Search results

powered by google + Custom search
serie : serie logo

Apache Jestřebí hory

MTB
DATE :19.5.2018 PLACE  :Úpice

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠEVCŮ Tomáš
HSK - cycling team
CZE 2:18:57.0 0:00:00.0
2.
ZEITHAMMER Martin
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:18:57.5 0:00:00.4
3.
MOKRÝ Jakub
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:22:18.0 0:03:20.9
4.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:22:21.3 0:03:24.2
5.
NOVÁK Michal
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE 2:26:13.3 0:07:16.2
6.
ŠULC Jakub
Symbio+CE.Energy
CZE 2:26:13.5 0:07:16.4
7.
HORÁČEK Jan
RAJEC TREK
CZE 2:26:13.8 0:07:16.7
8.
DOBRÝ Petr
RAJEC TREK
CZE 2:26:14.0 0:07:16.9
9.
KLOS Viktor
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:26:16.8 0:07:19.7
10.
HRUŠKA Jan
GHOST Team
CZE 2:27:47.8 0:08:50.7
11.
KARBAN Štěpán
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:29:01.3 0:10:04.2
12.
HLŮŽEK Radim
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:29:01.8 0:10:04.7
13.
BLAŽEK Jan
RAJEC TREK
CZE 2:29:01.8 0:10:04.7
14.
ŠTĚRBÁK Adam
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:29:04.0 0:10:06.9
15.
BALCAR Aleš
TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
CZE 2:29:07.6 0:10:10.5
16.
KULHAVÝ Tomáš
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:29:42.1 0:10:45.0
17.
BLAŽEK Lukáš
KROSS RACING TEAM
CZE 2:30:00.0 0:11:02.9
18.
DREJSL Lukáš
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:33:19.9 0:14:22.8
19.
MÜLLER Patrik
BIG SHOCK TEAM
CZE 2:33:20.0 0:14:22.9
20.
FIALA Tomáš
GAPP System - Cabtech
CZE 2:34:12.8 0:15:15.7
21.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:35:52.3 0:16:55.2
22.
LIEBICH Petr
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:37:28.3 0:18:31.3
23.
ŠTRBÍK Roman
alltraining.cz
CZE 2:38:39.1 0:19:42.0
24.
KUČERA Roman
alltraining.cz
CZE 2:38:40.1 0:19:43.0
25.
VÍCH Michal
SUPERIOR BITTERS TEAM
CZE 2:38:44.1 0:19:47.0
26.
NAGY Petr
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE 2:38:45.4 0:19:48.3
27.
HORÁČEK Radim
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:40:26.6 0:21:29.5
28.
VANĚK Vladimír
HSK-Cycling team
CZE 2:40:30.6 0:21:33.5
29.
ČERMÁK Ivan
CZE 2:41:13.9 0:22:16.8
30.
TRÁVNÍČEK David
SK POLAR
CZE 2:41:52.4 0:22:55.3
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:35:49.8 0:00:00.0
2.
RUDOLFOVÁ Tereza
LAWI Team
CZE 3:04:42.9 0:28:53.1
3.
GIERGIELOVÁ Markéta
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 3:15:42.4 0:39:52.6
4.
VOKATÁ Martina
TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
CZE 3:17:23.9 0:41:34.1
5.
FUKSOVÁ Adéla
Symbio+CE.Energy
CZE 3:17:45.7 0:41:55.8
6.
BLAŽKOVÁ Lucie
CARLA.KUPKOLO.CZ
CZE 3:19:19.0 0:43:29.1
7.
BUBLÍKOVÁ Petra
