Ostravský Chachar
DATUM : | 30.8.2014 | MÍSTO : | Ostrava |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- Mistrovství Slezska - mladší žákyně
- Mistrovství Slezska - mladší žáci
- Mistrovství Slezska - starší žákyně
- Mistrovství Slezska - starší žáci
- Mistrovství Slezska - kadetky
- Mistrovství Slezska - kadeti
- Mistrovství školní ligy - odrážedla
- Mistrovství školní ligy - mimi kola
- Mistrovství školní ligy - 1. až 2. třída
- Mistrovství školní ligy - 3. až 4. třída
- Mistrovství školní ligy - 5. až 9. třída
- Mistrovství školní ligy - 1. až 4. ročník
- 50km - Mistrovství Slezska
- 50km po kategorích
- 50km absolutně
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna |
CZE | 1:30:46.7 | 0:00:00.0 |
2. | LASÁK Matěj |
Max curosr |
CZE | 1:30:51.1 | 0:00:04.4 |
3. | ROHEL Břeťa |
Bikestyle.cz |
CZE | 1:34:13.3 | 0:03:26.6 |
4. | JOBÁNEK Jan |
Superior Rubena Team |
CZE | 1:34:37.3 | 0:03:50.6 |
5. | DAMEK Milan |
CaffeNannini.cz cyclingMTBteam |
CZE | 1:35:10.8 | 0:04:24.1 |
6. | PILČÍK Adam |
Bikestyle.cz |
CZE | 1:35:56.5 | 0:05:09.8 |
7. | ZEŤÁK Michael |
BIKE 2000 |
CZE | 1:38:54.5 | 0:08:07.8 |
8. | KROČEK Roman |
SK BAG BIKE RUBING |
CZE | 1:39:22.0 | 0:08:35.3 |
9. | KLOS Viktor |
SK BAG BIKE RUBING |
CZE | 1:39:47.9 | 0:09:01.2 |
10. | HOLIŠ Martin |
Česká spořitelna-specialized |
CZE | 1:39:58.6 | 0:09:11.9 |
11. | KALITA Tomáš |
MikeBike cycling team |
CZE | 1:40:09.1 | 0:09:22.4 |
12. | KRUMPHANZL Matyáš |
Bike 2 000 |
CZE | 1:41:24.4 | 0:10:37.7 |
13. | NOGOWCZYK Rafal |
POL | 1:43:11.4 | 0:12:24.7 | |
14. | KOVÁŘ Tomáš |
Ed6u Elemic Racing |
CZE | 1:43:28.2 | 0:12:41.5 |
15. | SVRČINA Karel |
KC Hlinsko |
CZE | 1:44:52.4 | 0:14:05.7 |
16. | PECHÁČEK Adam |
ELEVEN - RUBENA TEST TEAM |
CZE | 1:45:25.8 | 0:14:39.1 |
17. | MUS Bartolomiej |
Grupa Kolarska VIKTORIA Rybnik |
POL | 1:45:55.5 | 0:15:08.8 |
18. | ČER Tomáš |
Bikestyle.cz |
CZE | 1:46:03.4 | 0:15:16.7 |
19. | FUS Martin |
Stevens Bolatice |
CZE | 1:46:24.5 | 0:15:37.8 |
20. | VESELÝ Tomáš |
SK BAG BIKE RUBING |
CZE | 1:46:32.3 | 0:15:45.6 |
21. | PANGRÁC Marek |
Superior Rubena Team |
CZE | 1:47:54.2 | 0:17:07.5 |
22. | CHMEL Michal |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 1:48:24.8 | 0:17:38.1 |
23. | VOLEK Jaromír |
SK BAG BIKE RUBING |
CZE | 1:48:27.2 | 0:17:40.5 |
24. | KOKEŠ Michal |
GHOST-MOJEKOLO |
CZE | 1:48:32.8 | 0:17:46.1 |
25. | HRABOVSKY Ivo |
CZE | 1:48:46.1 | 0:17:59.4 | |
26. | VILÁŠEK Michael |
