Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Mezičas | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 89 | BOUDNÝ Pavel | 1982 | Česká spořitelna - Accolade | 1. / Muži Elite | 3:34:02.7 | 0:00:00.0 | 1:44:37.9 | 5 | ||
2 | 71 | PRŮDEK Matěj | 1997 | superior mtb team | 2. / Muži Elite | 3:34:17.4 | 0:00:14.7 | 1:43:39.9 | 1 | ||
3 | 20 | ADEL Filip | 1990 | superior mtb team | 3. / Muži Elite | 3:35:03.7 | 0:01:01.0 | 1:44:23.6 | 2 | ||
4 | 45 | KANĚRA Michal | 1986 | GHOST Team | 4. / Muži Elite | 3:35:59.2 | 0:01:56.5 | 1:44:27.6 | 3 | ||
5 | 65 | RAUCHFUSS Marek | 1990 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | 5. / Muži Elite | 3:36:42.9 | 0:02:40.2 | 1:47:26.9 | 7 | ||
6 | 58 | STOŠEK Martin | 1994 | Symbio+BMC | 6. / Muži Elite | 3:37:37.4 | 0:03:34.7 | 1:44:31.1 | 4 | ||
7 | 53 | STROŽ Jan | 1989 | SYMBIO+ BMC | 7. / Muži Elite | 3:40:16.2 | 0:06:13.5 | 1:46:07.2 | 6 | ||
8 | 73 | SKÁLA Jaromír | 1998 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 8. / Muži Elite | 3:49:45.1 | 0:15:42.4 | 1:49:19.4 | 8 | ||
9 | 33 | ŠŤASTNÝ Petr | 1988 | Rajec - Allivictus | 1. / Muži expert | 3:49:49.7 | 0:15:47.0 | 1:49:24.4 | 9 | ||
10 | 64 | TATÍČEK Petr | 1985 | RAJEC Allivictus | 1. / Muži 30 | 3:57:05.7 | 0:23:03.0 | 1:53:20.9 | 10 | ||
11 | 47 | DOBRÝ Petr | 1977 | Rajec - Allivictus | 1. / Muži 40 | 3:57:39.3 | 0:23:36.6 | 1:53:56.4 | 11 | ||
12 | 75 | HAMAN Martin | 1984 | SUPERIOR RIDERS | 9. / Muži Elite | 3:58:52.5 | 0:24:49.8 | 1:58:17.2 | 13 | ||
13 | 15 | KESTLER Aleš | 1981 | YOGI Racing Ostrava | 2. / Muži 30 | 4:01:38.4 | 0:27:35.7 | 1:54:01.2 | 12 | ||
14 | 60 | FAJT Milan | 1977 | eurofoam team | 2. / Muži 40 | 4:02:58.2 | 0:28:55.5 | 1:58:34.9 | 14 | ||
15 | 38 | VLÁŠEK Michal | 1989 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | 2. / Muži expert | 4:03:44.7 | 0:29:42.0 | 1:58:43.4 | 15 | ||
16 | 39 | UHLÍŘ Miroslav | 1990 | CYKLO PROFI | 3. / Muži expert | 4:06:04.4 | 0:32:01.7 | 1:59:12.9 | 16 | ||
17 | 48 | GUNTHER Petr | 1968 | BicycleCafe | 3. / Muži 40 | 4:08:51.5 | 0:34:48.8 | 2:00:44.4 | 21 | ||
18 | 84 | PLŠEK Radek | 1991 | CYKLO PROFI | 4. / Muži expert | 4:13:42.5 | 0:39:39.8 | 2:00:06.4 | 19 | ||
19 | 7 | SVOBODA Pavel | 1971 | VOKOLEK-CYCLING-TEAM | 4. / Muži 40 | 4:16:55.3 | 0:42:52.6 | 2:01:31.4 | 23 | ||
20 | 28 | ŠIDLÍK Tomaš | 1993 | AMENITY - EXTREM SPORT TEAM | 5. / Muži expert | 4:18:25.8 | 0:44:23.1 | 2:05:18.7 | 26 | ||
