|
1
|
514
|
ŠÍMOVÁ Anna
|
2014
|
OTROKOVICE
|
1. / X HOLKY 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:00:57.2
|
0:00:00.0
|
|
2
|
89
|
SKŘÍTEK Viki
|
2014
|
---
|
1. / W KLUCI 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:01:02.5
|
0:00:05.3
|
|
3
|
305
|
KRAJCAROVÁ Evelína
|
2014
|
---
|
2. / X HOLKY 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:01:02.9
|
0:00:05.7
|
|
4
|
269
|
PATRMAN Šimon
|
2014
|
cyklo veslo
|
2. / W KLUCI 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:01:03.6
|
0:00:06.4
|
|
5
|
267
|
PATRMAN Laďa
|
2014
|
cyklo veslo
|
3. / W KLUCI 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:01:04.2
|
0:00:07.0
|
|
6
|
359
|
KOPEČNÁ Viktorie
|
2014
|
---
|
3. / X HOLKY 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:01:21.6
|
0:00:24.4
|
|
7
|
362
|
VODICOVÁ Adéla
|
2014
|
---
|
4. / X HOLKY 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:01:29.2
|
0:00:31.9
|
|
8
|
270
|
PATRMAN Matouš
|
2014
|
cyklo veslo
|
4. / W KLUCI 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:01:32.7
|
0:00:35.5
|
|
9
|
346
|
JANÍČKOVÁ Berta
|
2014
|
---
|
5. / X HOLKY 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:01:38.8
|
0:00:41.6
|
|
10
|
516
|
RYTÍŘ Jakub
|
2014
|
PŘEROV
|
5. / W KLUCI 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:01:40.5
|
0:00:43.3
|
|
11
|
440
|
TOMANOVÁ Eliška
|
2015
|
Team Forman Kids
|
6. / X HOLKY 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:01:42.4
|
0:00:45.2
|
|
12
|
495
|
ŠVÉDOVÁ Klaudie
|
2014
|
PŘEROV
|
7. / X HOLKY 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:01:47.5
|
0:00:50.3
|
|
13
|
482
|
TALLOVÁ Anna
|
2015
|
PŘEROV
|
8. / X HOLKY 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:01:48.2
|
0:00:51.0
|
|
14
|
285
|
HEINZOVÁ Elena
|
2015
|
bikesport servis Opava
|
9. / X HOLKY 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:01:50.6
|
0:00:53.4
|
|
15
|
459
|
ŠATÁNEK Richard
|
2015
|
Cyklosporthranice
|
6. / W KLUCI 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:01:57.1
|
0:00:59.9
|
|
16
|
324
|
VESELÁ Eliška
|
2014
|
---
|
10. / X HOLKY 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:02:01.8
|
0:01:04.6
|
|
17
|
232
|
CHODILOVÁ Stela
|
2014
|
---
|
11. / X HOLKY 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:02:04.7
|
0:01:07.4
|
|
18
|
492
|
KARABINA Ondřej
|
2015
|
PŘEROV
|
7. / W KLUCI 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:02:32.9
|
0:01:35.7
|
|
19
|
217
|
VÝKRUTA Adam
|
2014
|
---
|
8. / W KLUCI 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:02:34.9
|
0:01:37.7
|
|
20
|
204
|
ŠIDLOVÁ Sofie
|
2016
|
---
|
12. / X HOLKY 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:02:36.3
|
0:01:39.1
|
|
21
|
432
|
MARVAN Matyas
|
2015
|
---
|
9. / W KLUCI 2014 a ml. na odrážedlech
|
0:02:51.3
|
0:01:54.1
|
|
---
|
224
|
BLAŽKOVÁ Valentina
|
2015
|
Team Forman Kids
|
. / X HOLKY 2014 a ml. na odrážedlech
|
DNS
|
---
|
|
---
|
274
|
TUMOVA Michaela
|
2014
|
---
|
. / X HOLKY 2014 a ml. na odrážedlech
|
DNS
|
---
|
|
---
|
306
|
SEMERADOVA Emma
|
2015
|
---
|
. / X HOLKY 2014 a ml. na odrážedlech
|
DNS
|
---
|
|
---
|
334
|
SAJDL Albert
|
2015
|
---
|
. / W KLUCI 2014 a ml. na odrážedlech
|
DNS
|
---
|
|
---
|
339
|
LAMLA Martin
|
2014
|
Mlékárna Kunín a.s.
|
. / W KLUCI 2014 a ml. na odrážedlech
|
DNS
|
---
|
|
---
|
406
|
DVOŘÁK Sebastian
|
2014
|
---
|
. / W KLUCI 2014 a ml. na odrážedlech
|
DNS
|
---
|
|
---
|
419
|
ZAVADILOVÁ Valentýna
|
2014
|
TJ Sokol Tovačov
|
. / X HOLKY 2014 a ml. na odrážedlech
|
DNS
|
---
|
|
---
|
430
|
KONEČNÁ Terezka
|
2015
|
---
|
. / X HOLKY 2014 a ml. na odrážedlech
|
DNS
|
---
|
|
---
|
462
|
BLUMENSTEIN Jiří
|
2014
|
Rataje
|
. / W KLUCI 2014 a ml. na odrážedlech
|
DNS
|
---
|
|
---
|
488
|
KRAUSOVÁ Sofie
|
2015
|
IMF Team
|
. / X HOLKY 2014 a ml. na odrážedlech
|
DNS
|
---
|
|
---
|
512
|
TINÁK Petr
|
2014
|
PŘEROV
|
. / W KLUCI 2014 a ml. na odrážedlech
|
DNS
|
---
|