Novatop-Lapierre |
CZE | 1:50:20.2 | 0:19:33.5 |
27. | PRUDEK Vítězslav |
MORAVEC TEAM |
CZE | 1:50:21.8 | 0:19:35.1 |
28. | ČERMÁK Jan |
SK BAG BIKE RUBING |
CZE | 1:50:22.5 | 0:19:35.8 |
29. | BLUSZCZ Tomascz |
SK Safrata Bohumin |
POL | 1:50:23.0 | 0:19:36.3 |
30. | STEPIEN Tomasz |
MIKESZ TEAM |
POL | 1:50:33.0 | 0:19:46.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | GRUCHALOVÁ Lucie |
Lowellpro |
CZE | 1:51:43.2 | 0:00:00.0 |
2. | BAJGEROVÁ Nikola |
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou |
CZE | 1:57:13.6 | 0:05:30.4 |
3. | RAJNOCHOVÁ Zuzana |
BIKE CENTRUM OLOMOUC |
CZE | 1:58:59.6 | 0:07:16.4 |
4. | KUBÍNOVÁ Klára |
NOVATOP GHOST |
CZE | 2:03:24.3 | 0:11:41.1 |
5. | KUČNÁ Svatava |
4EVER Cyklo Bulis |
CZE | 2:04:21.6 | 0:12:38.4 |
6. | MARÁČKOVÁ Pavlína |
sk jiří team ostrava |
CZE | 2:06:08.6 | 0:14:25.4 |
7. | STROMŠÍŘOVÁ Veronika |
CZE | 2:08:08.1 | 0:16:24.9 | |
8. | OLIVOVÁ Alexandra |
BIKE 2000 |
CZE | 2:10:59.1 | 0:19:15.9 |
9. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP GHOST |
CZE | 2:14:32.1 | 0:22:48.9 |
10. | REZKOVÁ Aneta |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 2:24:54.8 | 0:33:11.6 |
11. | STOČKOVÁ Olga |
BIKE 2000 |
CZE | 2:25:15.6 | 0:33:32.4 |
12. | OTEVŘELOVÁ Adéla |
Český Těšín |
CZE | 2:26:08.5 | 0:34:25.3 |
13. | KALITOVÁ Zuzana |
MIKE BIKE Cycling Team |
CZE | 2:32:14.0 | 0:40:30.8 |
14. | OBRUSNÍKOVÁ Marcela |
MIKE BIKE Cycling Team |
CZE | 3:12:22.3 | 1:20:39.1 |
15. | TURČÍNKOVÁ Jana |
CZE | 3:23:05.6 | 1:31:22.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KAŠPAR Adam |
Bike 2 000 |
CZE | 0:30:16.5 | 0:00:00.0 |
2. | PRUDEK Dominik |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:30:28.6 | 0:00:12.1 |
3. | ZONYGA Jan |
VRV Vsetín |
CZE | 0:31:29.8 | 0:01:13.3 |
4. | POLÁČEK Albert |
BIKE 2000 |
CZE | 0:32:56.5 | 0:02:40.0 |
5. | VOZNIČKA Vojtěch |
SK JIŘÍ TEAM |
CZE | 0:33:40.2 | 0:03:23.7 |
6. | HAŠEK Daniel |
SK BAG BIKE |
CZE | 0:37:11.9 | 0:06:55.4 |
7. | FRIČ Denis |
SK JIŘÍ TEAM |
CZE | 0:40:21.9 | 0:10:05.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠAFÁŘOVÁ Adéla |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:24:41.3 | 0:00:00.0 |
2. | KOZELSKÁ Petra |
BIKE 2000 |
CZE | 0:25:22.7 | 0:00:41.4 |
3. | JOANNIDU Sofie |
BIKE 2000 |
CZE | 0:26:06.5 | 0:01:25.2 |
4. | OLIVOVÁ Alexandra |
BIKE 2000 |
CZE | 0:27:21.5 | 0:02:40.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MALÝ Matěj |
VRV - Team |