21 | 72 | CESNAKOVÁ Milena | 1985 | Cyklo Team Weber | 1. / Ženy | 4:18:38.3 | 0:44:35.6 | 2:04:50.7 | 25 | ||
22 | 19 | STUNA Tomáš | 1985 | BB Cyklosport Superior | 3. / Muži 30 | 4:18:48.8 | 0:44:46.1 | 1:59:33.9 | 17 | ||
23 | 26 | GOLD Zdeněk | 1987 | superior mtb team | 4. / Muži 30 | 4:20:08.3 | 0:46:05.6 | 2:01:06.9 | 22 | ||
24 | 59 | JANKŮ Lukáš | 1987 | PEPE BIKE BRNO | 5. / Muži 30 | 4:20:44.5 | 0:46:41.8 | 2:02:24.2 | 24 | ||
25 | 69 | KLOFANDA Martin | 1977 | RAJEC Allivictus | 5. / Muži 40 | 4:21:54.3 | 0:47:51.6 | 1:59:46.4 | 18 | ||
26 | 88 | PROKOP Michal | 1978 | SK POLAR | 6. / Muži 30 | 4:24:23.8 | 0:50:21.1 | 2:11:16.4 | 35 | ||
27 | 12 | PICHLÍKOVÁ Jana | 1985 | SK POLAR a ČS Specialized Junior MTB team | 2. / Ženy | 4:24:32.3 | 0:50:29.6 | 2:05:49.7 | 28 | ||
28 | 14 | FIKAR Martin | 1983 | BAKAKO Nová Paka | 7. / Muži 30 | 4:24:49.8 | 0:50:47.1 | 2:11:16.9 | 36 | ||
29 | 77 | DRNEC Martin | 1976 | COS Brno | 6. / Muži 40 | 4:25:33.8 | 0:51:31.1 | 2:10:02.7 | 32 | ||
30 | 40 | PACLT Tomáš | 1983 | N.A.C.O. LIBEREC | 8. / Muži 30 | 4:31:09.5 | 0:57:06.8 | 2:09:38.3 | 31 | ||
31 | 51 | NAZAREJ Ludo | 1967 | SIDI SHOES RACING TEAM | 1. / Muži 50+ | 4:31:36.9 | 0:57:34.2 | 2:08:53.4 | 29 | ||
32 | 31 | HYNEČEK Michal | 1987 | Aspire SCM | 9. / Muži 30 | 4:32:19.8 | 0:58:17.1 | 2:00:41.9 | 20 | ||
33 | 43 | KALAŠ Jan | 1980 | BikePart.cz | 10. / Muži 30 | 4:35:50.6 | 1:01:47.9 | 2:10:31.4 | 33 | ||
34 | 22 | VÁLEK Václav | 1980 | --- | 11. / Muži 30 | 4:36:45.1 | 1:02:42.4 | 2:05:27.2 | 27 | ||
35 | 81 | KOLAŠÍNOVÁ Johana | 1989 | SupGirls | 3. / Ženy | 4:38:02.1 | 1:03:59.4 | 2:11:08.4 | 34 | ||
36 | 17 | PŘIBYL Jarda | 1970 | Nevix Team Kadaň | 7. / Muži 40 | 4:41:41.8 | 1:07:39.1 | 2:09:17.6 | 30 | ||
37 | 35 | HAMANOVÁ Lucie | 1987 | Kellys Bikeranch Team | 4. / Ženy | 4:43:00.1 | 1:08:57.4 | 2:15:47.2 | 40 | ||
38 | 87 | NĚMCOVÁ Zdeňka | 1982 | UNIQA Jihlava | 5. / Ženy | 4:44:09.8 | 1:10:07.1 | 2:15:44.2 | 39 | ||
39 | 44 | KAPLAN Ondřej | 1974 | SDH Vysoká u Holic | 8. / Muži 40 | 4:45:00.3 | 1:10:57.6 | 2:14:27.6 | 38 | ||
40 | 57 | SLAVÍČEK Marek | 1990 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | 6. / Muži expert | 4:51:34.1 | 1:17:31.4 | 2:14:10.9 | 37 | ||
41 | 24 | PANUŠ Karel | 1974 | Symbio+BMC | 9. / Muži 40 | 4:57:17.3 | 1:23:14.6 | 2:19:19.7 | 42 | ||
42 | 74 | RYBA Lukáš | 1979 | BB Cyklosport Superior | 12. / Muži 30 | 4:58:37.8 | 1:24:35.1 | 2:19:57.2 | 43 | ||
43 | 79 | HONS Libor | 1965 | --- | 2. / Muži 50+ | 5:01:06.0 | 1:27:03.3 | 2:22:44.0 | 46 | ||
44 | 27 | BUBÍLEK Michal | 1986 | Kellys Bikeranch Team | 10. / Muži Elite | 5:04:25.1 | 1:30:22.4 | 2:47:20.3 | 54 | ||
45 | 85 | GRANÁT David | 1972 | KL Sport Děčín | 10. / Muži 40 | 5:07:17.1 | 1:33:14.4 | 2:23:10.1 | 49 | ||
46 | 29 | RAUCHFUSS Marek | 1969 | REVITBUILD MTB Team | 11. / Muži 40 | 5:08:32.1 | 1:34:29.4 | 2:22:37.2 | 45 | ||
47 | 37 | BABKA Jaroslav | 1983 | JIKO Čácha Sušice | 13. / Muži 30 | 5:09:03.6 | 1:35:00.9 | 2:23:05.7 | 48 | ||
48 | 11 | LINKA Lukáš | 1985 | --- | 14. / Muži 30 | 5:10:04.4 | 1:36:01.7 | 2:20:37.5 | 44 | ||
49 | 41 | STUNA Josef | 1959 | KABA SPORT Chotěboř | 3. / Muži 50+ | 5:12:02.1 | 1:37:59.4 | 2:23:32.4 | 50 | ||
50 | 36 | DOBŠOVIČ Vojtěch | 1997 | Kellys Bikeranch Team | 11. / Muži Elite | 5:18:58.9 | 1:44:56.2 | 2:16:56.2 | 41 | ||
51 | 23 | BERGEROVÁ Karolina | 1992 | CK Carla.kupkolo.cz D.K.n.L | 6. / Ženy | 5:23:58.1 | 1:49:55.4 | 2:25:29.5 | 51 | ||
52 | 2 | SUCHÁNEK Petr | 1977 | --- | 12. / Muži 40 | 5:32:09.7 | 1:58:07.0 | 2:23:02.7 | 47 | ||
53 | 30 | VACENOVSKY Vit | 1968 | KT Tryskomys | 13. / Muži 40 | 5:35:15.2 | 2:01:12.5 | 2:34:16.5 | 52 | ||
54 | 67 | BAUER Pavel | 1960 | CK 1380 | 4. / Muži 50+ | 6:02:05.5 | 2:28:02.8 | 2:44:10.3 | 53 | ||
--- | 4 | STŘELEC Martin | 1975 | VEUS Vyškov | . / Muži 40 | DNF | --- | 2:17:52.3 | --- | ||
--- | 8 | ONDRÁČEK Martin | 1973 | PRO MUSIC PROLOG BIKE | . / Muži 40 | DNF | --- | 2:42:35.2 | --- | ||
--- | 9 | NOVOTKA Jan | 1963 | REVITBUILD MTB Team | . / Muži 50+ | DNF | --- | --- | --- | ||
--- | 10 | PROVAZNÍK Jan | 1979 | BOHUTÍN | . / Muži 30 | DNF | --- | 2:34:13.2 | --- | ||
--- | 16 | PETRILAK Petr | 1995 | 24team Endorphin Republic | . / Muži expert | DNF | --- | 2:27:30.5 | --- | ||
--- | 18 | MIKULE Ondřej | 1988 | ROCK MACHINE CYKLOMAX | . / Muži expert | DNF | --- | 2:05:10.9 | --- | ||
--- | 25 | PRADÁČ Leoš | 1970 | Roboterm Chotěboř | . / Muži 40 | DNF | --- | 2:19:41.6 | --- | ||
--- | 34 | FLÉGL Aleš | 1963 | CTMSilviniR2sport | . / Muži 50+ | DNF | --- | --- | --- | ||
--- | 46 | KARBAN Štěpán | 1971 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | . / Muži 40 | DNF | --- | 2:04:36.9 | --- | ||
--- | 49 | HLAVATÝ Jan | 1998 | BICYKL KŘÍŽ TEAM | . / Muži Elite | DNF | --- | --- | --- | ||
--- | 56 | ŠOLC Radek | 1985 | CYKLOTRENINK.com | . / Muži 30 | DNF | --- | 2:11:41.7 | --- | ||
--- | 61 | ŠEDRLA Adam | 1988 | --- | . / Muži expert | DNF | --- | 2:32:07.5 | --- | ||
--- | 62 | RAJDL Miloš | 1985 | --- | . / Muži 30 | DNF | --- | 2:21:28.2 | --- | ||
--- | 66 | ZIMA Ota | 1984 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | . / Muži 30 | DNF | --- | 2:10:11.2 | --- | ||
--- | 68 | ZÁLESKÝ Milan | 1992 | RCR BIKE | . / Muži expert | DNF | --- | 1:51:39.2 | --- | ||
--- | 76 | KUNTOVÁ Vendula | 1993 | GHOST Team | . / Ženy | DNF | --- | 2:20:58.1 | --- | ||
--- | 78 | DITTRICH Jiří | 1984 | --- | . / Muži 30 | DNF | --- | 2:04:33.9 | --- | ||
--- | 82 | SKOVAJSA Jakub | 1993 | CK KOLOKRÁM | . / Muži expert | DNF | --- | 2:19:00.7 | --- | ||
--- | 83 | IZDNÝ Zdeněk | 1980 | UNIQA Jihlava | . / Muži 30 | DNF | --- | 2:36:35.5 | --- | ||
--- | 86 | HOLUB Josef | 1979 | --- | . / Muži 30 | DNF | --- | --- | --- | ||
--- | 1 | ADEL Pavel | 1984 | KC HLINSKO | . / Muži 30 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 3 | NĚMEC Luboš | 1976 | VOKOLEK-CYCLING-TEAM | . / Muži 40 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 5 | HROMÁDKO Jakub | 1988 | SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM | . / Muži expert | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 6 | FULKA Jan | 1988 | GIANT Pítrs bikes | . / Muži expert | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 13 | KOUDELKA Drahomir | 1971 | Meixner Consulting | . / Muži 40 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 21 | BEDNAŘÍKOVÁ Jana | 1988 | AMENITY- EXTREM SPORT TEAM | . / Ženy | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 32 | SCHEJBAL Josef | 1978 | CYKLO PROFI | . / Muži 30 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 42 | ROHEL Břetislav | 1990 | Full-Dynamix | . / Muži Elite | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 50 | BERKOVÁ Irena | 1982 | AMENITY - EXTREM SPORT TEAM | . / Ženy | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 52 | KNOT Jindra | 1985 | REVITBUILD MTB Team | . / Muži 30 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 54 | PROŠEK Lukáš | 1974 | --- | . / Muži 40 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 55 | HAVLÍK Pavel | 1967 | KT Tryskomys | . / Muži 50+ | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 63 | JAVŮREK Martin | 1989 | AMENITY - EXTREM SPORT TEAM | . / Muži expert | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 70 | PIRZKALLOVÁ Zuzana | 1993 | RAJEC Allivictus | . / Ženy | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 80 | HOLUB Milan | 1982 | --- | . / Muži 30 | DNS | --- | --- | --- |