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 3:21:50.7 0:46:00.9
8.
MACHÁČOVÁ Martina
GAPP System - Cabtech
CZE 3:24:08.2 0:48:18.4
9.
JAKUBIČKOVÁ Hana
CZE 3:25:31.0 0:49:41.1
10.
PEKÁRKOVÁ Vendula
CZE 3:37:10.0 1:01:20.2
11.
BURYŠKOVÁ Eliška
CZE 4:04:58.0 1:29:08.2
12.
KALÁBOVÁ Judita
CZE 4:57:17.2 2:21:27.3
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KANĚRA Michal
GHOST Team
CZE 4:08:41.2 0:00:00.0
2.
ŠŤASTNÝ Roman
Rock Machine-Cyklomax
CZE 4:10:42.4 0:02:01.1
3.
JÍLEK Zdeněk
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 4:12:42.6 0:04:01.4
4.
KUBELKA Petr
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 4:12:43.7 0:04:02.5
5.
HANYK Milan
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 4:12:44.4 0:04:03.1
6.
ŠŤASTNÝ Petr
RAJEC TREK
CZE 4:12:44.7 0:04:03.5
7.
SCHEJBAL Josef
CYKLO PROFI GOLD FREN
CZE 4:13:09.5 0:04:28.2
8.
PITEL Lukáš
BIG SHOCK TEAM
CZE 4:16:36.0 0:07:54.7
9.
KUNT Lukáš
GHOST Team
CZE 4:19:03.9 0:10:22.7
10.
BRENDL Tomáš
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE 4:19:21.2 0:10:40.0
11.
JURKOWLANIEC Mikolaj
IMMmmotion specialized skoda
POL 4:21:10.5 0:12:29.2
12.
HORNYCH Vena
Kupkolo MtbTrilogy stage race
CZE 4:21:22.2 0:12:41.0
13.
HOLAN Pavel
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 4:26:50.4 0:18:09.2
14.
LECNAR Jaromír
GIANT Pítrs bikes
CZE 4:26:52.7 0:18:11.4
15.
ADÁMEK Petr
Apache Loko Trutnov
CZE 4:27:15.5 0:18:34.2
16.
BEROZIK Piotr
IMMmmotion specialized skoda
POL 4:29:36.0 0:20:54.8
17.
JIRKŮ Jakub
MTBS Racing
CZE 4:32:21.9 0:23:40.7
18.
HAJNÝ Martin
MTBS Racing
CZE 4:32:22.2 0:23:41.0
19.
TRMATA Štěpán
Czech Tallboys
CZE 4:32:31.8 0:23:50.5
20.
MICHAL Pavel
IVT CYKLO DOMANÍN
CZE 4:34:16.3 0:25:35.0
21.
VYMĚTALÍK Jaroslav
CYKLO PROFI GOLD FREN
CZE 4:34:17.8 0:25:36.5
22.
HRONEŠ Patrik
DVUR KRÁLOVÉ N.L.
CZE 4:34:20.5 0:25:39.3
23.
STRNAD Jiří
AUTHOR MASTERS
CZE 4:35:30.5 0:26:49.3
24.
VÁLEK Václav
CZE 4:35:48.3 0:27:07.0
25.
PARTL Ondřej
BIG SHOCK TEAM
CZE 4:36:01.3 0:27:20.0
26.
HODR Antonín
GHOST Pro Bike Trutnov
CZE 4:36:50.5 0:28:09.2
27.
IZDNÝ Zdeněk
UNIQA Jihlava
CZE 4:38:11.5 0:29:30.3
28.
DOLEŽEL Jan
CK Obory
CZE 4:38:51.8 0:30:10.5
29.
STRNAD Tomáš
INS Atelier Náchod
CZE 4:38:52.8 0:30:11.5
30.
KOSTELECKÝ Filip
Bikehome
CZE 4:39:44.0 0:31:02.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 4:51:51.0 0:00:00.0
2.
FRIDRICHOVÁ Lenka
GHOST Team
CZE 5:12:26.9 0:20:35.8
3.
KUNTOVÁ Vendula
GHOST Team
CZE 5:20:10.9 0:28:19.8
4.
HNÁTKOVÁ Nataša
AKRO cycling team
CZE 5:27:20.4 0:35:29.4
5.
KRISTKOVÁ Helena
Symbio+ CE.Energy
CZE 5:28:15.4 0:36:24.4
6.
HNÁTKOVÁ Anna
Redfrog Conkline Bikeinvest
CZE 5:32:14.9 0:40:23.8
7.
NENADÁLOVÁ Hana
MTB R2 Team
CZE 5:35:45.4 0:43:54.4
8.
BUŠKOVÁ Leona
GHOST Team
CZE 6:37:23.1 1:45:32.0

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.