Red Bull 400 - Noční sprint s Benzina
DATUM : | 11.8.2017 | MÍSTO : | Harrachov – skokanský můstek K120 – Česká Republika |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | clen1 | clen2 | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | BLACKHAWKS | David Kämpf | Eliška Štědronská | 1. / Smíšené štafety | 0:01:46.1 | 0:00:00.0 | |
2 | 12 | MYŠÁCI | Roman Chmelíček | Michaela Jančová | 2. / Smíšené štafety | 0:02:05.9 | 0:00:19.8 | |
3 | 10 | LOUDOVÉ | Zuzana Čepelková | Jan Louda | 3. / Smíšené štafety | 0:02:15.1 | 0:00:29.0 | |
4 | 11 | LOVCI CHRCHLE | Pavel Knorr | Tereza Rybarova | 4. / Smíšené štafety | 0:02:19.1 | 0:00:33.0 | |
5 | 21 | SARAH | Jakub Vobořil | Sarah Vegnerová | 5. / Smíšené štafety | 0:02:19.2 | 0:00:33.1 | |
6 | 20 | VÍTĚZOVÉ | Jakub Rádl | Monika Puschová | 6. / Smíšené štafety | 0:02:20.6 | 0:00:34.5 | |
7 | 18 | UNICORN POWER | Dominik Horák | Petra Šmídová | 7. / Smíšené štafety | 0:02:27.6 | 0:00:41.5 | |
8 | 2 | BOB A BOBEK | Lukáš Frydecký | Simona Ljapinová | 8. / Smíšené štafety | 0:02:28.6 | 0:00:42.5 | |
9 | 14 | SUCHÁ VODA | Šárka Rudá | Adam Starka | 9. / Smíšené štafety | 0:02:33.6 | 0:00:47.5 | |
10 | 17 | ULÁMANÝ BOČNÍ ŠPUNTY | Petra Nešlehová | Eduard Těšínský | 10. / Smíšené štafety | 0:02:37.9 | 0:00:51.8 | |
11 | 15 | ŠTAFLÍK A ŠPAGETKA | Václav Fojtík | Monika Majerová | 11. / Smíšené štafety | 0:02:44.4 | 0:00:58.3 | |
12 | 1 | APPLÁCI | Ladislav Baborák | Zuzana Vrablecová | 12. / Smíšené štafety | 0:02:44.6 | 0:00:58.5 | |
13 | 22 | RED BULL | Tomáš Konečný | Barbora Povišerová | 13. / Smíšené štafety | 0:03:05.9 | 0:01:19.8 | |
14 | 9 | LOSERS | Petr Vaněk | Kateřina Rašínová | 14. / Smíšené štafety | 0:03:07.4 | 0:01:21.3 | |
15 | 19 | USAIN BOLT 2 | Kristýna Malíková | Vojtěch Rác | 15. / Smíšené štafety | 0:03:15.6 | 0:01:29.5 | |
16 | 6 | INTOUCHABLES | Zůzi Sladká | Martin Bouška | 16. / Smíšené štafety | 0:03:27.1 | 0:01:41.0 | |
17 | 7 | KOČIČKA A KOCOUREK | Michal Těhník | Eva Marková | 17. / Smíšené štafety | 0:03:40.6 | 0:01:54.5 | |
18 | 16 | TEAM ROGUE | Jiří Kořán | Klára Szabová | 18. / Smíšené štafety | 0:03:45.9 | 0:01:59.8 | |
19 | 33 | PODCEŇOVANÍ | Matěj Šturala | Barbora Pelcová | 19. / Smíšené štafety | 0:03:57.9 | 0:02:11.8 | |
20 | 4 | FLASH | Simona Jelenová | Petr Veselý | 20. / Smíšené štafety | 0:04:15.4 | 0:02:29.3 | |
21 | 8 | KOLEGOVÉ | Michal Drozd | Kateřina Mezerová | 21. / Smíšené štafety | 0:05:31.6 | 0:03:45.5 | |
22 | 23 | VIP | Lucie Ehrenbergerová | Jakub Grán | 22. / Smíšené štafety | 0:05:58.1 | 0:04:12.0 | |
--- | 5 | FOXÍCI | Nikol Richterová | Jakub Loubek | . / Smíšené štafety | DNF | --- | |
--- | 13 | PROFITKO TRAINING CENTER | Jiří Dušek | Simona Kalfeřtová | . / Smíšené štafety | DNS | --- |