |
SKN Plzeň |
CZE | 0:08:54.7 | 0:02:44.2 |
17. | ELBADRI Sara |
CZE | 0:08:55.4 | 0:02:44.9 | |
18. | ONDROUŠKOVÁ Adéla |
CZE | 0:08:58.4 | 0:02:47.9 | |
19. | VÁVROVÁ Karolína |
AGROFERT cyklo tým |
CZE | 0:08:59.4 | 0:02:48.8 |
20. | FLIEGEROVÁ Ivana |
CZE | 0:09:44.7 | 0:03:34.2 | |
21. | RŮŽIČKOVÁ Ella |
CZE | 0:09:50.5 | 0:03:40.0 | |
22. | FALTYSOVÁ Nela |
CZE | 0:09:52.2 | 0:03:41.7 | |
23. | PAVLOVÁ Kristýna |
CZE | 0:10:08.4 | 0:03:57.9 | |
24. | STOCELNAYENOVÁ Lucie |
CZE | 0:10:25.4 | 0:04:14.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KNOBLOCH Adam |
CZE | 0:01:31.1 | 0:00:00.0 | |
2. | RUDOLF Michal |
CZE | 0:01:39.3 | 0:00:08.2 | |
3. | MORKES Ronny |
CZE | 0:01:40.0 | 0:00:08.9 | |
4. | SVOBODA Ondřej |
CZE | 0:01:41.8 | 0:00:10.7 | |
5. | DINGA Jan |
CZE | 0:01:43.3 | 0:00:12.2 | |
6. | DVOŘÁK Nicolas |
CZE | 0:01:49.5 | 0:00:18.4 | |
7. | SALÍ Vojta |
CZE | 0:01:56.5 | 0:00:25.4 | |
8. | BÖHM Denis |
CZE | 0:02:01.1 | 0:00:30.0 | |
9. | LIŠKA Martin |
CZE | 0:02:01.6 | 0:00:30.5 | |
10. | KAVAN Mojmír |
CZE | 0:02:03.8 | 0:00:32.7 | |
11. | HOLÝ Lukáš |
CZE | 0:02:04.1 | 0:00:33.0 | |
12. | UCHYTIL Miroslav |
CZE | 0:02:05.1 | 0:00:34.0 | |
13. | KARGER Šimon |
CZE | 0:02:05.3 | 0:00:34.2 | |
14. | NOVAK Frantisek |
CZE | 0:02:06.3 | 0:00:35.2 | |
15. | POSPÍŠIL Michal |
CZE | 0:02:07.6 | 0:00:36.5 | |
16. | SZERRES štefan |
CZE | 0:02:08.8 | 0:00:37.7 | |
17. | MAŘÍK Lukáš |
CZE | 0:02:17.8 | 0:00:46.7 | |
18. | MARKUSEK Nicolas |
Triatlet Karlovy Vary |
CZE | 0:02:18.3 | 0:00:47.2 |
19. | KLIMPL Tomáš |
CZE | 0:02:18.6 | 0:00:47.5 | |
20. | VLK David |
CZE | 0:02:19.6 | 0:00:48.5 | |
21. | ŠIMŮNEK Jakub |
CZE | 0:02:20.3 | 0:00:49.2 | |
22. | SAJFRÍD Ondřej |
CZE | 0:02:22.3 | 0:00:51.2 | |
23. | HALLER Maxmilián |
CZE | 0:02:25.8 | 0:00:54.7 | |
24. | MICHLÍK Viktor |
CZE | 0:02:26.1 | 0:00:55.0 | |
25. | VÝBORNÝ Martin |
CZE | 0:02:26.5 | 0:00:55.4 | |
26. | BRŮJ Matyáš |
CZE | 0:02:26.5 | 0:00:55.4 | |
27. | VANĚK LukÁŠ |
CZE | 0:02:27.8 | 0:00:56.7 | |
28. | TOBRMAN Robin |
CZE | 0:02:28.3 | 0:00:57.2 | |
29. | HOLEMÝ Filip |
CZE | 0:02:29.0 | 0:00:57.9 | |
30. | LUTOVSKÝ Vítek |
CZE | 0:02:29.5 | 0:00:58.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BLAŽKOVÁ Jolana |
Nasavrky Bikers |
CZE | 0:01:40.5 | 0:00:00.0 |
2. | SVOBODOVÁ Laura |
TJ Sokol Vinoř |
CZE | 0:01:41.5 | 0:00:00.9 |
3. | MALCOVÁ Anna Marie |
CZE | 0:01:43.5 | 0:00:02.9 | |
4. | JELINKOVA Anna |
CZE | 0:01:49.5 | 0:00:08.9 | |
5. | BERANOVÁ Daniela |
Velosport Domažlice |
CZE | 0:01:54.5 | 0:00:13.9 |
6. | HOLUBOVÁ Aneta |
CZE | 0:02:16.5 | 0:00:35.9 | |
7. | RATUROVÁ Magdalena |
CZE | 0:02:17.5 | 0:00:36.9 | |
8. | CHALUPECKÁ Veronika |
CZE | 0:02:19.3 | 0:00:38.7 | |
9. | CHAROUSKOVÁ Eliška |
ČESKÁ SPOŘITELNA MTB |
CZE | 0:02:23.3 | 0:00:42.7 |
10. | SRBOVÁ Eliška |
CZE | 0:02:26.8 | 0:00:46.2 | |
11. | TOMSOVÁ Bára |
CZE | 0:02:27.8 | 0:00:47.2 | |
12. | ONDROUŠKOVÁ Zuzana |
CZE | 0:02:28.7 | 0:00:48.1 | |
13. | BREZÁNI Leontýna |
CZE | 0:02:34.5 | 0:00:53.9 | |
14. | PAVLÍKOVÁ Anička |
CZE | 0:02:39.0 | 0:00:58.4 | |
15. | MALCOVÁ Alžběta |
CZE | 0:02:42.5 | 0:01:01.9 | |
16. | HOVORKOVÁ Eliška |
CZE | 0:02:44.0 | 0:01:03.4 | |
17. | ČÁSTKOVÁ Ema |
CZE | 0:02:44.8 | 0:01:04.2 | |
18. | DRÁBKOVÁ Nela |
CZE | 0:02:44.8 | 0:01:04.2 | |
19. | RATUROVÁ Kateřina |
CZE | 0:02:48.5 | 0:01:07.9 | |
20. | MALÁ Bára |
CZE | 0:02:49.3 | 0:01:08.7 | |
21. | BOUDOVÁ Elen |
CZE | 0:03:00.5 | 0:01:19.9 | |
22. | LISÁ KarolÍna |
CZE | 0:03:23.0 | 0:01:42.4 | |
23. | KINDLOVÁ Rosarie |
CZE | 0:03:45.8 | 0:02:05.2 | |
24. | ZADRÁŽILOVÁ Anna Marie |
CZE | 0:04:20.8 | 0:02:40.2 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agro Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny