ONLINE-ERGEBNISSE
Schneller Überblick
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | KULHAVÝ Jaroslav |
Specialized Racing XC |
CZE | 1:27:41.7 | 0:00:00.0 |
2. | CINK Ondřej |
Primaflor Mondraker Rotor Team |
CZE | 1:27:53.4 | 0:00:11.7 |
3. | WAWAK Bartlomiej |
KROSS RACING TEAM |
POL | 1:28:22.1 | 0:00:40.4 |
4. | ŠKARNITZL Jan |
Mitas TREK |
CZE | 1:28:56.1 | 0:01:14.4 |
5. | KONWA Marek |
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team |
POL | 1:29:17.4 | 0:01:35.6 |
6. | ULLOA AREVALO Jose Gerardo |
CONADE CODE GTO CADENCIA.MX |
MEX | 1:30:02.6 | 0:02:20.9 |
7. | PAPRSTKA Tomáš |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:30:57.9 | 0:03:16.1 |
8. | PRŮDEK Matěj |
GAPP System - Cabtech MTB racing team |
CZE | 1:31:02.1 | 0:03:20.4 |
9. | NIEBORAS Mateusz |
JBG-2 CRYOSPACE |
POL | 1:31:02.4 | 0:03:20.6 |
10. | RAUCHFUSS Marek |
Kellys Bike Ranch Team |
CZE | 1:31:02.6 | 0:03:20.9 |
11. | ZAMROŹNIAK Jakub |
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team |
POL | 1:31:47.8 | 0:04:06.0 |
12. | SKÁLA Jaromír |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:31:58.4 | 0:04:16.6 |
13. | ULÍK Matěj |
Expres CZ Scott Team Kolín |
SVK | 1:32:06.5 | 0:04:24.8 |
14. | HELTA Filip |
SGR Specialized |
POL | 1:32:16.4 | 0:04:34.6 |
15. | VASTL Jan |
N1 BMC TEAM |
CZE | 1:32:31.1 | 0:04:49.4 |
16. | STOŠEK Martin |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 1:33:34.1 | 0:05:52.4 |
17. | MICHAŁEK Mariusz |
JBG-2 CRYOSPACE |
POL | 1:33:44.8 | 0:06:03.1 |
18. | KOBES Lukáš |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 1:33:59.1 | 0:06:17.4 |
19. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna- Accolade |
SVK | 1:34:34.8 | 0:06:53.1 |
20. | ŠEVCŮ Tomáš |
HSK - cycling |
CZE | 1:34:42.6 | 0:07:00.9 |
21. | TOPÓR Michał |
Superior Zator |
POL | 1:34:55.3 | 0:07:13.6 |
22. | FOJTÍK Jan |
Force KCK Zlín |
CZE | 1:35:34.6 | 0:07:52.8 |
23. | ZADÁK David |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:36:45.1 | 0:09:03.3 |
24. | STAFILOV Aleksander |
Expres CZ Scott Team Kolín |
RUS | 1:36:56.8 | 0:09:15.1 |
25. | BÁRTEK David |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 1:37:44.1 | 0:10:02.3 |
26. | FLÁMA Tomáš |
TS Bohemia Bike Team |
CZE | 1:38:55.8 | 0:11:14.1 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
GAPP System - Cabtech MTB racing team |
CZE | 1:18:37.7 | 0:00:00.0 |
2. | SOLUS-MISKOWICZ Katarzyna |
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team |
POL | 1:19:14.2 | 0:00:36.4 |
3. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
N1 BMC TEAM |
CZE | 1:20:04.7 | 0:01:26.9 |
4. | CZECZINKAROVA Jana |
Mitas TREK |
CZE | 1:20:59.7 | 0:02:21.9 |
5. | PRŮDKOVÁ Barbora |
HEAD PRO TEAM |
CZE | 1:21:25.7 | 0:02:47.9 |
6. | WOJTYŁA Gabriela |
Superior Zator |
POL | 1:23:14.2 | 0:04:36.4 |
7. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:23:48.9 | 0:05:11.2 |
8. | PODGÓRSKA Aleksandra |
SGR Specialized |
POL | 1:24:25.7 | 0:05:47.9 |
9. | ZIELIŃSKA Magdalena |
UKS SOKÓŁ KĘTY |
POL | 1:24:42.2 | 0:06:04.4 |
10. | PICHLÍKOVÁ Jana |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:24:50.2 | 0:06:12.4 |
11. | JEŽKOVÁ Hana |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:26:28.6 | 0:07:50.9 |
12. | URBANOVÁ Martina |
Hnízdil Team |
CZE | 1:28:18.9 | 0:09:41.1 |
13. | TVARŮŽKOVA Tereza |
Maloja rocky mountain team |
CZE | 1:28:33.4 | 0:09:55.6 |
14. | SADŁECKA Magdalena |
Euro Bike Kaczmarek Electric Team |
POL | 1:29:06.6 | 0:10:28.9 |
15. | DÖRING Maria |
TSV Großschönau/ Ghost |
GER | 1:29:27.1 | 0:10:49.4 |
16. | VESELÁ Lucie |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:30:00.9 | 0:11:23.1 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | MIŠOŇOVÁ Magdalena |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:55:28.3 | 0:00:00.0 |
2. | PAULECHOVÁ Radka |
Slovak National team |
SVK | 0:56:55.6 | 0:01:27.3 |
3. | KUČEROVÁ Monika |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:57:06.7 | 0:01:38.4 |
4. | ŠTEFANOVÁ Kateřina |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:57:56.2 | 0:02:27.9 |
5. | ŠAFÁŘOVÁ Zuzana |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:59:33.5 | 0:04:05.2 |
6. | VERNEROVÁ Klára |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:01:22.2 | 0:05:53.9 |
7. | PRCHALOVÁ Libuše |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:02:10.4 | 0:06:42.1 |
8. | BOJKOVÁ Michaela |
Bike 2000 |
CZE | 1:03:37.7 | 0:08:09.4 |
9. | TESAŘOVÁ Jana |
Ethic sport |
CZE | 1:04:09.2 | 0:08:40.9 |
10. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 1:04:44.4 | 0:09:16.1 |
11. | MACKOVÁ Pavlína |
Cykloklub Chýnov z.s. |
CZE | 1:05:36.7 | 0:10:08.4 |
12. | SEIDLOVÁ Monika |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 1:06:50.2 | 0:11:21.9 |
13. | GLAJZOVÁ Natália |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
SVK | 1:08:49.4 | 0:13:21.1 |
14. | JERUZALSKA Natalia |
KKW Whyte Nexelo Wałbrzych |
POL | 1:08:50.1 | 0:13:21.8 |
15. | FUKSOVÁ Adéla |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 1:11:47.1 | 0:16:18.8 |
16. | HARTYCHOVA Nicole |
Mitas Trek Sram |
CZE | 1:14:41.3 | 0:19:13.0 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | NOVOTNÁ Aneta |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:27:11.9 | 0:00:00.0 |
2. | KURNICKÁ Tereza |
CyS-Akadémia Petra Sagana |
SVK | 0:27:36.2 | 0:00:24.2 |
3. | SZCZECIŃSKA Matylda |
Warszawski Klub Kolarski |
CZE | 0:27:50.2 | 0:00:38.2 |
4. | ZEMANOVÁ Kristýna |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
CZE | 0:27:51.2 | 0:00:39.2 |
5. | BEDRNÍKOVÁ Karolína |
Dukla Praha |
CZE | 0:28:03.7 | 0:00:51.7 |
6. | HOJKOVÁ Štěpánka |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:28:11.7 | 0:00:59.7 |
7. | HOLUBOVÁ Adéla |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:28:39.2 | 0:01:27.2 |
8. | PLESKAČOVÁ Natálie |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:28:46.7 | 0:01:34.7 |
9. | OBOŘILOVÁ Tereza |
Drahansky sport team |
CZE | 0:29:07.4 | 0:01:55.4 |
10. | VAVERKOVÁ Kateřina |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 0:29:28.9 | 0:02:16.9 |
11. | FRITZOVÁ Aneta |
Drahansky sport team |
CZE | 0:29:46.7 | 0:02:34.7 |
12. | KADLECOVÁ Zuzana |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:30:23.9 | 0:03:11.9 |
13. | BIELECKA Dorota |
KKW Whyte Nexelo Wałbrzych |
POL | 0:30:51.7 | 0:03:39.7 |
14. | GARCIA PELAEZ Isabella |
CONADE CODE GTO CADENCIA.MX |
MEX | 0:30:52.2 | 0:03:40.2 |
15. | KLÍMOVÁ Natálie |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:31:02.9 | 0:03:50.9 |
16. | ČERNOHORSKÁ Jitka |
LYKO klub Prachatice |
CZE | 0:31:20.4 | 0:04:08.4 |
17. | NAVRKALOVÁ Michaela |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:31:30.2 | 0:04:18.2 |
18. | KŘIKAVOVÁ Šárka |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:31:47.2 | 0:04:35.2 |
19. | SUCHÁ Kateřina |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:31:54.9 | 0:04:42.9 |
20. | DOSTÁLOVÁ Lucie |
LYKO klub Prachatice |
CZE | 0:31:58.2 | 0:04:46.2 |
21. | ŠMÍDOVÁ Adéla |
CK Sport Beran Chrást |
CZE | 0:31:59.2 | 0:04:47.2 |
22. | DRBOHLAVOVÁ Eliška |
Bikeclinic junior team |
CZE | 0:32:08.2 | 0:04:56.2 |
23. | SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol |
Roman Kreuziger Cycling Academy |
CZE | 0:32:30.7 | 0:05:18.7 |
24. | MUNDLOVÁ Anna |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:32:31.1 | 0:05:19.2 |
25. | HEJHALOVÁ Dagmar |
Dukla Praha |
CZE | 0:32:52.9 | 0:05:40.9 |
26. | HENDRYCHOVÁ Lucie |
Bike freaks Holice |
CZE | 0:32:54.9 | 0:05:42.9 |
27. | KNIHOVÁ Kateřina |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:33:30.9 | 0:06:18.9 |
28. | BRTNÍČKOVÁ Michaela |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:33:49.6 | 0:06:37.6 |
29. | CIBULKOVA Tereza |
Author team Stupno |
CZE | 0:33:59.1 | 0:06:47.1 |
30. | BRAVENCOVÁ Denisa |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:34:15.1 | 0:07:03.1 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZATLOUKAL Jan |
Cyklo team Kolarna |
CZE | 0:35:11.1 | 0:00:00.0 |
2. | ŠULC David |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:35:11.9 | 0:00:00.7 |
3. | SÁSKA Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:35:34.6 | 0:00:23.5 |
4. | ŽVAK Daniel |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:35:48.8 | 0:00:37.7 |
5. | OBDRŽÁLEK Tomáš |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 0:36:10.8 | 0:00:59.7 |
6. | STRÁNSKÝ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:36:19.3 | 0:01:08.2 |
7. | DANĚK Jakub |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:36:23.1 | 0:01:11.9 |
8. | PHILIPPI David |
Dresdner SC 1898 |
GER | 0:36:26.3 | 0:01:15.2 |
9. | HAŠEK Max |
SK Bagbike |
CZE | 0:36:38.1 | 0:01:26.9 |
10. | VÍTEK Tomáš |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 0:36:41.3 | 0:01:30.2 |
11. | TLAMKA Tomáš |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:36:48.3 | 0:01:37.2 |
12. | MÖLLER Leon |
FAST Zweirad Haus |
GER | 0:36:49.6 | 0:01:38.4 |
13. | SPORYSCH Daniel |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:37:27.8 | 0:02:16.7 |
14. | DUŠÁK Martin |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:37:36.6 | 0:02:25.4 |
15. | KONEČNÝ Filip |
BATT klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:37:44.2 | 0:02:33.0 |
16. | BRZÓSKA Filip |
KKW Whyte Nexelo Wałbrzych |
POL | 0:37:48.3 | 0:02:37.2 |
17. | DOLEŽAL Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:38:04.8 | 0:02:53.7 |
18. | KOREŇ Matúš Jakub |
Kaktus Bike team Bratislava |
SVK | 0:38:13.3 | 0:03:02.2 |
19. | ŠINDELÁŘ Jan |
Moravec Team |
CZE | 0:38:15.3 | 0:03:04.2 |
20. | VOŽENÍLEK Martin |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 0:38:20.3 | 0:03:09.2 |
21. | KRULA Štěpán |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:38:46.8 | 0:03:35.7 |
22. | HOLUB Filip |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 0:38:47.3 | 0:03:36.2 |
23. | MACHÁČ Josef |
Cyklo team Kolarna |
CZE | 0:38:51.3 | 0:03:40.2 |
24. | ŠINDELÁŘ Jan |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:38:52.8 | 0:03:41.7 |
25. | DUBČÁK Pavel |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:38:53.1 | 0:03:41.9 |
26. | ZEMENE Jakub |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:39:06.1 | 0:03:54.9 |
27. | VEVERKA Václav |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:39:24.8 | 0:04:13.7 |
28. | GÜNTHER Theodor |
Dresdner SC 1898 |
GER | 0:39:52.3 | 0:04:41.2 |
29. | ČÁSLAVSKÝ Matěj |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:39:58.8 | 0:04:47.7 |
30. | SZCEPANSKI Lukáš |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 0:40:08.3 | 0:04:57.2 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ADÁMEK Petr |
Apache LOKO Trutnov |
CZE | 0:48:30.2 | 0:00:00.0 |
2. | KOZEL Michal |
SUNINVENT MTB TEAM |
CZE | 0:48:37.5 | 0:00:07.2 |
3. | ŠELLER Luděk |
CZE | 0:48:41.5 | 0:00:11.2 | |
4. | FLÁMA Miroslav |
Bikesport Uničov |
CZE | 0:49:16.7 | 0:00:46.4 |
5. | MORAVEC Karel |
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM |
CZE | 0:49:37.7 | 0:01:07.4 |
6. | TRNKA Dominik |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 0:50:28.5 | 0:01:58.2 |
7. | FORMÁNEK Adam |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:50:54.9 | 0:02:24.7 |
8. | LIDMILA Martin |
CYKLO-Ski klub Polička |
CZE | 0:51:28.7 | 0:02:58.4 |
9. | RATAJCZAK Jakub |
POL | 0:51:39.4 | 0:03:09.2 | |
10. | MATĚJKA Radim |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:52:49.4 | 0:04:19.2 |
11. | CINTULA Lukáš |
ENDEKA BASSTA team |
SVK | 0:52:49.7 | 0:04:19.4 |
12. | ČEJKA Daniel |
CK MTB Maraton Hlinsko |
CZE | 0:53:01.7 | 0:04:31.4 |
13. | VÍCH Michal |
SUPERIOR BITTERS TEAM |
CZE | 0:53:02.7 | 0:04:32.4 |
14. | PRADÁČ Michal |
CK MTB Maraton |
CZE | 0:53:05.2 | 0:04:34.9 |
15. | TOMAŠOV Filip |
CZE | 0:53:25.9 | 0:04:55.7 | |
16. | LETTOVSKÝ Tomáš |
Bike 2000 |
CZE | 0:53:33.2 | 0:05:02.9 |
17. | ŠICH Petr |
Moravec Team |
CZE | 0:54:13.2 | 0:05:42.9 |
18. | BLAHO Martin |
PRESTIGE CYCLING TEAM |
CZE | 0:55:01.2 | 0:06:30.9 |
19. | PRENEK Ondrej |
Eleven Mercedes Mitas |
CZE | 0:56:26.1 | 0:07:55.9 |
20. | ŠMÍDA Jan |
Drahanský sport team |
CZE | 0:57:36.6 | 0:09:06.4 |
21. | KEC Jan |
Superior riders |
CZE | 0:58:13.6 | 0:09:43.4 |
22. | FIALA Radim |
CYKLO TEAM KOLÁRNA |
CZE | 1:01:31.1 | 0:13:00.8 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZELENÝ Ondřej |
Eleven Mercedes Mitas |
CZE | 0:46:07.2 | 0:00:00.0 |
2. | CHYBA Jiří |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:47:34.1 | 0:01:26.9 |
3. | FOJTÍK Ondřej |
Force KCK Zlín |
CZE | 0:48:26.9 | 0:02:19.7 |
4. | HOLEC Pavel |
CGB Racing Team |
CZE | 0:48:54.1 | 0:02:46.9 |
5. | CZARNOTA Bogdan |
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team |
POL | 0:49:01.9 | 0:02:54.7 |
6. | KARÁSEK Vladislav |
Lawi Orbea Team |
CZE | 0:50:17.4 | 0:04:10.2 |
7. | ČERNOCKÝ Martin |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 0:50:57.6 | 0:04:50.4 |
8. | KOBES Miroslav |
Velosport Domažlice |
CZE | 0:51:00.9 | 0:04:53.7 |
9. | KRÁL Jakub |
kola KOBLÍŽEK |
CZE | 0:51:59.6 | 0:05:52.4 |
10. | BIENIASZ Mirosław |
KCP Elzat Bieniasz Bike Team |
POL | 0:52:08.6 | 0:06:01.4 |
11. | ČEFELÍN Radek |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 0:52:21.9 | 0:06:14.6 |
12. | KONEČNÝ Radim |
Život na kolech |
CZE | 0:52:39.6 | 0:06:32.4 |
13. | SEDLÁŘ Jakub |
Novatop Lapierre o.s. |
CZE | 0:52:43.1 | 0:06:35.9 |
14. | NAJSER Tomáš |
Bike one |
CZE | 0:53:14.4 | 0:07:07.1 |
15. | VOJTEK Libor |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 0:53:19.3 | 0:07:12.1 |
16. | VANČUŘÍK Pavel |
SPORTOVNIDUM.CZ |
CZE | 0:54:33.3 | 0:08:26.1 |
17. | HÁJEK Pavel |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 0:54:49.8 | 0:08:42.6 |
18. | KUBÍK Lukáš |
CK Sport Beran Chrást |
CZE | 0:54:54.3 | 0:08:47.1 |
19. | EGERMAIER Daniel |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:55:01.3 | 0:08:54.1 |
20. | CVRKAL Tomáš |
Aspire sport centrum mládeže |
CZE | 0:55:16.8 | 0:09:09.6 |
21. | ŁODEJ Janusz |
ZKS Stal Rzeszów |
POL | 0:55:34.1 | 0:09:26.9 |
22. | ČEFELÍN František |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 0:55:55.6 | 0:09:48.4 |
23. | ŠŤASTNÝ Zdeněk |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 0:56:27.8 | 0:10:20.6 |
24. | PITHART Jan |
Dukla Praha |
CZE | 0:57:36.6 | 0:11:29.3 |
25. | OPLT Libor |
OPLT CYCLING |
CZE | 1:01:03.0 | 0:14:55.8 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | GUTIERREZ PRIETO Adair Zabdiel |
CONADE CODE GTO CADENCIA.MX |
MEX | 0:57:58.3 | 0:00:00.0 |
2. | BEDRNÍK Matěj |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:58:19.5 | 0:00:21.2 |
3. | SCHIERL Jakub |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:58:32.8 | 0:00:34.4 |
4. | ELČKNER Lukáš |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:58:45.8 | 0:00:47.4 |
5. | KOßACK Janik |
SSV Mounty Altenberg/ Focus Rapiro Racing |
GER | 0:58:51.2 | 0:00:52.9 |
6. | ŘÍMAN Jakub |
Cyklo team Kolarna |
CZE | 0:59:18.0 | 0:01:19.7 |
7. | DUDEK Tomáš |
GAPP System - Cabtech MTB racing team |
CZE | 0:59:33.7 | 0:01:35.4 |
8. | TOMÁŠEK Alvin |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:59:41.5 | 0:01:43.2 |
9. | JIROUŠ Samuel |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:00:01.2 | 0:02:02.9 |
10. | KUNÁŠEK Josef |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:00:12.0 | 0:02:13.7 |
11. | KRYŃSKI Piotr |
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team |
POL | 1:00:37.5 | 0:02:39.2 |
12. | JENČUŠ Jakub |
Slovak National team |
SVK | 1:00:42.5 | 0:02:44.2 |
13. | HOMOLA Jakub |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 1:01:04.8 | 0:03:06.4 |
14. | KARPIERZ Wojciech |
UKS Dream Bike Bielawa |
POL | 1:01:10.2 | 0:03:11.9 |
15. | HOŘÁK Radek |
Kolokrám |
CZE | 1:01:20.0 | 0:03:21.7 |
16. | VONDRÁČEK Jaroslav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:01:23.2 | 0:03:24.9 |
17. | HONSA František |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:01:57.0 | 0:03:58.7 |
18. | TRNKA Marek |
Slovak National team |
SVK | 1:02:03.7 | 0:04:05.4 |
19. | PONÍŽIL Karel |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:02:09.0 | 0:04:10.7 |
20. | VOLF Michal |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 1:02:35.0 | 0:04:36.7 |
21. | LUDVÍK Jaroslav |
CK MTB Maraton Hlinsko |
CZE | 1:02:51.0 | 0:04:52.7 |
22. | HLADÍK Josef |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:02:59.2 | 0:05:00.9 |
23. | HELIZANOWICZ Łukasz |
JBG-2 CRYOSPACE |
POL | 1:03:02.2 | 0:05:03.9 |
24. | ŠTYCH Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:03:21.0 | 0:05:22.7 |
25. | PODOBA Kristián |
Kaktus Bike team Bratislava |
SVK | 1:03:34.7 | 0:05:36.4 |
26. | GARCZYK Paweł |
SGR Specialized |
POL | 1:03:39.2 | 0:05:40.9 |
27. | ŚLIWIŃSKI Piotr |
RMF FM HEG |
POL | 1:03:41.0 | 0:05:42.7 |
28. | MALÝ Matěj |
VRV TEAM |
CZE | 1:03:46.5 | 0:05:48.1 |
29. | WOHANKA Richard |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 1:03:51.0 | 0:05:52.6 |
30. | MAREK Oskar |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:04:11.7 | 0:06:13.4 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | SAMEC Filip |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:25:45.9 | 0:00:00.0 |
2. | JECH Filip |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:25:52.4 | 0:00:06.4 |
3. | ELBADRI Jakub |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:26:08.7 | 0:00:22.7 |
4. | VENCL Libor |
Eleven mercedes-benz mitas |
CZE | 0:26:21.2 | 0:00:35.2 |
5. | KUNČÍK Matěj |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:26:34.7 | 0:00:48.7 |
6. | NOVOTNÝ Ondřej |
Dukla Praha |
CZE | 0:26:39.9 | 0:00:53.9 |
7. | PÁVEK Matyáš |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:26:41.2 | 0:00:55.2 |
8. | FRÜHAUF Jan |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:27:08.4 | 0:01:22.4 |
9. | VENC Adam |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 0:27:11.7 | 0:01:25.7 |
10. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:27:17.4 | 0:01:31.4 |
11. | KONWIŃSKI Mateusz |
KK SKAN BIKE TEAM OPOCZNO |
POL | 0:27:18.7 | 0:01:32.7 |
12. | KERL Maximilian |
Roman Kreuziger Cycling Academy |
CZE | 0:27:36.9 | 0:01:50.9 |
13. | VIK Matěj |
Dukla Praha |
CZE | 0:27:40.2 | 0:01:54.2 |
14. | DOBRÝ Lukáš |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:27:48.4 | 0:02:02.4 |
15. | HÁK Jakub |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:27:56.9 | 0:02:10.9 |
16. | VONDRÁČEK Matyáš |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:28:01.2 | 0:02:15.2 |
17. | ŠILHAVÝ Ondřej |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:28:03.9 | 0:02:17.9 |
18. | KULHA Filip |
ŠKC Dubnica n/Váhom |
CZE | 0:28:04.9 | 0:02:18.9 |
19. | TERŠL Robin |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:28:05.0 | 0:02:19.0 |
20. | PIVNIČKA Jakub |
Pítr Bikes |
CZE | 0:28:07.7 | 0:02:21.7 |
21. | CHÝLE Filip |
Bicykl Team Ústí nad Labem |
CZE | 0:28:17.9 | 0:02:31.9 |
22. | PAŘÍK Vojtěch |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
CZE | 0:28:24.4 | 0:02:38.4 |
23. | KUBA Jakub |
Bikeclinic junior team |
CZE | 0:28:27.4 | 0:02:41.4 |
24. | HLÁVKA Adam |
Sportovní kurzy.cz |
CZE | 0:28:29.9 | 0:02:43.9 |
25. | BERNÁT Adam |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:28:35.9 | 0:02:49.9 |
26. | ROZSYPAL Štěpán |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:28:40.7 | 0:02:54.7 |
27. | KUPSKÝ Michal |
Drahanský sport team |
CZE | 0:28:41.9 | 0:02:55.9 |
28. | GWIAZDA Mateusz |
Raz Na Wozie BrzezinyMTB Team |
POL | 0:28:50.4 | 0:03:04.4 |
29. | PAŘEZ Tomáš |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:29:01.9 | 0:03:15.9 |
30. | PAVLÍČEK Patrik |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:29:06.4 | 0:03:20.4 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | SPĚŠNÁ Simona |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:27:43.4 | 0:00:00.0 |
2. | VIKTOROVÁ Nela |
LYKO klub Prachatice |
CZE | 0:28:14.6 | 0:00:31.2 |
3. | HLADÍKOVÁ Kateřina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:28:42.6 | 0:00:59.2 |
4. | SRNSKÁ Patricie |
CYKLO-Ski klub Polička |
CZE | 0:28:58.1 | 0:01:14.7 |
5. | FOLTÝNOVÁ Adéla |
Bike club Město Touškov |
CZE | 0:29:13.4 | 0:01:29.9 |
6. | NAROVCOVÁ Monika |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:30:11.9 | 0:02:28.4 |
7. | PERNICKÁ Adéla |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:30:20.9 | 0:02:37.4 |
8. | RŮŽIČKOVÁ Anna |
Dukla Praha |
CZE | 0:30:32.4 | 0:02:48.9 |
9. | ŠINDELÁŘOVÁ Hana |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:30:46.6 | 0:03:03.2 |
10. | KOTLÍKOVÁ Adéla |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:30:56.4 | 0:03:12.9 |
11. | JOANNIDU Niki |
Bike 2000 |
CZE | 0:31:26.4 | 0:03:42.9 |
12. | HANÁKOVÁ Eliška |
Moravec Team |
CZE | 0:31:27.1 | 0:03:43.7 |
13. | RADOVÁ Daniela |
STEVENS Cykloklub Benešov |
CZE | 0:31:40.6 | 0:03:57.2 |
14. | PŮBALOVÁ Nela |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
CZE | 0:32:04.6 | 0:04:21.2 |
15. | DOSTÁLOVÁ Anna |
LYKO klub Prachatice |
CZE | 0:32:30.4 | 0:04:46.9 |
16. | KYSELOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:32:30.6 | 0:04:47.2 |
17. | MARKOVÁ Adéla |
Dukla Praha |
CZE | 0:33:02.3 | 0:05:18.9 |
18. | DLASKOVÁ Vanda |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
CZE | 0:33:13.3 | 0:05:29.9 |
19. | HODLOVÁ Nikola |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:33:16.6 | 0:05:33.2 |
20. | KOLÁŘOVÁ Justýna |
Dukla Praha |
CZE | 0:33:21.3 | 0:05:37.9 |
21. | TERŠL Anna |
Bikeclinic junior team |
CZE | 0:33:44.3 | 0:06:00.9 |
22. | MITRYCHOVÁ Michaela |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:33:59.1 | 0:06:15.6 |
23. | DOLEŽALOVÁ Markéta |
Bike freaks Holice |
CZE | 0:34:09.3 | 0:06:25.9 |
24. | ŠIMOŇUKOVÁ Natálie |
Cykloteam MXM Hulín |
CZE | 0:34:26.8 | 0:06:43.4 |
25. | UHMANOVÁ Kateřina |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:34:39.8 | 0:06:56.4 |
26. | NAVRKALOVÁ Nikola |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:34:59.6 | 0:07:16.1 |
27. | GROMADA Tatiana |
Grupa Kolarska Gliwice |
POL | 0:35:05.1 | 0:07:21.6 |
28. | JURÁŠKOVÁ Simona |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:35:22.6 | 0:07:39.1 |
29. | MALOŠÍKOVÁ Julie |
Cykloteam MXM Hulín |
CZE | 0:35:58.8 | 0:08:15.4 |
30. | KALČÍKOVÁ Barbora |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:36:06.3 | 0:08:22.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | BRADÁČ Adam |
Dukla Praha |
CZE | 0:17:59.8 | 0:00:00.0 |
2. | KRÁL Kryštof |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:18:29.8 | 0:00:29.9 |
3. | BRUCKNER Filip |
Bikeclinic junior team |
CZE | 0:18:34.6 | 0:00:34.7 |
4. | LIENERT Patrik |
Bikeclinic junior team |
CZE | 0:18:43.3 | 0:00:43.5 |
5. | TUHÁČEK Pavel |
LYKO klub Prachatice |
CZE | 0:18:44.6 | 0:00:44.7 |
6. | ZEMAN Petr |
Bike club Město Touškov |
CZE | 0:18:46.4 | 0:00:46.5 |
7. | BLAŽEK Aleš |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:18:50.6 | 0:00:50.7 |
8. | MUŠÁLEK Jakub |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 0:18:59.8 | 0:00:59.9 |
9. | HENDRYCH Vojta |
Bike freaks Holice |
CZE | 0:19:03.1 | 0:01:03.2 |
10. | VAŠUT David |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:19:17.3 | 0:01:17.4 |
11. | HABR Christien |
Bikeclinic junior team |
CZE | 0:19:23.3 | 0:01:23.4 |
12. | PURNOCH Matyáš |
Bikeclinic junior team |
CZE | 0:19:28.8 | 0:01:28.9 |
13. | ŠAFRÁNEK Ondřej |
AC SPARTA PRAHA Cycling junior |
CZE | 0:19:30.8 | 0:01:30.9 |
14. | STREJČEK Adam |
Bikeclinic junior team |
CZE | 0:19:32.3 | 0:01:32.4 |
15. | ŽENÍŠEK Martin |
LYKO klub Prachatice |
CZE | 0:19:32.8 | 0:01:32.9 |
16. | RAŠKA Lukáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:19:49.6 | 0:01:49.7 |
17. | SVATUŠKA Jakub |
CK Bítovská |
CZE | 0:19:57.6 | 0:01:57.7 |
18. | SOUSTRUŽNÍK Jan |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:19:59.8 | 0:01:59.9 |
19. | BAŽANT Kryštof |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:20:04.1 | 0:02:04.2 |
20. | BRABEC Šimon |
Bike club Město Touškov |
CZE | 0:20:13.1 | 0:02:13.2 |
21. | ŠUMPÍK Pavel |
Bike freaks Holice |
CZE | 0:20:16.1 | 0:02:16.2 |
22. | MATULA Ondřej |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:20:20.1 | 0:02:20.2 |
23. | NAJSER Karel |
SK Jantar Opava |
CZE | 0:20:30.1 | 0:02:30.2 |
24. | SMEJKAL Adam |
IVARCS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:20:32.1 | 0:02:32.2 |
25. | KOČVARA Jakub |
Drahanský sport team |
CZE | 0:20:32.3 | 0:02:32.4 |
26. | NECHUTA Marek |
Bike freaks Holice |
CZE | 0:20:32.6 | 0:02:32.7 |
27. | HRADISKÝ Zdeněk |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:20:39.8 | 0:02:39.9 |
28. | FALTÝNEK Jan |
CYKLO-Ski klub Polička |
CZE | 0:20:44.6 | 0:02:44.7 |
29. | PEKAŘ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:20:46.8 | 0:02:46.9 |
30. | JANÍK David |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:20:49.8 | 0:02:49.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ČERNÁ Karolína |
Dukla Praha |
CZE | 0:20:54.2 | 0:00:00.0 |
2. | KROUPOVÁ Zuzana |
AC SPARTA PRAHA Cycling junior |
CZE | 0:21:01.5 | 0:00:07.2 |
3. | DUBCOVÁ Štěpánka |
TEAM FORMAN CINELLI |
CZE | 0:21:04.2 | 0:00:09.9 |
4. | DUŠKOVÁ Kateřina |
BEKO Bike Racing Team |
CZE | 0:21:04.7 | 0:00:10.4 |
5. | SEIDLOVÁ Kateřina |
SK Edie tým |
CZE | 0:21:43.0 | 0:00:48.7 |
6. | GOTTWALDOVÁ Amálie |
Moravec Team |
CZE | 0:21:48.5 | 0:00:54.2 |
7. | STRAKATÁ Vendula |
Dukla Praha |
CZE | 0:22:00.5 | 0:01:06.2 |
8. | KOVAŘÍKOVÁ Iva |
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem |
CZE | 0:22:01.5 | 0:01:07.2 |
9. | PULKRABOVÁ Marika |
BSK Cyklomarket |
CZE | 0:22:04.0 | 0:01:09.7 |
10. | ROZSYPALOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:22:09.2 | 0:01:14.9 |
11. | HUDEČKOVÁ Anna |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:22:15.5 | 0:01:21.2 |
12. | RAJNOCHOVÁ Barbora |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:22:18.0 | 0:01:23.7 |
13. | DLOUHÁ Aneta |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:22:40.9 | 0:01:46.7 |
14. | HANÁKOVÁ Anna |
Moravec Team |
CZE | 0:22:50.2 | 0:01:55.9 |
15. | LHOTÁKOVÁ Adéla |
Bike freaks Holice |
CZE | 0:22:59.9 | 0:02:05.7 |
16. | VIKOVÁ Hanka |
Dukla Praha |
CZE | 0:23:00.2 | 0:02:05.9 |
17. | VOLEJNÍKOVÁ Nikola |
BEKO Bike Racing Team |
CZE | 0:23:21.4 | 0:02:27.2 |
18. | BEYEROVÁ Kateřina |
LYKO klub Prachatice |
CZE | 0:23:33.9 | 0:02:39.7 |
19. | VOLEJNÍKOVÁ Natálie |
BEKO Bike Racing Team |
CZE | 0:23:35.9 | 0:02:41.7 |
20. | NEUGEBAUEROVÁ Karolína |
sportovnikurzy.cz |
CZE | 0:23:36.9 | 0:02:42.7 |
21. | JEDLIČKOVÁ Nela |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:23:37.9 | 0:02:43.7 |
22. | BRADÁČOVÁ Nikola |
ACT leraK Blansko |
CZE | 0:23:46.2 | 0:02:51.9 |
23. | CIBULKOVÁ Tereza |
Bikeclinic junior team |
CZE | 0:24:01.1 | 0:03:06.8 |
24. | DINGOVÁ Anna |
BSK racing juniors |
CZE | 0:24:12.7 | 0:03:18.4 |
25. | TLAMKOVÁ Barbora |
Moravec Team |
CZE | 0:24:31.7 | 0:03:37.4 |
26. | VÁCLAVŮ Martina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:24:50.2 | 0:03:55.9 |
27. | KUNČÍKOVÁ Ella |
Bike klub Spindleruv mlyn |
CZE | 0:25:10.9 | 0:04:16.7 |
28. | HODINOVÁ Nicol |
LYKO klub Prachatice |
CZE | 0:25:26.4 | 0:04:32.2 |
29. | BERANOVÁ Jana |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:25:27.2 | 0:04:32.9 |
30. | SEDLÁČKOVÁ Veronika |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:26:00.2 | 0:05:05.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | SVOBODA David |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:09:31.9 | 0:00:00.0 |
2. | KUBĚNA Daniel |
AC Sparta Praha cycling |
CZE | 0:09:42.1 | 0:00:10.2 |
3. | VAŠÍČEK Denis |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:09:48.4 | 0:00:16.5 |
4. | ICHA David |
CZE | 0:09:48.6 | 0:00:16.7 | |
5. | TESAŘÍK Jakub |
CYKLOTEAM KOLARNA |
CZE | 0:10:07.4 | 0:00:35.4 |
6. | VAJSEJTL Jan |
Bikeclinic junior team |
CZE | 0:10:09.6 | 0:00:37.7 |
7. | ICHA Martin |
Cyclo Racing Team Rakovník |
CZE | 0:10:10.6 | 0:00:38.7 |
8. | URBAN Jakub |
VRV TEAM z.s. |
CZE | 0:10:28.1 | 0:00:56.2 |
9. | BURSA Filip |
LYKO klub Prachatice |
CZE | 0:10:37.1 | 0:01:05.2 |
10. | VALENTA Věnek |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:10:52.1 | 0:01:20.2 |
11. | PURNOCH Jan |
Bikeclinic junior team |
CZE | 0:10:52.6 | 0:01:20.7 |
12. | LIPENSKÝ Matouš |
Moravec Team |
CZE | 0:10:53.1 | 0:01:21.2 |
13. | REK Patrik |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:10:59.6 | 0:01:27.7 |
14. | ŠAFRÁNEK Martin |
AC SPARTA PRAHA Cycling junior |
CZE | 0:11:02.4 | 0:01:30.4 |
15. | KUČVA Tomáš |