CZE | 0:23:44.6 | 0:00:00.0 |
2. | MALÝ Jakub |
VRV - Team |
CZE | 0:23:59.1 | 0:00:14.5 |
3. | HOMOLA Jakub |
BIKE 2000 |
CZE | 0:24:11.8 | 0:00:27.2 |
4. | KUČERA Michal |
BIKE 2000 |
CZE | 0:26:07.9 | 0:02:23.3 |
5. | PĚGŘÍM Filip |
TJ TŽ TŘINEC |
CZE | 0:26:44.5 | 0:02:59.9 |
6. | HEČKO Jakub |
Cyklo Head Team |
CZE | 0:27:40.2 | 0:03:55.6 |
7. | JANÍČEK Marek |
BIKE 2000 |
CZE | 0:30:02.0 | 0:06:17.4 |
8. | KOVÁČECH Martin |
CZE | 0:30:14.9 | 0:06:30.3 | |
9. | HOLUŠA Marek |
SK JIŘÍ TEAM |
CZE | 0:39:03.5 | 0:15:18.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KUČEROVÁ Monika |
VRV - Team |
CZE | 0:26:07.2 | 0:00:00.0 |
2. | MYNÁŘOVÁ Natálie Laura |
MTB Ondřejník |
CZE | 0:29:21.1 | 0:03:13.9 |
3. | BOJKOVÁ Michaela |
BIKE 2000 |
CZE | 0:30:18.7 | 0:04:11.5 |
4. | SEBEROVÁ Barbora |
SK JIŘÍ TEAM |
CZE | 0:31:05.9 | 0:04:58.7 |
5. | DUBSKÁ Kateřina |
BIKE 2000 |
CZE | 0:35:14.4 | 0:09:07.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | TLAMKA Tomáš |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:08:20.4 | 0:00:00.0 |
2. | ŽVAK Daniel |
Bike Pro Racing |
CZE | 0:08:37.6 | 0:00:17.2 |
3. | HAŠEK Max |
BAG BIKE |
CZE | 0:08:38.4 | 0:00:18.0 |
4. | JANČÍK Martin |
SK JIŘÍ TEAM |
CZE | 0:09:26.8 | 0:01:06.4 |
5. | HOLUŠA Ondřej |
SK JIŘÍ TEAM |
CZE | 0:09:28.1 | 0:01:07.7 |
6. | BRUDNÝ Karel |
Cyklo Head Team |
CZE | 0:10:11.6 | 0:01:51.2 |
7. | BOHDALOVSKÝ Jiří |
SK JIŘÍ TEAM |
CZE | 0:10:32.9 | 0:02:12.5 |
8. | MUS Maksymilian |
Grupa Kolarska VIKTORIA Rybnik |
CZE | 0:10:36.6 | 0:02:16.2 |
9. | DYMÁČEK Jan |
BIKE 2000 |
CZE | 0:10:38.4 | 0:02:18.0 |
10. | VOZNIČKA Ondřej |
SK JIŘÍ TEAM |
CZE | 0:11:22.9 | 0:03:02.5 |
11. | VOVAŘČÍK Petr |
Tem Forman Kids |
CZE | 0:14:04.1 | 0:05:43.7 |
12. | KŘÍSTEK Šimon |
BIKE 2000 |
CZE | 0:15:49.8 | 0:07:29.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZDRAŽILOVÁ Zoe |
Triatlon klub Ostrava |
CZE | 0:12:27.7 | 0:00:00.0 |
Online výsledky
-
Ostravský Chachar - sobota 30. srpna 2014
- Mistrovství Slezska - mladší žákyně
- Mistrovství Slezska - mladší žáci
- Mistrovství Slezska - starší žákyně
- Mistrovství Slezska - starší žáci
- Mistrovství Slezska - kadetky
- Mistrovství Slezska - kadeti
- Mistrovství školní ligy - 1. až 2. třída
- Mistrovství školní ligy - 3. až 4. třída
- Mistrovství školní ligy - 5. až 9. třída
- Mistrovství školní ligy - 1. až 4. ročník
- Mistrovství školní ligy - mimi kola
- Mistrovství školní ligy - odrážedla
- 50km