AC Sparta Praha cycling |
CZE | 0:11:02.6 | 0:01:30.7 |
16. | KUCHAŘ Josef |
ACT leraK Blansko |
CZE | 0:11:07.6 | 0:01:35.7 |
17. | FRENCL Patrik |
Pítrs bikes |
CZE | 0:11:15.6 | 0:01:43.7 |
18. | DOUDĚRA Petr |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:11:17.1 | 0:01:45.2 |
19. | PŮBAL Matouš |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
CZE | 0:11:21.1 | 0:01:49.2 |
20. | VEDRAL Max |
Bikeclinic junior tým |
CZE | 0:11:24.1 | 0:01:52.2 |
21. | NOVÝ Tomáš |
AC Sparta Praha cycling |
CZE | 0:11:25.9 | 0:01:53.9 |
22. | RAŠKA Tomáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:11:27.4 | 0:01:55.4 |
23. | DUBEC Martin |
TEAM FORMAN CINELLI |
CZE | 0:11:28.1 | 0:01:56.2 |
24. | HORÁK Adam |
BEKO Bike Racing Team |
CZE | 0:11:29.2 | 0:01:57.2 |
25. | KOUBA Ondřej |
Cyclo Racing Team Rakovník |
CZE | 0:11:39.6 | 0:02:07.7 |
26. | ŠIMONEK Jáchym |
BSK racing juniors |
CZE | 0:11:40.6 | 0:02:08.7 |
27. | ŽITNÝ Adam |
MITAS TREK MTB team |
CZE | 0:11:40.9 | 0:02:08.9 |
28. | PEŠEK Tomáš |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:11:54.2 | 0:02:22.2 |
29. | BLAHOUT Jonáš |
Dukla Praha |
CZE | 0:11:55.4 | 0:02:23.4 |
30. | KOTAČKA Robin |
CZE | 0:12:03.9 | 0:02:31.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | GROHOVÁ Lucie |
Author team Stupno |
CZE | 0:10:54.4 | 0:00:00.0 |
2. | KOLÁŘOVÁ Babeta |
Dukla Praha |
CZE | 0:10:54.9 | 0:00:00.5 |
3. | DUBCOVÁ Anna |
TEAM FORMAN CINELLI |
CZE | 0:11:07.9 | 0:00:13.4 |
4. | VÍTKOVÁ Sára |
bike club Mesto Touskov |
CZE | 0:11:09.2 | 0:00:14.7 |
5. | STRÁNSKÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:11:43.7 | 0:00:49.2 |
6. | FRYDRYCHOVÁ Karolína |
TJ Škoda M.Boleslav |
CZE | 0:11:44.7 | 0:00:50.2 |
7. | NOVOTNÁ Justýna |
Moravec Team |
CZE | 0:11:50.4 | 0:00:55.9 |
8. | JIRÁSKOVÁ Ema |
Mitas team |
CZE | 0:11:54.7 | 0:01:00.2 |
9. | JELÍNKOVÁ Nicol |
EXPRESS CZ SCOT TEAM Kolín |
CZE | 0:11:57.9 | 0:01:03.4 |
10. | PETRÁČKOVÁ Anna |
P.J.P.T. junior team |
CZE | 0:12:00.2 | 0:01:05.7 |
11. | JANOVSKÁ Barbora |
Moravec Team |
CZE | 0:12:10.7 | 0:01:16.2 |
12. | KROUPOVÁ Jolana |
AC SPARTA PRAHA Cycling junior |
CZE | 0:12:13.9 | 0:01:19.4 |
13. | KUPSKÁ Žaneta |
CZE | 0:12:38.2 | 0:01:43.7 | |
14. | LIENERTOVÁ Monika |
Bikeclinic junior team |
CZE | 0:12:45.2 | 0:01:50.7 |
15. | KYSELOVÁ Aneta |
IVAR CS AUTHOR TEAM |
CZE | 0:12:55.4 | 0:02:00.9 |
16. | KOUDELKOVÁ Lucie |
Moravec Team |
CZE | 0:12:59.4 | 0:02:04.9 |
17. | KOUTKOVÁ Aneta |
Triatlon Štoky |
CZE | 0:13:02.9 | 0:02:08.4 |
18. | MITRYCHOVÁ Lucie |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:13:13.2 | 0:02:18.7 |
19. | JEŘÁBKOVÁ Martina |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:13:15.2 | 0:02:20.7 |
20. | HRADÍLKOVÁ Zuzana |
MG Bike Team |
CZE | 0:13:38.4 | 0:02:43.9 |
21. | SLUKOVÁ Klotylda |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:13:53.4 | 0:02:58.9 |
22. | ŠIRUČKOVÁ Eliška |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:14:19.2 | 0:03:24.7 |
23. | HIKLOVÁ Kateřina |
Kosmos Bikes Mladá Boleslav |
CZE | 0:15:42.9 | 0:04:48.4 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | PŇOVSKÝ Sebastian |
CZE | 0:06:48.4 | 0:00:00.0 | |
2. | HLADÍK František |
IVARCS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:06:48.9 | 0:00:00.5 |
3. | RADA Vojtěch |
Bikeclinic junior team |
CZE | 0:07:11.4 | 0:00:23.0 |
4. | BRADÁČ Michal |
Dukla Praha |
CZE | 0:07:13.7 | 0:00:25.2 |
5. | MEIER Václav |
IVAR CS |
CZE | 0:07:25.4 | 0:00:36.9 |
6. | ŠALANDA Adam |
PATRY CYCLING TEAM Třešť |
CZE | 0:07:32.7 | 0:00:44.2 |
7. | HAVLÍČEK Adam |
Dukla Praha |
CZE | 0:07:48.2 | 0:00:59.7 |
8. | ECLER Filip |
Moravec Team |
CZE | 0:08:08.9 | 0:01:20.4 |
9. | DOBRÝ Radim |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:08:16.7 | 0:01:28.2 |
10. | HORN Josef |
AC Sparta Praha cycling |
CZE | 0:08:27.2 | 0:01:38.7 |
11. | STRAKATÝ Šimon |
Dukla Praha |
CZE | 0:08:47.7 | 0:01:59.2 |
12. | DINGA Jan |
BSK racing juniors |
CZE | 0:08:49.4 | 0:02:00.9 |
13. | BONDY Štěpán |
Bitters Superior Cyklofit team |
CZE | 0:08:57.7 | 0:02:09.2 |
14. | ŠIRUČEK Ondřej |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:09:29.2 | 0:02:40.7 |
15. | UŠEL Ondřej |
Bikeclinic junior team |
CZE | 0:09:40.4 | 0:02:51.9 |
16. | KEJÍK Lukáš |
ASCM Brno |
CZE | 0:09:40.7 | 0:02:52.2 |
17. | KOTEK Karel |
BB RACING ČERČANY |
CZE | 0:09:45.4 | 0:02:56.9 |
18. | PETRÁK Tobias |
Pocta |
SVK | 0:09:50.9 | 0:03:02.4 |
19. | BŘEZINA Adam |
CZE | 0:10:16.7 | 0:03:28.2 | |
20. | HOLEŠOVSKÝ Jan |
Brno |
CZE | 0:10:17.9 | 0:03:29.4 |
21. | KŘÍŽ Jakub |
BATT klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:10:38.2 | 0:03:49.7 |
22. | PEŠÁK Tadeáš |
CZE | 0:11:30.4 | 0:04:41.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | VÝBORNÁ Marianna |
Bikeclinic junior team |
CZE | 0:07:36.9 | 0:00:00.0 |
2. | SVOBODOVÁ Laura |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:07:40.4 | 0:00:03.4 |
3. | VÍTKOVÁ Nela |
bike club Mesto Touskov |
CZE | 0:08:07.4 | 0:00:30.4 |
4. | KRALOVA Eliska |
AC Sparta Praha junior cycling |
CZE | 0:08:11.6 | 0:00:34.7 |
5. | BAŽANTOVÁ Anežka |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:08:26.1 | 0:00:49.2 |
6. | BOHÁNSKÁ Vanesa |
SKI Team Liberec |
CZE | 0:08:31.6 | 0:00:54.7 |
7. | GOTTWALDOVÁ Lucie |
Moravec Team |
CZE | 0:08:34.0 | 0:00:57.0 |
8. | BRABCOVÁ Andrea |
Bike club Město Touškov |
CZE | 0:08:59.1 | 0:01:22.2 |
9. | LHOTÁKOVÁ Kristýna |
Rohozec Amulet Team |
CZE | 0:09:08.1 | 0:01:31.2 |
10. | PAŘÍKOVÁ Adéla |
Kosmos Bikes Mladá Boleslav |
CZE | 0:09:09.4 | 0:01:32.4 |
11. | SOUČKOVÁ Amelie |
Bikeclinic junior team |
CZE | 0:09:10.9 | 0:01:33.9 |
12. | SPORYSCHOVÁ Nela |
IVAR CS AUTHOR TEAM |
CZE | 0:09:14.4 | 0:01:37.4 |
13. | ZEMANOVÁ Laura |
Bike club Město Touškov |
CZE | 0:09:15.1 | 0:01:38.2 |
14. | ZEMANOVÁ Linda |
Bike club Město Touškov |
CZE | 0:09:16.9 | 0:01:39.9 |
15. | JANÍKOVÁ Monika |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:09:18.6 | 0:01:41.7 |
16. | DRÁBKOVÁ Nela |
BB RACING ČERČANY |
CZE | 0:09:27.9 | 0:01:50.9 |
17. | ŽERNÍČKOVÁ Zita |
Moravec Team |
CZE | 0:09:33.9 | 0:01:56.9 |
18. | KOPŘIVOVÁ Adéla |
BATT klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:09:39.1 | 0:02:02.2 |
19. | KROCOVÁ Valerie |
AC Sparta Praha-cycling |
CZE | 0:09:49.9 | 0:02:12.9 |
20. | SLUKOVÁ Babeta |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:09:57.6 | 0:02:20.7 |
21. | BRADÁČOVÁ Aneta |
ACT leraK Blansko |
CZE | 0:09:58.4 | 0:02:21.4 |
22. | ŠAFÁŘOVÁ Veronika |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:10:13.4 | 0:02:36.4 |
23. | BLAŽKOVÁ Jolana |
Nasavrky bikers |
CZE | 0:10:16.4 | 0:02:39.4 |
24. | LIENERTOVÁ Ema |
Bikeclinic junior team |
CZE | 0:10:17.1 | 0:02:40.2 |
25. | VAŠUTOVÁ Barbora |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:11:08.1 | 0:03:31.2 |
26. | KOLOVRATNIKOVÁ Sofie |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:11:31.3 | 0:03:54.4 |
27. | JEDLIČKOVÁ Adéla |
MS Bike Academy |
CZE | 0:12:10.6 | 0:04:33.6 |
28. | POZORSKÁ Ivona |
CZE | 0:13:03.8 | 0:05:26.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | SEMERÁD Marek |
SRAM MITAS TREK team |
CZE | 0:01:29.0 | 0:00:00.0 |
2. | LODR Oliver |
Bitters Superior Cyklofit team |
CZE | 0:01:32.5 | 0:00:03.5 |
3. | VAŠÍČEK Robin |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:01:39.0 | 0:00:09.9 |
4. | DOBRÝ Ondřej |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:02:06.0 | 0:00:37.0 |
5. | POZORSKÝ Martin |
CZE | 0:02:25.0 | 0:00:55.9 | |
6. | POLÁŠEK Adrian |
Bike 2000 |
CZE | 0:02:25.3 | 0:00:56.2 |
7. | HRAZDÍRA Michal |
CZE | 0:02:25.5 | 0:00:56.5 | |
8. | GROH Tobiáš |
Author team Stupno |
CZE | 0:02:28.8 | 0:00:59.7 |
9. | KONEČNÝ Radim |
CZE | 0:02:42.0 | 0:01:13.0 | |
10. | DRÁBEK Tom |
BB RACING ČERČANY |
CZE | 0:02:51.8 | 0:01:22.7 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | PEŠKOVÁ Nela |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:01:57.8 | 0:00:00.0 |
2. | LHOTÁKOVÁ Sofie |
Rohozec Amulet Team |
CZE | 0:02:09.8 | 0:00:11.9 |
3. | HORNOVÁ Františka |
AC Sparta Praha cycling |
CZE | 0:02:16.3 | 0:00:18.4 |
4. | ECLEROVÁ Leona |
Moravec Team |
CZE | 0:02:21.0 | 0:00:23.1 |
5. | JUŘENOVÁ Natálie |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:02:23.5 | 0:00:25.7 |
6. | RADOVÁ Eliška |
Bikeclinic junior team |
CZE | 0:02:52.5 | 0:00:54.7 |
7. | HORÁKOVÁ Eliška |
BEKO Bike Racing Team |
CZE | 0:03:01.8 | 0:01:03.9 |
8. | MUŠÁLKOVÁ Markéta |
CZE | 0:03:30.0 | 0:01:32.1 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | JANOVSKÝ Jonáš |
Moravec Team |
CZE | 0:01:52.9 | 0:00:00.0 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | VÍTKOVÁ Jůlie |
bike club Mesto Touskov |
CZE | 0:02:19.9 | 0:00:00.0 |
2. | LODROVÁ Amelie |
Bitters Superior Cyklofit team |
CZE | 0:02:23.9 | 0:00:04.0 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | KACAFÍREK Jonáš |
Alfa tri team |
CZE | 0:01:57.9 | 0:00:00.0 |
2. | DOLEŽAL Tomáš |
ASPIRE SPORTOVNÍ CENTRUM MLÁDEŽE |
CZE | 0:02:12.7 | 0:00:14.7 |
3. | SEČKA Tomáš |
Bike 2000 |
CZE | 0:02:15.4 | 0:00:17.5 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | SEMERÁDOVÁ Emma |
POCTA Praha |
CZE | 0:01:44.7 | 0:00:00.0 |
2. | KOZLOVÁ Veronika |
CZE | 0:02:23.0 | 0:00:38.2 | |
3. | RUBEŠOVÁ Agáta |
Bike 2000 |
CZE | 0:02:38.2 | 0:00:53.4 |
4. | KRÁTKÁ Eliška |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:04:44.6 | 0:02:59.9 |
Statistik
Teilnehmer | 1188 |
---|---|
Gemeldete - Männer | 851 |
Gemeldete - Frauen | 337 |
Gestartet | 746 |
Im Ziel | 713 |